Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Разінкіна Олена Валеріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:04:18
2 Калінчук Олена Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:14:19
3 Пятницька Тетяна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ №2 I-III ступенів 2021-09-29 16:14:39
4 Івасюк Віта Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ I-III ст. 2021-09-29 16:22:27
5 Микуляк Вікторія Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:49:34
6 Серветник Аліна Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-09-29 17:05:30
7 Мельниченко Павло Олександрович Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:09:04
8 Прищепа Тетяна Борисівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-29 17:11:39
9 Скавінська Наталія Гаврилівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:16:21
10 Мельничук Павлина Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-09-29 17:19:04
11 Хлань Інга Іванівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 17:19:10
12 Голяченко Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-29 17:28:13
13 Лисакович Олег Григорович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ #7 2021-09-29 17:31:40
14 Гуринович Інна Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І -ІІ ступенів 2021-09-29 17:37:23
15 Пасічник Тетяна Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 7 2021-09-29 17:47:27
16 Котвіцька Лейла Закирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 17:48:33
17 Сич Світлана Станіславівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-29 17:55:29
18 Лозко Любов Валентинівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Заклад загальної середньої освіти Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради Житомирської області"" 2021-09-29 17:57:25
19 Науменко Єлизавета Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:59:41
20 Куриленко Вікторія Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ 2021-09-29 18:00:26
21 Пантус Тетяна Володимирiвна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Лiцей 1 2021-09-29 18:00:45
22 Мудра Наталiя Петрiвна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборiвський лiцей 2021-09-29 18:02:16
23 Андрійчук Євгенія Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів. 2021-09-29 18:04:06
24 Дехтяренко Еліна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-09-29 18:19:12
25 Крижановська Олена Олексіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
загальноосвітня I-III ступенів школа № 7 2021-09-29 18:20:45
26 Сидоренко Віта Сергіївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 18:37:03
27 Уляницька Валентина Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-09-29 18:39:51
28 Бойко Оксана Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська зош 1-3 ст.#7 2021-09-29 18:42:33
29 Талах Ірина Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 2021-09-29 18:50:16
30 Талах Ірина Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ст 2021-09-29 18:53:54
31 Марчук Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ"ЗЗСО Ємільчинська гімназія" 2021-09-29 19:16:11
32 Барсук Юлія Леонідівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 19:21:48
33 Козачук Людмила Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-09-29 19:30:20
34 Супрунчук Юлія Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:34:22
35 Денисюк Лілія Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великодеревичівський ліцей 2021-09-29 19:55:24
36 Бовсунівська Світлана Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 19:56:09
37 Батор Оксана Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-29 20:02:47
38 Мачульська Олеся Володимирівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський ЗЗСО І-ІІІ ступеня імені О.І. Онишка 2021-09-29 20:21:47
39 Лотоцька Оксана Олександрівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський заклад загальної середньої освіти 2021-09-29 20:24:52
40 Махоніна Анастасія Валентинівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-09-29 20:26:25
41 Мейлах Наталія Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей 1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 20:28:12
42 Погрібняк Юлія Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-29 20:28:46
43 Старушко Євгенія Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-09-29 20:32:42
44 Табачук Олександра Вадимівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-29 20:37:01
45 Романчук Ольга Миколаївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-09-29 20:37:57
46 Комашко Катерина Станіславівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 20:41:39
47 Рафальська Олена Павлiвна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвiтня школа I - III ступенiв √1 з поглибленим вивченням iноземних мов 2021-09-29 20:44:48
48 Стрелюк Ірина Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-09-29 20:45:22
49 Петришина Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Київська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 20:57:58
50 Гончаренко Оксана Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-29 21:01:39
51 Тринус Олеся Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 21:05:23
52 Радкевич Тетяна Леонідівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська зош І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:08:03
53 Павленко Світлана Василівна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-29 21:12:03
54 Багринцева Тетяна Юріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівька ЗОШ 2021-09-29 21:12:17
55 Прус Ольга Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльської гімназії Житомирської області 2021-09-29 21:13:54
56 Шишковська Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:14:02
57 Свіца Альона Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:14:34
58 Пальченко Катерина Борисівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенської міської ради 2021-09-29 21:18:11
59 Білоус Тетяна Сергіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ-ЛІЦЕЙ" №10 м. Бердичева 2021-09-29 21:21:19
60 Фоменко Тетяна Ігорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:21:43
61 Ткачук Лариса Олексіївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей #2 2021-09-29 21:24:37
62 Іваницька Наталія Петрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей #2 2021-09-29 21:27:58
63 Джигірей Олена Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК 10 2021-09-29 21:34:35
64 Войтюк Катерина Володимирівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:38:25
65 Петрук Наталія Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:40:05
66 Циз Зоя Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:40:31
67 Шевчук Тетяна Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 м.Бердичева 2021-09-29 21:45:16
68 Князєв Володимир Олексійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:47:44
69 Тарнавська Тетяна Степанівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей 2021-09-29 21:54:20
