Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Ворощук Сергій Антонович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:02:06
2 Бондар Лариса Анатоліївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 16:14:11
3 Мамчур Алла Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:15:49
4 Стрелюк Таїсія Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 16:17:30
5 Беркута Надія Леонідівна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-09-29 16:25:36
6 Москаленко Тетяна Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:36:20
7 Бугай Любов Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-29 16:37:47
8 Мартинюк Світлана Михайлівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:40:28
9 Ніконенко Ванда Романівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-29 16:43:30
10 Левицька Марина Віталіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:57:13
11 Пінчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-29 17:03:39
12 Туровська Оксана Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-09-29 17:20:17
13 Бутакова Ірина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-29 17:25:38
14 Хомутовська Тетяна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська СЗШ 2021-09-29 18:09:16
15 Скаківська Iнна Сергіївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ 2021-09-29 18:24:10
16 Зієдуллаєва Лариса Ігорівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 18:53:11
17 Талах Віктор Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст 2021-09-29 18:56:36
18 Поліняк Галина Михайлівна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:03:14
19 Туцька Тетяна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Камянська ЗОШ І-ІІІст. 2021-09-29 19:19:54
20 Литвинець Євгеній Васильович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-29 19:20:02
21 Цвіркун Людмила Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-29 19:22:24
22 Любенок Андрій Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:29:50
23 Музиченко Тетяна Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 19:39:15
24 Дідківська Валентина Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 19:40:09
25 Омельченко Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Кулішівський ЗЗСО 1-3ступенів 2021-09-29 19:40:45
26 Любенок Марина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:43:55
27 Конюх Микола Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-29 19:49:51
28 Хомутовська Світлана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-29 19:49:53
29 Ничипорчук Світлана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ 2021-09-29 20:05:14
30 Музичук Галина Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:21:00
31 Романюк Інна Юріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 20:22:55
32 Савіцька Наталія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 20:23:33
33 Налапко Руслан Вікторович Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька ЗОШ l-ll ст 2021-09-29 20:27:56
34 Гераймович Валентина Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 20:28:00
35 Кравченко Юлія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська загально-освітня школа І-ІІІ ступеніі 2021-09-29 20:32:44
36 Яценко Людмила Андріівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей 2021-09-29 20:34:24
37 Музичук Олександр Петрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ №3 І-ІІІ ст. 2021-09-29 20:35:09
38 Боричевський Сергій Олександрович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:35:24
39 Куликівська Лілія Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє -Городищенська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 20:39:30
40 Попко Валентина Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-09-29 20:40:22
41 Солопій Руслана Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-29 20:43:04
42 Шокал Наталія Іванівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:57:45
43 Лісакович Наталія Василівна Житомирський район
Березівська ТГ
КЗ ''Березівська спеціальна школа'' ЖОР 2021-09-29 21:02:33
44 Замула Наталія Борисівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:03:29
45 Полонська Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:04:15
46 Оникійчук Оксана Йосипівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 21:28:10
47 Цвік Геннадій Валерійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:30:22
48 Волинець Лариса Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-29 21:30:46
49 Прохорчук Ніна Петрнівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:37:03
50 Осіпчук Ніна Степанівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-09-29 21:39:29
51 Гончар Ірина Ігорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка 2021-09-29 21:41:15
52 Бурба Людмила Віталіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:43:20
53 Милованова Софія Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-09-29 21:50:06
54 Романський Олександр Борисович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ I\ III ступенів 2021-09-29 21:53:39
55 Доманська Марина Іллівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5 2021-09-29 22:02:31
56 Ігнатюк Володимир Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-09-29 22:08:54
57 Романчук Олександр Васильович Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Владівська гімназія" Чоповицької селищної ради 2021-09-29 22:11:19
58 Кравчук Світлана Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська 2021-09-29 22:14:30
59 Пастух Ірина Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 22:21:50
60 Яценко Олена Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Владівська гімназія" 2021-09-29 22:26:35
61 Темченко Рита Анатоліївна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-29 22:27:56
62 Осадчук Алла Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів #28 імені гетьмана І. Виговського 2021-09-29 22:46:33
63 Грузд Яніна Василівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 23:01:53
64 Ковальчук Наталія Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська загальноосвітня школа |-||| ст. 2021-09-29 23:40:15
65 Власенко Вікторія Юріївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:30:50
66 Туровська Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 07:09:36
67 Світельська Зоряна Вячеславівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-30 08:09:42
68 Колтуновська Аліна Євгеніївна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-30 08:17:27
69 Андрук Олександр Вікторович Коростенський район
