Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Цехмейструк Альона Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Великомолодьківська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 16:22:37
2 Каленський Микола Михайлович Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-29 16:23:50
3 Ярмоленко Валентина Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:40:29
4 Шинкар Павло Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Гімназія 2021-09-29 17:02:22
5 Падун Лариса Андріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 17:08:12
6 Бутакова Ірина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-29 17:09:14
7 Петровський Аркадій Петрович Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-09-29 17:12:05
8 Мацкевич Світлана Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-09-29 17:39:15
9 Лоскучерява Людмила Володимирівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вчорайшенської сільської ради 2021-09-29 17:46:43
10 Дзюман Оксана Юріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 7 2021-09-29 17:55:00
11 Пугач Альона Василівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 17:59:44
12 Корсун Лариса Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "НОВОВЕЛIДНИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів" Словечанської сільської ради 2021-09-29 18:17:56
13 Бутинець Майя Борисівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ l-lll ступенів 2021-09-29 18:22:47
14 Трофімова Ірина Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ |-||| ст.✓ 3 2021-09-29 18:24:37
15 Маркевич Ірина Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-09-29 18:24:45
16 Дмитренко Тетяна Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-29 18:25:50
17 Іллюк Людмила Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-09-29 18:26:00
18 Гавриленко Наталія Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
ІВАНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-09-29 19:44:36
19 Скуміна Світлана Євтухівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-29 19:50:13
20 Кравчук Юлія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія 2021-09-29 20:04:57
21 Голуб Віктор Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа №33 2021-09-29 20:08:57
22 Штика Олександр Анатолійович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:43:58
23 Закірова Наталія Степанівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-09-29 20:59:31
24 Замула Наталія Борисівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:06:27
25 Жулай Валерій Іванович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 1-2 ступенів 2021-09-29 21:20:21
26 Білошицька Марія Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 2021-09-29 21:21:39
27 Вишинський Володимир Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:28:23
28 Шкідченко Ліна Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія опорного загальноосвітнього навчального закладу Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:30:20
29 Шаповал Ірина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ №5 2021-09-29 21:31:13
30 Рябушенко Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ I-II ст. 2021-09-29 21:42:06
31 Жданов Олексій Вячеславович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський колегіум 2021-09-29 22:03:37
32 Ксьоншкевич Марина Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І- ІІ ступенів 2021-09-29 22:10:39
33 Пастух Ірина Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 22:23:15
34 Добровольська Вікторія Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №17 2021-09-29 22:24:16
35 Грищенко Крістіна Янісівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ 12 2021-09-29 22:37:59
36 Ткачук Андрій Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 22:51:19
37 Пасічнюк Катерина Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей 1 2021-09-29 23:15:18
38 Онофрійчук Тетяна Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа I-III ст. №12 2021-09-29 23:40:45
39 Бойко Олеся Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
СЗОШ 17 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів 2021-09-29 23:45:16
40 Данилюк Валентина Вікторівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:03:39
41 Лисак Марина Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-09-30 00:09:23
42 Тимошенко Світлана Анатоліївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-09-30 00:13:32
43 Здунюк Оксана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ №7 2021-09-30 06:46:32
44 Туровська Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 07:16:29
45 Федорчук Наталія Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 08:15:10
46 Верук Наталія Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:42:27
47 Панчук Віктор Зіновійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ І-ІІІ 2021-09-30 08:43:21
48 Грибан Олександр Аркадійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:55:32
49 Харчук Вікторія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-30 09:03:46
50 Розовенко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:08:59
51 Боровський Володимир Миколайович Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:25:57
52 Абрамов Вячеслав Олексійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:31:08
53 Андрійчук Олена Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 12 2021-09-30 09:43:35
54 Олійник Світлана Кузьмівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:48:29
55 Іванчук Ліна Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:50:52
56 Боровська Оксана Анатоліївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:54:29
57 Чернявський Леонід Олександрович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:54:54
58 Казмерчук Сергій Васильович Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:00:08
59 Гайченя Василь Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-IIIст. 2021-09-30 10:01:33
60 Бельченко Тетяна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:07:29
61 Чижевський Андрій Олександрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 10:14:28