70 Бідюк Валентина Костянтинівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 22:02:16
71 Глухоман Юлія Станіславівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-29 22:03:58
72 Литвиненко Любов Всеволодівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 22:09:39
73 Куширець Олеся Юріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-29 22:10:17
74 Бардак Світлана Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-09-29 22:17:41
75 Козловець Алла Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ 2021-09-29 22:34:47
76 Михальчук Олена Борисівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-09-29 22:48:21
77 Шуляківська Яна Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-29 23:41:13
78 Мельник Інна Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 01:56:11
79 Корнюк Наталія Валентинівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-09-30 04:40:40
80 Рудич Галина Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька ЗОШ1-2ст 2021-09-30 08:04:59
81 Піскорська Людмила Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
ліцей № 3 2021-09-30 08:12:22
82 Груля Ольга Михайлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 2 2021-09-30 08:28:11
83 Михальченко Світлана Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 08:40:55
84 Верук-Березовська Дарина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:41:00
85 Рибчинська Наталія Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:42:54
86 Шуляк Наталія Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 08:43:40
87 Вербило Олена Андріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-30 08:48:09
88 Гетьман Наталія Олексіївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія ОНЗ Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:54:59
89 Явкачарова Юлія Валентинівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ 2021-09-30 08:58:47
90 Проценко Оксана Юріївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей 2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:02:03
91 Лобзенко Ірина Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:10:40
92 Козлова Майя Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:11:47
93 Карплюк Наталія Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 09:23:06
94 Буркова Анна Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-09-30 09:23:57
95 Юрченко Ірина Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей. #1 2021-09-30 09:25:59
96 Дем'янюк Любов Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК Любарської селищної ради 2021-09-30 09:26:37
97 Васянович Ірина Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей 2021-09-30 09:33:59
98 Куліш Інна Євгенівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-09-30 09:34:41
99 Блиндюк Леся Миколаївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 09:35:26
100 Ракевич Діана Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Ксаверівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст." 2021-09-30 09:36:43
101 Швидюк Юлія Федорівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:37:36
102 Кондратюк Наталія Олексіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:38:36
103 Лиза Галина Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:39:00
104 Іванчук Олена Григорівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:39:55
105 Кока Катерина Ігорівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:40:03
106 Мельник Олена Валеріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:40:54
107 Григоришина Оксана Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:42:54
108 Данильчук Світлана Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:44:49
109 Звягельський Борис Володимирович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-09-30 09:50:29
110 Дем'янчук Ганна Олегівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:52:09
111 Волинець Людмила Леонідівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 09:52:48
112 Перегуда Валентина Григорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:57:57
113 Борисова Ілона Іванівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:58:11
114 Болсунівська Марина Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ #8 2021-09-30 09:58:33
115 Якобчук Ганна Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 10:05:55
116 Краснянська Ірина Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:06:00
117 Ющенко Олена Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 10:12:22
118 Огородник Любов Харитонівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:14:52
119 Суховєєва Людмила Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей 2 Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 10:17:04
120 Пилипович Алла Іванівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-30 10:26:02
121 Бурдакова Наталія Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:09:45
122 Міненко Тетяна Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 13:09:59
123 Поліщук Аліна Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 13:10:02
124 Дьоміна Ольга Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:10:58
125 Бородій Наталія Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:11:17
126 Кирилюк Світлана Леонідівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 13:15:05
127 Гайченя Олена Адамівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:20:28
128 Папруга Ірина Анатоліївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:21:33
129 Павленко Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Руднє-Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст» 2021-09-30 13:29:47
130 Папірник Катерина Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
СЗОШ17 2021-09-30 13:30:00
131 Любарець Олександр Борисович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:30:16
132 Забора Ніна Леонідівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа #5 2021-09-30 13:32:19
133 Ярмоліцька Юлія Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:39:19
134 Мельниченко Таміла Дмитрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ І-Ііі ст 3 Житомирської обл. 2021-09-30 13:45:11
135 Луцко Олександра Сергіївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ 2021-09-30 13:45:19
136 Вдовиченко Ілона Едуардівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:47:48
137 Сорока Марина Валентинівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 13:51:53
138 Романовська Олена Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія 2021-09-30 14:01:07
139 Морозова Ірина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:05:00
140 Ярмолюк Оксана Костянтинівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-09-30 14:09:22
141 Боревич Ольга Володимирівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 14:09:42
142 Тітова Олена Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська мiська гiмназiя 7 2021-09-30 14:11:36
143 Дем'янчук Яна Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:11:45
