Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Ворончук Станіслав Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:24:57
2 Рибак Світлана Михайлівна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 16:33:55
3 Бичківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-09-29 16:34:00
4 Литвинюк Людмила Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія Васьковицького ліцею Коростенської міської ради 2021-09-29 16:34:28
5 Москвич Валентина Михайлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 16:55:41
6 Барвінський Кирило Сергійович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 16:58:16
7 Козаченко Світлана Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія Попільнянського ліцею 2021-09-29 17:09:35
8 Редько Галина Максимівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 17:10:36
9 Чепель Олена Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 17:24:28
10 Кравченко Оксана Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Латашівська ЗОШ I - II ступенів 2021-09-29 17:25:16
11 Гриб Людмила Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа I-III ст 2021-09-29 17:40:05
12 Гребінь Людмила Вікторівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 17:48:20
13 Шинкар Надія Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської обдасті 2021-09-29 17:50:13
14 Дорошенко Інна Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 17:56:39
15 Федорук Наталія Францівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської області 2021-09-29 18:30:02
16 Железняк Любов Іванівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 18:34:22
17 Самійлик Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-29 18:34:39
18 Гайдай Ольга Миколаївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:35:30
19 Талах Олена Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 18:40:21
20 Дзюбенко Вероніка Ігорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 18:48:01
21 Уманець Олена Іванівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка 2021-09-29 19:03:17
22 Хомутовська Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 19:04:38
23 Купрієнко Галина Михайлівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-29 19:25:20
24 Василюк Наталія Леонідівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ 2021-09-29 19:25:55
25 Романчук Оксана Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька загальноосвітня школа 2021-09-29 19:43:47
26 Малиновська Олеся Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №2 2021-09-29 19:55:56
27 Серпутько Альона Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:10:09
28 Юхименко Олександр Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 20:11:58
29 Менська Марина Олександрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-09-29 20:12:45
30 Ковальчук Наталія Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:13:37
31 Гераймович Валентина Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 20:31:15
32 Яцкевич Наталія Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька школа 2021-09-29 20:32:43
33 Чернишова Світлана Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-09-29 20:39:47
34 Савчук Ніна Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ 1-3 ст 2021-09-29 20:45:05
35 Мельниченко Наталія Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Опорний загальноосвітній навчальний заклад Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 20:58:05
36 Груздюк Катерина Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Хотинівський ліцей 2021-09-29 21:01:08
37 Омельченко Марина Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:06:55
38 Закатюк Ірина Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:08:42
39 Іщенко Неля Віталіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька зош 2021-09-29 21:11:47
40 Калінчук Наталія Володимирівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:17:45
41 Лазаренко Людмила Людмила Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія Ушомирської сільської ради 2021-09-29 21:18:39
42 Фещенко Людмила Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє - Городищенська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-29 21:22:33
43 Манзевитий Олег Андрійович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ" Іванопільський ліцей" 2021-09-29 21:23:46
44 Войтович Марія Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:25:11
45 Новицька Тамара Дмитрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО О Голяченка та Д Литвинчука 2021-09-29 21:34:42
46 Боричевський Олександр Михайлович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:35:34
47 Камінчук Іван Володимирович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-09-29 21:45:55
48 Печерський Олексій Віталійович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-29 21:48:36
49 Змієвський Стефан Анатолійович Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський заклад загальної середньої освіти 2021-09-29 22:04:20
50 Буркацька Оксана Валеріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 22:04:53
51 Ігнатюк Володимир Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-09-29 22:14:34
52 Ревуцька Анна Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-29 23:19:11
53 Валорко Наталія Євгеніївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Владівська гімназія" 2021-09-29 23:49:34
54 Подгальська Марія Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 2021-09-29 23:59:04
55 Палій Світлана Миколаївна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО 2021-09-30 07:36:38
56 Курильчук Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:02:44
57 Олійник Тетяна Ігорівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 08:32:39
58 Павловська Лілія Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:33:11
59 Барвіцька Вікторія Леонідівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:37:19
60 Грибан Олександр Аркадійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:45:20
61 Жолонківська Лариса Григорівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 08:46:05
62 Маршалко Марія Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-30 08:46:09
63 Васіцька Алла Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 08:48:20
64 Силкіна Наталія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:03:48
65 Святюк Павло Васильович Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 09:09:24
66 Котюк Сергiй Вiкторович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖПГ Ор Авнер 2021-09-30 09:09:57
67 Зілінська Марина Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-09-30 09:21:24
68 Нестеренко Марина Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №28 м.Житомира ім. гетьмана І. Виговського 2021-09-30 09:22:02