Словечанська ТГ
Лучанківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 08:25:30
70 Гомонюк Наталія Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:30:26
71 Оліфер Наталія Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:32:07
72 Сябрук Руслан Валерійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-30 08:35:19
73 Гузь Олександр Володимирович Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:35:24
74 Овчаренко Світлана Дмитрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Словечанської сільської ради 2021-09-30 08:36:16
75 Власюк Наталія Григорівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ НОМЕР 5 2021-09-30 08:43:02
76 Балашкевич Аліна Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:48:40
77 Фещук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 08:50:18
78 Шульга Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:52:40
79 Шевцова Алла Юріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей #1 2021-09-30 08:54:59
80 Ляшук Ольга Олексіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:04:29
81 Єроменко Лілія Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 2021-09-30 09:06:48
82 Рихлюк Ольга Валеріївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:08:23
83 Дячок Світлана Валентинівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 2021-09-30 09:12:34
84 Ховхун Олена Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:18:20
85 Генсіцький Дмитро Петрович Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:22:13
86 Шпак Василь Анатолійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківский ліцей імені А.Н. Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:27:23
87 Глібко Ліза Ігорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:32:08
88 Іванчук Олександр Васильович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:34:44
89 Бернацька Олена Григорівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:45:39
90 Цимбалюк Алла Яківна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:47:13
91 Залуцька Майя Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 09:56:57
92 Возна Наталія Іванівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:11:00
93 Макаревич Лариса Олексіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:12:39
94 Костишина Оксана Борисівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:14:18
95 Данилюк Катерина Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 1-111ступенів 2021-09-30 10:16:46
96 Мирончук Ірина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська Зош І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:23:49
97 Гайдай Вікторія Павлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 13:12:47
98 Бичковська Лідія Борисівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім. І. Самоплавського 2021-09-30 13:15:39
99 Кадоб'янська Таїса Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖПГ "Ор Авнер" 2021-09-30 13:16:38
100 Галицька Валентина Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:16:42
101 Франкова Діна Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великодеревичівський ліцей 2021-09-30 13:22:54
102 Дем'янчук Лариса Семенівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:26:30
103 Любчик Олена Сергіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК "Школа - гімназія - ліцей" № 10 м.Бердичева 2021-09-30 13:27:14
104 Кручко Катерина Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-09-30 13:28:52
105 Трач Світлана Андріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 13:29:29
106 Можарівська Світлана Борисівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:31:10
107 Лисюк Олександр Васильович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський ЗЗСО І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка 2021-09-30 13:32:08
108 Самойліченко Олена Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа 2021-09-30 13:36:35
109 Горова Людмила Вікторівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:36:55
110 Рябушкіна Олена Петрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:39:41
111 Тичина Андрій Юрійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:42:23
112 Баб'як Інна Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівка філія І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:49:31
113 Шевчик Ірина Іванівна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:49:49
114 Романська Зінаїда Валеріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:50:19
115 Кириченко Світлана Іванівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 2021-09-30 13:52:49
116 Нестерчук Олександр Васильович Житомирський район
Пулинська ТГ
Очеретянська філія опорного закладу ЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:16:45
117 Палашовська Марія Ярославівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-30 14:16:57
118 Іщук Оксана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 м.Житомира імені гетьмана І.Виговського 2021-09-30 14:17:43
119 Закусило Любов Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-30 14:20:11
120 Черевко Аліна Олексіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК ,, школа-гімназія-ліцей,, #10 м.Бердичева 2021-09-30 14:20:40
121 Ковальчук Віктор Миколайович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 14:24:44
122 Радчук Людмила Вікторівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:27:45
123 Паланичка Микола Іванович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:27:53
124 Ковпака Ірина Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 14:28:17
125 Москальчук Людмила Вікторівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:30:01
126 Цімох Валентина Іванівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:37:54
127 Буцко Сергій Петрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Житомирської області 2021-09-30 14:51:39
128 Нонік Наталія Леонідівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівської ліцей 1 2021-09-30 15:04:42
129 Курильчук Віктор Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 15:09:04
130 Романюк Ольга Павлівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:10:58
131 Зоря Павло Сергійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 15:15:11
132 Буторін Михайло Михайлович Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ I-III ст 2021-09-30 15:16:25
133 Дудіна Олена Антонівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-09-30 15:18:05
134 Довженко Тетяна Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:18:11