62 Тарасюк Ольга Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 10:15:36
63 Палашовська Марія Ярославівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-30 10:21:44
64 Діхтієвська Ольга Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:23:25
65 Максименко Василь Олексійович Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:10:36
66 Пишнюк Ліна Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 13:13:34
67 Клименко Оксана Вікторівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2 2021-09-30 13:30:04
68 Галицька Юлія Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:30:55
69 Романчук Наталія Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-09-30 13:33:22
70 Лазарь Надія Русланівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №2 імені Володимира Сингаївського" 2021-09-30 13:33:58
71 Денисенко Микола Федорович Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:39:18
72 Криволапчук Василь Васильович Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ I-III ст. №2 2021-09-30 13:44:30
73 М'янівська Валентина Григорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:44:59
74 Семенюк Оксана Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-30 13:54:55
75 Лоскутова Тетяна Володимирівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:00:01
76 Ковальова Оксана Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
СЗОШ 1 2021-09-30 14:02:59
77 Казмірчук Олена Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 14:23:24
78 Савчук Олександр Анатолійович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:23:40
79 Гульчук Ганна Сергіївна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради Житомирського району Житомирської області 2021-09-30 14:27:55
80 Румянцева Оксана Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:31:16
81 Іванова Людмила Геннадіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім.І.Самоплавського 2021-09-30 14:34:08
82 Арсенюк Віктор Андрійович Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:34:46
83 Мілецька Тетяна Адамівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-09-30 14:46:37
84 Андрійчук Надія Петрівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:49:02
85 Опанащук Мирослава Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:53:45
86 Шевчук Любов Володимирівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія Іршанської селищної ради Житомирської області 2021-09-30 14:54:54
87 Янкевич Петро Вікторович Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:02:25
88 Уварова Вікторія Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:18:23
89 Василенко Алла Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська загальноосвітня школа 1-2 ст. 2021-09-30 15:25:01
90 Кирилюк Тетяна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-09-30 15:29:03
91 Чижук Олег Васильович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Киянський загальноосвітній заклад I-III ступенів" 2021-09-30 15:29:44
92 Черкес Оксана Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський заклад загальної середньої освіти I - III ст. Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 15:31:55
93 Корзун Юлія Кузьмівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:32:51
94 Євменчук Інна Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО О.Голяченка та Д. ДЛитвинчуев 2021-09-30 15:33:42
95 Люшненко Любов Дем'янівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:33:53
96 Василенко Тетяна Леонідівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:39:56
97 Стась Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:48:30
98 Пташник Петро Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 15:58:42
99 Левкович Леся Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ №6 I-III ст. 2021-09-30 16:35:33
100 Григориченко Наталія Броніславівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ 1-3 ст 2021-09-30 16:46:23
101 Ковальчук Олена Григорівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. N 3 2021-09-30 17:03:34
102 Майданович-Лосенко Наталія Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної " І - ІІІ ступенів 2021-09-30 17:26:20
103 Поліщук Тетяна Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей№2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 17:32:51
104 Башинська Лариса Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:04:27
105 Тарасюк Ірина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК "Школа-гімназія-ліцей" №10 2021-09-30 18:41:01
106 Лисюк Тетяна Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО I-III ст. Райгородоцької сільської ради 2021-09-30 19:01:22
107 Горбач Микола Іванович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомищльська санаторна школа ЖОР 2021-09-30 19:04:54
108 Лисак Марина Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 19:07:39
109 Бобрик Мирослава Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:11:59
110 Базильчук Валентина Романівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:28:17
111 Калінська Яна Юріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
СЗОШ номер 8 м. Бердичева 2021-09-30 19:52:03
112 Петрович Василь Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ 2021-09-30 19:59:52
113 Бабич Наталія Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-30 20:01:23
114 Обурко Євгеній Вікторович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:03:59
115 Мартинюк Мілада Вікторівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія #2 2021-09-30 20:39:46
116 Кравець Іванна Іванівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО <Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука> 2021-09-30 20:53:32
117 Янчевська Людмила Олексіівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-30 21:20:55
118 Приймак Олексій Валерійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:21:14
119 Сіончук Марина Павлівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:26:24
120 Гуменна Зоя Борисівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:29:39
121 Галюк Марина Юріївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради Бердичевського району Житомирської області то 2021-09-30 21:33:30