69 Фоміна Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 09:22:18
70 Лиман Зоя Григорівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:27:20
71 Крамарчук Ігор Ярославович Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:29:06
72 Кебал Наталія Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:33:03
73 Ляшук Ольга Олексіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:33:16
74 Ліпіін Римма Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:35:44
75 Муравицька Ганна Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з вивченням іноземних мов 2021-09-30 09:40:37
76 Омельченко Олександр Григорович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:41:54
77 Денисюк Микола Володимирович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 09:44:19
78 Жуковська Тетяна Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:44:28
79 Черниш Валентина Михайлівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:45:00
80 Павлюк Таїсія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІст 2021-09-30 09:46:09
81 Мудрий Петро Васильович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:47:18
82 Волинець Наталія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:51:00
83 Побережець Юрій Михайлович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-30 09:55:19
84 Фещук Татьяна Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-09-30 10:01:07
85 Боярчук Людмила Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:01:46
86 Левченко Валентина Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-09-30 10:05:08
87 Григоришина Олена Станіславівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 10:06:39
88 Лонська Руслана Станіславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:11:54
89 Печерська Ірина Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 10:13:04
90 Швець Ірина Івнівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:21:26
91 Остапчук Алла Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 10:21:30
92 Іванюк Ніна Михайлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей Станишівської сільської ради 2021-09-30 10:21:34
93 Іванова Світлана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:21:57
94 Криворучко Юрій Павлович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім. І. Самоплавського 2021-09-30 13:10:31
95 Скрипніченко Людмила Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська ЗОШ 2021-09-30 13:18:54
96 Кирилюк Ніна Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І - ІІ ступенів 2021-09-30 13:19:00
97 Мельник Наталія Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 2021-09-30 13:26:32
98 Гаркавенко Катерина Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІст., Корнинського ООЗ, Корнинської селищної ради 2021-09-30 13:29:11
99 Войтенко Леся Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей 2021-09-30 13:30:20
100 Новаківська Леся Віталіївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:32:35
101 Юрчик Ольга Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 13:35:08
102 Степанова Ганна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:37:28
103 Гнедко Наталія Віталіївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:37:39
104 Зайнчковська Олена Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-09-30 13:39:21
105 Курильчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-30 13:43:15
106 Хомич Дар`я Юріївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:44:05
107 Чугунова Дар'я Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-09-30 13:50:29
108 Ткаченко Інна Анатоліївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:52:22
109 Алексюк Петро Петрович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ 2021-09-30 13:52:31
110 Гук Антоніна Федорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 м. Бердичева Житьомирської області 2021-09-30 13:56:29
111 Башинська Ганна Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 13:59:45
112 Марчевська Оксана Олександрівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-30 14:02:31
113 Стародубцева Наталія Павлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:06:47
114 Клименко Жанна Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:11:42
115 Клименко Олена Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:15:28
116 Фом'юк Наталія Петрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-30 14:16:50
117 Бондарчук Володимир Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Очеретянська філія опорного закладу ЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:22:03
118 Бабійчук Ірина Павлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:27:39
119 Федорук Тетяна Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія Попільнянського ліцею 2021-09-30 14:28:19
120 Остапчук Марія Якимівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:31:25
121 Петровська Наталія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 14:36:01
122 Фомін Андрій Леонідович Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-09-30 14:37:43
123 Ногачевська Людмила Василівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:46:16
124 Повальчук Оксана Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району 2021-09-30 14:51:39
125 Іщенко Ірина Вікторівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради 2021-09-30 14:52:26
126 Андрійчук Петро Дмитрович Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:52:42
127 Найдюк Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 14:53:48
128 Радченко Валентина Юріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ"Кулішівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 14:56:59
129 Литвин Алла Василівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія опорного закладу загальної середньої освіти Стрибізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:04:18
130 Вакулко Тетяна Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2ст 2021-09-30 15:08:36
131 Ковнацька Олена Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська загальноосвітня школа І-ІІ 2021-09-30 15:11:46
132 Яценко Любов Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирськоїобласті" 2021-09-30 15:11:50
133 Пампура Любов Анатоліївна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:20:36
134 Завалюк Марина Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:26:26
135 Кирилюк Тетяна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-09-30 15:32:27
136 Смиковська Галина Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:41:18
137 Шалига Галина Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 3 2021-09-30 15:49:57
