Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Заглада Ігор Миколайович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-09-29 16:03:59
2 Таран Руслана Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:04:29
3 Кубіцький Сергій Георгійович Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-29 16:04:51
4 Фесай Світлана Станіславівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей 2021-09-29 16:16:54
5 Ходаківська Світлана Леонідівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Чоповицький ліцей" Чоповицької селищної ради 2021-09-29 16:23:21
6 Дмитренко Петро Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія Баранівської міської ради 2021-09-29 16:35:43
7 Бичківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-09-29 16:45:10
8 Башинська Наталія Францівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:45:56
9 Башинський Вадим Адамович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 17:01:07
10 Бабійчук Марина Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 17:05:11
11 Ковальчук Іван Юрійович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-09-29 17:17:51
12 Шинкар Надія Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської обдасті 2021-09-29 17:47:50
13 Глинчук Сергій Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 18:08:47
14 Мельниченко Володимир Антонович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ I-IIст. 2021-09-29 18:12:45
15 Гетьман Віта Володимирівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія " ЗОШ l-ll ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ l-lll ступенів"" 2021-09-29 18:29:18
16 Мельниченко Анатолій Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-29 19:05:05
17 Ахмеджанова Людмила Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 7 2021-09-29 19:24:30
18 Кравчук Юлія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія 2021-09-29 19:53:19
19 Ковальчук Володимир Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:00:08
20 Брацюк Ірина Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. N9 м. Новоград-Волинський Житомирської області 2021-09-29 20:01:50
21 Каченюк Микола Павлович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:14:41
22 Юхименко Олександр Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 20:15:00
23 Фещук Наталія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-09-29 20:33:54
24 Гаврилюк Любов Віталіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей № 1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 20:50:39
25 Добровольська Віліна Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 20:50:42
26 Кошелюк Галина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-29 20:59:13
27 Черниш Юрій Володимирович Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинывська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 20:59:19
28 Савчук Олена Севастянівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ І-ІІІ 2021-09-29 21:11:05
29 Вдовенко Руслан Олегович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:11:55
30 Чорноус Володимир Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Кулішівський ззсо 1-3 ступенів 2021-09-29 21:12:02
31 Циз Віктор Іванович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:12:43
32 Радзевелюк Сергій Васильович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-09-29 21:17:04
33 Асмолова Ольга Сергіївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:25:37
34 Кудрявцев Юрій Олексійович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 9 2021-09-29 21:26:28
35 Лісовий Олександр Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:34:25
36 Сетак Людмила Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N27 2021-09-29 21:35:43
37 Дзівалтовський Ігор Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-29 21:43:35
38 Мартинюк Олена Григорівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:44:52
39 Гербеда Володимир Людвигович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівський ліцей №1 2021-09-29 21:55:19
40 Вікарчук Олександр Адамович Житомирський район
Житомирська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С. Ковальчука м. Житомира 2021-09-29 21:58:49
41 Куліш Наталія Павлівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 22:13:11
42 Ширма Володимир Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 22:18:54
43 Парфенюк Віктор Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-09-29 22:46:54
44 Бабич Валентина Борисівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-29 23:16:16
45 Осадчук Людмила Степанівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 23:40:47
46 Півнюк Андрій Леонідович Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:08:16
47 Каменчук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 07:31:58
48 Тимошенко Валентина Валеріївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинівський НВК"ДНЗ-ЗНЗ I-III ступенів" 2021-09-30 08:38:59
49 Верук Наталія Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:47:15
50 Передерій Віталія Олегівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-30 08:47:17
51 Гайдученко Микола Григорович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:04:11
52 Жуковський Микола Володимирович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:25:52
53 Шпак Василь Анатолійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:29:21
54 Шадрина Аліна Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:32:58
55 Сингаєвський Віктор Володимирович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:34:01
56 Хилевич Анатолій Петрович Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:38:07
57 Горбик Сергій Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:39:16
58 Іванюха Дмитро Миколайович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Ліцей №1 2021-09-30 09:41:16
59 Литвиненко Наталія Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:42:00
60 Палюта Володимир Іванович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 09:50:55
61 Мудрий Петро Васильович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:50:56
