Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Бондар Лариса Анатоліївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 16:08:39
2 Ворончук Лариса Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:17:24
3 Дученко Зоя Юхимівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Чоповицький ліцей" 2021-09-29 16:24:20
4 Христюк Альона Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:49:24
5 Єпіфанова Вероніка Олександрівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 16:53:37
6 Ліска Валентина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-29 17:01:04
7 Янковий Сергій Леонідович Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:01:55
8 Лук'яненко Марія Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 17:05:26
9 Ткач Людмила Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:25:49
10 Березюк Маргарита Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей № 2 2021-09-29 17:27:40
11 Ясінська Наталія Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
КАМ'ЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-09-29 17:32:32
12 Гайченя Людмила Гаврилівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:37:24
13 Петровський Дмитро Аркадійович Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-09-29 17:37:35
14 Тіхомірова Оксана Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей N 1 2021-09-29 18:20:41
15 Савіцька Оксана Борисівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка 2021-09-29 18:29:51
16 Плакса Тетяна Ростиславівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 18:37:52
17 Хоменко Юлія Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія"ЗОШ 1-2 ст"ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ 1-3ст." 2021-09-29 18:38:31
18 Муравська Тетяна Олександрівн Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ |-||| ст. 2021-09-29 18:45:25
19 Радько Сергей Борисович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ І-ІІст 2021-09-29 18:47:09
20 Войтюк Валентина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград- Волинська загальноосвітня школа І- ІІІ ст.#8 Житомирської обл. 2021-09-29 19:04:45
21 Залізницька Олена Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:11:32
22 Козловець Вікторія Павлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «ЗЗСО Ємільчинська гімназія» 2021-09-29 19:18:56
23 Черевко Інна Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей Коростенської міської ради 2021-09-29 19:23:01
24 Гвоздева Валерія Олексіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-29 19:39:24
25 Заєць Марія Чеславівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:44:46
26 Хомутовська Світлана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-29 19:44:53
27 Кравчук Юлія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія 2021-09-29 19:58:26
28 Недашківська Анастасія Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-29 20:04:35
29 Трубіна Ірина Григорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей 1 ім. Т.Г.Шевченка 2021-09-29 20:05:10
30 Журавська Оксана Львівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ 12 ім С.Ковальчука м.Житомира 2021-09-29 20:22:00
31 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-09-29 20:25:25
32 Франчук Клавдія Дмитрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:25:32
33 Наливайко Олена В'ячеславівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст.3 Житомирської області 2021-09-29 20:26:31
34 Грицько Галина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 20:32:30
35 Чмут Лариса Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ 12 ім. С.Ковальчука м Житомира 2021-09-29 20:46:24
36 Барвінська Світлана Миколаївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:48:52
37 Войтюк Катерина Володимирівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:49:04
38 Лоскучерява Галина Василівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:53:15
39 Кошелюк Галина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-29 20:53:18
40 Бордюг Людмила Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-29 20:55:24
41 Марченко Людмила Сергіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:56:00
42 Малінкіна Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:58:16
43 Фещук Наталія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-09-29 20:59:53
44 Кидисюк Олена Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:01:31
45 Столярчук Тетяна Петрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:17:10
46 Виглядовська Галина Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-29 21:17:15
47 Малієнко Олена Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:17:23
48 Лісовська Людмила Андріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:19:51
49 Гаряча Лариса Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-29 21:23:15
50 Казмірчук Юлія Федорівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ I-III ст 2021-09-29 21:25:49
51 Корнійчук Леся Станіславівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-29 21:26:01
52 Осіпчук Ніна Степанівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-09-29 21:38:37
53 Собченко Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей № 1 2021-09-29 21:44:43
54 Шульга Валентина Іванівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-29 21:46:35
55 Сахненко Тетяна Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей № 1 2021-09-29 21:53:04
56 Карлінська Олена Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-09-29 21:58:44
57 Пастух Ірина Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 22:18:09
58 Денисюк Оксана Сергіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанська ЗССО 2021-09-29 22:23:00
59 Ешмуродова Лариса Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Підлубівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 22:24:03
60 Герасименко Світлана Андріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 22:36:46
61 Дученко Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
КЗ "Владівська гімназія" 2021-09-29 22:36:52
62 Юхимчук Олена Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-09-29 22:56:55
63 Бабич Валентина Борисівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-29 22:57:01
64 Данилюк Валентина Вікторівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:01:05
65 Войтюк Лариса Леонідівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 07:42:15
66 Костенкова Юлія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-09-30 08:05:47
67 Кобилінська Світлана Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 08:05:57
68 Остапчук Оксана Павлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:13:41
69 Долечек Ганна Йосипівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-09-30 08:14:29
70 Красевич Ірина Геннадіївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:33:31
71 Максимів Наталія Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-09-30 08:36:04