138 Лисак Вiкторiя Валерiiвна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романiвський ЗЗСО I-III ступенiв 2021-09-30 15:51:20
139 Семенюк Тетяна Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-09-30 15:51:58
140 Бугира Віктор Олександрович Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:52:49
141 Солоненко Ольга Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:55:33
142 Левківська Людмила Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:56:28
143 Сабітова Тетяна Олексіївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-09-30 16:12:06
144 Кучер Тамара Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-30 16:20:27
145 Грабовець Галина Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-30 16:40:29
146 Сафронов Микола Олексійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка 2021-09-30 16:43:03
147 Бугаєнко Наталія Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 2021-09-30 16:51:00
148 Сергієнко Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО 1-2 ст. імені О.Покальчука 2021-09-30 17:11:35
149 Ковтун Ігор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа ЖОР 2021-09-30 17:11:47
150 Мороз Олена Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ l-lll ст. №8 2021-09-30 17:16:08
151 Гусар Олена Олексіївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-09-30 17:27:59
152 Омельчук Олена Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 2021-09-30 17:35:58
153 Єщенко Лариса Андріївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:51:13
154 Кривульська Валентина Валентинівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:09:22
155 Огійчук Лариса Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-09-30 18:16:41
156 Заворотнюк Вікторія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-30 18:54:22
157 Шевчук Надія Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-09-30 19:29:42
158 Ковальчук Оксана Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-09-30 19:32:23
159 Білоброва Наталія Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-09-30 19:52:07
160 Ковальчук Ольга Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-09-30 19:55:03
161 Фатич Олена Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 19:57:19
162 Кистанчук Еліна Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти 1» 2021-09-30 20:04:30
163 Солопій Руслана Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-30 20:05:23
164 Довгалюк Ігор Володимирович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:08:00
165 Білобжицька Алла Юріївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-30 20:54:23
166 Янчевська Любов Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 21:02:46
167 Коротченко Людмила Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:29:00
168 Кальмбах Ірина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:34:42
169 Качківська Олена Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:37:55
170 Семенчук Людмила Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст." 2021-09-30 21:47:56
171 Васильєва Тетяна Василівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:49:46
172 Бабіч Інна Миколаївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:55:42
173 Колесницька Юлія Францівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малопятигірська гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 22:00:14
174 Ільницька Ірина Іванівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича 2021-09-30 22:09:53
175 Вербовська Надія Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальний заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області 2021-09-30 22:11:27
176 Ніколайчук Тетяна Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-09-30 23:29:32
177 Бірюкова Леся Миколаївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-01 00:01:22
178 Осипчук Віталій Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-01 07:37:21
179 Костюченко Наталія Юріівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія" 2021-10-01 08:21:40
180 Іваненко Валентина Олегівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:25:44
181 Цимбалюк Леся Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:37:53
182 Левковська Людмила Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №2" 2021-10-01 08:50:45
183 Кулеша Ірина Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:53:30
184 Очеретна Людмила Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:07:40
185 Мосейчук Галина Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 2021-10-01 09:09:10
186 Дубовчук Наталія Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 09:21:23
187 Радчук Олександр Володимирович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія Баранівської міської ради 2021-10-01 09:27:00
188 Кузеванова Дарья Петрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівська спеціальна школа 2021-10-01 09:30:41
189 Рубан Ольга Віталіївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-01 09:34:01
190 Ярандіна Тетяна Петрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 09:34:43
191 Жабровець Олександр Михайлович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #2 2021-10-01 09:38:43
192 Михалець Альона Янісівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:40:09
193 Каменчук Таїсія Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький ЗЗСО І-ІІІ ст 2021-10-01 09:41:34
194 Башинська Світлана Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:41:38
195 Левківська Валентина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:43:57
196 Лагода Олександр Юхимович Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК 12 2021-10-01 09:44:31
197 Ковальчук Людмила Вікторівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:46:40
198 Федорович Наталія Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:49:13
199 Левчишина Світлана Дмитрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська Філія 2021-10-01 09:55:37
200 Ярова-Боровик Марія Яківна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинськагімназія 2021-10-01 10:06:44
201 Хлань Ірина Ігорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:09:21
202 Івановській Віктор Євгенович Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 10:19:23
203 Плисак Людмила Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія " Хижівська гімназія" Дубрівської ЗОШ 1-3 ступенз 2021-10-01 10:29:29
204 Сарнавська Ольга Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:35:04
205 Горбатюк Зінаїда Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
БулдичівськийЗЗСО 2021-10-01 10:36:04
206 Богініч Людмила Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 10:42:23
207 Смик Людмила Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 10:45:54