144 Панасюк Аліна Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія 2021-09-30 14:21:30
145 Шкадюк Валентина Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І. І. Огієнка 2021-09-30 14:23:29
146 Макарчук Наталія Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:23:29
147 Острогляд Тетяна Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:26:15
148 Середа Олена Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 14:29:13
149 Страхова-Павленко Світлана Сергіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:38:17
150 Пінчук Тетяна Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК 2021-09-30 14:39:32
151 Сбродова Неля Миколаївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринську Гімназія 2021-09-30 14:47:49
152 Іщенко Ірина Юріївна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ сьупенів 2021-09-30 14:48:31
153 Бондарчук Катерина Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:49:15
154 Наумовець Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківськівська філія КУ ОЗО"Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1 Ємільчинський селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 14:50:36
155 Франківський Віктор Аркадійович Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІступенів 2021-09-30 14:53:19
156 Новікова Леся Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія #7 2021-09-30 15:01:41
157 Мірошниченко Олена Леонідівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія #7 2021-09-30 15:02:22
158 Рабош Марина Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ (1-2 ступенів) 2021-09-30 15:02:45
159 Трохимчук Дарія Петрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:08:39
160 Лавренюк Алла Михайлівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:09:04
161 Дрозд Наталія Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 15:10:02
162 Ассаф Вікторія Ігорівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:22:04
163 Матвієнко Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:26:24
164 Деге Ніна Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-30 15:37:51
165 Охримчук Наталія Трохимівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:41:49
166 Ружицька Оксана Станіславівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:41:50
167 Черниш Алла Віталіївна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:46:02
168 Петрук Наталія Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 15:46:13
169 Семенюк Вікторія Юріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-09-30 15:48:02
170 Устимчук Тетяна Григорівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:51:26
171 Пасюк Ірина Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 16:00:08
172 Ткачук Світлана Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-09-30 16:17:39
173 Шевчук Ольга Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:22:15
174 Гаврилюк Ірина Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 16:24:09
175 Кондратьєва Жанна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:25:00
176 Лисенко Людмила Григорівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-09-30 16:25:58
177 Яндюк Лілія Юріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
КМЛ №11 2021-09-30 16:46:18
178 Шваб Віра Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст.1" 2021-09-30 16:49:09
179 МОРОЗ АЛІНА МИХАЙЛІВНА Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I - III СТУПЕНІВ № 8 м. Коростень 2021-09-30 16:50:11
180 Римаренко Олександр Дмитрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 16:50:53
181 Логвінова Тетяна Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-09-30 17:00:39
182 Дрозд Ольга Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Малинської міської ради 2021-09-30 17:07:03
183 Давидова Олена Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:14:03
184 Мартиненко Олена Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ №8 2021-09-30 17:15:36
185 Хлопчишина Ірина Андріївна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-09-30 17:15:43
186 Лосінська Юлія Домініківна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 17:29:29
187 Федоренко Надія Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-30 17:34:40
188 Черній Ольга Павлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:35:34
189 Мурашевська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 17:55:38
190 Дорошенко Юлія Василівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО О. Голяченка та Д. Литвинчука 2021-09-30 18:07:51
191 Єнько Юлія Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Малинська ЗОШ №5 2021-09-30 18:12:48
192 Мотижена Ольга Костянтинівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:17:23
193 Шоломіцька Ольга Віталіївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська ЗОШ 2021-09-30 18:25:43
194 Демидюк Тетяна Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-09-30 18:31:00
195 Статкевич Алла Гаріївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 18:38:25
196 Рудь Юлія Юліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівський ОЗО "Овруцький ЗЗСО 1-3 ступенів #4" 2021-09-30 18:50:03
197 Тищенко Ольга Ярославівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради. 2021-09-30 18:57:41
198 Сіпліва Марина Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ №12 м.Житомир 2021-09-30 19:26:42
199 Лугина Лариса Леонідівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:44:15
200 Швиденко Леся Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-09-30 19:45:26
201 Шорохова Діна Валентинівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ Іванопільський ліцей 2021-09-30 19:52:30
202 Червінська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-09-30 20:08:08
203 Нікітіна Анна Олегівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:28:01
204 Павленко Ірина Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради/Білківський ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 20:46:08
205 Семенюк Ірина Вікторівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ"Вільшанський ліцей" 2021-09-30 20:56:04
206 Марчук Юлія Станіславівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Хотинівський ліцей 2021-09-30 20:58:29
207 Заяц Олена Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів # 4" 2021-09-30 21:00:24
208 Мельник Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№9 м.Новограда-Волинського 2021-09-30 21:01:47
209 Машталяр Леся Володимирівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ"Вільшанський ліцей" 2021-09-30 21:14:17
210 Котонос Тетяна Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 2021-09-30 21:21:00
211 Зайченко Наталія Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 2021-09-30 21:23:48
212 Сергійчук Оксана Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 21:25:03
213 Письменюк Тетяна Валеріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №2 ім.Володимира Сингаївського" 2021-09-30 21:32:15
214 Прохоренко Анастасія Олегівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-09-30 21:39:55