72 Орищенко Алла Йосипівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-30 08:47:56
73 Михалець Світлана Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:50:24
74 Осадча Ірина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 08:53:10
75 Балашкевич Аліна Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:53:52
76 Мосейчук Ірина Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ 1-lllступенів 2021-09-30 08:57:49
77 Голишівська Тетяна Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 08:58:05
78 Мілянович Олеся Ярославівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:02:20
79 Дзядевич Наталія Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 09:09:54
80 Білоброва Людмила Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:12:05
81 Собецька Тетяна Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І- ІІІ ст. 2021-09-30 09:16:22
82 Крамарчук Валентина Володимирівна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:19:12
83 Зайчук Аліна Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-09-30 09:24:24
84 Микитюк Галина Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:26:57
85 Присяжнюк Тетяна Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-09-30 09:27:26
86 Палюта Ірина Вікторівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 09:29:02
87 Глушаниця Валентина Григорівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:30:53
88 Федорчук Юрій Миколайович Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:31:04
89 Кравчук Тетяна Валентинівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" Андрушківської сільської ради 2021-09-30 09:32:46
90 Татарчук Наталя Євгенівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:36:24
91 Кравченко Тетяна Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:39:09
92 Денисюк Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 09:40:23
93 Шаля Олена Михайлівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:41:56
94 Волощук Валентина Захарівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Середівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 09:54:40
95 Деркс Тетяна Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 09:58:41
96 Потопальська Леся Дмитрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський загальноосвітня школа номер 8 2021-09-30 10:01:06
97 Цвік Олена Василівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-30 10:02:12
98 Столярчук Людмила Зосимівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:03:35
99 Боярчук Ольга Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:05:38
100 Марчук Валентина Андріївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:09:29
101 Свіргун Людмила Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 10:14:51
102 Власенко Валентина Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 10:25:37
103 Горбач Світлана Михайлівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-09-30 10:25:40
104 Тимошенко Любов Михайлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:14:08
105 Майстренко Олена Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 2021-09-30 13:15:34
106 Лівончик Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 13:15:41
107 Мельник Олена Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:16:10
108 Остапчук Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія Комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1" 2021-09-30 13:18:53
109 Шроль Світлана Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Андрієвицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:22:35
110 Добрич Ірина Дамирівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковтицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:23:30
111 Майстренко Наталія Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 13:24:51
112 Гіневська Неллі Валеріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Зош5 2021-09-30 13:26:30
113 Іванченко Ріта Петрівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:28:28
114 Іванченко Ірина Валеріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська ЗОШ 1-2 ст. 2021-09-30 13:29:26
115 Морозова Ірина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:34:33
116 Дичук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:35:01
117 Дем'нчук Яна Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:37:51
118 Кушуріна Людмила Степанівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:41:58
119 Юськова Тамара Дем'янівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 13:49:11
120 Баб'як Інна Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівка філія І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:54:29
121 Яковенко Оксана Олександрівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-30 13:55:26
122 Сікалюк Тетяна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:06:25
123 Позняк Тетяна Юзефівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназіяАндрушівської міської ради 2021-09-30 14:08:01
124 Нестерчук Олександр Васильович Житомирський район
Пулинська ТГ
Очеретянська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:14:41
125 Дем'янчук Яна Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:17:01
126 Плосковітова Леся Олександрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:20:22
127 Майстренко Тетяна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвітня середня школа №5 2021-09-30 14:21:13
128 Черниш Олена Григорівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ I-III ступенів #3 2021-09-30 14:25:37
129 Ніколайчук Анатолій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:35:46
130 Єжевська Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:39:34
131 Астреліна Наталія Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:41:16
132 Жиліна Олена Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа l-lll ступенів номер 1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 14:43:53
133 Масник Олена Євгенівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:44:23
134 Торчук Юлія Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-09-30 14:45:28
135 Франківська Ірина Вячеславівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІступенів 2021-09-30 14:56:11
136 Чорненька Альона Вацлавівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-30 14:56:44
137 Лук'янчук Валентина Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 2021-09-30 14:57:23
138 Сидорчук Світлана Станіславівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:59:16
139 Фесик Інна Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-30 15:06:31
140 Заруцька Галина Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:12:40
141 Кирилюк Інна Анатоліївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 15:14:25
142 Добровінська Марія Францівна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району 2021-09-30 15:18:12
143 Прокопчук Тетяна Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:31:39