208 Смик Людмила Володимирівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 10:51:42
209 Чечет Людмила Василівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І - Ііі ст. 2021-10-01 10:59:14
210 Невмержицька Тетяна Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківшинська філія ОЗО ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-01 11:04:30
211 Ромашевський Ігор Михайлович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 11:07:46
212 Сарнавська Олена Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія 2021-10-01 11:19:21
213 Терещук Наталія Григорівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 11:22:05
214 Сарган Роман Валерійович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:28:36
215 Шевчук Ліна Миколаївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:31:40
216 Шевчук Катерина Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:33:05
217 Сімачєва Майя Михайлівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:40:08
218 Гончарук Юлія Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ" Руднє-Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст" 2021-10-01 11:53:44
219 Лісовська Аліна Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія Житомирської області 2021-10-01 11:54:51
220 Стоцька Людмила Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ " Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 12:00:43
221 Ярченко Ольга Ігорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО l-lll ст. 2021-10-01 12:00:57
222 Фіканюк Людмила Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:01:40
223 Охрімчук Катерина Вікторівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім.О.Дубінчука 2021-10-01 12:02:48
224 Курієць Петро Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ 2021-10-01 12:21:23
225 Криволапчук Олена Олексіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія " Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею√2 ім. О. Сябрук 2021-10-01 12:27:22
226 Кирилович Олена Петрівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:27:54
227 Ковальчук Тетяна Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 12:29:47
228 Сорочинська Наталія Миколаївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:31:26
229 Прокудін Анатолій Володимрович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:41:26
230 Семенченко Світлана Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 імені Ольги Сябрук 2021-10-01 12:52:50
231 Нацевич Євгенія Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 12:53:55
232 Питель Юлія Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ5 2021-10-01 12:56:00
233 Радушинськ Тетяна Василі Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Зош#5 2021-10-01 12:56:58
234 Багінська Сніжанна Францівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-10-01 12:58:39
235 Ковтун Антоніна Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:04:51
236 Латка Ольга Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 13:07:40
237 Руденко Ірина Тимофіївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ" Головківська гімназія " 2021-10-01 13:09:08
238 Полуковська Лілія Олександрівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:09:49
239 Мілієнко Ольга Борисівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-01 13:10:38
240 Ковбасюк Леся Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 13:11:44
241 Іскра Ірина Василівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:12:16
242 Горностай-Лейченко Тетяна Іванівна Тетяна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 2021-10-01 13:30:51
243 Гонгало Ірина Геннадіївна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська зош 2 2021-10-01 14:05:41
244 Музичук Валентина Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 14:47:44
245 Можар Валентина Миколаївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 14:57:35
246 Павлюк Світлана Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 15:13:51
247 Яремчук Аліса Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 3 2021-10-01 15:21:13
248 Дмитрук Валентина Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-01 15:38:34
249 Василинюк Богдан Степанович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 2021-10-01 15:42:08
250 Сусол Тетяна Олександрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-01 16:34:35
251 Трохимчук Анастасія Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені В.Г. Короленка 2021-10-01 16:34:57
252 БАГІНСЬКИЙ Олег Тадеушович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар"янівський ліцей 2021-10-01 16:41:43
253 Дячук Людмила Сергіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:46:46
254 Джігірей Ірина В'ячеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 26 2021-10-01 17:44:23
255 Ковтунівська Людмила Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-10-01 17:47:01
256 Денисюк Наталія Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 18:22:01
257 Андрейчук Сергій Володимирович Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 18:23:31
258 Василюк Наталія Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-10-01 18:40:36
259 Гошовець Тетяна Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-01 18:51:02
260 Сидорчук Людмила Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей 2 2021-10-01 19:47:08
261 Волківська Антоніна Павлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-01 19:54:30
262 Бондар Наталія Михайлівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-01 20:23:15
263 Чайковська Оксана Віталіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №2 ім.Володимира Сингаївського" 2021-10-01 20:45:40
264 Синиця Світлана Павлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 21:10:04
265 Садова Світлана Юріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 21:35:21
266 Пашаєва Тетяна Миколаївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-01 21:52:38
267 Скред Тетяна Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 22:07:05
268 Клочковська Тетяна Леонідівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ I-IIIступенів" 2021-10-01 23:12:07
269 Жураківська Ірина Георгіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 23:14:40
270 Умнова Наталія Миколаївна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Денишівська ЗОШ І - ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука 2021-10-02 08:17:31
271 Червінська Оксана Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-02 10:02:56
272 Шевчук Антон Леонідович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім. О. Сябрук 2021-10-02 10:21:38
273 Ткачук Оксана Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа N2 Житомирської обласної ради 2021-10-02 12:01:46