215 Вакуліна Юлія Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ 2021-09-30 21:43:34
216 Мінасова Олеся Борисівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-30 21:52:44
217 Краєвська Ольга Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-09-30 21:56:46
218 Щербань Вікторія Олегівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів I-III ступенів #17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 22:04:55
219 Астахова Олена Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:17:23
220 Чиркова Алла Іванівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 22:17:29
221 Воловнікова Жанна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:19:43
222 Євтушенко Світлана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:23:48
223 Ходоровська Наталія Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:30:58
224 Приходько Валентина Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:40:11
225 Ковальчук Костянтин Володимирович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:58:53
226 Радченко Катерина Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 22:59:20
227 Скурська Людмила Миколаївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 23:02:29
228 Мельниченко Юлія Сергіївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:05:52
229 Романко Раїса Борисівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 23:12:42
230 Матюшенко Оксана Павлівна Житомирський район
Волицька ТГ
Вінницька ЗОШ 2021-09-30 23:32:16
231 Жабревська Тамара Володимирівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ I- III ступенів 1 2021-09-30 23:47:33
232 Вєщикова Людмила Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецька загальноосвітня школа 2021-10-01 02:56:10
233 Данилко Ірина Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І та ІІ ст. 2021-10-01 06:32:02
234 Ющенко Юлія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 1-3 ступенів #3 2021-10-01 08:25:03
235 Андрощук Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Хижівська гімназія" Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:43:52
236 Мудревська Тетяна Антонівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 08:44:25
237 Дідківська Марія Віталіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-01 08:48:28
238 Нагорна Наталія Олександрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:49:18
239 Карпенко Антоніна Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:49:34
240 Грищук Анна Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-10-01 08:56:13
241 Бабич Анжела Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 09:02:07
242 Циганчук Майя Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-10-01 09:06:16
243 Шумська Ганна Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:06:54
244 Юрківська Ірина Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК #12 2021-10-01 09:19:54
245 Обозова Олена Валеріївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:21:10
246 Стецюк Оксана Іванівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія " Мокренська гімназія" Дубрівської загально освітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:28:08
247 Босс Оксана Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:40:32
248 Невмержицька Оксана Дмитрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:41:13
249 Митюк Ірина Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:41:16
250 Каранюк Оксана Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:41:24
251 Столяр Олена Володимирівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-01 09:53:22
252 Стафійчук Мирослава Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ 1-2 ступенів 2021-10-01 09:58:40
253 Карпенко Лариса Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 10:03:45
254 Ємець Таїсія Олександрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-01 10:11:49
255 Осипчук Альона Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:19:58
256 Вознюк Тетяна Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький НВК 2021-10-01 10:20:55
257 Стаховська Світлана Петрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-01 10:22:14
258 Сидорук Марина Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська гімназія 2021-10-01 10:22:31
259 Бондар Людмила Анатоліївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 10:26:15
260 Егорова Свiтлана Анатолiiвна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталiвська ЗОШ 2021-10-01 10:26:16
261 Лисецька Лілія Миколаївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська зош І-ІІІ ст." 2021-10-01 10:49:38
262 Соломаха Ольга Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Чуднівської міської ради 2021-10-01 11:04:05
263 Збировська Алла Павлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ 1-111 ст. 2021-10-01 11:05:33
264 Волощук Катерина Володимирівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:14:24
265 Солощук Інна Олексіївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:16:27
266 Ненюк Олена Борисівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-10-01 11:16:43
267 Оліфіренко Ольга Олегівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-01 11:17:51
268 Зущик Ірина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-10-01 11:18:52
269 Корнева Дар‘я Анатоліївна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ 2021-10-01 11:24:48
270 Євтушок Світлана Степанівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:28:42
271 Мельниченко Валентина Валентинівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:30:09
272 Власовець Оксана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:33:53
273 Кравчук Маргарита Михайлівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:37:31
274 Рябченко Світлана Валентинівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО l-lll ст . 2021-10-01 11:46:43
275 Дейнека Раїса Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:50:16
276 Шапаренко Олеся Юріївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-01 12:04:12
277 Зайнчківська Лілія Юріївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:06:17
278 Конончук Надія Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею√2 ім. О. Сябрук 2021-10-01 12:14:35
279 Костриця Ірина Василівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:20:28
280 Булдакова Юлія Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:28:57
281 Шуринок Ольга Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-01 12:29:10
282 Шелегацька Марія Миколаївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Комунальна установа Потіївської сільської ради "Потіївсьький ліцей" 2021-10-01 12:29:37
283 Окрушко Оксана Василівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 12:33:47
284 Котенко Олена Олександрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:34:49
285 Троп Людмила Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей ім.І.М. Мороза 2021-10-01 12:36:18
286 Пантелеймонова Катерина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:36:59