144 Миронюк Валентина Яківна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:33:47
145 Саух Галина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:36:02
146 Довгий Віктор Михайлович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:39:20
147 Майструк Людмила Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 15:43:23
148 Денисенко Микола Федорович Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:50:43
149 Петрук Наталія Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 15:55:36
150 Тимченко Руслана Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 16:25:16
151 Скрипнюк Олена Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО І-ІІ ст. ім. О.Покальчука 2021-09-30 16:34:54
152 Рубченко Олена Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІст. 2021-09-30 16:41:53
153 Западнюк Марія Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-09-30 16:46:06
154 Сафронова Світлана Олексіївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка 2021-09-30 16:53:49
155 Фесенко Людмила Ігорівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:04:03
156 Гарбаренко СвІтлана Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа 2021-09-30 17:09:44
157 Козак Ірина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 17:10:12
158 Мартинюк Оксана Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:16:01
159 Шуляр Валерій Михайлович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області 2021-09-30 17:21:01
160 Федорко Ольга Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:23:15
161 Васьківська Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО І-ІІІст. 2021-09-30 17:31:16
162 Скрипченко Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:38:57
163 Тищенко Iрина Валентинiвна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлiвська гiмназiя Коростенськоi мiськоi ради 2021-09-30 17:45:31
164 Мурашевська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 17:49:16
165 Денисевич Володимир Фабіянович Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:01:27
166 Терещук Алла Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-09-30 18:44:21
167 Кислицька Марина Василівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ 2021-09-30 18:59:18
168 Рогозянська Тетяна Яківна Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 19:31:58
169 Гольц Алла Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-30 19:43:33
170 Рафаловська Наталія Іллічна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:00:01
171 Кобернюк Лариса Євгеніївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 20:07:39
172 Буряк Оксана Олегівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-09-30 20:10:41
173 Сич Наталія Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 20:11:45
174 Остапчук Любов Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ I-III ст 2021-09-30 20:13:11
175 Андрієнко Наталія Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #3 2021-09-30 20:14:35
176 Омельчук Галина Григорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 20:19:08
177 Мазурчук Руслана Адамівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:30:15
178 Сидорчук Ірина Степанівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 20:30:29
179 Антоненко Людмила Дем'янівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 20:45:26
180 Барановська Віра Сергіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:50:37
181 Ковальчук Валентина Миколаївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:53:05
182 Баліцька Ольга Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:59:11
183 Вакуліна Юлія Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ 2021-09-30 21:14:35
184 Лісовська Юлія Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Хотинівській ліцей 2021-09-30 21:16:21
185 Гуменна Зоя Борисівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:19:32
186 Миронюк Марія Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:22:04
187 Зінькова Галина Ростиславівна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-09-30 21:27:29
188 Галюк Марина Юріївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради Бердичевського району Житомирської області 2021-09-30 21:29:30
189 Ткачук Світлана Владиславівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів I-III ступенів №17 2021-09-30 21:31:11
190 Дмитришина Інна Олександрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:36:09
191 Луцюк Катерина Миколаївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
філія "Хижівська гімназія" 2021-09-30 21:37:16
192 Макарчук Олена Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:38:11
193 Петровська Наталія Вікторівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківському ліцей 2021-09-30 22:53:14
194 Топольницька Людмила Єрмилівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-30 23:37:49
195 Анхім Зоя Володимирівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 23:41:23
196 Сорока Людмила Василівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:58:51
197 Кулаківська Руслана Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 01:16:05
198 Ковальчук Ольга Олексіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ст. #1" 2021-10-01 02:54:57
199 Білоконь Лариса Борисівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів#19 м.Житомира 2021-10-01 08:32:41
200 Бабич Анжела Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:44:26
201 Нагорна Наталія Олександрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Хомутецька ЗОШІ-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:47:26
202 Антощенко Лариса Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 2021-10-01 08:47:55
203 Бондарчук Наталія Петрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія «Мокренська гімназія» Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 08:55:27
204 Грек Лариса Андріївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-01 08:57:59
205 Бех Алла Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м. Коростеня 2021-10-01 09:07:45
206 Соколова Наталія Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м.Коростеня 2021-10-01 09:12:48
207 Богайчук Тетяна Василівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-01 09:22:46
208 Юсифова Валентина Германівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-01 09:28:11
209 Кліменчук Наталія Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО «Романівська гімназія» 2021-10-01 09:33:34
210 Левківська Галина Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:37:39
211 Михасик Лілія Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:39:29
212 Невмержицька Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:40:07
213 Маскаєва Ксенія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:50:36
214 Короленко Ірина Юріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград_ Волинська ЗОШ I - III ст. №3Житомирської області 2021-10-01 09:55:42