122 Нестерова Ангеліна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош 6 2021-09-30 21:35:05
123 Поляковська Тетяна Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:35:43
124 Дворко Марія Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія ім. М. І. Шпака 2021-09-30 23:19:56
125 Романюк Костянтин Євгенович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:35:29
126 Збунь Марина Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 06:56:47
127 Сергієнко Світлана Анатоліївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Краївщинський навчально-виховний комплекс '' ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-01 08:00:00
128 Куранда Олена Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:50:14
129 Дорош Валентин Петрович Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 09:04:42
130 Маєвський Руслан Броніславович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:21:57
131 Комаха Ірина Євгенівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:35:44
132 Бовкун Людмила Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:37:41
133 Сівак Юлія Олегівна Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК 2021-10-01 09:37:58
134 Ковальчук Марія Григорівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:40:20
135 Невмержицька Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:44:20
136 Фіщук Валентина Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:51:15
137 Цьопич Раїса Іванівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія 2021-10-01 09:56:25
138 Павлюк Таїсія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІст 2021-10-01 09:57:35
139 Шимко Володимир Опанасович Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:29:15
140 Микитюк Володимир Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська зош 1-2 ст. 2021-10-01 10:29:19
141 Шашлюк Юлія Миколаївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ "Червоненська ЗОШ І- ІІІ ст" 2021-10-01 10:41:51
142 Гібадуліна Ірина Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:56:40
143 Сидоренко Наталія Олександрівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська 2021-10-01 11:15:15
144 Мельникович Ольга Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-01 11:16:44
145 Сидоренко Наталія Олександрівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-01 11:18:20
146 Кучер Валентина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:23:23
147 Невмержицький Руслан Васильович Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 11:24:47
148 Талах Тетяна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа l- ll ст. 2021-10-01 11:25:38
149 Городня Ніна Євстахіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-10-01 11:39:07
150 Римарева Юлія Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:54:22
151 Горпиніч Людмила Валеріївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-10-01 12:00:18
152 Харжинська-Кушпіль Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім. О.Сябрук 2021-10-01 12:12:02
153 Сірик Олександр Іванович Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:16:35
154 Пономарьова Надія Миколаївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:32:39
155 Дедух Володимир Віталійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 12:32:48
156 Сологуб Іван Степанович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:38:23
157 Криволапчук Олена Криволапчук Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія Зеремлянська гімназія 2021-10-01 12:38:28
158 Чижевський Микола Костянтинович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 12:48:33
159 Рябченко Лариса Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:56:41
160 Корзун Олена Вікторівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:01:27
161 Жека Степан Леонідович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Середівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-01 13:44:22
162 Євтушок Володимир Адамович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 13:45:01
163 Дем'янець Світлана Василівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:46:24
164 Єсипенко Радислав Борисович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:51:49
165 Науменко Олексій Васильович Коростенський район
Малинська ТГ
Дубрівська ЗОШ |-||ступенів 2021-10-01 14:16:04
166 Кібіткіна Людмила Анатоліївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 14:21:38
167 Дзюблюк Лілія Леонівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-01 14:35:46
168 Кубик Ольга Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-10-01 14:51:52
169 Підгурська Віта Петрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зернмлчнська гімназія" Баранівського ліцею N2 ви. О. Сябрук 2021-10-01 14:55:48
170 Герун Ганна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:28:45
171 Майструк Ольга Юріївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I - III ступенів №1" 2021-10-01 15:35:32
172 Налапко Ольга Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-10-01 15:41:48
173 Олексин Мар'яна Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:43:49
174 Сапонюк Олена Василівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківська ОТГ 2021-10-01 17:18:55
175 Ващенко Раїса Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький ЗЗСО l-lll ступенів #1" 2021-10-01 19:14:21
176 Крижановська Анна Борисівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-01 19:19:30
177 Благодир Володимир Іванович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-01 20:30:52
178 Дем'янчук Андрій Анатолійович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівка загальноосвітня школа Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-01 20:39:21
179 Балацюк Алла Михайлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія I -IІ ступенів 2021-10-01 21:11:13
180 Євтушок Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір - Мокляківська філія 2021-10-01 23:53:40
181 Осадчук Людмила Степанівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 07:47:21
182 Нечипоренко Наталія Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ №5 І-ІІІст. 2021-10-02 09:09:41
183 Гуменюк Олександр Григорович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-02 09:28:51