62 Побережець Юрій Михайлович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-30 09:51:55
63 Бородавка Назарій Андрійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:52:09
64 Топоренко Інна Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:53:12
65 Буравська Галина Анатоліївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 10:00:10
66 Здан Наталія Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 2021-09-30 10:08:35
67 Кучинська Інна Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ 2021-09-30 10:11:55
68 Мельник Галина Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст №8 2021-09-30 10:14:57
69 Романюк Іван Петрович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 10:17:49
70 Данюк Віктор Петрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Миколаївський ЗЗСО I-III ступенів 2021-09-30 10:21:12
71 Чечет Ларіон Васильович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 10:21:54
72 Саксонік Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 10:25:18
73 Рабін Oлександр Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 1-111 ступенів 2021-09-30 10:25:21
74 Криворучко Юрій Павлович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК"ЗОШ I-IIIст.N4-ЗДО"ви. І. Самоплавського 2021-09-30 13:12:54
75 Тушак Наталія Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 13:16:22
76 Тимощук Олександр Леонідович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-30 13:17:23
77 Клименко Олексій Степанович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2 2021-09-30 13:32:31
78 Пономаренко Євгенія Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 13:38:16
79 Самойленко Михайло Антонович Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:41:45
80 Сільченко Валентина Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:47:14
81 Бугира Наталія Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:48:32
82 Кравець Віталій Степанович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:49:22
83 Ксензук Олександр Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-30 13:53:30
84 Івкова Леся Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великодеревичівська гімназія 2021-09-30 13:57:17
85 Барашук Ірина Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:58:26
86 лівечко Олександр Ігорович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
зош№3 2021-09-30 13:59:29
87 Алексюк Петро Петрович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ 2021-09-30 14:00:27
88 Барабашук Ірина Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:00:47
89 Нишпал Леся Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 14:02:18
90 Письменний Віктор Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-30 14:02:31
91 Позняк Тетяна Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради ради 2021-09-30 14:09:40
92 Бех Максим Олександрович Коростенський район
Коростенська ТГ
Кожухівський ліцей 2021-09-30 14:12:30
93 Сак Павло Валентинович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:15:42
94 Марчук Тамара Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів N 3 2021-09-30 14:16:59
95 Гнітецький Віктор Анатолійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-30 14:18:55
96 Мороз Ірина Аркадіївна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:22:20
97 Рабенко Сергій Васильович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-09-30 14:23:57
98 Годлевський Микола Іванович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ 7 2021-09-30 14:31:48
99 Непомняща Ірина Іванівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 14:32:48
100 Саган Вадим Васильович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:33:29
101 Васильченко Тетяна Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІст. 2021-09-30 14:38:10
102 Руденко Леонід Петрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 14:43:22
103 Гарбузюк Василь Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-09-30 14:50:32
104 Лясківський Віталій Домінікович Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:54:49
105 Олексієнко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 15:04:34
106 Вакулко Тетяна Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2ступенів 2021-09-30 15:06:27
107 Онопрійчук Олександр Петрович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:07:32
108 Вербило Юрій Михайлович Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія Іршанської селищної ради Житомирської області 2021-09-30 15:14:11
109 Михайленко Володимир Сергійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:22:22
110 Сидорчук Світлана Василівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:40:15
111 Башкир Віта Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:44:16
112 Остапчук Олена Павлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія Комунальноі установи опорного закладу освіти «Ємільчинський заклад загальної середньоі освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинськоі селищноі ради Житомирської області» 2021-09-30 15:56:04
113 Пташник Петро Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 16:02:08
114 Походня Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:05:32
115 Зимухов Іван Анатолійович Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ 2021-09-30 16:07:24
116 Паламарчук Андрій Михайлович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:08:23
117 Петюх Світлана Леонідівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Польнянський ліцей Польнянської селищонії ради 2021-09-30 16:45:20
118 Трохимець Василь Олександрович Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" Романівської селищної ради 2021-09-30 16:55:13
119 Ковальчук Олена Григорівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. N 3 3 2021-09-30 17:01:39
120 Весельська Ганна Францівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 17:12:16
121 Бушма Леся Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-09-30 17:51:06
122 Бучинська Світлана Валеріївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ І -ІІІ ступенів 2021-09-30 17:55:51