215 Власовець Наталія федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:05:59
216 Сидорчук Ольга Петрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 10:15:23
217 Кулініч Зоя Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська гімназія 2021-10-01 10:24:06
218 Гордійчук Олена Валеріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:24:34
219 Флейтух Оксана Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Чуднівської міської ради Житомирської обл. 2021-10-01 10:25:42
220 Грищук Юлія Михайлівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:37:57
221 Вознюк Марина Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-01 10:43:42
222 Щуцька Катерина Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 10:44:54
223 Слобожан Ірина Олексіївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 11:01:12
224 Казмірчук Юлія Федорівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ I-III cт. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 11:01:14
225 Баженова Оксана Віталіївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-10-01 11:08:36
226 Федоренко Тетяна Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 11:10:48
227 Ксендзук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 11:11:12
228 Кухарчук Руслана Сергіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І - ІІІ ст 2021-10-01 11:17:47
229 Сахнюк Світлана Леонідівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:21:10
230 Талах Тетяна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа l- ll ст. 2021-10-01 11:22:12
231 Піньківська Анна Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГ 2 2021-10-01 11:27:08
232 Міщук Віта Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:36:22
233 Стрельченко Ірина Русланівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:40:10
234 Кібенко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 11:41:08
235 Вознюк Оксана Іванівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська ЗОШ l-IIIст. 2021-10-01 11:42:02
236 Пташник Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-01 11:54:31
237 Циганович Галина Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-01 12:04:18
238 Жук Любов Валентинівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:13:14
239 Макаренко Валентина Григорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Зеремлянська гімназія 2021-10-01 12:16:01
240 Сушицька Людмила Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Оззсо " Романівська гімназія" 2021-10-01 12:21:53
241 Баланчук Юлія Валеріївна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:23:35
242 Кочин Неля Степанівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:30:42
243 Кінішенко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-01 12:31:31
244 Михальчук Алла Борисівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:33:42
245 Нестерук Віра Григорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освітиІ-ІІ ступенів 2021-10-01 12:35:07
246 Войтович Лариса Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 12:37:30
247 Павленко Нiна Петрiвна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ I-III 2021-10-01 12:37:48
248 Мантик Володимир Володимирович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 2021-10-01 12:37:57
249 Ященко Людмила Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:39:06
250 Мшанецька Людмила Леонтіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:51:16
251 Шершунова Таміла Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 12:54:30
252 Бондарчук Світлана Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Ваші дані для входу на платформу Сайт для дистанційного навчання: https://dist2.zippo.net.ua Логін: kz5sub10_2572659 Пароль: Kz5sub10_pass)2572659 2021-10-01 13:01:28
253 Авраменко Олена Василівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Головківська гімназія" 2021-10-01 13:10:38
254 Марун Світлана Михайлівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н. Вітрука" 2021-10-01 13:23:46
255 Дзюбенко Тетяна Сергіївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:39:30
256 Липська Лідія Францівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 13:39:41
257 Музика Алла Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 2021-10-01 13:50:24
258 Мищик Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 2021-10-01 13:53:22
259 Крапивницька Галина Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК "ЗНЗ l-lll ст.-ДНЗ" 2021-10-01 14:05:44
260 Щитник Ірина Володимирівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 14:06:59
261 Маєвська Валентина Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 14:13:48
262 Вигнич Ганна Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-01 14:16:57
263 Петренко Ольга Ігорівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-01 14:47:37
264 Янко Наталія Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:12:47
265 Налапко Ольга Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська 2021-10-01 15:40:15
266 Яскович Інна Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:38:28
267 Вакулюк Олена Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа N 1 2021-10-01 17:54:59
268 Мельник Оксана Адамівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ,, Чуднівський ліцей" 2021-10-01 18:00:03
269 Редчиць Юлія Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 4" 2021-10-01 18:15:44
270 Візгалова Наталія Борисівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 21 міста Житомира 2021-10-01 18:31:06
271 Будерацька Світлана Святославівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська 2021-10-01 19:36:55
272 Гуменюк Галина Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 19:42:22
273 Белей Руслана Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-01 20:09:23
274 Ковальчук Інна Степанівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-01 20:23:11
275 Федорчук Марія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Городецька філія"ЗОШ l-ll ступенів" ОНЗ "Словечанська ЗОШ l- lll ступенів" 2021-10-01 20:34:38
276 Сапронова Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 2 м. Житомира 2021-10-01 20:39:05
277 Пономарьова Валентина Олександрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 21:05:57
278 Барановська Олена Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗЗСО-І-ІІІ ступенів-ДНЗ" 2021-10-01 21:31:27
279 Радченко Вікторія Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-10-01 21:50:52
280 Шарварчук Тетяна Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 Любарської селищної ради 2021-10-01 21:55:44
281 Повшедна Надія Євгенівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів ім. Я. Домбровського м. Житомира 2021-10-01 22:00:19
282 Гарізан Наталія Вікторівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка 2021-10-01 22:09:34
283 Фурс Гюлнара Араіківна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія 2021-10-01 22:45:18