274 Кільніцька Наталія Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-02 12:02:17
275 Дідух Катерина Анатоліївна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:20:41
276 Шлапак Наталія Григорівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-10-02 12:49:15
277 Сайко-Гарлінська Людмила Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ I-IIIст 2021-10-02 13:13:41
278 Балан Юрій Русланович Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:15:25
279 Пишнюк Вячеслав Олександрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицької ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-02 15:35:01
280 Божок Віра Антонівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська ЗОШ 1-111 ст 2021-10-02 18:36:19
281 Семенченко Світлана Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 імені Ольги Сябрук Баранівської міської ради 2021-10-02 19:56:06
282 Писаренко Людмила Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ |-||| ступенів 2021-10-02 21:02:50
283 Демчак Василь Миколайович Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-10-02 21:37:15
284 Колесник Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-02 21:59:49
285 Федорова Марина Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗОШ 2 2021-10-02 22:06:14
286 Рильська Галина Петрівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-03 09:04:23
287 Хомчук Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа №21 І-ІІІ ст. 2021-10-03 09:12:15
288 Романенко Руслана Андріївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 09:21:39
289 Чехун Ольга Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-03 10:35:56
290 Сичевська Марина Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомиоського району 2021-10-03 11:55:18
291 Любиченко Валентина Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 2021-10-03 12:30:21
292 Рисіч Євгеній Едуардович Бердичівський район
Червоненська ТГ
«Крилівська гімназії» Червоненської селищної ради 2021-10-03 15:46:24
293 Охрімець Юлія Петрівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-03 18:02:53
294 Литвин-Матіийчук Інга Леонідівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія імені Малишка" 2021-10-03 19:17:49
295 Макарчук Світлана Петрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-03 20:24:13
296 Северенчук Ярослав Дмитрович Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-03 20:48:23
297 Зубрійчук Ольга Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія опорного закладу освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка " 2021-10-03 21:37:45
298 Яроменко Юлія Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія комунальної установи опорного закладу освіти «Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1» Ємільчинської селищної ради Житомирської області 2021-10-03 21:41:16
299 Андрійчук Леся Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-10-03 21:46:08
300 Фокін Федір Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-03 21:58:47
301 Курганська Юлія Георгіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 21:59:02
302 Семеняка Світлана Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району 2021-10-03 22:23:36
303 Капустінська Євгенія Анатоліівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська зош 10 2021-10-03 23:11:10
304 Курда Ігор Васильович Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК 2021-10-03 23:39:33
305 Кузнєцова Оксана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс ,,Школа-гімназія 2 імені Володимира Сингаївського'' Житомирської області 2021-10-04 05:23:44
306 Савченко Тетяна Олегівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська зош 3 2021-10-04 07:58:14
307 Собченко Валентина Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївській ліцей 2021-10-04 08:09:53
308 Вакуленко Надія Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ3 2021-10-04 08:45:38
309 Павлюк Світлана Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа 2021-10-04 09:02:22
310 Логвиненко Наталя Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ N21 2021-10-04 09:05:47
311 Стецюк Надія Олександрівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Киянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-04 09:13:16
312 Осінська Наташа Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 09:25:37
313 Сілецька Лариса Павлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-10-04 09:30:20
314 Стасюк Віталій Михайлович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 09:30:34
315 Мельничук Ольга Іванівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-04 09:53:27
316 Нівінський Леонід Іванович Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н. Вітрука" 2021-10-04 09:53:29
317 Пелешок Микола Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 09:57:13
318 Закусило Ольга Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-04 09:57:30
319 Дідківська Галина Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" 2021-10-04 09:57:34
320 Севастьянова Олена Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" Олевської міської ради 2021-10-04 10:01:26
321 Шуляренко Світлана Борисівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім.Івана Огієнка 2021-10-04 10:10:32
322 Грищенко Світлана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:11:28
323 Павицький Віталій Володимирович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівськоїх міської ради Житомирської області 2021-10-04 10:12:33
324 Ходюк Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:13:08
325 Кришталь Інна Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:13:30
326 Чуб Галина Дем'янівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малораталівська гімназія 2021-10-04 10:23:05
327 Корченюк Наталія Павлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-04 10:26:22
328 Титюк Оксана Валеріївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Вигівська філія Горщиківського ліцею 2021-10-04 10:37:45
329 Кирилюк Лариса Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-04 10:39:16
330 Антонюк Віра Олексіівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ 1-3 ступенів 2021-10-04 10:45:08
331 Іщук Валентина Андріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:48:00
332 Момонт Тетяна Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:52:50
333 Пойда Ірина Олегівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівський НВК 2021-10-04 10:59:17
334 Тюрина Людмила Вікторівна Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК 2021-10-04 11:06:35
335 Папенко Наталія Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:06:42
336 Дідичук Діна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 11:12:54