135 Свіиельська Олена Леонідівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей 2021-09-30 15:20:57
136 Тарандюк Оксана Миколаівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:27:40
137 Вигівська Леся Тарасівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:33:25
138 Федорова Анастасія Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:36:52
139 Пашківський Валерій Анатолійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:41:00
140 Сорока Василь Олександрович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 15:45:10
141 Демиденко Олександр Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія І-ІІ ступенів опорного навчального закладу біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 15:47:54
142 Туринська Наталія Павлівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:49:23
143 Овчар Ольга Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-09-30 15:57:39
144 Кузьмич Валерій Васильович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. 3 2021-09-30 15:58:53
145 Маліновський Леонід Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей Андрушівської міської ради 2021-09-30 16:06:39
146 Волошенко Алла Степанівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-30 16:11:08
147 Кварацхелія Леся Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 16:31:32
148 Грабовець Микола Васильович Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-30 16:36:31
149 Слободенюк Федір Йосипович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія імені М.І.Шпака 2021-09-30 16:48:13
150 Кучер Сергій Миколайович Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-09-30 16:50:37
151 Мороз Любов Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ №8 м. Коростеня 2021-09-30 16:55:22
152 Онишкевич Ольга Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК 2 імВ Сингаївського 2021-09-30 17:10:13
153 Мізюк Світлана Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-09-30 17:22:39
154 Карпович Броніслав Анатолійович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-09-30 17:26:16
155 Весельська Таїсія Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа 'Підлубівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 17:30:52
156 Вікторовська Олена Василівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Хижівська гімназія" 2021-09-30 17:35:42
157 Петрук Андрій Олександрович Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ I-III ст. 2021-09-30 17:46:07
158 Лисак Марина Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-09-30 17:47:01
159 Мудрак Наталія Олександрівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-09-30 18:01:11
160 Денисевич Володимир Фабіянович Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:02:47
161 Васьківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-09-30 18:22:16
162 Колесник Марина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-09-30 18:32:32
163 Борисюк Тетяна Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвітня школа 5 2021-09-30 18:35:45
164 Вітранюк Галина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа I-III ст.№5 2021-09-30 18:39:11
165 Кидисюк Олена Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-30 18:47:21
166 Філоненко Тетяна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ номер 5 2021-09-30 18:57:09
167 Лисак Марина Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 19:02:14
168 Бобрик Мирослава Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:06:11
169 Власюк Юлія Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 19:34:49
170 Пилипон Галина Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей 2021-09-30 19:40:44
171 Білоброва Наталія Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-09-30 19:47:08
172 Мосійчук Вадим Олександрович Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ 1-2 ступенів 2021-09-30 19:50:06
173 Фатич Мирослав Андрійович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 20:01:14
174 Коляда Руслана Едмундівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:01:47
175 Кузьменко Наталія Дмитрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей Старосілецької сільської ради 2021-09-30 20:11:00
176 Бадик Олена Дмитрівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:14:59
177 Стець Лариса Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:17:10
178 Климчук Надія Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
"Школа - гімназія №2 імені Володимира Сингаївського" 2021-09-30 20:27:10
179 Гуменюк Тетяна Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-30 20:31:40
180 Дивинська Ірина Петрівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСЗ І-ІІІ ступенів Гладковицької сільської ради 2021-09-30 20:35:29
181 Запольська Галина Павлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Камя"янська гімназія 2021-09-30 20:46:42
182 Абашкіна Людмила Володимирівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:08:26
183 Касян Ольга Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:08:32
184 Клименко Юлія Сергіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:16:02
185 Баліцька Ольга Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:21:03
186 Гуменна Зоя Борисівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:26:09
187 Кравчук Олеся Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 21:29:48
188 Галюк Марина Юріївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради Бердичевського району Житомирської області 2021-09-30 21:30:52
189 Андрощук Олена Валеріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК "Школа-гімназія" #12 2021-09-30 21:44:15
190 Бойко Тетяна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г. О.Готовчиця 2021-09-30 21:48:58
191 Іаницька Ірина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія .ОЗО" Овруцький ЗЗСО I- III ст. номер 4" 2021-09-30 21:56:37
192 Лугина Ольга Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО 2021-09-30 22:13:09
193 Бірюкова Леся Миколаївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:26:51
194 Охрімчук Ірина Віталіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 23:32:13
195 Корнійчук Іван Васильович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-09-30 23:37:07
196 Приходько Олена Омелянівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-10-01 06:49:38
197 Фесенко Юлія Георгіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський опорний заклад загальної середньої освіти 2021-10-01 06:51:59
198 Ничипорчук Микола Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Середівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-01 07:09:17
