Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Немец Мирослава Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 16:37:00
2 Павленко Ніна Степанівна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:11:09
3 Лещенко Ірина Ігорівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 7 2021-09-29 17:46:44
4 Шкуропінська Надія Григорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ l-ll ступенів 2021-09-29 17:54:21
5 Ткач Ірина Антонівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська загальноосвітня школа 2021-09-29 18:17:42
6 Талах Ірина Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 2021-09-29 18:47:38
7 Зеленко Юлія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Нововелідницька ОНЗ"ЗОШ I -III cт"Красилівська філія"ЗОШ I - II cт" 2021-09-29 19:08:37
8 Невмержицька Ольга Вікторівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:47:24
9 Басюк Вікторія Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька ЗОШ 2021-09-29 20:06:25
10 Мартинюк Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська зош l-llст 2021-09-29 20:13:49
11 Ольшанська Алла Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія І-ІІ ступенів ОНЗБТЛ"Радовель" 2021-09-29 20:33:38
12 Бордюг Людмила Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-29 20:59:03
13 Фоменко Тетяна Ігорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:19:54
14 Шанюк Інна Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-09-29 21:20:38
15 Петрук Наталія Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:41:31
16 Басюк Галина Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:31:44
17 Мельник Інна Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 01:53:17
18 Радзивіл Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:12:53
19 Ніколайчук Руслана Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ-ЛІЦЕЙ"10 2021-09-30 08:22:01
20 Лялюшко Олена Анатоліївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей ім. А.Н.Вітрука" 2021-09-30 09:05:55
21 Черній Юрій Анатолійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:14:34
22 Бачичук Олена Степанівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-09-30 09:18:48
23 Максимчук Ірина Олексіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-30 10:10:46
24 Цебенко Ірина В'ячеславівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-30 10:13:54
25 Сопич Валентина Іванівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-09-30 13:37:44
26 Ігнатенко Наталія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІст. 2021-09-30 13:43:49
27 Дрозд Наталія Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 15:07:55
28 Шуляренко Оксана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 15:48:52
29 Климчук Людмила Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Середівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області 2021-09-30 16:13:43
30 Гаврилюк Ірина Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 16:19:06
31 Рубченко Олена Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІст. 2021-09-30 16:39:50
32 Новинкіна Наталія Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО ,, Овруцький ЗЗСО 1-3 ст.4'' 2021-09-30 16:53:27
33 Колеснікова Ольга Юріївна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 17:04:20
34 Зварич Галина Євгенівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 19:11:43
35 Радкевич Олена Леонідівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" 2021-09-30 19:16:07
36 Куниця Оксана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:05:16
37 Ковальчук Костянтин Володимирович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 21:11:57
38 Огородник Тетяна Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:14:48
39 Дудіна Оксана Павлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:56:16
40 криворучек галина Сергіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 23:37:58
41 Рокітенець Лілія Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:35:22
42 Ковтонюк Ольга Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп,ятигірська гімназія 2021-10-01 09:39:25
43 Карпенко Лариса Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 10:04:45
44 Дубницька Катерина Михайлівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 10:07:26
45 Стаховська Світлана Петрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-01 10:20:18
46 Собецька Тетяна Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І- ІІІ ст. 2021-10-01 10:32:11
47 Павлівська Тетяна Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-10-01 10:37:32
48 Тіторенко Людмила Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ 2021-10-01 11:13:42
49 Чаплінська Олена Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:39:36
50 Литвин Марія Дмитрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І- ІІІ ступенів" 2021-10-01 11:42:41
51 Христюк Олена Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #2ім. О.Сябрук 2021-10-01 12:03:54
52 Окрушко Оксана Василівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 12:31:44
53 Кінішенко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-01 12:32:19
54 Мудрак Марина Едуардівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 13:49:22
55 Артюхова Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 14:19:24
56 Німерицька Яна Юріївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 2021-10-01 15:11:45
57 Редчиць Юлія Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 4" 2021-10-01 18:18:41
58 Будерацька Світлана Святославівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська 2021-10-01 19:38:37
59 Дудка Таміла Михайлівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-10-01 19:57:08
60 Бондарчук Любов Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-01 20:31:20
61 Ляшук Олена Степанівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Ліцей #1 2021-10-01 21:33:53
62 Яблонська Людмила Олексіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей #1 2021-10-01 21:43:05
63 Фурс Гюлнара Араіківна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія 2021-10-01 22:46:57
