Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Заглада Ангеліна Вільгельмівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-09-29 15:58:13
2 Фесай Світлана Станіславівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей 2021-09-29 16:15:44
3 Пінчук-Оленська Ірина Сергіївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 Попільнянської селищної ради 2021-09-29 16:42:40
4 Ворончук Станіслав Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:50:38
5 Зимухова Людмила Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 17:02:56
6 Каплун Ганна Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 17:12:58
7 Бутакова Ірина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-29 17:17:44
8 Мелешко Лілія Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-29 17:19:52
9 Пінчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-29 17:20:23
10 Петровський Дмитро Аркадійович Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-09-29 17:38:40
11 Глинчук Сергій Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І -ІІІ ступенів 2021-09-29 18:01:01
12 Пугач Альона Василівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 18:01:53
13 Савчук Галина Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ l-lll ступенів 2021-09-29 18:26:08
14 Маркевич Ірина Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-09-29 18:37:54
15 Радько Сергей Борисович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ І-ІІст 2021-09-29 18:49:12
16 Талах Віктор Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст 2021-09-29 18:58:48
17 Барановська Галина Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-09-29 19:04:50
18 Зеленко Юлія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Нововелідницька ОНЗ"ЗОШ I -III cт"Красилівська філія"ЗОШ I - II cт" 2021-09-29 19:10:35
19 Заєць Валентина Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-09-29 19:22:10
20 Ахмеджанова Людмила Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 7 2021-09-29 19:23:00
21 Залізницький Олександр Євгенович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ 1 - 2 ст. 2021-09-29 19:23:27
22 Федорчук Лариса Павлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст №9 М.Новограда-Волинського 2021-09-29 19:24:44
23 Стратюк Kaтерина Романівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ№17 м. Житомир 2021-09-29 19:32:16
24 Кравчук Юлія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія 2021-09-29 20:02:28
25 Заєць Марія Чеславівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:04:08
26 Рудюк Майя Євгеніївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-09-29 20:08:05
27 Юхименко Олександр Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 20:08:13
28 Муравська Тетяна Петрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:24:33
29 Гераймович Валентина Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 20:33:41
30 Рудницька Ірина Валеріівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-09-29 20:43:43
31 Манзевита Галина Іванівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-09-29 20:45:36
32 Климчук Олена Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:55:39
33 Гаврилюк Любов Віталіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей № 1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 20:59:30
34 Добровольська Віліна Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:03:18
35 Асмолова Ольга Сергіївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:11:52
36 Бойчук Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей N 1 імені Лесі Українки 2021-09-29 21:11:56
37 Гаряча Лариса Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-29 21:27:41
38 Виглядовська Галина Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-29 21:28:42
39 Климчук Наталія Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:31:50
40 Шаповал Ірина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ №5 2021-09-29 21:33:37
41 Мартинюк Олена Григорівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:43:03
42 Рябушенко Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ I-IIст. 2021-09-29 21:43:47
43 Куліш Наталія Павлівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 22:09:08
44 Павлюченко Наталія В'ячеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ №12 ім. С. Ковальчука м. Житомира 2021-09-29 22:19:33
45 Мединцева Ганна Яківна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №27 2021-09-29 23:02:57
46 Захарчук Софія Вікторівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 23:32:11
47 Осадчук Людмила Степанівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 23:36:47
48 Онофрійчук Тетяна Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа I-III ст. №12 2021-09-29 23:45:21
49 Здунюк Оксана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ №7 2021-09-30 06:48:29
50 Гарбар Катерина Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ l-lll ст. 2021-09-30 07:00:47
51 Туровська Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 07:40:35
52 Трохимчук Ірина Трохимчук Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська загальноосвітня школа l-llступенів 2021-09-30 08:03:43
53 Верук Тетяна Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:44:25
54 Ільченко Валентина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 09:08:17
55 Розовенко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:11:14
56 Шульга Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівI 2021-09-30 09:13:33
57 Псюківська Людмила Антонівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:23:08
58 Зілінська Марина Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-09-30 09:23:46
59 Пех Оксана Борисівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:27:05
60 Ярошенко Галина Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:27:21
61 Ліпіін Римма Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:37:40
62 Федорчук Лариса Юріївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:40:28
63 Ткаченко Анжела Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 09:44:29
64 Мілянович Олеся Ярославівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:47:11
65 Железнякова Анжела Валеріївна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:47:26