337 Лятушинська Альона Костянтинівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ l-ll ступенів 2021-10-04 11:19:56
338 Сафанюк Оксана Степанівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В.К.Олійника 2021-10-04 11:24:51
339 Банцер Ірина Йосипівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:25:09
340 Чадюк Ірина Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:33:18
341 Овчаренко Інна Вікторівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:38:42
342 Біла Ганна Юріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Підлубівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради» 2021-10-04 11:49:26
343 Євтушок Тетяна Станіславівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «ЗЗСО Ємільчинська гімназія» 2021-10-04 11:52:53
344 Євтушок Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:00:58
345 Тарасюк Лада Миколаївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:04:21
346 Тагун Лілія Євгеніївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 12:10:02
347 Шадурська Олена Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 14 2021-10-04 12:17:43
348 Хоменко Ірина Станіславівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-10-04 12:19:43
349 Стрельцова Наталія Євгенівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Житомирської області 2021-10-04 12:44:33
350 Телешман Борислав Сергійович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ 2021-10-04 12:52:22
351 Потіха Оксана Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-04 12:54:29
352 Бірюкова Алла Вячеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:58:05
353 Волтарніст Тетяна Віталіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-04 13:08:36
354 Бовсуновська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:13:18
355 Матвієнко Олена Анатоліївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:16:50
356 Охримчук Ірина Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-10-04 13:19:30
357 Хлань Ірина Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 13:21:50
358 Кучерук Тетяна Григорівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька загальноосвітня школа 2021-10-04 13:26:54
359 Коваленко Ірина Степанівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-04 13:29:00
360 Макаренко Наталія Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-10-04 13:33:34
361 Зеленко Юлія Олексіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:35:03
362 П'ятенко Валентина Володимирівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ І - ІІ ступенів 2021-10-04 13:36:58
363 Небеська Ірина Валеріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-04 13:55:06
364 Недогибченко Наталія Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-04 13:55:28
365 Криницька Маргарита Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 13:58:12
366 Васянович Жанна Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів #9 2021-10-04 14:02:21
367 Миколаєнко Надія Федорівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа "Яблунецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-04 14:03:32
368 Будім Наталія Павлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-04 14:04:15
369 М'якушко Жанна Сергіївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 14:04:42
370 Федюк Яна Сергіївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 14:05:52
371 Бистрицька Наталія Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 14:11:57
372 Грибан Михайло Петрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:16:56
373 Захарчук Галина Сергіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:17:37
374 Чорна Марина Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-10-04 14:19:09
375 Дем'янець Віта Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 14:33:19
376 Сичик Тамара Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-04 14:44:56
377 Марценюк Світлана Йосипівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ворсівський НВК 2021-10-04 14:52:56
378 Петровська Лідія Іванівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-10-04 14:55:56
379 Корнійчук Ольга Олександрівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 15:07:02
380 Опанасюк Галина Йосипівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський опорний освітній заклад l-lll ступенів корнинської селищної ради 2021-10-04 15:23:23
381 Мартинюк Валентина Феодосіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 15:26:20
382 Крищук Лілія Йосипівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ст 2021-10-04 15:27:17
383 Кончаківська Тамара Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-04 15:30:16
384 Албаєва Катерина Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 15:41:00
385 Дем'янчук Андрій Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ"Малоглумчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 15:44:54
386 Червінська Тетяна Михайлівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 15:58:46
387 Карпович Інна Сергіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Смолдирівська гімназія 2021-10-04 16:04:28
388 Осовська Світлана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей 25 м. Житомира 2021-10-04 17:08:11
389 Айзель Любов Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:09:04
390 Король Тамара Миколаївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 17:38:41
391 Мороз Ольга Сергіївна Коростенський район
Народицька ТГ
НОВОРАДЧАНСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 18:08:29
392 Мартинюк Анатолій Дмитрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Пятківська гімназія 2021-10-04 18:15:58
393 Гринчук Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-04 18:40:19
394 Брожко Оксана Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:02:53
395 Лупенко Людмила Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК " ДНЗ - ЗНЗ І - ІіІ " 2021-10-04 19:05:01
396 Головієнко Оксана Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія 2021-10-04 19:13:17
397 Гаврилюк Тамара Василівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Карповецька ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-04 19:38:04
398 Каранюк Інна Миколаївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей" 2021-10-04 19:54:53
399 Вітіск Наталія Іванівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа 2021-10-04 20:03:13
400 Лук'янчук Микола Адамович Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 2021-10-04 20:22:02
401 Андреєва Антоніна Францівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 20:42:44
402 Янович Ольга Антонівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-04 20:45:25
403 Горбачова Надія Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей№1 імені Т.Г.Шевченка 2021-10-04 20:50:36