123 Ткаченко Лариса Андріївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
КОНЗ "Брусилівський ліцей №1 імені І.і.Огієнка" 2021-09-30 18:02:31
124 Корнійчук Петро Олександрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:12:10
125 Дубенюк Оксана Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів #12міста Бердичів 2021-09-30 18:14:32
126 Шуневич Людмила Вячеславівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа № 5 І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:15:41
127 Ракитянська Ірина Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти " Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 1" 2021-09-30 18:30:42
128 Киричун Валентина Петрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" №10 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 18:45:18
129 Корнійчук Леся Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія 2021-09-30 18:47:42
130 Побережна Жанна Степанівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" №10 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 18:52:52
131 Кот Олег Олександрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирськоїобласті" 2021-09-30 19:03:41
132 Кравчук Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей № 24 2021-09-30 19:12:52
133 Прохорчук Віктор Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей № 24 2021-09-30 19:19:33
134 Мусійчук Алла Григорівна Житомирський район
Романівська ТГ
"Романівська гімназія" 2021-09-30 19:26:56
135 Дзюбенко Олександр Адамович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-09-30 19:31:41
136 Ваховський Олександр Петрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 2021-09-30 19:45:16
137 Левківський Олександр Іванович Коростенський район
Словечанська ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:57:05
138 Гуменюк Валерій Васильович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинська ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:59:28
139 Фатич Мирослав Андрійович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 20:02:48
140 Щенявська Марина Степанівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ 2021-09-30 20:04:49
141 Гуз Віталій Васильович Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія опорного закладу освіти"Овруцький заклад загальної середньої освіти I-III ст.№1" 2021-09-30 20:14:58
142 Подпокровний Сергій Володимирович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:19:28
143 Швець Михайло Андрійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:19:53
144 Лінько Ігор Анатолійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 20:22:48
145 Лещінська Лідн Йосипівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 3 Коростишівської міської ради 2021-09-30 20:36:37
146 Васянович Анатолій Володимирович Коростенський район
Народицька ТГ
Латашівська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-30 20:42:59
147 Кравець Іванна Іванівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО <Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука> 2021-09-30 20:52:04
148 Міллер Анжела Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 3 2021-09-30 20:52:33
149 Макаренко Валентина Альбінівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-09-30 20:56:27
150 Фещук Наталія Юхимівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:15:43
151 Паламарчук Микола костянтинович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 21:30:34
152 Грищук Олег Олександрович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 21:30:37
153 Дмитришина Лариса Юріївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:38:01
154 Криворучко Владислав Сергійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей 2021-09-30 21:41:03
155 Кучківська Наталія Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:47:56
156 Криволап Марина Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 25 м Житомира 2021-09-30 22:00:16
157 Посесор Віктор Анатолійович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:10:55
158 Палажук Катерина Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:13:55
159 Поляковська Тетяна Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:19:58
160 Кулик Петро Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 22:20:31
161 Ремизовський Олександр Вікторович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 22:31:48
162 Сіран Антоніна Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м. Житомира 2021-09-30 23:33:27
163 Бовкун Борис Васильович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Бабушківська філія К.З."Чуднівський ліцей" 2021-09-30 23:38:59
164 Дмитренко Микола Іванович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:44:41
165 Максимів Наталія Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:44:46
166 Куранда Олена Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:57:42
167 Стафейчук Олександр Павлович Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ I_II ступенів 2021-10-01 09:03:43
168 Левківський Олександр Іванович Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:07:50
169 Молчанов Олександр Михайлович Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківький ліцей 2021-10-01 09:16:34
170 Талах Лідія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:18:12
171 Вох Олена Павлівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 09:21:44
172 Рибіцький Петро Францович Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:31:23
173 Федорович Семен Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:36:12
174 Ястремський Микола Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:41:11
175 Колосович Любов Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:43:54
176 Маскаєва Ксенія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназіч 2021-10-01 09:54:42
177 Черкес Микола Адамович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Середівський ЗЗСО l-lll ступенів Ємільчинської селищної ради" 2021-10-01 09:55:08
178 Цьопич Раїса Іванівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія 2021-10-01 09:59:10
179 Левківська Наталія Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 10:03:34