66 Іванчук Ліна Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:49:04
67 Карабінська Ольга В'ячеславівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:49:46
68 Сидорук Тетяна Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 10:09:25
69 Кушнір Юлія В'ячеславівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:15:58
70 Гуралевич Надія Василівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:21:35
71 Мирончук Ксенія Сергіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:22:46
72 Діхтієвська Ольга Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:25:03
73 Кеда Галина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська ЗОШ I - II ступенів 2021-09-30 10:27:20
74 Ясюк Ніна Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 13:14:22
75 Кирилюк Ніна Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І - ІІ ступенів 2021-09-30 13:16:57
76 Скляр Людмила Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 13:18:24
77 Шроль Світлана Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Андрієвицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:25:13
78 Самойленко Михайло Антонович Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:33:17
79 Бугира Ганна Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:41:46
80 Пономаренко Євгенія Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 13:43:07
81 Іщенко Наталія Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:47:34
82 Цибульська Тетяна Леонідівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград - Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області 2021-09-30 13:53:40
83 Пащук Тетяна Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-09-30 14:09:09
84 Овсійчук Марина Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:29:42
85 Мельник Ольга Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа 2021-09-30 14:34:08
86 Арсенюк Віктор Андрійович Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:36:58
87 Боклан Валентина Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:40:27
88 Гарбузюк Василь Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-09-30 14:48:21
89 Свінціцька Валентина Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:50:33
90 Ассаф Вікторія Ігорівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:58:37
91 Олексієнко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 15:05:38
92 Северенчук Оксана Володимирівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:19:50
93 Бражевський Руслан Олександрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І — ІІІ ст. 2021-09-30 15:19:51
94 Садовська Наталія Йосипівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-30 15:27:52
95 Довга Тетяна Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:29:31
96 Смиковська Галина Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:36:19
97 Колесник Світлана Віталіївна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:37:01
98 Василенко Алла Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська загальноосвітня школа 1-2 ст. 2021-09-30 15:38:02
99 Черкес Оксана Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський заклад загальної середньої освіти I - III ст. Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 15:50:56
100 Швидченко Тетяна Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:52:52
101 Уварова Вікторія Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:53:40
102 Шваб Юлія Юріївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей 2021-09-30 16:23:26
103 Сафронова Світлана Олексіївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка 2021-09-30 16:37:50
104 Семенюк Оксана Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-30 16:38:19
105 Григориченко Наталія Броніславівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ 1-3 ст 2021-09-30 16:47:42
106 Чижевський Андрій Олександрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська ЗОШ І-ІІІст. 2021-09-30 16:54:40
107 Ковальчук Олена Григорівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. N 3 2021-09-30 17:04:36
108 Фесенко Леонід Віталійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпільська гімназія 2021-09-30 17:06:38
109 Лонська Руслана Станіславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:08:06
110 Майданович-Лосенко Наталія Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної " І - ІІІ ступенів 2021-09-30 17:27:16
111 Лінько Ігор Анатолійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія Брусилівської селищноЇ ради 2021-09-30 17:33:16
112 Бучинська Світлана Валеріївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ І -ІІІ ступенів 2021-09-30 17:54:44
113 Ориховська Ольга Володимирівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:07:57
114 Колесник Марина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-09-30 18:33:18
115 Корнійчук Леся Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія 2021-09-30 18:46:34
116 Євдощук Тетяна Сергіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:00:01
117 Базильчук Валентина Романівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:25:46
118 Петрович Василь Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ 2021-09-30 20:03:21
119 Бабич Наталія Сергіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-30 20:03:31
120 Марчук Галина Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа 2021-09-30 20:03:40
121 Осовська Лариса Феліксівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:05:47
122 Василенко Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-09-30 20:28:06
123 Мартинюк Мілада Вікторівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія #2 2021-09-30 20:42:22
124 Павлюк Таїсія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІст 2021-09-30 20:50:48
125 Гуленко Олександр Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвiтня школа |-||| ступенiв # 5 2021-09-30 20:53:12
126 Цицюра Оксана Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:04:13
127 Велієва Оксана Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія "Овруцький ЗЗСО l-lll ст. №4" 2021-09-30 21:13:26
128 Сірош Оксана Євгенівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:23:47
129 Паламарчук Микола костянтинович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 21:27:30