284 Бурковська Світлана Броніславівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст.№10 художньо-естетичного профілю 2021-10-01 22:50:47
285 Дорощенко Олена Борисівна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира 2021-10-01 23:11:52
286 Недашківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області 2021-10-01 23:47:49
287 Острянко Тетяна Михайлiвна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харлiiвська фiлiя l-ll cтупенiв 2021-10-01 23:48:44
288 Острянко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліівська філія І-ЇЇ ст 2021-10-02 01:44:02
289 Бугайчук Ірина Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖПГ "Ор Авнер" 2021-10-02 05:34:25
290 Кібенко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївська гімназія 2021-10-02 07:15:02
291 Метельська Алла Василівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-02 07:27:18
292 Іващенко Ніна Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 2021-10-02 09:00:00
293 Єсипенко Оксана Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа 5 І-ІІІ ступенів 2021-10-02 10:30:24
294 Гайдучик Оксана Арсенівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-10-02 10:41:23
295 Грищенко Людмила Олексіївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-02 10:56:21
296 Павлюк Світлана Григорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ 2021-10-02 11:21:11
297 Крисюк Ольга Анатоліївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Терехівська філія Хажинського ліцею 2021-10-02 11:41:47
298 Чорновол Богдана Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:15:04
299 Ейсмон Наталія Борисівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ I-III ст. 2 2021-10-02 12:21:32
300 Мосійчук Оксана Федорівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Великодивлинський 2021-10-02 12:26:59
301 Мосійчук Оксана Федорівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький 2021-10-02 12:32:55
302 Бардук Лариса Леонідівна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:23:13
303 Шарій Світлана Анатоліївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-02 14:57:27
304 Пришва Ольга Ігорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ №12 2021-10-02 15:12:06
305 Кунгурцева Лариса Руфінівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ # 6 м.Житомир 2021-10-02 16:40:50
306 Оникійчук Ольга Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-02 18:17:57
307 Тичина Людмила Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей 2021-10-02 19:28:17
308 Маліновська Наталія Сергіївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Небізька філія Новоборівського ліцею 2021-10-02 21:46:20
309 Вербило Світлана Олегівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-10-03 06:19:09
310 Щуліпенко Майя Василівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-10-03 08:25:56
311 Васильчук Марія Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 1 2021-10-03 10:03:35
312 Кравчук Тетяна Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанський ЗЗСО I-II ст. 2021-10-03 10:20:34
313 Козинська Галина Андріївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія Білокоровицької СР 2021-10-03 10:43:33
314 Савлук Поліна Никанорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2 ст. 2021-10-03 10:56:09
315 Бойко Софія Борисівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей #1 2021-10-03 12:23:53
316 Бучко Ольга Сергіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-03 13:01:47
317 Мандзюк Ганна Петривна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська зош 1_2 ст 2021-10-03 15:10:14
318 Лісовська Тетяна Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Школа-гімназія √2 імені В.Сингаївського 2021-10-03 15:15:04
319 Малихіна Олена Борисівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-03 16:06:23
320 Войтко Алла Іванівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-03 18:10:50
321 Живун Ганна Олексіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області 2021-10-03 18:35:28
322 Бех Ірина Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-03 18:48:43
323 Лотоцька Алла Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп’ятигірський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-03 19:06:19
324 Корженко Ірина Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО " Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 19:14:08
325 Пирожкова Тетяна Валентинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. №30 2021-10-03 19:31:10
326 Вигівська Алла Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 20:02:42
327 Семенишина Людмила Анатоліївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:11:46
328 Лагуткіна Олена Вікторівна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 21:30:38
329 Прима Юлія Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-03 22:26:32
330 Ляшенко Віра Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м.Житомира 2021-10-03 22:44:06
331 Чепайкіна Людмила Адамівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський ЗЗСО 2021-10-04 07:54:59
332 Кривов'яза Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-04 08:33:17
333 Ярошинська Наталія Броніславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 08:35:05
334 Омелянчук Віра Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський 2021-10-04 08:54:31
335 Варгалюк Юлія Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-04 09:06:18
336 Кулик Валентина Валентинівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-04 09:25:20
337 Роюк Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:06:46
338 Кочура Людмила Володимирівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ "Вишевицький ліцей" 2021-10-04 10:08:58
339 Васечко Наталія Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-04 10:10:24
340 Валінкевич Єва Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська зош І - ІІ ст 2021-10-04 10:13:26
341 Гуменюк Наталія Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 Попільнянської селищної ради Житомирської області 2021-10-04 10:22:16
342 Донська Олена Василівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська ЗОШ І-ІІІ ст. #2 2021-10-04 10:24:04
343 Васечко Наталія Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст " 2021-10-04 10:26:39
344 Любиченко Надія Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:34:01
345 Іваха Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-04 10:37:42
346 Слобожан Тетяна Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім. О.Дубінчука 2021-10-04 10:37:47
347 Сапожнік Наталія Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 10:49:22
348 Коротка Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 10:49:43
349 Єфімова Юлія Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:50:29
350 Локайчук Людмила Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:59:47