180 Ющенко Олексій Гнатович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-10-01 10:10:40
181 Турпетко Наталія Федорівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 10:13:26
182 Кучер Василь Вікторович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:13:37
183 Плисак Володимир Анатолійович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Хижівська гімназія" Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:32:11
184 Микитюк Володимир Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська зош 1-2 ст. 2021-10-01 10:36:42
185 Самчук Світлана Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м.Коростеня 2021-10-01 10:38:42
186 Пелех Володимир Петрович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:09:10
187 Сарган Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:24:58
188 Кучер Валентина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:36:47
189 Шевчук Катерина Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:37:28
190 Батеніна Людмила Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:39:03
191 Столярчук Таїсія Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:40:23
192 Гапчук Володимир Іванович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:42:21
193 Ночевчук Марія Володимирівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 11:50:41
194 Мельник Оксана Павлівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім.О.Дубінчука 2021-10-01 11:52:07
195 Курієць Петро Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ 2021-10-01 12:17:37
196 Фещук Дар’я Василівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:18:38
197 Черкавська Оксана Георгіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-10-01 12:19:09
198 Дедух Володимир Віталійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 12:23:41
199 Козинець Володимир Олексійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м.Коростеня 2021-10-01 12:28:18
200 Ковальчук Іван Юрійович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська 2021-10-01 12:30:10
201 Богун Ірина Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГN2 2021-10-01 12:30:48
202 Тімборовський Станіслав Зигфрідович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська зош 2021-10-01 12:51:35
203 Рябченко Лариса Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:53:58
204 Ковтун Антоніна Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:09:16
205 Коваленко Володимир Костянтинович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:14:37
206 Шаврай Олена Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:14:40
207 Максимчук Василь Тихонович Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 13:24:47
208 Романчук Вадим Володимирович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:28:44
209 Хом'як Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:32:09
210 Білобровець Світлана Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:34:02
211 Рудой Мирослав Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ /-/// ст. 2021-10-01 14:05:40
212 Ямковий Александр Михайлович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 14:56:09
213 Момот Микола Петрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська ЗОШ N2 2021-10-01 15:02:45
214 Осипчук Жанна Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня спец.школа ЖОР 2021-10-01 16:38:07
215 Волинець Валентин Володимирович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:50:14
216 Хмельницька Ірина Веніамінівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівський спеціальна школа 2021-10-01 17:09:48
217 Хільченко Віталій Олександрович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 17:22:24
218 Кравченко Олена Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей #24 2021-10-01 17:34:56
219 Шелест Віталій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 18:05:47
220 Гайченя Микола Юхимович Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 18:40:25
221 Салманова Ирина Вікторівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 м. Бердичева 2021-10-01 18:47:10
222 Криволап Марина Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 26 м Житомира 2021-10-01 18:56:41
223 Пташинська Валентина Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-01 19:32:46
224 Благодир Володимир Іванович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-01 20:34:53
225 Шиш Ельміра Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 2021-10-01 20:55:15
226 Фурс Гюлнара Араіківна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія 2021-10-01 22:48:48
227 Левківський Віктор Іванович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький заклад загальної середньої освіти N 1" 2021-10-02 00:23:11
228 Мирончук Сергій Федорович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ І-ІІСТ. 2021-10-02 01:37:47
229 Кульбицька Лариса Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 28 2021-10-02 04:36:05
230 Столяр Валентин Володимирович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 17 м. Бердичів 2021-10-02 07:35:50
231 Ільчук Надія Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-02 07:54:39
232 Кушимов Вадим Павлович Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія ОНЗ БТЛ "Радовель" 2021-10-02 09:15:15
233 РАБОШ Василь Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-02 09:28:28
234 Руденко Олександр Федорович Житомирський район
Романівська ТГ
БулдичівськийЗЗСО 2021-10-02 09:52:35
235 Баскіна Валентина Яківна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська зош 30 2021-10-02 12:27:52
236 Власюк Анатолій Васильович Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:03:36
237 Доманчук Юля Валентинівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ст - ДНЗ" 2021-10-02 15:00:26
238 Пупенко Богдан Михайлович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 15:10:16
239 Ковальчук Тетяна Станіславівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-10-02 16:59:47
240 Мойсюк Наталія Вікторівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-10-02 20:17:18