130 Сіончук Марина Павлівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:29:21
131 Грищук Катерина Миколаївна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 21:32:10
132 Вакуліна Юлія Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ 2021-09-30 21:33:42
133 Криворучко Владислав Сергійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей 2021-09-30 21:38:16
134 Поляковська Тетяна Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:43:44
135 Трибушко Людмила Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО 1-3 ступенів 2021-09-30 22:01:16
136 Грицик Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 22:23:41
137 Матковська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 22:52:39
138 Карпенко Любов Миколаївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:38:16
139 Бовкун Борис Васильович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Бабушківська філія К.З."Чуднівський ліцей" 2021-09-30 23:42:46
140 Топольницька Людмила Єрмилівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-30 23:44:47
141 Стадник Лідія Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-01 06:45:28
142 Куранда Олена Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:51:49
143 Микитчук Кирил Володимирович Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК 12 2021-10-01 09:35:22
144 Бабич Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:38:52
145 Невмержицька Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:42:02
146 Гаврутенко Катерина Олександрівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:46:15
147 Кравчук Зоя Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:50:28
148 Черкес Микола Адамович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Середівський ЗЗСО l-lll ступенів Ємільчинської селищної ради" 2021-10-01 09:50:35
149 Маскаєва Ксенія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:53:07
150 Ковальчук Альона Василівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 09:53:56
151 Цьопич Раїса Іванівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія 2021-10-01 09:57:56
152 Купрійчук Віра Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:58:16
153 Семенчук Тамара Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 10:00:26
154 Турпетко Наталія Федорівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 10:10:13
155 Коломійчук Ольга Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 10:12:18
156 Кравчук Марія Петрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 10:28:18
157 Стецюк Оксана Іванівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія " Мокренська гімназія" Дубрівської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:43:11
158 Гібадуліна Ірина Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:58:23
159 Демчук Інна Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 11:14:37
160 Бех Максим Олександрович Коростенський район
Коростенська ТГ
Кожухівський ліцей 2021-10-01 11:20:19
161 Колотова Ірина Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-01 11:21:14
162 Степнова Ірина Степанівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-01 11:24:55
163 Сахнюк Світлана Леонідівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:26:57
164 Терещук Наталія Григорівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 11:30:00
165 Богун Ольга Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 11:32:33
166 Яковенко Вікторія Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
КМГ 2021-10-01 11:50:18
167 Кот Алла Валентинівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО l-lll ст. 2021-10-01 11:53:25
168 Ночевчук Марія Володимирівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 11:53:39
169 Лось Юлія Олексіївна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:58:51
170 Черкавська Оксана Георгіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-10-01 12:13:58
171 Ванільчук Валентина Олексіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 12:30:42
172 Величко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ 2021-10-01 12:32:18
173 Валінкевич Тетяна Сергіївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 12:33:30
174 Тимошенко Світлана Володимирівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:45:26
175 Демчук Світлана Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 12:59:18
176 Войтко Ольга Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:02:58
177 Дембіцька Галина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 13:21:45
178 Лисюк Тетяна Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-10-01 13:34:35
179 Зінчук Анастасія Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 13:42:54
180 Євтушок Володимир Адамович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 13:47:03
181 Дем'янець Світлана Василівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:47:43
182 Сичевська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 14:12:17
183 Янкевич Петро Вікторович Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 14:13:18
184 Пивовар Валентина Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 14:17:43
185 Пелепішина Інна Миколаівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 14:22:19
186 Дзюблюк Лілія Леонівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-01 14:47:32
187 Стретович Людмила Олександівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-01 14:55:13
188 Налапко Ольга Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-10-01 15:42:46
189 Олексин Мар'яна Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:45:34
190 Давидюк Юлія Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ст." 2021-10-01 18:10:06
191 Самойленко Людмила Іванівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс N10 2021-10-01 20:19:13
192 Федорчук Марія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Городецька філія"ЗОШ l-ll ступенів" ОНЗ "Словечанська ЗОШ l- lll ступенів" 2021-10-01 20:38:17
193 Фурс Гюлнара Араіківна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія 2021-10-01 22:47:45
194 Недашківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області 2021-10-01 23:52:07
195 Кульбицька Лариса Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 28 2021-10-02 04:34:22