184 Гайдучик Оксана Арсенівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-10-02 10:42:30
185 Власюк Анатолій Васильович Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:00:24
186 Маценко Любов Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-02 14:10:14
187 Богуславська Наталія Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівська початкова школа 2021-10-02 16:42:59
188 Колосова Леся Валеріївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-10-02 18:08:34
189 Гуцалюк Світлана Олександрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-10-02 20:43:20
190 Гуринович Раїса Вікторівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-02 22:38:21
191 Скуратівська Олена Анатоліївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ " Владівська гімназія" 2021-10-03 07:20:27
192 Бех Юрій Семенович Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-10-03 11:19:59
193 Мельник Зоя Віталіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-10-03 11:59:26
194 Мороз Володимир Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-03 15:15:47
195 Чмут Тетяна Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-10-03 16:31:04
196 Бусел Ніна Федорівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-03 17:58:25
197 Паламарчук Лариса Дмитрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 2021-10-03 17:59:12
198 Пашинська Світлана Владиславівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ 2021-10-03 18:48:12
199 Валінкевич Ольга Юріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-03 19:23:08
200 Вигівська Алла Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 20:12:45
201 Гаврилів Марія Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-03 22:27:13
202 Субіна Вікторія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-10-03 23:16:51
203 Малишева Таїса Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-04 06:33:32
204 Малишева Таїса Анатоліївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ I-III ступенів 2021-10-04 06:47:31
205 Гомонюк Тетяна Миколаївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Хорошівський ліцей 2 2021-10-04 08:58:46
206 Запорожець Валентина Павлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей 2021-10-04 09:16:02
207 Худик Вікторія Леонідівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСОІ-ІІ ступенів імені О.Покальчука 2021-10-04 09:24:56
208 Казмірчук Василь Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО Покалівський ЗЗСО I-III ступенів. 2021-10-04 09:43:02
209 Колеснік Лариса Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" Ушомирської сільської ради 2021-10-04 09:45:37
210 Степура Василь Іванович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія Білокоровицької сільської ради Житомирської області 2021-10-04 09:47:11
211 Мовляк Людмила Валентинівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" 2021-10-04 09:53:54
212 Лозко Максим Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" Олевської міської ради 2021-10-04 09:56:37
213 Пащенко Михайло Миколайович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська ЗОШ 1-3ст. 2. 2021-10-04 10:13:48
214 Паєнтко Світлана Юріївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська ЗОш І - ІІІ ступенів 2021-10-04 10:51:39
215 Бондарчук Віталій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-10-04 10:58:20
216 Кравченко Леся Володимирівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:59:38
217 Липська Надія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський навчально- виховний комплекс 2021-10-04 11:03:42
218 Кондратчук Яніна Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ксаверівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів" 2021-10-04 11:17:25
219 Северенчук Олена Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:22:50
220 Бабич Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:29:34
221 Боровська Вікторія Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-04 11:41:07
222 Статкевич Марина Ігорівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:42:05
223 Обух Наталія Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІст.6 2021-10-04 11:44:05
224 Виставкіна Неля Ігорівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-04 11:48:25
225 Болсунівський Олександр Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей 2021-10-04 11:56:29
226 Лугина Юрій Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Підлубівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 12:04:11
227 Ступакова Лариса Вікторівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ ,, Вишевицький ліцей " 2021-10-04 12:13:40
228 Докукіна Лариса Вікторівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-04 12:31:51
229 Олійник Юлія Олександрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-04 12:37:49
230 Полонський Костянтин Сергійович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Слободищанський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-04 12:47:54
231 Гуща Надія Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:15:47
232 Морозов Олександр Анатоліевіч Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-04 13:19:43
233 Маковський Олександр Єфремович Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 13:22:06
234 Примаченко Оксана Михайлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:22:15
235 Креховецька Оксана Аркадіївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ 2021-10-04 13:35:23
236 Антипчук Сергій Миколайович Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-04 14:12:52
237 Давидюк Оксана Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:15:12
238 Криволапчук Віктор Степанович Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-04 14:16:57
239 Матвійчук Оксана Анатоліївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 14:18:55
240 Гайдай Володимир Михайлович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 14:32:11
241 Бенера Володимир Михайлович Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-04 14:32:26
242 Гребнєва Ольга Андріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально - виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей"N10 2021-10-04 14:34:26