287 Демченко Марина Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей Любарської селищної ради 2021-10-01 12:46:11
288 Пилькевич Вікторія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:47:24
289 Кирилюк Лариса Вікторівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська ЗОШ l-llступенів 2021-10-01 12:49:38
290 Невмержицька Тетяна Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 12:54:47
291 Орлова Катерина Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 2021-10-01 12:59:50
292 Побережець Ольга Володимирівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Головківська гімназія" 2021-10-01 13:09:46
293 Колеснікова Любов Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 Попільнянської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:09:55
294 Кравченко Віктор Володимирович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:18:20
295 Сміюха Юлія Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім. О. Сябрук 2021-10-01 13:22:06
296 Козак ЛЮДМИЛА Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Денишівська ЗОШ 2021-10-01 13:28:18
297 Шуневич Олена Андріївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:31:53
298 Романюк Аліна Юріївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 14:00:38
299 Пєлих Марина Анатоліївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія 2021-10-01 14:25:00
300 Перин Інна Василівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-01 14:30:42
301 Зінюк Світлана Степанівна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-01 14:36:37
302 Мудрак Олександр Іванович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 14:42:26
303 Зубок Ольга Вікторівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-01 14:56:17
304 Комісар Любов Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:07:07
305 Дмитревич Олена Миколаївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей Терехівська філія 2021-10-01 15:27:07
306 Білик Алла Геннадіївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Великонизгірецька філія Красівського ліцею 2021-10-01 15:43:10
307 Дудіна Оксана Павлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-01 15:44:16
308 Ряба Олеся Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-01 16:28:14
309 Хитра Тетяна Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:55:17
310 Ляхович Інна Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей √2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 17:02:00
311 Коржовська Тетяна Валеріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 17:05:46
312 Семенюк Світлана Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім. О.Сябрук 2021-10-01 17:16:58
313 Свіжевська Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 17:19:04
314 Старовойт Олена Юріївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-01 17:19:55
315 Ганенко Олена Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради 2021-10-01 17:45:48
316 Гречихо Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-01 18:01:47
317 Давидюк Юлія Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ст." 2021-10-01 18:06:27
318 Чамор Лариса Петрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3 2021-10-01 18:10:56
319 Маліновська Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №21 2021-10-01 19:14:04
320 Чернікова Інна Олегівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей # 2 2021-10-01 19:20:08
321 Дудка Таміла Михайлівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-10-01 19:58:55
322 Кулаківська Анна Сергіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-01 20:01:21
323 Дайнеко Наталія Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст.N21 2021-10-01 20:44:54
324 Букавина Наталія Григорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 2021-10-01 21:12:26
325 Ляшук Олена Степанівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Ліцей#1 2021-10-01 21:34:39
326 Саюк Ірина Анатоліївна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 21:35:01
327 Яблонська Людмила Олексіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей #1 2021-10-01 21:44:52
328 Нестеровська Олена Анатоліївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 21:56:17
329 Терещук Олександр Михайлович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ-|-||| ступенів 2021-10-01 22:27:37
330 Будім Світлана Броніславівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей 1 2021-10-02 00:12:39
331 Курсон Інна Ігорівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-02 05:07:46
332 Іщук Олена Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-02 08:51:18
333 Ляшук Ліна Анатоліївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І - ІІІ ступенів " 2021-10-02 09:30:41
334 Самчук Світлана Олегівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 10 художньо-естетичного профілю 2021-10-02 09:34:58
335 Запольська Юлія Юріївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-02 10:01:20
336 Єсипенко Оксана Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа 5 І-ІІІ ступенів 2021-10-02 10:32:18
337 Шкабара Анатолій Михайлович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 10:43:42
338 Медецька Вікторія Юріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ #9 2021-10-02 11:43:05
339 Протоцька Лілія Юріївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-філія опорного навчального закладу "Квітнева ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-02 12:18:09
340 Лапко Оксана Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:29:58
341 Макітрук Марина Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2 2021-10-02 12:51:46
342 Вигівська Анна Вікторівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-02 16:01:25
343 Данильченко Катерина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО І-ІІ ст. імені О. Покальчука 2021-10-02 16:57:56
344 Лабунська Ірина Юріївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 2021-10-02 17:36:44
345 Мельник Олена Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ І-ІІІст 2021-10-02 18:37:13
346 Гіріна Олена Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ I-III ступенів 2021-10-02 20:10:35
347 Осінська Неля Антонівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-02 20:46:45
348 Цакоєва Оксана Василівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Семенівська гімназія 2021-10-02 21:17:05
349 Власюк Олександра Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.Г. Короленка м. Житомира 2021-10-02 23:09:10
350 Гарбарчук Тетяна Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей номер 2 2021-10-02 23:11:41
351 Ткаченко Наталя Борисівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс 'Школа-гімназія' #12 2021-10-03 03:04:17
352 Рафальський Руслан Степанович Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-03 09:08:59
353 Базарова Альона Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 2021-10-03 09:26:47
354 Канчура Оксана Юріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-03 09:30:24