241 Грибан Неля Адамівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ " Городицька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-02 20:19:53
242 Свінціцька Олеся Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-02 20:38:14
243 Крилова Наталія Валентинівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-10-02 20:41:53
244 Гуцалюк Світлана Олександрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-10-02 20:45:36
245 Литвинчук Василь Сергійович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І - ІІІ ступенів" 2021-10-02 21:02:58
246 Варгалюк Ольга Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія Чуднівської міської ради 2021-10-02 21:18:03
247 Мартинюк Наталія Олексіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа 2021-10-02 21:27:41
248 Загоруйко Сергій Анатолійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа N2 2021-10-02 23:26:30
249 Янчевський Сергій Олександрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-10-03 00:02:44
250 Скуратівська Олена Анатоліївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ " Владівська гімназія" 2021-10-03 07:51:02
251 Чехун Ігор Вікторович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-03 10:34:25
252 Волківська Галина Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 1 2021-10-03 11:17:47
253 Шакура Юлія Леонідівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ 2021-10-03 12:54:44
254 Паламарчук Іван Васильович Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 14:43:33
255 Мельник Ірина Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ 2021-10-03 15:45:37
256 Невмержицький Віктор Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ №1 2021-10-03 16:11:23
257 Бех Леонід Іванович Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-03 18:44:32
258 Пронтенко Віталій Васильович Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-03 20:44:22
259 Мікулінська Валентина Борисівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти " Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" 2021-10-03 20:59:07
260 Шостак Ігор Вікторович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-03 21:14:41
261 Ейсмонт Віктор Анатолійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею N 2 ім О. Сябрук 2021-10-03 21:39:59
262 Осипчук Ігор Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 21:40:43
263 Кравченко Олена Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-03 21:41:18
264 Шанюк Алла Михайлівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Денишівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Г.Бондарчука 2021-10-03 22:16:36
265 Дубницький Петро Миколайович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І. І. Огієнка 2021-10-03 22:24:20
266 Ляшук Володимир Віталійович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-04 08:16:13
267 Коцюба Сергій Євгенович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ супенів №6 ім. В.Г.Короленка м.Житомира 2021-10-04 09:00:06
268 Поливода Тетяна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #26 2021-10-04 09:04:07
269 Ремезовський Олександр Вікторович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 09:09:55
270 Селюченко Олена Дмитрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-04 09:10:45
271 Боклан Валентина Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-04 09:15:23
272 Кирчун Сергій Ананійович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-04 09:16:22
273 Дуб Олена Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСОІ-ІІ ступенів імені О.Покальчука 2021-10-04 09:28:41
274 Одноворченко Світлана Василівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-04 09:43:55
275 Ілюченко Олена Леонідівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ "Вишевицький ліцей" 2021-10-04 09:47:05
276 Нівінський Леонід Іванович Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н. Вітрука" 2021-10-04 09:56:28
277 Невінчаний Олексій Степанович Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" Олевської міської ради 2021-10-04 09:58:42
278 Дідус Віктор Миколайович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей 2021-10-04 10:00:55
279 Галінський Володимир Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:01:44
280 Грищенко Світлана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:09:07
281 Годун Віта Борисівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:18:03
282 Громніцька Анна Владиславівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 10:30:12
283 Овдійчук Ігор Володимирович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 2021-10-04 10:41:28
284 Коваль Алла Валентинівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп'ятигірська гімназія 2021-10-04 10:52:32
285 Горлушко Зоряна Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО І-ІІІст. 2021-10-04 11:02:14
286 Капралюк Олена Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:05:54
287 Охрімчук Ірина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:17:58
288 Каплюк Олександр Анатолійович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:19:50
289 Мельник Василь Васильович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-04 11:20:44
290 Кондратчук Яніна Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ксаверівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів" 2021-10-04 11:20:56
291 Павлущенко Володимир Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:31:31
292 Голянівський Юрій Олександрович Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-04 11:43:34
293 Фисюк Наталія Костянтинівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 11:51:48
294 Мирончук Марія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ 1-3 ступенів 2021-10-04 11:52:14
295 Євтушок Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:02:15
296 Онопрійчук Андрій Леонідович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ 2021-10-04 12:04:31
297 Расновська Ірина Євгенівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ N 6, І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:05:03
298 Фіялківська Олена Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 36 ім. Я. Домбровського м. Житомира 2021-10-04 12:18:06
