Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Шмат Любов Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 16:00:59
2 Споденюк Інна Юріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:09:25
3 Місяйло Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:12:53
4 Прокопенко Людмила Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Чоповицький ліцей" Чоповицької селищної ради 2021-09-29 16:19:18
5 Корольова Надія Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 2021-09-29 16:24:37
6 Ходаківська Світлана Леонідівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Чоповицький ліцей" Чоповицької селищної ради 2021-09-29 16:26:45
7 Макарчук Олена Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-09-29 16:37:43
8 Ковальчук Галина Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 16:44:56
9 Ніконенко Оксана Михайлівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 1 2021-09-29 16:51:53
10 Дейнека Олена Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-29 17:10:03
11 Чалая Оксана Юріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-29 17:10:54
12 Сачковська Валентина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІступенів 2021-09-29 17:22:32
13 Курельчук Наталя Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-09-29 17:28:47
14 Ткач Павло Петрович Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-29 18:10:22
15 Козловець Богдан Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ 2021-09-29 18:26:53
16 Гулак Олена Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 18:28:46
17 Зборівська Людмила Вікторівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 18:31:41
18 Мельник Катерина Юріївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-29 18:42:13
19 Захарчук Любов Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:50:01
20 Дорогова Валентина Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп'ятигірська гімназія 2021-09-29 18:53:52
21 Гайдай Ольга Миколаївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:55:39
22 Яценко Ірина Сергіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 18:59:35
23 Наумчук Таїса Вікторівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія" Коднянського ліцею 2021-09-29 19:17:29
24 Залізницький Олександр Євгенович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ 1 - 2 ст. 2021-09-29 19:22:11
25 Іщук Любов Петрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:26:40
26 Тищенко Олена Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-29 19:27:31
27 Пилипчук Олена Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-09-29 19:29:12
28 Пашинська Ірина Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 19:32:19
29 Мислінська Віта Петрівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:34:00
30 Гергало Валентина Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-29 19:48:43
31 Верещинська Ірина Михайлівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:50:30
32 Хомутовська Світлана Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" 12а- гімназія 2021-09-29 19:56:19
33 Коваль Алла Валентинівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп"ятигірська гімназія 2021-09-29 20:02:51
34 Боковенко Юлія Борисівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:11:05
35 Брожко Любов Павлівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія ОНЗ,,Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів,, 2021-09-29 20:20:14
36 Коваль Ганна Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-29 20:25:42
37 Скрит Інна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 20:26:06
38 Ніцкевич Любов Борисівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 20:29:29
39 Степнова Ірина Степанівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-09-29 20:40:30
40 Федорчук Ірина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія I-ll ступенів ОНЗ БТЛ "Радовель" 2021-09-29 20:44:39
41 Овсійчук Геннадій Петрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський заклад загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:53:29
42 Вознюк Любов Василівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:54:44
43 Рибакова Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія Комунальної установи "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:55:23
44 Овсійчук Олександра Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія КУ ОЗО "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:04:58
45 Боричевська Тетяна Степанівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:05:43
46 Омельчук Лариса Вячеславівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-29 21:07:52
47 Романуха Валентина Борисівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:11:11
48 Поліщук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:15:33
49 Сімашко Любов Іванівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-09-29 21:16:04
50 Калінчук Наталія Володимирівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:19:54
51 Гнатюк Сергій Петрович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:21:46
52 Омелянчук Марина Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
ОНЗ БТЛ Радовель 2021-09-29 21:36:02
53 Река Наталія Русланівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-29 21:36:05
54 Стефюк Світлана Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:37:15
55 Церпіцька Валентина Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ 12 2021-09-29 21:45:52
56 Процюк Раїса Семенівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Київська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:51:15
57 Столяренко Наталія Валеріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Ліцей №2 2021-09-29 21:53:12
58 Буката Наталія Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей 2021-09-29 22:00:25
59 Цмох Василь Олександрович Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський заклад загальної середньої освіти 2021-09-29 22:00:27
60 Дацюк Світлана Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-09-29 22:26:09
61 Даніловська Леся Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-29 22:27:37
62 Зубленко Раїса Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 22:31:00
63 Шмагун Наталія Сергіївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Владівська гімназія" 2021-09-29 22:46:07
64 Романчук Інна Адамівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 22:47:36
65 Мельникова Валентина Степанівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія 2021-09-29 23:10:34
66 Леонова Людмила Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально - виховний комплекс "Школа- гімназія N2 ім. В. Сингаївського" 2021-09-29 23:54:51
67 Медина Тетяна Юріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Сарновицький ліцей 2021-09-30 01:19:28
68 Маліновська Віра Вікторівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-30 02:59:10
69 Опанасенко Вікторія Анатоліївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #3 Коростишівської міської ради 2021-09-30 07:23:06
70 Гусаківська Наталія Станіславівна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 07:46:44
71 Кравченко Інна Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 08:15:58
72 Золота Наталія Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-30 08:23:38
73 Коханська Олена Анатоліївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-09-30 08:24:25
74 Хоменко Ганна Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Лучанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:31:50
75 Заблоцька Ірина Олександрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:40:17
76 Мамчик Анна Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ✓3 Житомирської області 2021-09-30 08:41:12
77 Осадчук Наталія Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№8 Житомрської області 2021-09-30 08:43:46
78 Багінська Ірина Степанівна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-09-30 08:44:23
79 Верук Тетяна Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:45:56
80 Розентригер Інна Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 08:48:29
81 Зелінська Алла Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 08:52:23
82 Конта Валентина Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:53:21
83 Чорна Людмила Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 08:56:39
84 Цапун Лариса Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-30 09:01:19