404 Сапанович Тетяна Ганнадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:52:01
405 Литвинчук Галина Федорівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:57:00
406 Ніколайчук Ніна Юріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівський ліцей №3 2021-10-04 21:05:29
407 Побережник Світлана Євгенівна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ззсо 2021-10-04 21:10:32
408 Волошина Віра Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-10-04 21:17:48
409 Доброхотова Ірина Антонівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 21:37:33
410 Гюнгьордю Марина Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-10-04 22:21:09
411 Сергеєнкова Катерина Василівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:21:49
412 Помiркована Ольга Олексiiвна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ I- III ст. #30 2021-10-04 22:26:55
413 Данилюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-05 06:46:42
414 Антонюк Ірина Валеріївна Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія І-ІІ ступенів опорного навчального закладу біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-10-05 07:40:40
415 Полінка Христина Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 07:51:30
416 Кікоть Лідія Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 07:54:11
417 Ратохіна Альона Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-05 08:00:42
418 Сенюк Євгенія Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 08:23:27
419 Шелігацький Віктор Анатолійович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-05 08:43:39
420 Кваша Тамара Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоволицька ЗОШ І - ІІ ступенів 2021-10-05 08:45:02
421 Голяченко Оксана Олегівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студениця 2021-10-05 09:18:31
422 Бондаренко Марія Григорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-05 09:24:28
423 Цибок Валентина Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс,, Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти" 2021-10-05 09:32:28
424 Повалій Ольга Миколаївна Коростенський район
Гладковицька ТГ
ГЛАДКОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 2021-10-05 09:35:24
425 Присяжнюк Руслана Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 І-ІІІ ст. ім. Я. Домбровського м. Житомира 2021-10-05 10:22:31
426 Кручинська Ніна Василівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-05 10:23:08
427 Томчук Людмила Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 10:25:07
428 Будім Сергій Степанович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 10:33:54
429 Бундюк Ірина Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-05 10:40:43
430 Ліщенко Світлана Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-05 10:46:09
431 Фещук Олена Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-05 10:57:17
432 Гуменюк Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-05 11:06:26
433 Наумчук Руслана Олексіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:10:12
434 Чорнобока Олена Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 11:19:22
435 Майстер Оксана Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 11:23:36
436 Квік Ірина Ярославівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-05 11:50:27
437 Недашківська Валентина Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанська ЗЗСО 2021-10-05 11:55:25
438 Кирилюк Тамара Павлівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 12:02:44
439 Криворучек Лариса Семенівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-05 12:05:33
440 Забела Надія Дмитрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:19:48
441 Кравчук Алла Дмитрывна Житомирський район
Оліївська ТГ
Некрашывська гымназыя 2021-10-05 12:26:31
442 Рижик Олег Віталійович Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільськоі селишноі ради Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:26:06
443 Кочин Ольга Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-10-05 13:46:53
444 Вардецький Григорій Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-05 13:49:40
445 Степушенко Світлана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:51:32
446 Ющенко Любов Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 14:05:14
447 Дзівалтівська Світлана Андріївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:32:27
448 Іглінська Галина Антонівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-05 15:09:54
449 Кірішун Людмила Нарцизівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-05 15:47:53
450 Карпінська Олена Йосипівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-05 16:39:52
451 Михнюк Алла Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-05 17:14:10
452 Розмаїта Тетяна Степанівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
СінгурівськаЗОШ l-lllст. 2021-10-05 17:39:21
453 Рудик Наталія Антонівна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей імені І.М.Мороза 2021-10-05 17:52:04
454 Корець Світлана Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 18:09:00
455 Власюк Микола Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 18:44:49
456 Столяр Іванна Андріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. N6 ім. Житниченка І.В. 2021-10-05 18:57:44
457 Гвоздовська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені василя Лунька 2021-10-05 20:06:45
458 Штельмах Ольга Сергіївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-10-05 20:24:35
459 Ништун Тетяна Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія Чуднівської міської ради 2021-10-05 20:57:37
460 Якубівська Зоя Станіславівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ «Вільшанський ліцей» Вільшанської сільської ради 2021-10-05 21:33:49
461 Дмитренко Віктор Сергійович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівска ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-05 21:58:11
462 Кіндрась Тетяна Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький НВК 2021-10-05 22:01:17
463 Сорока Тетяна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 03:29:27
464 Акімова Ольга Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа № 1 Житомирської обласної ради 2021-10-06 08:00:37
465 Куделіна Валентина Анатоліївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 08:23:37
466 Лагода Олександр Григорович Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-06 09:19:49
467 Мельник Ніна Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 09:54:37
468 Боровська Валентина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська ЗОШ 2021-10-06 10:22:48
469 Роговченко Тетяна Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-10-06 10:36:49