64 Дорощенко Олена Борисівна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира 2021-10-01 23:06:47
65 Гостяєва Наталія Миколаївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-02 09:19:33
66 Сингаєвська Інна Вікторівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-02 11:13:22
67 левицька алла миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
зош 8 2021-10-02 17:08:53
68 Куца Інна Валентинівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-02 19:09:39
69 Будяківська Лідія Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-02 22:04:15
70 Стасюк Ірина Віталіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 09:55:28
71 Семенишина Людмила Анатоліївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:12:51
72 Оглобенко Надія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО " Овруцька гімназія імені Малишка" 2021-10-03 21:13:22
73 Редчиць Ірина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцька гімназія імені Андрія Малишка 2021-10-03 22:30:27
74 Кондратчук Юлія Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 22:40:30
75 Мошківська Людмила Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія ОЗО "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" 2021-10-03 22:46:30
76 Березовський Ігор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 09:44:02
77 Бугира Леся Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:21:50
78 Ломакова Олеся Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:25:24
79 Ємельяненко Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:29:09
80 Макарчук Надія Григорівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ“Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст.” 2021-10-04 11:24:35
81 Амангалієва Галина Олексіївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червонеська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-04 11:37:40
82 Шевчук Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:54:48
83 Трясиборода Людмила Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:15:27
84 Конончук Лариса Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:32:59
85 Кульчицька Катерина Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:04:48
86 Філоненко Галина Олексіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька зош І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:57:27
87 Корнійчук Олена Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО 2021-10-04 14:12:44
88 Мельник Наталія Юріївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:22:17
89 Тетеря Алла Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-04 14:27:38
90 Алексійчук Людмила Аксентіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей4 2021-10-04 14:29:07
91 Петренко Катерина Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 9 імені Олега Ольжича 2021-10-04 14:33:46
92 Башинська Інна Станіславівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-04 15:36:23
93 Захарчук Оксана Сергіївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 15:40:25
94 Власюк Ганна Миколаївна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ 2021-10-04 16:53:41
95 Рибак Тетяна Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 17:02:50
96 Павловська Світлана Михайлівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-10-04 17:51:42
97 Літвинець Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська загальноосвітня школаI-II ступенів 2021-10-04 17:53:36
98 Жовтецька Людмила Сергіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 11 2021-10-04 18:45:54
99 Ольшевська Руслана Олегівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 20:15:22
100 Деревицька Віра Сергіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська гімназія 2021-10-04 20:29:09
101 Прищепа Тетяна Борисівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія Попільнянського ліцею 2021-10-04 21:13:23
102 Покурар Алла Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня кола І-ІІІ ступенів №7 імені Віктора Пастуха міста Бердичева 2021-10-05 00:52:45
103 Розбіцька -Голуб Вікторія Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-05 08:17:25
104 Садовська Яніна Михайлівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-05 12:47:32
105 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 13:22:51
106 Букацька Марія Петрівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:29:47
107 Лавренчук Алла Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська ЗОШ 2021-10-05 13:48:48
108 Маркова Оксана Степанівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей #11 2021-10-05 13:54:09
109 Король Антоніна Борисівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 16:54:26
110 Оберемська Тетяна Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 22:43:24
111 Приходько Валентина Григорівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:12:22
112 Прищепа Наталія Валеріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:46:44
113 Ткаченко Дар'я Ігорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 15:40:27
114 Клюковська Наталя Олексiiвна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШ I - III ст 2021-10-07 07:52:47
115 Хилевич Анатолій Васильович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:42:23
116 Поночовна Юлія Юріївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-10-07 17:05:24
117 Согуйко Юлія Леонідівна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-10-07 17:27:51
118 Пилипенко Анна Андріївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-07 18:20:28
119 Грицун Інна Броніславівна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-07 21:37:59
120 Радкевич Ірина Юріївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-07 23:18:42
121 Козловська Олена Петрівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-08 13:06:26
122 Ліпінський Ігор Юрійович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-08 20:10:44
123 Яхимович Ольга Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Житомирської області 2021-10-09 22:16:54
Повернутись на головну сторінку