355 Стасюк Ірина Віталіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 09:53:38
356 Пилипчук Ольга Андріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія 2021-10-03 11:01:26
357 Можарівська Олена Дмитрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст.1" 2021-10-03 11:02:11
358 Захарчук Наталія Григорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Климентіївська гімназія" Баранівського ліцею №2 2021-10-03 11:29:56
359 Лисюк Наталія Сергіївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-03 14:49:40
360 Гончарук Ірина Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-03 15:58:39
361 Радкевич Оксана Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-03 16:33:16
362 Литвиненко Наталія Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-03 16:53:47
363 Терещук Аліна Євгеніївна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-03 17:47:21
364 Крилова Лариса Сергіївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 18:27:11
365 Радушинська Наталія Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-10-03 18:55:44
366 Васянович Наталія Олександрівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-03 19:18:56
367 Лучинська Ольга Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 19:27:58
368 Редчиць Ірина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцька гімназія імені Андрія Малишка 2021-10-03 19:34:50
369 Весельська Олена Вікторівна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ 1-111 ступенів 2021-10-03 19:46:48
370 Петрова Тетяна Валентинівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім. О.Дубінчука 2021-10-03 21:37:13
371 Рудик Віра Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Комунальний заклад " Чуднівський ліцей" 2021-10-03 22:01:56
372 Кукса Юрій Сергійович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Слободищанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-03 22:05:21
373 Карпенко Жанна Євгенівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Слободищанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-03 22:06:42
374 Рудик Віра Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" 2021-10-03 22:15:09
375 Прима Юлія Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КОШАРИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ 2021-10-03 22:21:55
376 Кондратчук Юлія Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 22:43:08
377 Мошківська Людмила Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія ОЗО "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" 2021-10-03 22:47:26
378 Хінцінська Марта Богданівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-10-03 23:08:50
379 Лісовська Анна Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-10-03 23:15:19
380 Липко Віра Сергіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей #2 2021-10-03 23:31:12
381 Макаренко Марія Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-10-04 06:35:49
382 Толкач Олена Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-04 08:44:20
383 Кривошиєнко Ірина Михайлівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа I-IIIступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 09:18:10
384 Соболь Наталія Адамівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-04 09:21:32
385 Черненко Аліна Володимирівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ " Вишевицький ліцей " 2021-10-04 09:44:04
386 Дукмас Людмила Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 09:49:36
387 Загоровська Інна Василівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-04 10:15:02
388 Годун Віта Борисівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:19:22
389 Полєва Тетяна Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:32:05
390 Дрозд Світлана Федорівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:47:13
391 Прищепа Тетяна Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «ЗЗСО Ємільчинська гімназія» 2021-10-04 10:47:45
392 Паламарчук Оксана Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:51:12
393 Медалович Ганна Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 10:55:27
394 Ратушна Тетяна Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 10:57:31
395 Піскорська Катерина Михайлівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-04 11:00:56
396 Потапенко Вікторія Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:04:46
397 Гайдай Леся Сергіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО 2021-10-04 11:05:19
398 Мельник Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:10:56
399 Анічкіна Олена Іванівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 11:11:48
400 Марчук Ірина Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-04 11:12:08
401 Вікарій Вікторія Валеріївна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 11:15:19
402 Шулепа Вікторія Сергіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:18:15
403 Марусевич Людмила Олександрівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Вигівська філія Горщиківського ліцею 2021-10-04 11:21:22
404 Брожко Валентина Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:26:37
405 Сорока Ирина Михайлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ І-ІІст 2021-10-04 11:27:28
406 Дерегузова Аліна Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:27:52
407 Шпота Валентина Петрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-04 11:38:39
408 Горбаченко Світлана Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія 1 2021-10-04 11:41:21
409 Шевцова Тетяна Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:43:17
410 Горнович Лариса Євгеніївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:46:02
411 Зінчук Наталія Степанівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ 2021-10-04 11:54:20
412 Пютцеп Юлія Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька загальноосвітня школа 2021-10-04 11:54:45
413 Чиж Наталія Валентинівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія комунальної установи "Ємільчинський ЗЗСО І - ІІІ ст. № 1" Ємільчинськоїселищної ради Житомирської області 2021-10-04 11:55:14
414 Перегуда Ірина Вікторіївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-04 12:08:15
415 Нагорна Олена Гнатівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ 2021-10-04 12:10:02
416 Салькова Юлія Вікторівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей ушомирської сільської ради 2021-10-04 12:35:29
417 Петренко Тетяна Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК"ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ" 2021-10-04 12:50:13
418 Каленюк Наталія Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 12:59:34
419 Баранівська Сніжана Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліївська філія І-ІІ ст 2021-10-04 13:04:39
420 Мордас Валерій В'ячеславович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ І-ІІІст. 2021-10-04 13:10:30
421 Черницька Ольга Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ#26 2021-10-04 13:10:49
422 Барановська Надія Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 13:14:42