470 Сингаївська Тетяна Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШІ-ІІІ ступенів 2021-10-06 10:38:00
471 Волошенко Тетяна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-06 10:49:30
472 Куліш Ольга Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 2021-10-06 11:15:58
473 Андрощук Наталія Дмитрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки 2021-10-06 11:46:20
474 Весельська Оксана Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:22:25
475 Польова Ніла Сергіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Глибочанська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-06 13:41:02
476 Олішевська Оксана Анатоліївна Житомирський район
Потіївська ТГ
КУ Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" 2021-10-06 14:04:01
477 Войціцька Людмила Генріхівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 14:44:58
478 Шевченко Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-06 15:28:18
479 Власюк Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-06 15:57:03
480 Довгалюк Наталія Миколаївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. 2021-10-06 16:29:00
481 Нікітенко Людмила Олександрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Бабушківська філія КЗ «Чуднівський ліцей» 2021-10-06 16:52:04
482 Павленко Тетяна Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ l-ll ст. 2021-10-06 17:03:42
483 Вольнова Наталія Станіславівна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський опорний заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-06 18:05:19
484 Кожара Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-06 19:21:34
485 Микитюк Алла Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-06 21:29:15
486 Дорошкевич Петро Олексійович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 22:12:54
487 Чайка Валентина Дмитрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Некрашівська гімназія 2021-10-06 22:41:12
488 Діхтяр Наталія Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-06 23:02:12
489 Бородавченко Ірина Григорівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 2021-10-07 09:13:00
490 Баніт Оксана Яківна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-07 09:13:07
491 Осіпчук Дмитро Віталійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ 2021-10-07 09:25:26
492 Кашперська Ольга Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ 2021-10-07 09:28:32
493 Прокопчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 09:36:35
494 Панченко Людмила Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 09:59:47
495 Тороканець Жанна Володимирівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-07 10:18:27
496 Безноско Тетяна Валентинівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 10:22:32
497 Сутунова Олена Валентинівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ст. #12 міста Бердичева 2021-10-07 10:59:14
498 Герасимчук Олена Миколаївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 11:46:02
499 Лагода Олена Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:53:55
500 Никитенко Лариса Олександрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-07 12:28:29
501 Романюк Наталія Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 13:21:10
502 Москальчук Альона Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія Бердичівської міської ради 2021-10-07 13:56:23
503 Марцун Олег Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст ім. В.Г.Короленка №6 2021-10-07 14:17:45
504 Панечко Григорій Захарович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ 2021-10-07 14:38:47
505 Невмержицька Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:44:35
506 Романюк Таміла Макарівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-07 15:47:01
507 Мельничук Олена Дмитріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ7 імені.В.В.Бражевськогл 2021-10-07 16:09:28
508 Черкас Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО 2021-10-07 16:31:56
509 Лисавецький Роман Володимирович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО l-lll ст 2021-10-07 16:32:28
510 Ярандіна Тетяна Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 11 2021-10-07 18:10:21
511 Кузнець Леся Володимирівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 18:24:47
512 Герасимчук Оксана Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-07 20:26:03
513 Ковальчук Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-07 20:58:40
514 Іванченко Валентина Василівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:32:42
515 Зубович Людмила Володимирівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-07 22:53:03
516 Мариняк Володимир Васильович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей 2021-10-08 08:34:54
517 Воробйова Світлана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 ім.Я.Домбровського м.Житомира 2021-10-08 09:12:38
518 Кісільова Галина Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-08 09:23:10
519 Пудайло Інна Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст" 2021-10-08 10:35:03
520 Карабанова Олена Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія Житомирської області 2021-10-08 12:09:27
521 Гулковський Владислав Вальденмарович Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський Ліцей 2021-10-08 13:31:38
522 Добровольська Катерина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" 10 м.Бердичева 2021-10-08 13:34:50
523 Пташник Валентина Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей № 2 Андрушівської міської ради 2021-10-08 13:37:42
524 Лукашенко Людмила Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-08 13:41:18
525 Дячук Наталія Федорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:14:42
526 Жеребчук Наталія Вікторівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 15:08:23
527 Ковтун Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 15:35:48
528 Щербань Тетяна Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #21 2021-10-08 22:23:52
529 Борта Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Варварівська зош 2021-10-09 09:46:22
530 Колядич Ольга Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 12:24:17
531 Слепенчук Микола Васильович Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-09 15:04:26
532 Невмержицька Віра Олександрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Лучанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-09 15:05:57
533 Безкоровайна Ольга Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарічанська ЗОШ І-ІІ 2021-11-02 08:53:43
534 Мазур Валентина Михайлівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ 2021-11-02 08:55:36
Повернутись на головну сторінку