85 Мельник Світлана Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 09:05:01
86 Журавель Ірина Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-09-30 09:08:16
87 Куліш Наталія Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей ім.героїв АТО О.Голяченка та Д.Литвинчука. 2021-09-30 09:14:41
88 Нідзельська Людмила Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:18:49
89 Перегуда Оксана Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:20:26
90 Василюк Олена Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей № 2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:21:42
91 Опанасюк Валентина Олексіївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:22:09
92 Жуковський Микола Володимирович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:22:25
93 Сидорчук Наталия Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 09:26:16
94 Гуліцька Валентина Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 09:26:19
95 Максименко Євгенія Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-09-30 09:26:27
96 Коцюк Лариса Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:29:29
97 Палій Олександр Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:30:59
98 Білоцький Вадим Петрович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:31:10
99 Бідюк Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа 2021-09-30 09:31:13
100 Ярмолюк Наталія Сергіївна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:31:16
101 Норинчак Петро Йосипович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 09:34:26
102 Шляга Тетяна Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-09-30 09:34:27
103 Маліцька Наталія Борисівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-09-30 09:37:08
104 Сташенко Марія Іванівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:38:31
105 Тимощук Тетяна Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-IIIст. 2021-09-30 09:39:59
106 Саченко Світлана Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 09:41:44
107 Кабанцева Наталія Дмитрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:42:05
108 Єрмакова Наталія Григорівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:43:02
109 Водотієць Наталія Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:44:07
110 Ніколайчук Андрій Вікторович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:49:09
111 Максимчук Ольга Андріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #3 Жииомирської області 2021-09-30 09:49:38
112 Зелінська Олена Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 09:52:43
113 Ханчич Валентина Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:54:11
114 Коваль Алла Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:01:37
115 Герун Наталія Михайлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 10:02:46
116 Бабчук Павло Андрійович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-09-30 10:06:24
117 Яроменко Людмила Григорівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Руднє-Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст» 2021-09-30 10:08:04
118 Кравчук Людмила Ігорівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 10:16:39
119 Хімічук Віктор Володимирович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:18:49
120 Пироговська Вікторія Ярославівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 Черняхівської селищної ради 2021-09-30 10:21:51
121 Тимончук Антоніна Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 2021-09-30 10:25:12
122 Степанкова Тетяна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:12:58
123 Євтух Валентина Федорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:14:26
124 Бродовська Людмила Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2 ступенів 2021-09-30 13:17:47
125 Король Наталія Георгіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 13:19:29
126 Тушак Сергій Петрович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 13:20:05
127 Чернецький Павло Петрович Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:20:35
128 Мамроцька Оксана Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-30 13:22:21
129 Башинська Галина Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:28:06
130 Синянос Тетяна Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 13:28:45
131 Марчук Світлана Григорівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-09-30 13:29:41
132 Поліщук Людмила Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 13:32:44
133 Баляр Галина Валеріївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 13:33:43
134 Золотаренко Петро Григорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ор Авнер 2021-09-30 13:36:25
135 Обозна Олена Віталіївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-30 13:37:37
136 Марчук Тетяна Михайлівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:40:15
137 Яценко Оксана Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім. І. Самоплавського 2021-09-30 13:40:42
138 Орел Рита Адамівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:45:53
139 Кравчук Олена Вікторівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:48:38
140 Пригон Галина Степанівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:50:41
141 Башинська Світлана Юріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Кам'янська гімназія Оліївської сільської ради 2021-09-30 13:54:57
142 Дереза Тетяна Павлівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:55:49
143 Алєксєєнко Дарина Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 13:57:15
144 Заєць Ольга Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 14:00:08
145 Чичирко Наталія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО 2021-09-30 14:03:35
146 Острогляд Василь Васильович Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:04:18
147 Невмержицька Наталія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" 2021-09-30 14:05:07
148 Літвинчук Віктор Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" Ушомирської сільської ради 2021-09-30 14:06:01
149 Юхимович Альона Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 5 2021-09-30 14:10:38
150 Горєлова Олена Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія №7 2021-09-30 14:11:26
151 Барашивець Ольга Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 14:12:23
152 Семенцова Лідія Василівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:12:57
153 Цимбалюк Тетяна Леонідівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:17:23
154 Карпінська Валентина Петрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:17:26
155 Філонюк Валентина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІст. 2021-09-30 14:18:31
156 Корольчук Людмила Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 14:22:33
157 Овсійчук Сергій Петрович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:24:59
158 Биков Петро Валентинович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 14:26:45
159 Ковальчук Катерина Василівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:27:36
160 Горобець Леонід Андрійович Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:35:23
161 Кравчук Галина Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 14:38:31
162 Барановська Галина Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-09-30 14:45:01
163 Рябка Ілона Ігорівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Школа-гімназія 2 м.Коростень 2021-09-30 14:45:44
164 Ваврищук Ніна Станіславівна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 14:46:31
165 Сацюк Тетяна Дмитрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
ФІлля "Хижівка гімназія" 2021-09-30 14:49:42
166 Білецький Сергій Петрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 14:52:07
167 Лисюк Зоя Аркадіївна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:53:38
168 Кавун Наталія Ясонівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Оззсо Пулинська ЗОШ 2-3 ст 2021-09-30 15:04:20
169 Бісик Микола Іванович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 15:05:47
170 Роговська Наталія Андріївна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:10:40
171 Курильчук Віктор Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 15:11:38
172 Андрієнко Наталія Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:12:29
173 Нургалієва Інна Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа « Середівський заклад загальної середньої освіти l-lll ступенів. 2021-09-30 15:14:00