199 Колодницька Марія Михайлівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська ЗОШ І-ІІІ ст. #2 2021-10-01 07:33:55
200 Колодницький Віталій Петрович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. #27 м. Житомира 2021-10-01 07:42:38
201 Максимів Орест Романович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:38:41
202 Максименко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:46:29
203 Заволока Віктор В'ячеславович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:46:49
204 Будько Віктор Михайлович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-10-01 08:50:00
205 Михайленко Оксана Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-01 08:59:19
206 Грибук Віктор Васильович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:00:58
207 Койда Валентина Вікторівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-01 09:10:17
208 Невмержицький Анатолій Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:18:42
209 Ігнатюк Інна Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей N1 2021-10-01 09:33:22
210 Мосійчук Ярослав Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:48:36
211 Мельниченко Лілія Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І - ІІІ ступенів" 2021-10-01 09:51:35
212 Маскаєва Ксенія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:51:47
213 Купрійчук Віра Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:56:07
214 Тимченко Лариса Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м. Коростеня 2021-10-01 09:59:44
215 Кучер Василь Вікторович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:11:35
216 Гарбар Світлана Валеріївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 10:17:49
217 Григорчук Микола Леонідович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:22:28
218 Савич Анатолій Олександрович Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 10:27:55
219 Сарнавська Ольга Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:32:15
220 Павлюк Катерина Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:34:37
221 Яковчук Віталій Анатолійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанстка філія ОЗО" Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 10:36:16
222 Горай Ірина Іванівна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ 2021-10-01 10:36:48
223 Романюк Наталія Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:42:09
224 Прокопчук Оксана Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 2021-10-01 10:44:59
225 Атаманчук Віталій Анатолійович Коростенський район
Лугинська ТГ
РАДОГОЩАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАС 2021-10-01 11:08:27
226 Дорофєєва Леся Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-10-01 11:10:22
227 Слідзевська Катерина Анатоліївна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ 2021-10-01 11:12:59
228 Орел Наталя Сергіївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-01 11:22:10
229 Сарган Роман Валерійович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:25:22
230 Бідюк Катерина Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:27:32
231 Матвіюк Оксана Данилівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія #2 2021-10-01 11:27:59
232 Омельченко Роман Володимирович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:33:01
233 Бахуринська Лідія Григорівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:33:16
234 Атаманчук Аліна Миколаївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 11:49:28
235 Кузьменко Катерина Віталіївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 11:53:35
236 Василенко Юлія Андріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:57:50
237 Корабліна Світлана Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-01 12:06:36
238 Десятник Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 2021-10-01 12:06:42
239 Шифрук Світлана Бартоліївна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 12:11:12
240 Яковчук Віталій Анатолійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанстка філія ОЗО" Бондарівський З З СОІ-ІІ ступенів" 2021-10-01 12:17:00
241 Гаєвський Сергій Валерійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:17:24
242 Кирилович Олена Петрівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:26:45
243 Гнибіда Вікторія Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей ім. І.М. Мороза 2021-10-01 12:27:43
244 Корнійчук Леся Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-01 12:32:25
245 Бабич Ольга Сергіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-01 12:35:17
246 Янко Василь Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:36:13
247 Головіна Валентина Веніамінівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:42:15
248 Олійник Петро Вікторович Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:48:51
249 Білобровець Світлана Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 12:50:09
250 Галушко Віктор Васильович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 12:56:23
251 Майстер Світлана Анатоліївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Головківська гімназія 2021-10-01 12:56:39
252 Семенюк Олена Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-10-01 13:06:29
253 Цурка Олена Андріївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО І-ІІ ст.імені О.Покальчука 2021-10-01 13:11:28
254 Денисюк Марія Василівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ степенів 2021-10-01 13:20:55
255 Єфімова Наталія Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст.4 2021-10-01 13:31:42
256 Лобунець Алла Сергіївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ 2021-10-01 13:40:26
257 Можар Валентина Миколаївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:41:19
258 Бовсунівський Віктор Володимирович Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО Романівська гімназія 2021-10-01 14:00:39
259 Федорук Ірина Анатоліївна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ 2021-10-01 14:20:19
260 Стретович Людмили Олександівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-01 14:51:59
261 Рябчук Валерій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-10-01 15:02:17
262 Багінський Андрій Вячеславович Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія 2021-10-01 15:05:17
263 Мельник Олександр Вадимович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 15:13:39
264 Колос Ольга Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:24:06