299 Лубковська Діана Борисівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської обласі 2021-10-04 12:21:41
300 Баранівська Галина Степанівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 12:34:23
301 Ковальчук Ніна Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:37:05
302 Шпунтов Віктор Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 12:37:50
303 Гераскін Олександр Сергійович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-04 12:41:16
304 Сівоздрав Наталія Михайлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 12:42:02
305 Вигівська Алла Станіславівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-10-04 12:54:28
306 Саленко Віктор Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:57:45
307 Артемчук Марія Михайлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-10-04 13:12:26
308 Барановський Руслан Вячеславович Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 13:16:36
309 Марценюк Валентина Артурівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-04 13:27:56
310 Лановий Микола Петрович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:30:45
311 Кириченко Ірина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-04 13:30:49
312 Вигівський Володимир Михайлович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:46:02
313 Грищенко Петро Миколайович Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області 2021-10-04 14:06:30
314 Рижук Володимир Аркадійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:19:39
315 Шмідтке Людмила Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 14:28:07
316 Петришин Сергій Леонідович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 14:29:02
317 Говорун Наталія Олександрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:29:38
318 Бенера Володимир Михайлович Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-04 14:35:22
319 Михалков Сергій Анатолійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-04 15:10:59
320 Кислицька Олена Валентинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа 1 Житомирської обласної ради 2021-10-04 15:23:37
321 Ковалюк Тетяна Іванівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Американський ліцей √1 2021-10-04 15:27:42
322 Дьоміна Тетяна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 14 місто Житомир 2021-10-04 15:30:24
323 Дем'янчук Андрій Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ"Малоглумчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 15:43:50
324 Гудзь Олена Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-10-04 15:48:19
325 Рашко Світлана Михайлівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-10-04 16:01:58
326 Осадча Лідія Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-04 16:04:10
327 Козій Олена Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Житомирської області 2021-10-04 16:35:24
328 Рожкова Тетяна Михайлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 16:47:03
329 Білюк Сергій Леонідович Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" 2021-10-04 16:50:51
330 Хробуст Світлана Леонідівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-10-04 17:04:28
331 Котвіцька Лейла Закирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-04 17:26:28
332 Савчук Микола Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський НВК "Школа-гімназія #2 імені Володимира Сингаївського" 2021-10-04 17:48:52
333 Дубовська Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 2021-10-04 18:25:37
334 Григорусь Сергій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа I- III ступенів № 26 м. Житомира 2021-10-04 18:34:23
335 Кириченко Віктор Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти" 2021-10-04 18:43:02
336 Мілінчук Василь Володимирович Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-04 18:53:35
337 Добровольська Вікторія Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м. ЖИТОМИРА 2021-10-04 18:54:31
338 Охрімчук Павло Андрійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 2021-10-04 19:01:08
339 Тимощук Вадим Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа №14 2021-10-04 19:14:40
340 Радченко Олександр Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія Комунальної установи опорного закладу освіти «Ємільчинського ЗЗСО I-III ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області» 2021-10-04 19:20:50
341 Писанюк Василь Степанович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м. Житомира 2021-10-04 19:23:29
342 Подлесна Тамара Григорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №2 м.Жтомира 2021-10-04 19:32:27
343 Точиніна Оксана Леонідівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ст. Корнинської селищної ради 2021-10-04 19:32:32
344 Дворак Олексій Анатолійович Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШІ-І ступенів 2021-10-04 19:43:40
345 Волошина Тетяна Іванівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-04 19:59:46
346 Ляшевич Марія Анатоліївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:30:23
347 Бондарчук Татьяна Олегівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:47:17
348 Осипчук Катерина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 21:33:07
349 Ничипорук Олег Петрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька ЗОШ І-ІІ СТ 2021-10-04 21:34:49
350 Дем'янчук Андрій Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Покалівський заклад загальної освіти І - ІІІ ступенів" Овруцької міської ради 2021-10-04 21:35:15
351 Максимчук Григорій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей №24 2021-10-04 21:53:11
352 Кушнір Олег Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Зош 5 2021-10-04 21:59:02
353 Панухник Тетяна Юріївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ"Словечанська ЗОШ I-III ступенів" 2021-10-04 22:31:16
354 Шевченко Тамара Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 22:33:38
355 Петрук Микола Максимович Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:36:36
356 Петренко Лілія Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 23:06:30