423 Кучерук Лілія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 3 2021-10-04 13:16:26
424 Мартинюк Юлія Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 13:17:29
425 Островська Олена Юріївна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:22:17
426 Чайковська Наталія Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської обл. 2021-10-04 13:22:45
427 Столярець Ганна Ярославівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:22:59
428 Сапонюк Інна Володимирівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:23:46
429 Пилипчук Анна Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей Глибочицької сільської ради 2021-10-04 13:24:31
430 Ямкова-Ревунець Олена Вікторівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:45:53
431 Слинчук Галина Володимирівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№2 2021-10-04 13:56:45
432 Савко Людмила Василівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 13:56:46
433 Бут Людмила Віталіївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-10-04 14:21:48
434 Гаврилюк Олена Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 14:22:39
435 Сорока Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:22:59
436 Єременко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей N9 їм. Олега Ольжича 2021-10-04 14:23:05
437 Андреєва Ольга Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 14:23:15
438 Задорожна Людмила Григорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:25:06
439 Король Людмила Анатоліївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей N9 ім. Олега Ольжича 2021-10-04 14:25:56
440 Луцюк Олена Петрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-04 14:26:33
441 Назарчук Людмила Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська зош1-3ст 2021-10-04 14:26:44
442 Проценко Леонід Дмитрович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича 2021-10-04 14:31:23
443 Козік Маріна Юріївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 14:35:12
444 Павлюк Наталія Вікторівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:35:14
445 Ільчук Лілія Анатоліївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-04 14:47:05
446 Пазюка Олена Олегівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-04 14:54:47
447 Медведь Юлія Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-04 14:55:08
448 Нечипорук Дмитро Іванович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 15:03:03
449 Пригорницька Наталія Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-10-04 15:04:05
450 Павельчук Ольга Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 15:12:37
451 Кудим Валентина Олексіївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 15:15:01
452 Січкар Оксана Михайлівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО «Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука» 2021-10-04 15:15:03
453 Радчук Інна Ростиславівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 15:18:01
454 Карпінська Таїса Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-10-04 15:26:53
455 Городецька Олена Владиленівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 15:27:35
456 Горпиніч Ірина Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ 2021-10-04 15:34:30
457 Зарембицька Альбіна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 15:36:52
458 Башинська Інна Станіславівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-04 15:38:42
459 Кальчук Олександра Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ#7 2021-10-04 15:40:08
460 Захарчук Оксана Сергіївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 15:41:13
461 Галамай Анжеліка Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 15:44:55
462 Хицюк Наталія Іванівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія Корнинського ОТГ 2021-10-04 15:57:30
463 Вознюк Тетяна Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-04 16:01:19
464 Хомич-Нефьодова Наталія Сергіївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 16:01:45
465 Євтух Олена Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #26 2021-10-04 16:10:09
466 Філоненко Галина Олексіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька зош І-ІІІ ступенів 2021-10-04 16:23:40
467 Савчук Олена Михайлівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" 2021-10-04 16:23:41
468 Гордієнко Анна Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 міста Новограда-Волинського 2021-10-04 16:23:41
469 Будзинська Ганна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів#14 2021-10-04 16:27:11
470 Миценко Наталія Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 26 2021-10-04 16:37:59
471 Любашенко Ольга Вікторівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей #1 імені І.І. Огієнка 2021-10-04 16:50:05
472 Співак Тетяна Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 17:04:32
473 Штуль Людмила Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І - ІІІ ст. № 3 2021-10-04 17:20:42
474 Мазур Олена Юріївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО 1-111 ступенів 2021-10-04 17:23:20
475 Корженко Євгенія Олександрівнa Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-04 17:24:44
476 Матвієнко Вікторія Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів #6 2021-10-04 17:24:52
477 Хаустович Тетяна Борисівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-04 17:42:33
478 Шпак Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 2021-10-04 17:43:29
479 Мачульська Ірина Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№14 2021-10-04 17:53:22
480 Чала Олена Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ#3 2021-10-04 17:58:23
481 Літвинець Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська загальноосвітня школаI-II ступенів 2021-10-04 18:02:03
482 Комов Микола Романович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки 2021-10-04 18:16:11
483 Беззабарна Ілона Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей #25 м.Житомира 2021-10-04 18:28:54
484 Саганюк Алла Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 18:33:38
485 Літвенко Наталія Леонідівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-10-04 18:55:43
486 Наумова Марина Олександрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Великодивлинський НВК 2021-10-04 18:57:01
487 Дідківський Максим Олександрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
РАДОМИШЛЬСЬКИЙ НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. №4 – ЗДО» ІМ. І.САМОПЛАВСЬКОГО 2021-10-04 19:01:44
488 Овсієнко Ольга Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 м. Житомира 2021-10-04 19:05:27
489 Гарбуза Ірина Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 2021-10-04 19:18:02
490 Розпутенко Інна Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально - виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ст. - заклад дошкільної освіти" 2021-10-04 19:30:30
491 Вишневська Юлія Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ I-III № 3 2021-10-04 19:36:07