265 Вержанська Таїсія Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-01 16:01:08
266 Христюк Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей номер 2 ім. Ольги Сябрук 2021-10-01 16:09:22
267 Поліковська Тетяна Антонівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
філія Зеремлянська гімназія 2021-10-01 16:40:05
268 Олексин Мар'яна Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:41:47
269 Хитрий Іван Іванович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:57:55
270 Горбенко Ірина Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-10-01 17:23:54
271 Лісакович Ігор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської обл. 2021-10-01 18:24:42
272 Нестеровська Софія Богданівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа # 1 2021-10-01 18:37:37
273 Радкевич Світлана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-01 18:53:17
274 Соловей Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська ЗОШ 2021-10-01 19:38:51
275 Кудинкін Андрій Василбович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-01 20:14:33
276 Кравчук Віталій Валентинович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-01 20:51:32
277 Зданевич Наталія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 2021-10-01 20:53:17
278 Мельничук Ольга Ігорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-01 21:03:31
279 Табунова Людмила Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей # 9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-10-01 21:08:00
280 Кравчук Валентина Олексіївна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 21:15:52
281 Нікитчин Вадим Станіславович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська міська гуманітарна гімназія 23 ім. М. Очерета 2021-10-01 21:28:16
282 Бахур Леся Сергіївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Краївщинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - Дошкільний навчальний заклад" 2021-10-01 21:31:23
283 Котенко Алла Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-10-01 23:21:31
284 Євтушок Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір - Мокляківська філія 2021-10-01 23:52:25
285 Жуковська Олена Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-02 00:31:50
286 Оголь Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-10-02 10:05:22
287 Куліш Наталія Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Городецька філія "ЗОШ 1-2 ступенів" ОНЗ "Словечанська ЗОШ 1-3 ступенів" 2021-10-02 10:15:17
288 Дедух Таїсія Броніславівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:17:03
289 Павленко Лариса Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія №7 2021-10-02 17:10:33
290 Грабійчук Олександр Борисович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-02 18:41:04
291 Білявська Галина Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська 2021-10-02 19:43:13
292 Бондарчук Юрій Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1" 2021-10-02 19:52:06
293 Борисюк Ольга Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія" 2021-10-02 20:40:21
294 Колесник Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-02 21:54:12
295 Кисельова Світлана Петрівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-02 22:36:48
296 Чачина Світлана Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-03 09:33:43
297 Нагіленко Іван Анатолійович Житомирський район
Житомирська ТГ
м. Житомир ЗОШ № 26 2021-10-03 10:48:17
298 Бармак Олексій Валентинович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 2021-10-03 11:36:29
299 Гроза Олена Ярославівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-10-03 13:46:42
300 Карпенко Віктор Олександрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Андрієвицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-03 13:56:25
301 Кухарська Леся Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 м.Житомира 2021-10-03 17:26:27
302 Грабар Богдан Йосипович Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-03 19:00:42
303 Ковальчук Лариса Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім.О.Дубінчука 2021-10-03 19:03:39
304 Грищенко Галина Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка 2021-10-03 19:36:02
305 Приймак Марія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-03 19:57:40
306 Присяжний Володимир Петрович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 20:12:08
307 Немеш Ольга Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:18:13
308 Борисюк Тетяна Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-03 20:26:13
309 Мазур Артем Вікторович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія імені Малишка" 2021-10-03 20:38:53
310 Дубовецька - Кустрич Олена Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Гранітнянська ЗОШ 2021-10-03 20:53:42
311 Ражиєва Еліна Магомедівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 м. Житомира 2021-10-03 22:46:26
312 Костина Марія Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ 1-3ст номер 2 2021-10-04 08:13:40
313 Шевчук Геннадій Григорович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Киянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-04 08:19:27
314 Савєльєва Ганна Павлівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-10-04 08:21:39
315 Михальчук Олена Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-04 08:58:53
316 Михальчук Олександр Григорович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-04 09:00:54
317 Калошина Ольга Сергіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-04 09:11:35
318 Осінська Наташа Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 09:24:20
319 Степура Світлана Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія Білокоровицької сільської ради Житомирської області 2021-10-04 09:41:38
320 Малишева Марина Анатоліївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей ім. А.Н.Вітрука" 2021-10-04 10:03:43
321 Федорчук Тетяна Віталіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" Олевської міської ради 2021-10-04 10:10:23
322 Бугира Леся Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:25:19
323 Драч Інна Павлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:34:43
324 Волинець Наталія Володимирівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:36:07
325 Ілинич Тетяна Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ксаверівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ степенів» 2021-10-04 10:51:04
326 Бражевський Костянтин Олександрович Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:51:55