351 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІст 2021-10-04 11:08:37
352 Кручко Віра Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:15:57
353 Лелет Валентина Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ l -lll ступенів 2021-10-04 11:21:39
354 Харчук Людмила Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-04 11:22:38
355 Килівник Петро Васильович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-04 11:31:23
356 Матюшенко Людмила Михайлівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ СТ Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:35:44
357 Фисюк Наталія Костянтинівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 11:49:09
358 Шевчук Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:52:39
359 Євтушок Ліна Адамівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів √1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області' 2021-10-04 11:53:35
360 Євтушок Ліна Адамівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 12:01:15
361 Дорошенко Тетяна Сергіівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія Глибочицькоі сільськоі ради Житомирського району Житомирськоі області 2021-10-04 12:25:38
362 Виноградова Зоя Ярославівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:29:57
363 Каменчук Ірина Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівсько ЗОШ І - ІІІ ступенів Пулинської селищної ради 2021-10-04 12:36:24
364 Каменчук Галина Олександрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пулинської селищної ради Житомирської області 2021-10-04 12:36:28
365 Пархоменко Оксана Михайлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 12:40:30
366 Давлятова Галина Казбеківна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-04 12:43:15
367 Карачун Марія Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-04 12:52:00
368 Павлюк Людмила Іванівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Слободищанський заклад загальної середньої освіти І -ІІ ступенів 2021-10-04 12:54:05
369 Гурська Наталія Василівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназія 2021-10-04 12:55:09
370 Михайлиш Світлана Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 12:58:48
371 Бех Жанна Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:02:36
372 Романчук Світлана Григорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 13:10:21
373 Кобилинська Святослава Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:15:08
374 Дзядович Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Киянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-04 13:16:03
375 Сутормина Галина Василівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:16:57
376 Щур Ольга Степанівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-04 13:20:18
377 Бортник Зоя Михайлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ 2021-10-04 13:24:55
378 Конотовська Поліна Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ 2 2021-10-04 13:26:37
379 Северин Олена Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-04 13:34:23
380 Пустигіна Марина Сергіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 13:39:52
381 Селюченко Ірина Леонідівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:41:06
382 Гвоздь Юрий Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька ЗОШ І- ІІ ст. 2021-10-04 13:48:19
383 Скоробагата Катерина Василівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 13:49:07
384 Баланенко Алла Леонтіївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 13:50:48
385 Костик Галина Павлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-10-04 13:58:31
386 Іванченко Ріта Петрівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей ім М Т Рильського 2021-10-04 14:01:55
387 Шинкарук Ганна Степанівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 14:08:09
388 Корнійчук Олена Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО 2021-10-04 14:11:44
389 Кузьменко Володимир Анатолійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:11:56
390 Денисюк Марія Василівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ степенів 2021-10-04 14:30:56
391 Лазюта Наталія Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:35:31
392 Бас Надія Андріївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія імені М.І.Шпака 2021-10-04 14:35:53
393 Лисюк Ірина Василівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:44:02
394 Паламарчук Ларіса Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей № 2 2021-10-04 15:24:09
395 Андрійчук Ірина Леонідівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 15:25:23
396 Бильська Наталія Стефанівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-10-04 15:41:56
397 Осика Мирослава Олександрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-04 15:45:19
398 Федорчук Світлана Олексіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський лцей №1 2021-10-04 15:59:56
399 Курта Наталія Василівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія І-ІІ ступенів Корнинського ООЗ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 16:08:41
400 Сергієнко Оксана Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» 2021-10-04 16:19:18
401 Братунець Алла Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І - ІІІст." 2021-10-04 16:30:25
402 Котвіцька Лейла Закирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-04 16:45:56
403 Ляшевська Марина Олексіївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 16:53:36
404 Михайловська Ірина Валентинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-04 16:57:10
405 Висоцька Богдана Андріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст." 2021-10-04 17:03:29
406 Данилюк Таїса Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 ім. Житниченка І.В. 2021-10-04 17:09:51
407 Антончик Лариса Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:16:02
408 Федоренко Марина Олександрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 17:24:04
409 Свищук Оксана Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-10-04 17:55:10
410 Кашперук Ірина Петрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11, м.Бердичева 2021-10-04 18:22:15
411 Федорчук Таїсія Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ 2021-10-04 18:31:10
412 Пугайчук Світлана Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №3 2021-10-04 19:00:53
413 Дідківський Максим Олександрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
РАДОМИШЛЬСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. №4 – ЗДО» ІМ. І.САМОПЛАВСЬКОГО 2021-10-04 19:03:07
414 Кученко Галина Федорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти 2021-10-04 19:38:33
415 Сангаєвська Наталія Леонтіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-04 19:40:44
416 Левківська Валентина Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І - ІІ ступенів 2021-10-04 19:44:35