196 Каленська Людмила Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-02 06:46:09
197 Бех Тетяна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 5 2021-10-02 07:16:57
198 Кібенко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївська гімназія 2021-10-02 07:17:44
199 Столяр Валентин Володимирович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 17 м. Бердичів 2021-10-02 07:39:41
200 Мосійчук Оксана Федорівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Великодивлинський 2021-10-02 12:34:53
201 Маценко Любов Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-02 14:12:32
202 Доманчук Юля Валентинівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І - ІІІ ст - ДНЗ" 2021-10-02 14:57:10
203 Єфіменко Катерина Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖОІППО 2021-10-02 14:58:39
204 Чіпак Марія Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО"Бондарівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-02 22:29:31
205 Дух Тетяна Степанівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський заклад загальної середньої освіти 111ступенів 2021-10-03 00:31:07
206 Скуратівська Олена Анатоліївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ " Владівська гімназія" 2021-10-03 07:22:22
207 Березюк Світлана Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-03 10:31:37
208 Біла Евгенія Андріївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-03 11:45:44
209 Мельник Зоя Віталіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-10-03 12:07:09
210 Паламарчук Лариса Дмитрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 2021-10-03 18:01:13
211 Валінкевич Ольга Юріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-03 19:24:43
212 Приймак Олена Іванівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 19:28:33
213 Горна Оксана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 19:34:28
214 Вигівська Алла Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 20:15:39
215 Литвинчук Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І - ІІІ ступенів" 2021-10-03 20:48:17
216 Фрусевич Олена Юріївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-03 20:49:18
217 Фесик Інна Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:52:46
218 Матвійчук Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-10-04 08:27:52
219 Немерицька Ірина Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей імені Олександра Дубінчука 2021-10-04 09:17:10
220 Колеснік Лариса Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" Ушомирської сільської ради 2021-10-04 09:29:34
221 Остапенко Тетяна Андріївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-04 09:49:11
222 Реганюк Вікторія Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ7 імені В.В.Бражевського м.Житомир 2021-10-04 09:57:17
223 Роюк Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:09:12
224 Милашевська Тетяна Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей #25 м.Житомира 2021-10-04 10:13:57
225 Поліщук Ірина Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:17:46
226 Дем'янюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська 2021-10-04 10:18:35
227 Лавренюк Ольга Петріана Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ10 художньо-естетичного профілю 2021-10-04 10:26:39
228 Громніцька Анна Владиславівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 10:26:44
229 Драч Інна Павлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ 2021-10-04 10:37:48
230 Хлань Світлана Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:39:59
231 Оцалюк Ніна Федорівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 10:47:14
232 Шевчук Раїса Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-04 10:55:23
233 Басюк Тетяна В'ячеславівна Коростенський район
Олевська ТГ
Одеська гімназія 2021-10-04 11:03:35
234 Мельник Василь Василььович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-04 11:03:49
235 Дідичук Діна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 11:08:36
236 Кондратьєва Марія Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 11:08:40
237 Слободенюк Таня Степанівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей Брусилівської селищної ради 2021-10-04 11:08:57
238 Шваб Віктор Костянтинович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:21:21
239 Банцер Ірина Йосипівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:23:31
240 Чадюк Ірина Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:39:38
241 Расновська Ірина Євгенівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г.Короленка м. Житомира 2021-10-04 11:50:13
242 Федорчук Оксана Валеріївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 11:56:07
243 Лугина Юрій Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Підлубівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 12:08:04
244 Ступакова Лариса Вікторівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ ,, Вишевицький ліцей " 2021-10-04 12:21:29
245 Пенькова Вікторія Володимирівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука 2021-10-04 12:29:19
246 Дич Тетяна Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-04 12:29:59
247 Шпунтов Віктор Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 12:32:52
248 Довбня Алла Миколаївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 12:39:20
249 Бутович Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО"Овруцький ЗЗСО І-ІІІст №1" 2021-10-04 12:41:08
250 Кіпер Ілля Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей №2 2021-10-04 12:41:37
251 Машко Оксана Володимирівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-04 12:41:46
252 Вольська Оксана Олександрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 13:01:21
253 Хитрич Анжела Михайлівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей", КЗ ''Чуднівський ліцей" 2021-10-04 13:05:07
254 Дембіцька Ірина Павлівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:06:33
255 Морозов Олександр Анатоліевіч Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ І-ІІІст. 2021-10-04 13:14:41
256 Гриневич Світлана Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:25:22
257 Пейчева-Пасічник Оксана Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-04 13:26:49