243 Ткач Ірина Антонівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІст. 2021-10-04 14:55:18
244 Галаган Катерина Вікторівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-04 15:06:02
245 Шашлюк Наталія Юріївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 15:13:34
246 Колос Таїсія Станіславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 15:38:30
247 Бондарчук Леся Олександрівна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 15:42:30
248 Мошківська Олена Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ззсо 1-2 ст. 2021-10-04 15:45:27
249 Січкаренко Людмила Леонтіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 15:59:48
250 Шиманська Валентина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загально освітня школа 14 ,Кибальчича, 7Ш 2021-10-04 16:23:05
251 Головенко СвітланаІ Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська ЗОШ 2021-10-04 16:43:36
252 Котвіцька Лейла Закирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-04 16:54:01
253 Шапіренко Людмила Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ√7 |-||| ступенів ім. В. В. Бражевського 2021-10-04 17:09:24
254 Чижська Вікторія Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 19:11:17
255 Подлесна Тамара Григорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №2 м.Житомира 2021-10-04 19:24:48
256 Шрам Тетяна Сергіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:38:54
257 Тищенко Світлана Іванівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ l-lll ступенів 2021-10-04 19:46:34
258 Волошина Тетяна Іванівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-04 19:53:09
259 Голуб Віктор Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:48:53
260 Галицький Олександр Леонідович Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:50:39
261 Наумова Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ №8 2021-10-04 20:53:00
262 Буднік Алла Йосипівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 21:03:01
263 Білан Микола Миколайович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-04 21:12:00
264 Максимчук Ганна Михайлівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія Хижівська гімназія 2021-10-04 21:20:07
265 чебаненко татьяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ I - III ступенів 2021-10-04 22:08:42
266 Паламарчук Михайло Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 22:11:06
267 Черняк Яна Валеріївна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:33:18
268 Ганношин Микола Петрович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-05 07:58:55
269 Каленський Андрій Михайлович Коростенський район
Коростенська ТГ
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12 м. Коростеня 2021-10-05 08:47:00
270 Шубан Микола Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО " Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-05 09:16:09
271 Рудик Валентина Станіславівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:35:37
272 Охрімчук Катерина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-10-05 10:18:56
273 Стратій Світлана Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-10-05 10:30:02
274 Бортник Володимир Михайлович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-05 10:46:52
275 Круглєй Володимир Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 11:21:23
276 Крижанівська Віра Анатоліївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:59:18
277 Кучер Василь Пилипович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ 2021-10-05 12:05:58
278 Назарук Людмила Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 12:06:30
279 Максимчук Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:10:25
280 Липко Дмитро Євгенович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 12:28:34
281 Клименко Ірина Геннадіївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗІ-ІІІ ступенів -ДНЗ" 2021-10-05 12:34:56
282 Болсунівський Олександр Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-10-05 12:43:57
283 Любиченко Надія Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-05 12:45:47
284 Лісова Надія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія 2021-10-05 13:00:01
285 Кочин Ольга Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-10-05 13:43:07
286 Боцюн Олена Iванiвна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенiв №26 м. Житомира 2021-10-05 14:28:15
287 Ничипорчук Інна Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 14:31:20
288 Ваховська Людмила Антонівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-10-05 15:31:12
289 Куркач Сергій Павлович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа №9 2021-10-05 15:31:38
290 Марчевська Юлія Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей номер 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-05 15:49:54
291 Куліш Тетяна Валентинівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-05 18:12:58
292 Зарицький Віталій Олегович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Торчинська гімназія 2021-10-05 18:32:28
293 Чечет Оксана Сергіївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 20:42:18
294 Сябер Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Горинська ЗОШ 1-2 ст. 2021-10-05 21:00:42
295 Драган Олександр Васильович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 міста Бердичева Житомирської області 2021-10-05 21:42:02
296 Рудницька Оксана Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововоробївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-05 22:06:32
297 Ковальчук Світлана Юріївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-10-05 22:32:16
298 Шинкар Павло Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-06 07:08:17
299 Жданович Валерій Іванович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ 2021-10-06 08:46:05
300 Іщук Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей №24 2021-10-06 09:05:36
301 Берладин Оксана Іванівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанському ліцей 2021-10-06 09:25:20
302 Головнюк Роман Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-10-06 10:21:29