327 Бандура Наталія Олександрівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" 2021-10-04 10:53:23
328 Прищепа Людмила Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:54:23
329 Ляховецький Сергій Аркадійович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО 2021-10-04 10:54:51
330 Таргонська Ольга Василівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-04 11:05:14
331 Шваб Василь Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:10:07
332 Малярчук Світлана Вікторівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 11:10:54
333 Кудря Зоя Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:11:40
334 Юлия Шваб В'ячеславівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Вигівська філія 2021-10-04 11:14:17
335 Слободенюк Валентин Віталійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей Брусилівської селищної ради 2021-10-04 11:25:20
336 Годлевська Валентина Степанівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:47:49
337 Лозко Руслан Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія комунальної установи опорного закладу освіти Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів√1 2021-10-04 11:52:44
338 Іванюк Михайло Михайлович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:57:21
339 Перехожук Анна Володимирівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-04 12:00:19
340 Беззубець Наталія Володимирівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський ЗЗСО І-ІІ ст 2021-10-04 12:12:26
341 Дорош Олег Федорович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти" 2021-10-04 12:22:06
342 Патей Оксана Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:25:02
343 Дич Тетяна Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-04 12:26:04
344 Шибаєв Анатолій Володимирович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-10-04 12:32:29
345 Тарасюк Ірина Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:39:36
346 Ковальчук Марія Дмитрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-04 12:43:44
347 Герасимчук Любов Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ «Нововелідницька ЗОШ І - ІІІ ст.» 2021-10-04 12:43:49
348 Романчук Анна Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 12:45:47
349 Вольська Оксана Олександрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 12:59:47
350 Клименко Ірина Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:02:00
351 Онищук Леся Григорівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей #1 Черняхівської селищної ради 2021-10-04 13:05:56
352 Ковальчук Лілія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-04 13:11:40
353 Козенюк Олег Петрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:17:06
354 Жиліна Наталія Євгенівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:26:15
355 Кириченко Ірина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-04 13:29:21
356 Каплінська Надія Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-04 13:38:25
357 Гвоздь Юрий Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька ЗОШ І- ІІ ст. 2021-10-04 13:51:03
358 Загрива Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-10-04 13:54:23
359 Ободзінська Наталія Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Горинська ЗОШ І - ІІ ст. 2021-10-04 13:55:46
360 Вільчинський Василь Анатолійович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-10-04 13:58:01
361 Будім Наталія Павлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-04 14:01:48
362 Антонюк Леся Григорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:13:38
363 Ліхтанська Оксана Андріівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ «Вільшанський ліцей» 2021-10-04 14:24:46
364 Яценко Олександр Федорович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради " 2021-10-04 14:33:59
365 Герасимчук Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 14:39:17
366 Крижова Наталя Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім.В.Г.Короленка м. Житомира 2021-10-04 14:39:26
367 Прокопенко Наталія Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліївська філія 1-2 ст 2021-10-04 14:39:42
368 Пархомчук Валерій Васильович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:40:26
369 Гончар Наталія Григорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-10-04 14:54:01
370 Трик Артем Олегович Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 15:02:38
371 Погорелова Леся Василівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-04 15:09:32
372 Волков Руслан Валерійович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 15:10:41
373 Гаврилюк Тамара Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 15:17:07
374 Щиголь Ольга Віталіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія номер 2 2021-10-04 15:32:04
375 Міненко Галина Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 15:33:07
376 Багінська Тетяна Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-04 16:02:10
377 Богатирьова Алла Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 16:17:00
378 Савчук Марія Григорівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК ( ЗНЗ I-III ступенів - ДНЗ) 2021-10-04 16:21:54
379 Реготун Ольга Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей 15 2021-10-04 16:32:13
380 Кривошея Сергій Дмитрович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ № 11, м. Бердичів 2021-10-04 16:40:26
381 Ксьондзик Тетяна Миколаівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ I —III ступенів 5 2021-10-04 16:51:58
382 Білошицька Катерина Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 16:52:59
383 Присяжнюк Оксана Петрівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія І - ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-04 16:53:19
384 Рудюк Світлана Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія 2021-10-04 17:05:07
385 Макарчук Олена Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-III ст. 2021-10-04 17:22:15
386 Лайчук Анна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія 1 2021-10-04 17:26:09
387 Федоренко Марина Олександрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 17:27:13
388 Савчук Микола Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський НВК "Школа-гімназія #2 імені Володимира Сингаївського" 2021-10-04 17:48:09
389 Марчук Оксана Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 18:05:34
390 РАБОШ Василь Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 18:09:58
391 Ящук Гелена Антонівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ "Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-04 18:57:18