174 Кавун Віктор Володимирович Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 15:18:07
175 Яценко Віктор Павлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 15:20:35
176 Паночко Тетяна Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:23:27
177 Байда Ірина Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:24:11
178 Литвінець Тамара Петрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:32:04
179 Пироженко Галина Федорівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:42:41
180 Ковальчук Світлана Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 15:48:33
181 Зіневич Тетяна Володимирівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 15:53:00
182 Цівцівадзе Михайло Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 15:56:18
183 Федчук Раїса Казимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:56:28
184 Походня Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:59:47
185 Потійчук Віра Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:04:07
186 Синюк Лідія Максимівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-30 16:26:54
187 Чайковська Наталія Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради, вул. І.Кочерги,1 2021-09-30 16:50:19
188 Ляшевська Жанна Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростеньська ЗОШ #1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 17:29:22
189 Коник Михайло Васильович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК 10 2021-09-30 17:31:03
190 Єщенко Віталій Федорович Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:31:32
191 Косенко Тетяна Георгіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ 2021-09-30 17:49:37
192 Воробей Світлана Євгенівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей ім.Г.О.Готовчиця 2021-09-30 18:06:58
193 Галицька Людмила Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:10:46
194 Васянович Наталія Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:11:34
195 Хоменко Євгенія Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-09-30 18:15:20
196 Костюкевич Людмила Івнівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвітня школа l-lll ступенів 8 2021-09-30 18:30:33
197 Пашинська Олена Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія 2021-09-30 18:33:45
198 Кравчук Генадій Михайлович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 18:38:55
199 Волкова Олена Валентинівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:39:09
200 Прокопчук Тамара Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-09-30 18:43:35
201 Лебедева Ольга Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-09-30 18:48:49
202 Ярмоленко Людмила Вікторівна Коростенський район
Малинська ТГ
Горинська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 18:49:25
203 Іщук Марина Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Школа 7 2021-09-30 18:51:13
204 Боримський Віктор Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Симонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 19:00:30
205 Лазарчук Олена Сергіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:26:15
206 Марушко Михайло Іванович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирської області 2021-09-30 19:29:21
207 Дешкевич Інна Сергіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія №7 2021-09-30 19:31:14
208 Олійник Світлана Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа школа І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів 2021-09-30 19:37:40
209 Колесник Тетяна Леонідівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 19:51:42
210 Черепанська Надія Вікторівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Андрієвицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 19:56:45
211 Євтушок Ольга Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО 2021-09-30 20:12:34
212 Тимчик Валерій Костянтинович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:13:44
213 Соботюк Ольга Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:17:32
214 Гуменюк Тетяна Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-09-30 20:17:38
215 Сорока Тетяна Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 20:27:06
216 Євтушок Ольга Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 20:32:47
217 Забродська Валентина Григорівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:39:21
218 Левченко Тетяна Степанівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-09-30 20:43:04
219 Іщук Аліна Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-09-30 20:48:55
220 Остапчук Анастасія Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський НВК "Школа-гімназія" №12 2021-09-30 21:00:37
221 Салій Віктор Анатолійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 21:04:28
222 Кононович Лариса Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти ,,Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.√1" 2021-09-30 21:05:53
223 Доманська Дар‘я Миколаївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-30 21:08:37
224 Кудрякова Тетяна Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:37:26
225 Сніцар Ірина Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:40:38
226 Бакуліна Катерина Олександрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:41:09
227 Якимчук Олександра Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:43:42
228 Лишняк Оксана Олексіівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа 2021-09-30 21:50:28
229 Шибецька Наталя Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-09-30 21:56:45
230 Лук’янчук Віталій Олексійович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:59:54
231 Самофалов Володимир Анатолійович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:04:15
232 Раєвська Віта Володимирівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 22:06:16
233 Захарчук Юлія Володимирівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 22:13:05
234 Кральковський Анатолій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 22:16:14
235 Черниш Алла Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-09-30 22:32:25
236 Синицина Надія Віталіївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-09-30 22:39:56
237 Кочин Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:40:27
238 Ренкас Наталія Михайлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький ЗЗСО І -ІІІ ступенів 2021-10-01 00:26:01
239 Кыщенко Юлыя Григорывна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилывський лыцей N1ым.Ы.Ы.Огыенка 2021-10-01 00:39:08
240 Чижевський Анатолій Миколайович Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-01 06:28:07
241 Васьківська Ніна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-10-01 06:52:41
242 Гродська Світлана Віталіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-10-01 07:18:31
243 Тимощук Тетяна Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-III ст 2021-10-01 08:20:08
244 Вержибок Лариса Олександрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 08:30:14
245 Дудн Олексій Іванович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-01 08:41:41
246 Барановський Григорій Михайлович Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №2" 2021-10-01 08:47:27
247 Куранда Олександр Миколайович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:56:11
248 Донець Надія Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 08:58:34
249 Тимофеєва Ірина Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 2021-10-01 08:59:24
250 Захарченко Ніна Семенівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 09:00:32
251 Ковтун Василь Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:00:35
252 Ганченко Марія Минівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:11:40
253 Мельник Надія Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І - ІІІ ст 2021-10-01 09:17:22
254 Харченко Олександр Іванович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:34:23
255 Ничипорук Катерина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:42:01
256 Павлюк Надія Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:43:01
257 Войнаш Лілія Владиславівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 2021-10-01 09:43:45
258 Татуревич Людмила Миколаївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:48:51
259 Нідзельська Діана Сергіївна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:49:39