258 Кириченко Ірина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-04 13:27:42
259 Сологуб Віктор Михайлович Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-04 13:35:09
260 Пасічник Валентина Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-04 13:36:32
261 Хоменко Іван Сергійович Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ «Нововелідницька ЗОШ І - ІІІ ст.» 2021-10-04 14:21:48
262 Говорун Наталія Олександрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:27:11
263 Вітківська Інна Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-04 14:34:58
264 Ковальчука Людмила Олексіївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 15:18:31
265 Кислицька Олена Валеетинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа 1 ЖОР 2021-10-04 15:18:48
266 Юхимчук Тетяна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська загальноосвітня школа 2021-10-04 15:34:02
267 Дем'янчук Андрій Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ"Малоглумчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 15:42:42
268 Можарівська Аліна Миколаївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія Коринфського ООЗ 2021-10-04 16:13:23
269 Козій Олена Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Житомирської області 2021-10-04 16:32:16
270 Клапішевський Віктор Казимирович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерне гімназія 2021-10-04 16:36:49
271 Ігнатенко Надія Михайлівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Хорошівський ліцей № 1 2021-10-04 16:37:35
272 Рожкова Тетяна Михайлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 16:45:57
273 Рибак Тетяна Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 17:04:36
274 Айзель Любов Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:11:27
275 Іллюк Людмила Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 17:39:20
276 Тимошик Зінаїда Петрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО 2021-10-04 17:55:56
277 Величко Інна Аркадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
зош 28 м. ім. Івана Виговського, м, Житомира 2021-10-04 18:04:56
278 Гринчук Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-04 18:38:51
279 Головієнко Оксана Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія 2021-10-04 19:11:18
280 Тимощук Вадим Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа №14 2021-10-04 19:11:53
281 Шрам Тетяна Сергіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:40:10
282 Дворак Олексій Анатолійович Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ І-І ступенів 2021-10-04 19:45:58
283 Волошина Тетяна Іванівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-04 19:54:29
284 Мельник Любов Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ДІДОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ 2021-10-04 20:14:05
285 Закревська Наталія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-lll ступенів N 30 2021-10-04 20:28:21
286 Андреєва Антоніна Францівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 20:48:41
287 Кирилюк Дар'я Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:50:34
288 Корротка Аліна Анатоліївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:53:56
289 Буднік Алла Йосипівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 21:11:38
290 Максимчук Ганна Михайлівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія Хижівська гімназія 2021-10-04 21:21:29
291 Кухарчук Ярослав Олександрович Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:31:18
292 Гордійчук Олена Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Корнинська філія І-ІІст. Корнинського ООЗ Корнинської селищної ради 2021-10-04 22:31:24
293 Петренко Лілія Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 23:05:11
294 Жеребчук Марія Василівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська ЗОШ І- ІІІ ступенів 2021-10-04 23:11:52
295 Ковальчук Валентин Андрійович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей 1 2021-10-05 07:33:24
296 Савчук Марина Валентинівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 09:20:44
297 Малярчук Василь Володимирович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ"Киянський ЗЗСО І-ІІІступенів" 2021-10-05 09:46:31
298 Смолякова Наталія Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 1 2021-10-05 09:51:54
299 Цалко Iрена Вячеславiвна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спецiальна загальноосвiтня школа-iнтернат" Житомирської облради 2021-10-05 10:09:29
300 Сівченко Людмила Петрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-05 10:11:09
301 Жовновський Юрій Олександрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 10:19:37
302 Фурман Людмила Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 21 м. Житомир 2021-10-05 10:41:57
303 Бундюк Ірина Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-05 10:42:52
304 Бортник Володимир Михайлович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-05 10:50:58
305 Майстер Оксана Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 11:20:11
306 Мошківська Людмила Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ І -ІІІ ступенів 2021-10-05 11:47:27
307 Ігнатьєва Ольга Геннадіївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 12:00:45
308 Кушніровський Андрій Анатолійович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:18:44
309 Клименко Ірина Геннадіївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗІ-ІІІ ступенів -ДНЗ" 2021-10-05 12:38:51
310 Табакова Аліна Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №11 міста Новограда-Волинського Житомирської області 2021-10-05 12:57:34
311 Чумак Світлана Борисівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:14:58
312 Вознюк Тетяна Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської обл. 2021-10-05 15:07:39
313 Боженко Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-05 16:45:05
314 Макарчук Катерина Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-05 17:12:33
315 Бичківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 17:59:47
316 Корець Світлана Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 18:06:13
317 Кірішун Людмила Нарцизівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-05 18:49:53