303 Волошенко Тетяна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-06 10:44:46
304 Полінкевич Дмитро Вікторович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 11:24:37
305 Сітайло Борис Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Руднє-Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» 2021-10-06 12:02:42
306 Цьопич Олександр Андрійович Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:17:39
307 Шевчук Володимир Володимирович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської обл. 2021-10-06 13:34:11
308 Кот Тамара Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-06 14:22:18
309 Закусило Микола Іванович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей номер 1 імені І.І.Огієнка 2021-10-06 15:01:54
310 Лисак Віктор Петрович Житомирський район
Романівська ТГ
ОНЗ Старочуднівськогутянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-06 18:57:45
311 Левицька Олена Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 11 2021-10-06 19:16:25
312 Павленко Юрій Адамович Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-06 19:23:04
313 Дмитерчук Анатолій Антонович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-06 19:34:16
314 Висовень Ольга Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 19:38:46
315 Манько Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 30 2021-10-06 20:24:57
316 Кушер Наталія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харківська філія І-ІІ ступенів 2021-10-06 20:44:16
317 Дем'янчук Олеся Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія 2021-10-06 21:28:28
318 Шевченко Тетяна Йосипівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 22:01:29
319 Буравський Станіслав Анатолійович Житомирський район
Романівська ТГ
Биківкський ОЗЗСО 2021-10-07 09:28:21
320 Клєшко Оксана Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:49:19
321 Каменчук Сергій Анатолійович Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-07 14:36:37
322 Філоненко Олександр Русланович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:39:49
323 Цалко Олена Петрівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Терехівська філія Хажинського ліцею 2021-10-07 15:36:27
324 Суворова Людмила Михайлівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-07 16:12:54
325 Шуляр Леонід Петрович Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-07 16:18:05
326 Пацевич Станіслав Казимирович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький заклад загальної середньої освіти 1 3 ступенів 2021-10-07 17:46:15
327 Пацевич Станіслав Казимірович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів 2021-10-07 17:55:55
328 Мотиженець Дмитро Олександрович Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ 2021-10-07 18:27:29
329 Фурман Ірина Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-10-07 18:29:41
330 Дідус Микола Сергійович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ l-lll ст. N3 2021-10-07 18:54:34
331 Романюк Петро Іванович Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-07 20:09:28
332 Скиба Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ 2021-10-07 20:40:53
333 Лукомська Лариса Василівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-07 20:41:08
334 Голубінська Вікторія Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітній колегіум #14 2021-10-07 20:57:15
335 Денисенко Микола Федорович Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська ЗОШ I -III ст 2021-10-07 21:05:45
336 Голобородий Володимир Станіславович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-10-07 21:07:25
337 Груздюк Тетяна Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ 1-3ступенів 2021-10-07 21:24:32
338 Присяжнюк Світлана Олександрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей /1 2021-10-07 21:27:11
339 Шкредова Наталія Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-07 22:04:29
340 Піковська Любов Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 2021-10-07 22:06:22
341 Петраківська Тетяна Леонідівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:48:33
342 СЕРДЮЧЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА Житомирський район
Черняхівська ТГ
ДІВОЧКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-10-08 03:26:24
343 Ровнер Вячеслав Вікторович Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ I-IIIст. №2 2021-10-08 05:37:46
344 Делех Богдан Анатолійович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-08 06:31:23
345 Науменко Олексій Васильович Коростенський район
Малинська ТГ
Львівська ЗОШ |-||ст 2021-10-08 09:48:21
346 Подлазов Володимир Олексійович Житомирський район
Хорошівська ТГ
Сколобівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-08 09:57:08
347 Артеменко Любов Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ 2021-10-08 10:58:21
348 Тимошенко Наталія Григорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький ЗЗСО I - III ст. № 3 2021-10-08 11:40:30
349 Борщик Віктор Петрович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-08 11:48:35
350 Салко Юрій Євгенович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 12:23:34
351 Вдовиченко Олена Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малинський ЗКНВ "Школа-ліцей номер 1" 1 - 3 ступенів 2021-10-08 13:08:57
352 Ковальова Тамара Федорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська ЗОШ 2021-10-08 15:02:42
353 Олійник Лілія Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-08 15:41:36
354 Ковальов Володимир Миколайович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМЛ 15 2021-10-08 16:56:51
355 Комашня Наталiя Василiвна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ6 2021-10-08 18:13:06
356 Костюченко Тетяна Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа 1 ЖОР 2021-10-08 19:29:31
357 Шелухіна Марина В'ячеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #21 2021-10-08 22:19:58
358 Складанюк Таміла Анатоліївна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-09 16:21:17
359 Дмитренко Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст № 10 2021-11-21 21:05:35
Повернутись на головну сторінку