260 Кужелюк Тетяна Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:55:09
261 Левківська Наталія Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:59:49
262 Більчук Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:03:30
263 Флуд Наталія Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:04:55
264 Чащова Інна Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ксаверівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст." 2021-10-01 10:08:31
265 Опанащук Ірина Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:11:09
266 Кондратюк Юрій Олександрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівська гімназія 2021-10-01 10:20:49
267 Микитюк Володимир Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська зош 1-2ст. 2021-10-01 10:34:12
268 Наумович Юлія Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:34:24
269 Волинець Ольга Олексіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Івниця 2021-10-01 10:35:17
270 Свиридюк Надія Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:42:00
271 Власовець Галина Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:54:22
272 Зарицька Олена Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 2021-10-01 10:54:35
273 Кот Василь Миколайович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:00:01
274 Панченко Галина Степанівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 11:03:38
275 Концева Лариса Олексіївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-01 11:06:37
276 Левченко Наталія Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 11:06:40
277 Гензель Олена Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2 2021-10-01 11:08:04
278 Свинтак Марина Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім. О.Дубінчука 2021-10-01 11:11:22
279 Дячук Ніна Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський навчально-виховний комплекс " Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" Малинської міської ради Житомирської області 2021-10-01 11:12:34
280 Скуміна Тетяна Василівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 11:13:43
281 Ксінчук Вікторія Анатоліївна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 11:17:18
282 Чморик Наталія Вячеславівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:20:07
283 Євтух Тетяна Федорівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 11:25:46
284 Чорна Людмила Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 2021-10-01 11:29:59
285 Герасимович Володимир Анатолійович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:30:21
286 Марущак Микола Миколайович Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:36:21
287 Луценко Олена Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО " Романівська гімназія" 2021-10-01 11:43:37
288 Сирокомська Світлана Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 11:45:55
289 Ночевчук Марія Володимирівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 11:47:35
290 Гапчук Ірина Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-01 11:48:42
291 Сидорчук Олександр Васильович Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:11:02
292 Михалюк Галина Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 2021-10-01 12:17:11
293 Гуменюк Валентина Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-01 12:23:10
294 Віннік Галина Федорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:25:12
295 Гусар Лідія Іванівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-01 12:25:17
296 Дурава Людмила Мечиславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 12:27:32
297 Ковальчук Тетяна Сергіївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 12:32:35
298 Омельчук Марина Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:33:51
299 Білобровець Наталія Миколаївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Комунальна установа Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" 2021-10-01 12:34:04
300 Олійник Світлана Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:37:16
301 Самойленко Валентина Іванівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:40:50
302 Максимчук Світлана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І- ІІ ступенів 2021-10-01 12:42:12
303 Софійчук Наталія Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:46:23
304 Очитко Олена Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 12:46:30
305 Хохлюк Людмила Григорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 12:52:46
306 Васильчук Катерина Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-01 12:53:59
307 Будім Марія Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:55:22
308 Мусієнко Ольга Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 12:57:55
309 Захарченко Олена Антонівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів номер 28 імені гетьмана Івана Виговського 2021-10-01 13:01:22
310 Ткаченко Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 13:02:30
311 Білецька Сніжана Олександрівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:06:07
312 Демчук Світлана Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:07:01
313 Миколаєнко Ганна Василівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Головківська гімназія" 2021-10-01 13:08:31
314 Ільченко Олена Анатоліївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:25:15
315 Будім Микола Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей #1 2021-10-01 13:37:25
316 Бугайчук Майя Федорівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:37:34
317 Веретіна Валентина Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
БІЛИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-10-01 13:43:35
318 Морозюк Анатолій Олександрович Житомирський район
Любарська ТГ
Любрський ліцей №1 2021-10-01 13:43:43
319 Мосєйчук Людмила Володимирівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 2021-10-01 13:46:56
320 Чернова Марія Степанівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:53:18
321 Янкевич Марія Ігорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 14:14:24
322 Козир Віра Степанівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівка 2021-10-01 14:17:05
323 Гребінь Людмила Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ ✓2 2021-10-01 14:18:48
324 Степанюк Світлана Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ l-lll ступенів 2021-10-01 14:23:20
325 Яценко Наталія Станіславівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-01 14:25:17
326 Сябрук Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-10-01 14:34:30
327 Андрієнко Ярослава Вікторівна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ 2021-10-01 14:35:19
328 Ярошовець Любов Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 14:36:37
329 Данілова Марія Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Великодеревисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 14:38:16
330 Асланова Світлана Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей √2 ім. О. Сябрук 2021-10-01 15:00:52
331 Бубенко Оксана Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 15:12:36
332 Панасюк Марія Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:18:25
333 климчук олег Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 15:20:43
334 Осадчук Наталія Вікторівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 16:34:33
335 Дем'янюк Діна Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею 2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 16:43:31
336 Волинець Ольга Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:48:31
337 Ковтунівська Людмила Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-10-01 17:39:45
338 Красько Ольга Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа номер 1 Житомирської обласної ради 2021-10-01 17:54:34
339 Горова Наталія Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-01 17:57:11
340 Ващенко Алла Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 2 м.Житомира 2021-10-01 18:03:13
341 Терещук Вікторія Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 2 2021-10-01 18:06:51
342 Осіпчук Наталія Юріївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 18:57:55
343 Кулік Людмила Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 міста Новограда-Волинського 2021-10-01 20:04:30
344 Можарівська Ганна Євгенівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 20:15:15