318 Гнатенко Галина Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський ''НВК ДНЗ-ЗНЗ I-III ступенів'' 2021-10-05 18:59:17
319 Яковець Оксана Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 19:25:40
320 Бігоцька Ольга Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ№3 2021-10-05 21:07:29
321 Перегуда Вікторій Сігізмундович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 21:40:53
322 Драган Олександр Васильович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 міста Бердичева Житомирської області 2021-10-05 21:43:52
323 Штурба Ірина Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 21:50:23
324 Рудницька Оксана Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововоробївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-05 22:13:07
325 Мамчур Тетяна Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська ЗОШ 2021-10-05 23:30:01
326 Денисюк Оксана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 міста Житомира 2021-10-06 00:17:00
327 Мельничук Алла Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська ЗОШ 6 2021-10-06 02:51:31
328 Рогот Тетяна Леонідівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-06 08:26:24
329 Грищук Петро Євгенович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-10-06 09:25:04
330 Дубровець Тетяна Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-10-06 09:34:02
331 Волошенко Олексій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-06 10:54:06
332 Полінкевич Дмитро Вікторович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 11:26:21
333 Новак Олексій Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 11:51:09
334 Геращенко Аліна Сергіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:19:09
335 Федорчук Руслана Василівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська ЗША І-ІІ ступенів 2021-10-06 13:24:55
336 Ширма Олена Валентинівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-06 13:43:03
337 Бойко Вікторія Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-06 14:35:36
338 Нечипоренко Наталія Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ №5 І-ІІІст. 2021-10-06 15:04:22
339 Берладин Оксана Іванівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанському ліцей 2021-10-06 16:25:35
340 Мельниченко Оксана Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І-ІІІ ст. Березівської сільської ради 2021-10-06 16:28:01
341 Муравська Мар'яна Валеріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-10-06 17:18:59
342 Дмитерчук Анатолій Антонович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-06 19:35:18
343 Нікуліна Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:35:32
344 Фірсова Олена Геннадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 2021-10-06 21:54:45
345 Каленська Оксана Степанівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-07 08:59:00
346 Борисюк Олена Костянтинівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 09:34:31
347 Сторожук Ірина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-07 09:38:05
348 Ткаченко Дар'я Ігорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-07 10:19:34
349 Назаревич Тетяна Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:51:45
350 Старик Світлана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖПГ "ОР АВНЕР" 2021-10-07 12:12:51
351 Радецький Олег Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:41:53
352 Вахоніна Таїсія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО 1-3 ст 2021-10-07 16:32:48
353 Янчук Марина Андріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст.3 Житомирської області 2021-10-07 16:32:51
354 Пацевич Станіслав Казимірович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів 2021-10-07 17:57:22
355 Фурман Ірина Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-10-07 18:31:04
356 Філіпчук Олександра Прокопівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 2021-10-07 18:32:39
357 Хомінська Юлія Вікторівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 19:21:14
358 Скиба Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ 2021-10-07 20:43:17
359 Невмержицька Наталія Вікторівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей 15 2021-10-07 21:56:26
360 Несиненко Людмила Леонідівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:37:00
361 Войтюк Оксана Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Меленецька філія Липненського ліцею 2021-10-07 23:43:11
362 СЕРДЮЧЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА Житомирський район
Черняхівська ТГ
ДІВОЧКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-10-08 03:36:57
363 Делех Богдан Анатолійович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-08 06:33:59
364 Ляшенко Інна Миколаївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 07:31:43
365 Вакуленчик Лариса Іванівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-08 08:57:03
366 Хлановська Тетяна Віталіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський НВК №2 ім. Володимира Сингаївського 2021-10-08 09:39:33
367 Андрусенко Світлана Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-10-08 10:19:27
368 Щур Василь Михайлович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-08 11:21:36
369 Борщик Віктор Петрович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-08 11:51:34
370 Шибистюк Тамара Денисівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-08 12:23:31
371 Кравчук Жанна Миколаївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ 2021-10-08 13:31:41
372 Назаревич Ірина Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей імені І.М.Мороза 2021-10-08 13:44:31
373 Ковальова Тамара Федорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська ЗОШ 2021-10-08 15:06:36
374 Талько Анелія Нарцизівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 м.Житомира 2021-10-08 16:37:49
375 Костюченко Тетяна Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа 1 ЖОР 2021-10-08 19:30:51
376 Костюк Зоя Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія 2021-10-08 22:34:07
377 Павлюк Вікторія Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-09 11:30:25
378 Уманець Інна Анатоліївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка 2021-10-10 08:47:45
Повернутись на головну сторінку