392 Гонгало Світлана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м.Житомира 2021-10-04 19:06:33
393 Біденко Алла Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 19:14:31
394 Томша Ірина Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей #11 2021-10-04 19:17:07
395 Саведчук Світлана Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-10-04 19:22:45
396 Шрам Тетяна Сергіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:37:17
397 Войнаровська Алла Йосипівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський 2021-10-04 19:50:42
398 Слюсарчук Олена Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 2021-10-04 20:02:58
399 Царюк Олексій Миколайович Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІст.-ДНЗ" 2021-10-04 20:05:58
400 Забродська Сніжана Леонідівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Вільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-10-04 20:23:26
401 Терещенко ЖАННА Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ 2021-10-04 20:42:11
402 Олішевський Сергій Мичиславович Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:45:13
403 Заник Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:46:50
404 Сирота Наталія Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:47:48
405 Ткачук Ольга Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:06:33
406 Дзюмага Наталія Зіновіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 21:06:36
407 Рубан Алла Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 14 2021-10-04 21:07:54
408 Петренко Віта Петрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицькогутянська загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-04 21:18:44
409 Ставська Катерина Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ #2 2021-10-04 21:33:37
410 Василенко Світлана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 30 2021-10-04 21:35:35
411 Зіньков Леонід Вікторович Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківській НВК 2021-10-04 21:50:00
412 Андрійчук Оксана Леонідівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №11 міста Новограда-Волинського 2021-10-04 22:02:23
413 Войтенко Ольга Всеволодівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:09:03
414 Каленська Валентина Олегівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей 2021-10-04 22:18:37
415 Хацановська Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ10 2021-10-04 23:04:26
416 Бацюн Тетяна Юріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Ємільчинська гімназія 2021-10-04 23:34:46
417 Максимчук Василь Григорович Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-05 05:31:43
418 Немирович Галина Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 ім. В.В.Бражевського 2021-10-05 08:20:04
419 Вознюк Наталя Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В. Бражевського 2021-10-05 08:25:08
420 Мельник Інна Василівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ 2021-10-05 08:49:09
421 Гуцько Ірина Юріівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-05 09:18:48
422 Сологуб Надія Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 09:31:02
423 Нечипорчук Андрій Миколайович Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Піщівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів 2021-10-05 09:35:41
424 Казмирик Олена Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-05 09:40:12
425 Олексійчук Василь Степанович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:47:41
426 Дзядевич Тетяна Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 09:54:26
427 Присяжнюк Алла Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 Баранівської міської ради 2021-10-05 10:14:43
428 Коновалов Тарас Сергійович Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназія 2021-10-05 10:21:48
429 Вовк Сергій Миколайович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ 3 2021-10-05 10:54:39
430 Первушина Людмила Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:12:25
431 Юхимець ВІта Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 11:29:50
432 Семенченко Юрій Петрович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенської гімназія 2021-10-05 11:41:14
433 Забродська Алла Борисівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:47:55
434 Кушнір Мирослава Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 12:09:55
435 Ясинецька Катерина Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей№2 2021-10-05 12:35:59
436 Макарчук Олександр Володимирович Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівської ліцей" 2021-10-05 12:40:18
437 Мазур Ольга Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-05 13:14:37
438 Дударчик Наталія Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 2021-10-05 13:52:28
439 Марцинковська Зоя Віталіївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-05 14:09:28
440 Білоус Володимир Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-05 14:50:11
441 Лукиша Ольга Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Літківський НВК 2021-10-05 15:21:34
442 Філоненко Надія Калениківна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 15:27:18
443 Лис Наталiя Володимирівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 15:56:29
444 Лисак Катерина Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області 2021-10-05 16:00:10
445 Жданова Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І - III ст.. 30 2021-10-05 16:30:01
446 Жаворонкова Галина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 16:44:49
447 Мельник Оксана Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-05 16:55:05
448 Костюченко Людмила Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Дубрівська ЗОШ I-IIст 2021-10-05 17:03:45
449 Кот Валентина Антонівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 19:30:16
450 Тарасюк Наталія Петрівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп'ятигірський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-05 20:08:46
451 Кірюшкіна Лариса Віталіївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-05 20:28:04
452 Сербіна Олена Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей № 24 2021-10-05 20:44:50
453 Маєвська Людмила Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ#3 2021-10-05 21:02:09
454 Солодка Любов Володимирівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська зош І-ііі ст. 2021-10-05 21:04:48
455 Гуменюк Світлана Віталіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 21:15:06
456 Бабич Людмила Григорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-05 22:59:00