345 Сардаківська Наталія Василівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ст2 2021-10-01 20:44:00
346 Кондратюк Галина Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей № 25 м. Житомира 2021-10-01 20:46:00
347 Карчевська Тетяна Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-01 20:52:50
348 Ваколюк Анна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 20:53:55
349 Грицюк Ліля Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія І-ІІ ст. Попільнянського ліцею 2021-10-01 21:10:30
350 Семенець Ірина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 імені Я. Домбровського м. Житомира 2021-10-01 21:20:18
351 Демчук Лідія Михайлівна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 21:24:22
352 Капусняк Тетяна Петрівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею, Квітневої сільської ради 2021-10-01 21:59:08
353 Якимчук Світлана Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 22:20:12
354 Вигнич Людмила Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей #2 2021-10-01 22:25:26
355 Котенко Дмитро Віталійович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-10-01 23:17:43
356 Корнієвська Тетяна Вікторівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-02 06:56:23
357 Одуд Оксана Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-02 08:47:54
358 Остапчук Мар'яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-02 08:58:52
359 Лисюк Валентина Володимирівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський загальноосвітній заклад І-ІІ ступенів 2021-10-02 09:16:24
360 Нестеренко Наталія Аркадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №26 2021-10-02 09:21:35
361 Глущенко Тетяна Петрівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" 2021-10-02 10:18:17
362 Лесик Наталія Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-02 10:38:07
363 Самченко Тетяна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 1-3 ступенів✓6 2021-10-02 10:40:59
364 Юзьвак Інна Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО<Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука> 2021-10-02 10:49:01
365 Синюк Тетяна Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:22:50
366 Шевчук Олена Олексіївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Киянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-02 13:27:13
367 Кравчинська Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-02 13:29:58
368 Твердохліб Інна Степанівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Семенівська гімназія 2021-10-02 13:44:17
369 Рафальська Тетяна Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія №7 2021-10-02 18:13:35
370 Кліванський Сергій Петрович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-02 19:32:55
371 Волощук Людмила Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #2 ім.О.Сябрук 2021-10-02 20:32:28
372 Майстренко Георгій Васильович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гордницької селищної рада Новоград-Волинського району Житомирської області" 2021-10-02 20:41:43
373 Палій Олена Григорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
зош І-ІІІ ступенів № 28 міста Житомира імені гетьмана Івана Виговського 2021-10-02 21:12:50
374 Новак Людмила Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. С. Ковальчука м. Житомира 2021-10-02 21:20:29
375 Мшанецька Оксана Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селишної ради Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-02 21:34:05
376 Кирилюк Алла Олексіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Зош #12 2021-10-02 21:34:11
377 Горблюк Вавлентина Давидівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-10-02 21:55:52
378 Лесенко Оксана Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-10-02 22:09:54
379 Самолюк Віта Вікторівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська ЗОШ 2021-10-03 09:15:01
380 Чехун Ігор Вікторович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська ЗОШ 2021-10-03 09:19:06
381 Білоцерківська Оксана Віталіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-03 09:40:30
382 Тарасенко Катерина Василівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 10:22:30
383 Шах Наталія Стапанівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська зош 2021-10-03 11:14:06
384 Біла Евгенія Андріївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-03 11:49:37
385 Хробуст Олена Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 11:54:09
386 Мельничук Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ I-III ступінів 2021-10-03 15:31:55
387 Боднар Світлана Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-03 16:38:08
388 Нікітчина Олена Миколаівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-10-03 16:59:17
389 Грабар Валентина Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-03 19:19:12
390 Пригоцька Олена Вячеславівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю 2021-10-03 19:30:03
391 Христиніч Ірина Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 19:45:33
392 Немеш Ольга Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:12:34
393 Хмельовська Юлія Олександрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-03 20:45:46
394 Гусєва Валентина Йосифівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 21:29:53
395 Шадура Світлана Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія ОЗО "Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 21:45:48
396 Васькова Людмила Адамівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія Васьковицького ліцею 2021-10-03 22:42:34
397 Крутій Світлана Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-04 07:35:05
398 Гордійчук Лариса Петрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 08:00:06
399 Мацієвська Наталія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ №2 2021-10-04 08:14:51
400 Лопатюк Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 08:18:28
401 Кушнерчук Оксана Володимирівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-04 08:52:52
402 Кордиш Ірина Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-04 09:24:10
403 Данилко Оксана Андріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 09:39:43
404 Мамчич Світлана Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-04 09:47:44
405 Кищук Галина Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 09:48:53
406 Марчук Олена Дмитрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-10-04 09:54:15
407 Бубенко Світлана Адамівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 1-3ступенів 2021-10-04 10:02:48
408 Денисовець Наталія Анатоліївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:17:32
409 Бубон Оксана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:21:36
410 Польова Галина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
ЖУБРОВИЦЬКА 2021-10-04 10:25:31
411 Карабанова Світлана Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-04 10:25:37
412 Ничипоренко Галина Федорівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:37:51
413 Синьковська Олена Леонтіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:41:55
414 Ковальчук Любов Романівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:44:05
415 Вербельчук Ганна Ярославівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський навчально-виховний комплекс 2021-10-04 10:45:55
416 Горичевська Валентина Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської обл. 2021-10-04 10:48:57
417 Атаманчук Надія Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 10:59:51
418 Левківська Єва Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:03:20
419 Лавринович Ірина Ігорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:04:53
420 Коваленко Галина Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія" 2021-10-04 11:05:21
421 Степанюк-Головач Марія Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 11:05:24
422 Савчук Олена Олегівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:05:33
423 Онищук Галина Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:21:37
424 Козел Наталія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 ім. Я.Домбровського 2021-10-04 11:24:32
425 Костюченко Людмила Петрівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:37:49
426 Китовська Алла Борисівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І- ІІІ ступенів 2021-10-04 11:38:47
427 Остапчук Іванна Сергіївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:39:10