417 Кобилинська Ліана Павлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО " Бондарівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-04 20:03:43
418 Стеценко Людмила Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвітня школа 1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-10-04 20:06:44
419 Забродська Сніжана Леонідівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Вільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-10-04 20:19:38
420 Кравченя Тетяна Вячеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #26 2021-10-04 20:37:34
421 Медвецька Тетяна Віталіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 20:38:01
422 Репецька Олена Сергіївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:41:42
423 Герасимчук Світлана Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:44:21
424 Кочума Ганна Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-04 20:45:23
425 Олексійчук Любов Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:45:27
426 Потапчук Мирослава Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 20:47:04
427 Лисак Оксана Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія " Коднянського ліцею 2021-10-04 21:00:17
428 Ставська Катерина Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ #2 2021-10-04 21:16:59
429 Романюк Любов Федорівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Косенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:21:21
430 Макаренко Жанна Василівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІступенів Корнинської селищної ради 2021-10-04 21:31:48
431 Дем'янчук Наталія Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Покалівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів" Овруцької міської ради 2021-10-04 21:40:12
432 Вознюк Олеся Валентинівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс " Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" 2021-10-04 22:19:57
433 Кос Лариса Михайлівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:20:32
434 Кльоц Катерина Мирославівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 23:37:50
435 Ткаченко Олена Миколаївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-05 09:09:36
436 Ятуевич Галина Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоаолицька ЗОШ 2021-10-05 09:32:28
437 Ковальчук Наталія Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ Брусилівської селищної ради 2021-10-05 09:35:30
438 Яткевич Галина Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоаолицька ЗОШ 2021-10-05 09:40:13
439 Гарбовська Лариса Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 09:44:13
440 Солотвінська Світлана Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:47:54
441 Павліченко Віра Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:57:29
442 Давиденко Тамара Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-05 10:50:31
443 Якименко Тамара Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2 2021-10-05 11:12:08
444 Строкатюк Інна Романівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:23:58
445 Воробей Людмила Володимирівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 11:26:18
446 Осадча Надія Олександрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
РИШАВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:26:50
447 Данилюк Таїса Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів №6 ім. Житниченка І.В. 2021-10-05 11:41:57
448 Осадчук Лариса Андріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:56:57
449 Сторожук Галина Всилівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-05 11:57:06
450 Назарук Людмила Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 12:03:02
451 Розбіцька-Голуб Вікторія Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-05 12:12:55
452 Кушніровська Тетяна Йосипівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:14:20
453 Хандрика Людмила Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 12:31:04
454 Чаїн Ольга Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-05 12:45:36
455 Лісова Надія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія 2021-10-05 12:48:18
456 Вітковська Ольга Петрівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Червоненський ліцей Червоненської селищної ради 2021-10-05 13:17:23
457 Терещенко Єлизавета Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград- Волинська ЗОШ І-ІІІ ст.#6 2021-10-05 13:38:25
458 Фещук Ольга Ієрофіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-05 13:46:17
459 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 13:55:52
460 Бондарчук Надія Миколаївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:20:36
461 Кондрайчук Жанна Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирский екологічний ліцей 24 2021-10-05 14:35:33
462 Сич Світлана Василівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 14:42:35
463 Присяжнюк Світлана Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-05 14:54:49
464 Власенко Оксана Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 16:03:17
465 Зав'язун Валентина Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 16:13:30
466 Павлик Алла Леонтіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського м. Житомир 2021-10-05 16:55:19
467 Жовтецька Людмила Сергіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 11 2021-10-05 17:32:42
468 Андрусенко Світлана Вікторівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей 1 ім. І. І. Огієнка 2021-10-05 17:50:09
469 Олексюк Нонна Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 17:54:45
470 Баліцька Ольга Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-05 18:44:58
471 Кучук Ганна Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-05 19:40:36
472 Базиливська Надия Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІст 2021-10-05 20:07:10
473 Мушківська Ірина Степанівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 20:09:49
474 Семенчук Наталія Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №26 2021-10-05 20:20:12
475 Омелянчук Олена Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 21:07:09
476 Ходаківська Ірина Костянтинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ N6 ім. В.Г.Короленка м.Житомира 2021-10-05 22:43:25
477 Степанюк Наталія Іванівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-06 07:07:22
478 Яремчук Андрій Дмитрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-06 07:46:50
479 Мельник Оксана Адамівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-10-06 08:33:20
480 Мамровська Оксана Віталіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-06 09:51:48
481 Пашкевич Світлана Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів N15 2021-10-06 09:59:49
482 Радчук Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 11:02:46
483 Голавська Людмила Леонідівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицькогутянська зош І-ІІ ступенів 2021-10-06 11:44:55