357 Пріма Світлана Яківна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #7 2021-10-05 04:16:06
358 Малярчук Василь Володимирович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ"Киянський ЗЗСО І-ІІІступенів" 2021-10-05 09:48:03
359 Тумаш Алла Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-10-05 10:00:00
360 Рабін Петро Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 10:02:18
361 Юхимець Олег Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 10:10:37
362 Цалко Iрена Вячеславiвна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спецiальна загальноосвiтня школа-iнтернат" Житомирської облради 2021-10-05 10:14:43
363 Янкевич Анатолій Валерійович Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІст. 2021-10-05 10:17:11
364 Житинська Наталія Миколаївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназія 2021-10-05 10:21:02
365 Білюк Валентина Петрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 2021-10-05 10:21:20
366 Жовновський Юрій Олександрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 10:21:38
367 Роспотнюк Алла Яківна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-10-05 10:30:02
368 Сівченко Людмила Петрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-05 10:34:52
369 Лемешек Володимир Віталійович Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-05 11:04:18
370 Хромець Валентин Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 11:07:25
371 Присяжнюк Сергій Володимирович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська 2021-10-05 11:15:25
372 Цильора Анатолій Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 11:20:35
373 Яковенко Микола Павлович Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 11:23:33
374 Майстер Оксана Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 11:26:49
375 Химченко Владислав Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиїський ліцей 2021-10-05 11:55:54
376 Скабалюк Анатолій Федорович Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-05 11:58:23
377 Бондарчук Віталій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-10-05 12:07:05
378 Кушніровський Андрій Анатолійович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:17:13
379 Лісовська Валентина Валеріївна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ" 2021-10-05 12:30:26
380 Любиченко Надія Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-05 12:46:58
381 Болсунівський Олександр Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-10-05 12:47:08
382 Фільчук Володимир Феодосійович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-05 12:49:41
383 Шалига Олександр Сергійович Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:34:29
384 Бабій Віктор Олександрович Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-05 13:48:01
385 Дуднік Людмила Михайлівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:09:27
386 Дедерко Марія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 14:52:19
387 Моравський Леонід Броніславович Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-05 15:09:34
388 Шрам Тетяна Сергіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 16:05:58
389 Циганок Катерина Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош 5 2021-10-05 16:35:36
390 Іваненко Василь Павлович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ l-lll ступенів 2021-10-05 16:53:39
391 Недашківська Валентина Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанська ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-05 17:37:53
392 Жалюк Владислав Віталійович Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-05 18:36:12
393 Власюк Микола Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 18:41:59
394 Ковальчук Олександр Васильович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-05 18:56:38
395 Борейко Алла Вікторівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Сзош 17 2021-10-05 19:22:07
396 Бігоцька Ольга Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ№3 2021-10-05 21:08:33
397 Перегуда Вікторій Сігізмундович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 21:45:01
398 Штурба Ірина Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 21:54:09
399 Кіндрась Тетяна Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Любарської селищної ради 2021-10-05 22:04:26
400 Мельничук Алла Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 6 2021-10-06 02:56:04
401 Дмитренко Віктор Сергійович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівска ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-06 07:10:37
402 Лагода Олександр Григорович Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський нвк 2021-10-06 09:10:50
403 Березовчук Сергій Іванович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка Житомирської області 2021-10-06 09:23:57
404 Грищук Петро Євгенович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-10-06 09:31:24
405 Ковальчук Сергій Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-10-06 09:50:01
406 Марцун Володимир Дмитрович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 09:55:35
407 Сіліна Лариса Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальносвітня школа 1-111 ступенів N15 2021-10-06 10:00:46
408 Сiвченко Микола Костянтинович Житомирський район
Хорошівська ТГ
Давидiвська гiмназiя 2021-10-06 10:50:15
409 Рогожина Любов Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ № 12 ім. Ковальчука 2021-10-06 11:00:04
410 Коломієць Наталія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімнавзія 2021-10-06 11:10:40
411 Стельмах Галина Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #2 ім.О.Сябрук 2021-10-06 11:10:45
412 Новак Олексій Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 11:48:14
413 Захарченко Микола Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст 30 2021-10-06 12:08:05
414 Гулий Руслан Григорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей №2 м. Житомира 2021-10-06 12:23:14
415 Зілінська Алла Станіславівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівський спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-06 12:30:41