428 Сьомко Людмила Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія Комунальної установи" Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІст.№1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області"" 2021-10-04 11:49:21
429 Макаренко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-04 11:51:44
430 Григорович Дарина Сергіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:53:17
431 Ленц Олена Петрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 11:57:00
432 Лашевич В'ячеслав Леонідович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 12:01:33
433 Ганжа Алла Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ 3 2021-10-04 12:06:58
434 Шубін Анатолій Григорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст 30 2021-10-04 12:26:59
435 Сенчакова Тетяна Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 21 2021-10-04 12:30:15
436 Коробчук Юлія Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Житомирської області 2021-10-04 12:33:05
437 Машко Оксана Володимирівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-04 12:38:51
438 Барановська Алла Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 12:49:35
439 Павлік Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст.номер21 2021-10-04 12:54:46
440 Коваль Тамара Іванівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ 1-2 ст 2021-10-04 12:55:00
441 Клюфінський Василь Миколайович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-10-04 12:55:19
442 Паничук Фіделія Анатоліївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІст. 2021-10-04 12:55:28
443 Марчук Людмила Олексіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 3 2021-10-04 13:03:41
444 Барановська Ганна Анатолївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:04:11
445 Стужук Наталія Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:06:23
446 Герус Надія Сергіївна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ І - ІІ ступенів 2021-10-04 13:25:30
447 Макухівський Вадим Олександрович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:36:04
448 Степанець Валентина Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-10-04 13:38:38
449 Конончук Назар Анатолійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:38:57
450 Редчиць Наталія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-04 13:46:33
451 Обремська Надія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:54:18
452 Васькова Марія Іванівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 13:58:37
453 Олійник Надія Іванівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 14:00:16
454 Мельнійчук Яна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ №5 2021-10-04 14:00:39
455 Бойко Вікторія Валеріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей √11 2021-10-04 14:11:11
456 Давидюк Юрій Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:18:18
457 Бондюк Олег Ростиславович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 14:29:35
458 Пархомчук Ольга Іванівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:31:24
459 Бондюк Ольга Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:36:47
460 Виговська Інна Юріївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:41:40
461 Мосійчук Олександр Миколайович Коростенський район
Лугинська ТГ
Великодивлинський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Лугинської селищної ради 2021-10-04 14:45:44
462 Устимович Галина Степанівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош21 2021-10-04 14:47:00
463 Ткач Сергій Петрович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-10-04 14:52:46
464 Хижук Андрій Олександрович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-04 14:53:52
465 Черниш Галина Олександрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 15:03:04
466 Писарєва Алла Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 15:18:08
467 Мартинюк Олена Михайлівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-04 15:26:31
468 Шушпан Віктор Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-10-04 15:39:21
469 Матяж Наталія Олексіївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія І-ІІ ступенів Корнинського ООЗ 2021-10-04 15:43:37
470 Волинець Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-04 15:51:23
471 Ковальчук Наталія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-04 15:52:47
472 Іскоростенська Надія Іванівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Вигівська філія Горщиківського ліцею 2021-10-04 15:54:39
473 Шелудченко Ія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 2021-10-04 15:57:13
474 Дячук Марія Федорівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 16:05:47
475 Красуцька Людмила Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №25 м. Житомира 2021-10-04 16:11:10
476 Мацкевич Cвітлана Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 16:15:09
477 Кучинська Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей № 25 м. Житомира 2021-10-04 16:16:24
478 Залізнюк Світлана Володимирівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 16:33:08
479 Маляр Світлана Юріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей ім. І.М.Мороза 2021-10-04 16:33:59
480 Юрчук Людмила Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 2021-10-04 16:34:09
481 Лосовська Зоя Анатоліївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-04 16:46:59
482 Горюнова Світлана Дмитрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 17:00:46
483 Король Олена Валентинівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:11:47
484 Курбатова Мирослава Євстахіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-10-04 17:12:17
485 Стрільчук Людмила Мхайлівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-04 17:20:48
486 Паламарчук Валентина Георгіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Гардишівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - філія Озадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-04 17:54:44
487 Кудак Микола Васильович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська 2021-10-04 17:55:52
488 Ковальчук Алла Петрівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів 2021-10-04 17:56:49
489 Стадник Віталій Васильович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів 2021-10-04 18:25:54
490 Мельниченко Віта Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м. Житомира 2021-10-04 19:05:37
491 Онищенко Ірина Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей √11 2021-10-04 19:07:36
492 Вільчинська Наталія Павлівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназія 2021-10-04 19:21:44
493 Мазур Ольга Павлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО " Бондарівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-04 19:47:02
494 Матат Інна Олександрівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 19:47:56
495 Іванченко Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №25 2021-10-04 19:56:21
496 Муравський Руслан Степанович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 19:59:56
497 Забродська Тетяна Валеріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Вільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Оліївської сільської ради ЖР ЖО 2021-10-04 20:04:48
498 Бокиєвець Тетяна Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ 1-111ст" 2021-10-04 20:15:37
499 Пашинська Олена Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія Васьковицького ліцею 2021-10-04 20:18:29
500 Кужелюк Любов Іванівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільська ЗОШ I-III ст 2021-10-04 20:30:02
501 Гриценко Василь Іванович Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:30:42
502 Прилуцька Еллада Прилуцька Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 2021-10-04 20:32:58
503 Богатирчук Тетяна Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 20:52:39
504 Скороход Олена Святославівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 20:52:58
505 Шатило Наталія Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:53:50
506 Макарчук Світлана Петрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-04 20:54:11
507 Радзивіл Ліна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:55:09
508 Бугайчук Олена Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:58:40
509 Ільїнська Раїса Аркадіївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 21:00:45