484 Борисюк Олена Костянтинівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 12:24:22
485 Кривоцюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-06 12:44:20
486 Грибан Віктор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:10:19
487 Ольшевська Галина Антонівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 13:54:34
488 Гоечаркнуо Марія Пктрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студентський ліцей 2021-10-06 14:20:27
489 Гончаренко Марія Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-06 14:28:12
490 Волинець Олена Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей 1 ім. Т.Г.Шевченка 2021-10-06 14:46:46
491 ДАВИДЮК Оксана Степанівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-06 14:47:12
492 Усова Галина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 15:47:59
493 Легенчук Інна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 7 імені В. В. Бражевського 2021-10-06 16:35:27
494 Євтушенко Світлана Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 17:04:15
495 Романчук Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ 2021-10-06 17:12:08
496 Литвинова Наталія Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька ЗЗСО 1- 3 ст ном. 1" " 2021-10-06 17:55:49
497 Попович Ніна Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-06 18:32:40
498 Шестоперстова Людмила Георгіївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 18:40:47
499 Курило Алла Аркадіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-06 20:00:10
500 Маркова Оксана Степанівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей #11 2021-10-06 21:12:25
501 Гулько Тетяна Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:21:54
502 Виговська Ганна Віталіївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Бовсунівський НВК " ЗЗСО I - III ст. - ЗДО " 2021-10-06 21:43:35
503 Драгокупел Наталія Валеріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-06 23:36:27
504 Забарна Любов Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-10-07 07:14:12
505 Яцко Олена Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей Коростишівської міської ради 2021-10-07 08:16:01
506 Корзун Світлана Вікторівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 09:33:45
507 Бойко Жанна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 36 2021-10-07 10:22:18
508 Козлова Любов Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-07 10:24:49
509 Мільчинська Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-07 11:04:46
510 Радкевич Анатолій Петрович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:39:41
511 Гордаш Олена Миколаївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 11:48:35
512 Білошицька Лариса Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-07 12:24:48
513 Жуковська Любов Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 12:28:18
514 Яковенко Лілія Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-07 12:41:06
515 Пінчук Оксана Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 2021-10-07 13:06:18
516 Гур'єва Олена Михайлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 13:27:17
517 Тимощук Жанна Аркадіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей √2 імені Ольги Сябрук 2021-10-07 13:30:24
518 Войнаш Лілія Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:34:04
519 Пасічник Аделя Станіславівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-07 14:51:31
520 Бондарчук Марина Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-07 15:31:34
521 Басюк Людмила Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 15:46:23
522 Лакейчук Наталія Сергіївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-07 15:53:43
523 Вахоніна Таїсія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО 1-3 ст 2021-10-07 16:29:51
524 Жигадло Тетяна Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-10-07 16:41:58
525 Бабич Раїса Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 2021-10-07 18:33:16
526 Конча Інна Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-10-07 18:40:51
527 Цукорова Олександра Василівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 20:05:15
528 Дребезгіна Оксана Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Бердичева Житомирської області 2021-10-07 20:15:06
529 Климчук Раїса Степанівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-07 22:04:13
530 Несиненко Людмила Леонідівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:40:43
531 Самонова Олена Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Бердичева 2021-10-07 23:10:09
532 Радкевич Ірина Юріївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-07 23:16:19
533 Овсійчук Ніна Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-08 07:48:04
534 Матвійчук Леся Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-08 09:22:22
535 Зеленко Юлія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Нововелідницька ОНЗ"ЗОШ I -III cт"Красилівська філія"ЗОШ I - II cт" 2021-10-08 09:39:16
536 Книш Євгенія Павлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 10:16:02
537 Шульгіна Наталія Миколаівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-08 10:26:37
538 Рожко Дарина Валеріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-08 10:31:03
539 Топтун Жанна Василівна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради "Миропільська ЗОШ I-III ст." 2021-10-08 12:04:42
540 Шибистюк Тамара Денисівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-08 12:22:24
541 Мандрійчук Світлана Павлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:02:14
542 Коновалова Світлана Григорівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 9 2021-10-08 15:08:15
543 Койда Людмила Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК"Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної"І-ІІІ стуренів 2021-10-08 15:15:25
544 ЯРЕМЧУК ЛАРИСА ГРИГОРІВНА Житомирський район
Глибочицька ТГ
ЛЕВКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 2021-10-08 16:11:57
545 Костюк Зоя Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія 2021-10-08 22:30:52
546 Когоушек Валентина Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 09:50:18
547 Піскун Світлана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-10-09 16:27:43
548 Кердоль Любов Іванівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей 2021-10-28 14:56:23
549 Недашківська Лідія Павлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Остапівський НВК 2021-11-01 10:38:22
550 Лисюк Тетяна Михайлівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарічанська ЗОШ І-ІІ 2021-11-02 09:24:20
551 Кравчук Ольга Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ 2021-11-02 09:25:38
552 Паламарчук Валентина Степанівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Барашівський ЗЗСО 2021-11-02 13:44:12
553 Субін Ганна Іванівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Рижанський ліцей 2021-11-04 09:04:51
Повернутись на головну сторінку