457 Каращук Віталій Олексійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-06 08:43:24
458 Ільєнко Валентина Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-06 09:58:11
459 Новікова Таїса Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей 2021-10-06 10:04:38
460 Лигун Тетяна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 11:28:27
461 Стоцький Павло Романович Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-06 11:46:28
462 Петруньок Оксана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-10-06 11:47:22
463 Невмержицька Надія Андріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-06 11:51:44
464 Ковалишин Тарас Петрович Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Любарської селищної ради. 2021-10-06 11:52:57
465 Клименок Оксана Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-06 12:04:01
466 Бондарчук Володимир Олексійович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей № 15 2021-10-06 12:45:12
467 Редчиць Наталія Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 4 Житомирської області 2021-10-06 12:54:31
468 Ляшевич Ірина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:15:18
469 Ківва Леся Анатоліївнп Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ №2 2021-10-06 14:33:51
470 Власюк Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-06 15:54:30
471 Чвертняк Валентина Костянтинівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів √13 2021-10-06 16:37:13
472 Муравська Мар'яна Валеріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-10-06 17:15:01
473 Попович Ніна Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-06 18:35:43
474 Романівський Олександр Валерійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей 2021-10-06 18:54:54
475 Янчук Володимир Сергійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-06 19:36:21
476 Придворська Зорина Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-06 20:02:37
477 Ковтун Таміла Євгенівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Житниченка І. В., м. Бердичева 2021-10-06 20:18:23
478 Коваль Наталія Вікторівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 20:26:08
479 Лендер Тетяна Миколаївна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Першотравневий ЗЗСО I-IIIст. Гладковицької сільської ради 2021-10-06 20:55:39
480 Купрієнко Марія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:04:57
481 Миронова Оксана Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м.Житомира 2021-10-06 21:30:09
482 Осіпчук Дмитро Віталійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ 2021-10-07 09:22:49
483 Кидисюк Наталія Анатоліївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 09:28:55
484 Бондарчук Наталія Вячеславівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 10:11:52
485 Нагорнюк Інна Вячеславівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-07 10:25:42
486 Рослик Олена Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:45:22
487 Гончарук Вікторія Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 21 2021-10-07 12:26:39
488 Балашкевич Ніна Станіславівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-07 12:30:20
489 Сергієнко Юрій Васильович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 12:49:43
490 Андрощук Валентина Андріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-07 12:52:51
491 Левківський Микола Костянтинович Коростенський район
Гладковицька ТГ
Першотравневий заклад загальної середньої освіти 2021-10-07 13:04:25
492 Козачок Наталія Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 13:23:58
493 Калінічева Тетяна Сергіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-07 13:48:22
494 Затилюк Тетяна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:37:49
495 Гордієнко Ірина Леонідівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-07 16:01:04
496 Ведернікова Ольга Вячеславівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ ст 2021-10-07 16:11:23
497 Слободенюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-07 16:17:36
498 Рошка Юрій Антонович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-07 16:41:27
499 Вахтоміна Валерія Павлівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-07 17:09:28
500 Бежевець Надія Станіславівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-10-07 17:11:47
501 Конча Інна Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-10-07 18:37:50
502 Юськова Зінаїда Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ 2021-10-07 19:08:54
503 Топольницька Наталія Аркадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III cтупенів№30 2021-10-07 19:58:19
504 Аксіненко Юлія Григорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. #3 2021-10-07 20:12:01
505 Довга Таїса Петрівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр 2021-10-07 20:58:54
506 Бабущак Павло Миронович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Семенівська гімназія 2021-10-07 21:07:38
507 Демченко Петро Павлович Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Повчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 22:11:08
508 Гальчук Ольга Павлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-10-08 10:26:00
509 Радкевич Володимир Юхимович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Валерія Вікторовича Бражевського м. Житомир 2021-10-08 12:34:05
510 Матіяш Вікторія Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 12:54:20
511 Лакизюк Оксана Олександрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО l-lll ступенів 2021-10-08 13:42:36
512 Усенко Оксана Сергіївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Колодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 14:19:40
513 Левчук Світлана Андріївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Карповецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 14:29:26
514 Дереженко Оксана Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-08 17:56:05
515 Дребот Володимир Іванович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей №24 2021-10-08 18:08:42
516 Янчевський Віктор Йосипович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-08 20:26:21
517 Артемчук Марина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 08:26:19
518 Шкуропата Світлана Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Бежівська гімназія 2021-10-09 10:01:37
519 Єнько Валентина Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей № 1 імені Ніни Сосніної" м. Малин 2021-10-09 21:13:27
Повернутись на головну сторінку