510 Виніченко Іван Андрійович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-04 21:03:48
511 Пейс Валентина Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського 2021-10-04 21:13:02
512 Гайченя Людмила Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька ЗЗОШ 2021-10-04 21:17:54
513 Каменчук Альона Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:23:37
514 Корсунов Володимир Іванович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:25:16
515 Осипчук Катерина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 21:31:25
516 Кушнір Ірина Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Любарської селищної ради 2021-10-04 21:32:29
517 Горбачевська Альона Григорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" 2021-10-04 21:40:42
518 Ільченко Сергій Миколайович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 21:51:52
519 Каменчук Петро Петрович Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗ I-III ступенів - ДНЗ" 2021-10-04 22:09:14
520 Беркута Зоя Романівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-04 22:15:24
521 Булуй Валентина Володимирівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:17:37
522 Шелист Тетяна Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-04 23:07:12
523 Новицька Ольга Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 23:28:55
524 Гончарук Олександр Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 2021-10-05 00:11:32
525 Чечет Руслан Миколайович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 07:21:12
526 Михайлов Сергій Олександрович Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 07:53:29
527 Кучинська Валентина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-10-05 08:19:04
528 Власюк Валентинп Ульянівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоволицька зош 2021-10-05 08:21:45
529 Боженко Антоніна Ананіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосввтня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти" 2021-10-05 08:31:52
530 Бернатович Людмила Іванівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія 2021-10-05 09:31:56
531 Мельниченко Алла Андріївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
ЗЗСО l-lllст.смт.Яблунця 2021-10-05 09:48:15
532 Кобилинська Юлія Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:54:06
533 Подакіна Тетяна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:54:44
534 Краснощокова Ганна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:56:37
535 Корнійчук Тетяна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 10:11:11
536 Жовновська Ірина Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 10:26:32
537 Сівченко Людмила Петрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-05 10:30:07
538 Нишпал Тетяна Леонідівна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-10-05 10:39:44
539 Мирна Ірина Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів імені В.В.Бражевського 2021-10-05 10:43:34
540 Дубровець Андрій Анатолійович Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська зош 3 2021-10-05 10:53:16
541 Гура Людмила Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська Зош 1-3 ступенів № 3 2021-10-05 10:54:31
542 Михалець Катерина Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-05 10:55:59
543 Мазур Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирськийміський колегіум 2021-10-05 10:58:37
544 Хомутовський Леонід Леонідович Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 11:10:09
545 Дерманський Віктор Михайлович Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 11:11:03
546 Шпаківська Ольга Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:13:12
547 Тимошенко Світлана Анатоліївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-05 11:16:48
548 Авдєєвв Тетяна Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська ЗОШ 2021-10-05 11:28:06
549 Сташевська Тетяна Василівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:42:36
550 Охрімчук Микола Адамович Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 11:59:39
551 Москаленко Інна Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:13:08
552 Гергалл Валенти Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:20:33
553 Карбівська Наталія Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-05 12:23:33
554 Кислицька Валентина Вікторівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 12:23:33
555 Невмержицький Володимир Ілліч Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:05:04
556 Сатунова-Найко Ганна Вікторівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп'ятигірський ЗЗСО 2021-10-05 13:23:08
557 Мартинюк Наталія Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-05 13:30:06
558 Горбачевська Анна Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 13:30:24
559 Ковальчук Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 13:38:41
560 Ейсмонт Антоніна Олександрівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:40:53
561 Карпенко Володимир Олексійович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ ОЗО "Барашівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 13:48:35
562 Свінціцька Леся Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Смолдирівська гімназія 2021-10-05 13:53:58
563 МАКАРЧУК ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА Житомирський район
Оліївська ТГ
НЕКРАШІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ОЛІЇІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 2021-10-05 14:08:03
564 Залівіна Галина Василівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей" 2021-10-05 14:29:16
565 Шевчук Світлана Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 14:45:55
566 Пінчук Любов Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ст - ДНЗ" 2021-10-05 15:58:15
567 Савицька Альона Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ I-III ст. №28 м.Житомира ім.гетьмана Івана Виговського 2021-10-05 16:30:14
568 Шахрай Валентина Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 16:32:54
569 Боженко Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-05 16:43:21
570 Корзун Людмила Валентинівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Рижанський ліцей 2021-10-05 17:34:09
571 Фесик Тетяна Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-05 17:34:35
572 Кирийчук Олеся Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-10-05 17:44:40
573 Онищук Галина Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО 1-2 ступенів 2021-10-05 19:12:15
574 Бубон Оксана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
ліцей 5 імені Тараса Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-05 19:22:45
575 Бовкун Людмила Віталіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська ЗОШ 2021-10-05 20:06:28
576 Копейчик Лариса Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ№5 2021-10-05 20:06:56
577 Безвершук Антоніна Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Пятківська гімназія 2021-10-05 20:08:59
578 Бовсунівська Валентина Іванівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-05 20:44:26
579 Кіян Людмила Володимирівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-10-05 21:41:40
580 Піддубна Світлана Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 7 імені В.В. Бражевського 2021-10-05 21:55:09
581 Шибецький Євгеній Вікторович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка І. В. 2021-10-05 22:34:11
582 Чигарьова Наталія Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК 2021-10-05 22:42:32
583 Контуш Галина Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 22:46:33
584 Шашенко Віра Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-05 22:58:20
585 Ващук Ольга Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 23:44:57
586 Макарчук Марина Сергіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Героя Радянського Союзу В.К.Олійника 2021-10-05 23:46:26
587 Денисюк Оксана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 міста Житомира 2021-10-06 00:18:45
588 Куделіна Валентина Анатоліївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 08:02:28
589 Магалецька Оксана Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів №7 імені В.В.Бражевського 2021-10-06 10:22:25
590 Кищук Людмила Володимирівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-06 10:38:37
591 Юденко Людмила Дмитрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШІ-ІІІ ступенів 2021-10-06 10:47:53