416 Семенов Валерїй Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош5 м Житомир 2021-10-06 13:00:12
417 Ванельчук Наталія Анатоліївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-06 13:16:09
418 Федорчук Руслана Василівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська ЗША І-ІІ ступенів 2021-10-06 13:22:49
419 Каменчук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:26:47
420 Сліпчук Петро Петрович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:46:15
421 Павицкий Олександр Віталійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 14:40:54
422 Пацало Володимир Григорович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей Семенівської сільської ради Житомирської області 2021-10-06 15:17:14
423 Мельниченко Оксана Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І-ІІІ ст. Березівської сільської ради 2021-10-06 16:29:17
424 Задворний Богдан Іванович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-06 16:37:14
425 Крилова Лілія Зіновіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Андрієвицький ЗЗСО 1-3 ст 2021-10-06 17:05:57
426 Каліцький Олександр Вацлавович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ№5 2021-10-06 20:35:48
427 Нікуліна Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:32:28
428 Бондарчук Михайло Борисович Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Косенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 08:15:25
429 Новіцький Анатолій Михайлович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-07 10:07:11
430 Ткаченко Дар'я Ігорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-07 10:18:01
431 Козлова Любов Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-07 10:26:19
432 Паламарчук Юрій Анатолійович Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 11:20:56
433 Шипа Віктор Павлович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей1 2021-10-07 11:24:24
434 Звягельський Борис Володимирович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-07 11:26:42
435 Боровський Михайло Віталійович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 12:01:14
436 Мельник Микола Васильович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ 2021-10-07 12:16:05
437 Олександр Савін Львович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студентцький ліцей 2021-10-07 13:16:38
438 Кузьменко Юлія Ігорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-07 13:27:40
439 Горач Валентина Анатоліївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп’ятигірський ЗЗСО 2021-10-07 13:40:43
440 Фещук Валерій Пилипович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-07 13:50:14
441 Борисевич Олег Йосипович Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-07 15:03:44
442 Габелко Олександр Володимирович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки 2021-10-07 15:42:50
443 Габелко Олександра Євгенівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки 2021-10-07 15:43:05
444 Горбач Антоніна Федорівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Червоненська ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-10-07 15:48:01
445 Ейсмонт Анатолій Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія Климентіївська гімназія ліцею №2 ім.О.Сябрук 2021-10-07 16:44:56
446 Довбня Віктор Петрович Коростенський район
Олевська ТГ
ОлевськаЗОШ І-ІІІ ст №3 2021-10-07 18:22:55
447 Головач Віктор Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-10-07 18:34:13
448 Хомінська Юлія Вікторівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 19:22:11
449 Лісков Володимир Антонович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 19:57:51
450 Вигівський В'ячеслав Степанович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШ І-ІІІст. 2021-10-07 20:04:03
451 Кузьменко Світлана Іллівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-07 20:11:47
452 Кузьменко Світлана Іллівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-07 20:14:37
453 Сулковський Сергій Анатолійович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 2021-10-07 20:37:05
454 Міодушевський Олексій Станіславович Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально- реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:15:36
455 Медвецька Тетяна Віталіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 09:00:49
456 Борщик Віктор Петрович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська 2021-10-08 09:25:27
457 Щур Василь Михайлович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-08 10:29:57
458 Волошин Микола Васильович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-08 10:39:10
459 Куць Олександр Анатолійович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 12:04:45
460 Тимощук Наталія Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевськ загальноосвітня школа номер 3 2021-10-08 13:19:47
461 Романчук Анатолій Федорович Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-10-08 13:32:21
462 Хмельовський Володимир Володимирович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:07:22
463 Літвинчук Наталія Семенівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівської.гімназії 2021-10-08 14:38:26
464 Семенюк Оксана Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-08 14:42:12
465 Барановська Ірина Альбертівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-08 16:09:24
466 ЯРЕМЧУК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА Житомирський район
Глибочицька ТГ
ЛЕВКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 2021-10-08 16:13:42
467 Миколаєнко Олег Іванович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Яблунецька СШ І-ІІІ ступенів 2021-10-08 18:04:28
468 Шейдецький Олександр Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім.О. Сябрук 2021-10-08 19:35:06
469 Логвінова Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-10-08 19:57:36
470 Маркович Наталія Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" 2021-10-08 23:15:58
471 Левківський Петро Миколайович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 10:22:54
Повернутись на головну сторінку