592 Петренчук Світлана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів N28 м. Житомира ім. Гетьмана І. Виговського 2021-10-06 10:55:41
593 Стеценко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліївська філія І-ІІст. ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука" Андрушківської сільської ради 2021-10-06 11:16:21
594 Бакалова Ольга Леонідівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Некрашівська гімназія 2021-10-06 11:54:48
595 Колесник Світлана Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-06 12:09:20
596 Озгюн Алла Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Літківський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО" 2021-10-06 13:01:19
597 Каменчук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:24:02
598 Гушул Олена Миколаївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-06 14:30:30
599 Романчук Любов Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 15:56:14
600 Смик Ірина Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 16:01:00
601 Юрченко Ніна Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-06 16:22:02
602 Собченко Тетяна Костянтинівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-06 16:39:38
603 Зінченко Людмила Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей 1 ім. Т.Г.Шевченка 2021-10-06 17:36:22
604 Коцюба Любов Сергіївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей" 2021-10-06 17:37:58
605 Галонза Тетяна Василівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО I-III ст. 2021-10-06 19:46:06
606 Малиновська Марина Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки 2021-10-06 20:07:28
607 Кужим Людмила Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-06 20:32:07
608 Залевська Валентина Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська загальноосвітня школа 2021-10-06 20:34:43
609 Чорновол Лариса Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа✓6 ім.В.Г.Корленко м.Житомир 2021-10-06 20:59:57
610 Одарич Галина Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 21:03:24
611 Васильчук Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 21:53:05
612 Шапоренко Наталія Борисівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Глибочанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 22:43:22
613 Халецька Любов Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-07 08:55:32
614 Курінська Тамара Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Меленецька філія Липненського ліцею Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-07 09:49:42
615 Войтович Світлана Сергіївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 10:16:36
616 Кльоц Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-Іі 2021-10-07 11:19:54
617 Невмержицька Леся Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:56:15
618 Власюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-07 12:07:52
619 Майструк Наталя Степанівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-07 13:21:58
620 Хом'як Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Довбиська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 13:33:50
621 Поліщук Інна Володимирівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-07 13:37:33
622 Шибецька Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-07 13:58:17
623 Лукиша Надія Володимирівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-07 13:59:11
624 Кулаківська Тамара Іванівна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-07 14:14:38
625 Антонюк Віктор Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-07 14:37:26
626 Моравська Тетяна Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:48:09
627 Лесик Світлана Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-07 14:54:37
628 Лінкевич Ольга Федорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 14:59:46
629 Теслав Лариса Леонідівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-07 15:37:14
630 Мидловець Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 15:39:40
631 Бердніков Сергій Леонідович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ 1-111 ступенів Брусилівської селещної ради 2021-10-07 15:49:41
632 Сафонюк Сергій Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського м. Житомир 2021-10-07 16:29:50
633 Довбня Наталя Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
ОлевськаЗОШ І-ІІІ ст №3 2021-10-07 17:59:47
634 Кузьомко Людмила Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-10-07 19:36:29
635 Іщук Ліна Миколаївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Червоненський ліцей 2021-10-07 19:45:51
636 Супрунчук Руслан Борисович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицькогутянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-07 20:15:53
637 Яворська Інна Вікторівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 20:17:57
638 Огороднійчук Валентина Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-10-07 20:22:42
639 Парандій Леся Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 20:28:23
640 Зущик Жанна Василівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 20:52:23
641 Гаврутенко Олена Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 21:51:02
642 Кучер Лариса Володимирівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:24:10
643 Харченко Тетяна Василівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:28:55
644 Шишко Олена Сергіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Бердичів 2021-10-07 22:31:43
645 Гончарова Інна Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей #1 ви. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-10-07 22:38:07
646 Видиш Наталія Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-08 07:49:41
647 Мидловець Ірина Адамівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-08 07:58:25
648 Бондарчук Оксана Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька ЗОШ I-IІ ступенів 2021-10-08 08:41:04
649 Попрійчук Ірина Петрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа 2021-10-08 10:45:06
650 Котова Тетяна Павлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-08 11:18:29
651 Кудак Микола Васильович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-08 11:53:38
652 Камінська Любов Марківна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-08 12:21:29
653 Сорокопуд Наталія Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:05:38
654 Гуменюк Наталія Іванівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Карповецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 14:32:11
655 Білобровець Наталія Миколаївна Житомирський район
Потіївська ТГ
КУ Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" Житомирського району Житомирської області 2021-10-08 14:36:32
656 Лук'яненко Тетяна Василівна Житомирський район
Потіївська ТГ
КУ Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" Житомирського району Житомирської області 2021-10-08 14:40:16
657 Литвиненко Марина Валентинівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинський ЗНВК "Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-10-08 14:44:58
658 Дідківський Олекcaндр Вікторович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ № 5 2021-10-08 15:07:56
659 Фещук Тетяна Володимирівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Кремненський ЗЗСО 2021-10-08 16:11:24
660 Міщенко Юлія Вікторівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської міської територіальної громади 2021-10-08 19:00:23
661 Сербин Василь Михайлович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-10-08 19:23:03
662 Івчук Людмила Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-08 20:23:59
663 Марченко Микола Васильович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Бежівська гімназія 2021-10-09 12:45:16
664 Марченко Тетяна Андріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 12:53:19
665 Димидюк Валентина Франківна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарічанська ЗОШ І-ІІ 2021-11-02 08:43:01
666 Максименко Світлана Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ 2021-11-02 08:48:05
667 Федорчук Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 2021-11-02 09:02:42
668 Прокопчук Ніна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 2021-11-02 09:03:55
669 Токаренко Олена Вікторівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Городницький ліцей 2021-11-02 09:06:03
Повернутись на головну сторінку