492 Савенко Марина Ігорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський ліцей 25 2021-10-04 19:40:50
493 Павлюк Наталія Борисівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:43:28
494 Азізова Катерина Валеріївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Головківська гімназія 2021-10-04 19:48:09
495 Ковкрак Тетяна Іванівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцького ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-04 20:04:19
496 Ольшевська Руслана Олегівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 20:19:29
497 Нікітчина Марія Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N26, м. Житомра 2021-10-04 20:20:36
498 Куликовський Богдан Дмитрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 20:23:31
499 Шинкарук Любов Леонідівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназія 2021-10-04 20:24:35
500 Прачук Людмила Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-04 20:27:30
501 Салімонович Віта Олегівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-10-04 20:43:39
502 Макаренко Олена Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бердичівський міський ліцей #15 2021-10-04 20:44:45
503 Макаренко Олена Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей #15 2021-10-04 20:46:35
504 Потапчук Мирослава Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 20:49:07
505 Лющенко Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей № 25 м. Житомир 2021-10-04 20:53:03
506 Дроздовська Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 21:02:26
507 Бобровницька Олена Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 21:03:52
508 Зелінська Марина Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 21:05:00
509 Ільченко Олена Андріївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 21:11:26
510 Фролова Ольга Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ№5 І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:17:30
511 Лажевська Ніна Степанівна Житомирський район
Волицька ТГ
Великоволицька ЗОШ 2021-10-04 21:19:34
512 Садовнік Ірина Валентинівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Косенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:19:48
513 Кушнір Ірина Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-10-04 21:47:55
514 Грушак Тетяна Володимирівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:13:44
515 Кльоц Катерина Мирославівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 23:30:35
516 Шиш Наталія Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа №21 м. Житомира 2021-10-05 07:11:56
517 Патек Людмила Серафимівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-05 07:50:05
518 Бісик Ольга Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 08:19:26
519 Осауленко Наталія Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький ЗЗСО 1-3 ступенів n 3 2021-10-05 08:22:43
520 Козачок Надія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-05 08:30:22
521 Климчук Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош 26 2021-10-05 08:41:46
522 Данильчук Таїсія Сергіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Підлубівський заклад загальної середньої освіти l-lll ступенів" 2021-10-05 08:46:19
523 Климчук Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зошит 26 2021-10-05 08:49:15
524 Дідківська Тетяна Олександрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:03:51
525 Смик Надія Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:31:43
526 Кошубська Тетяна Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська ЗОШ 2021-10-05 09:52:17
527 Довбиш Олена Валеріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 09:54:17
528 Стрелець Марія Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО 1-111 ступенів 2021-10-05 10:20:46
529 Криворучко Юлія Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-05 10:46:27
530 Журавська Ірина Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #36 ім. Я. Домбровського м. Житомира 2021-10-05 10:58:22
531 Тамберг Тетяна Евальдівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 2021-10-05 10:58:58
532 Бобровницька Олена Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів №33 2021-10-05 11:02:03
533 Пасюк Ірина Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-10-05 11:14:02
534 Рибчинська Людмила Степанівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Печанівський ззсо 2021-10-05 11:19:19
535 Пєлих Марина Анатоліївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:25:50
536 Поліщук Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-05 11:25:53
537 Хоцька Наталія Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського м.Житомира 2021-10-05 11:26:03
538 Трепачова Анастасія Віталіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ 2 2021-10-05 11:53:39
539 Сорочинська Антоніна Михайлівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 11:59:36
540 Солдатенко Лариса Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 12:20:21
541 Осадчук Лариса Андріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 12:24:26
542 Майстер Олена Сергіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ - ЗНЗ I - III ст." 2021-10-05 12:34:08
543 Куровська Олена Антонівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-05 12:34:53
544 Антонюк Олена Аркадіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-IIIступенів №36 імені Я.Домбровського міста Житомира 2021-10-05 12:37:58
545 Будківська Вікторія Сергіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12 2021-10-05 12:44:09
546 Садовська Яніна Михайлівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-05 12:45:59
547 Полянчук Олена Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Бррусилівський ліцей 1 ім.І.І. Огієнка 2021-10-05 12:52:25
548 Ліпінська Світлана Григорівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-05 13:35:06
549 Гудь Олена Олексіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей #11 2021-10-05 13:54:41
550 Гончаренко Світлана Вікторівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Опорний навчальний заклад "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 14:14:30
551 Рагуліна Тетяна Георгіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 26 2021-10-05 14:28:02
552 Семчук Галина Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 14:39:31
553 Іванисько Наталія Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 2021-10-05 14:43:48
554 Біленька Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ ОЗО "Барашівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради" 2021-10-05 14:54:29
555 Іванюк Ірина Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 15:53:58
556 Грушевська Валентина Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:05:21
557 Конон Іванна Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:23:02
558 Семенюк Наталія Дмитрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ l - lll ступенів 2021-10-05 16:49:02
559 Малашик Оксана Андріївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ступенів Корнинського ООЗ І - ІІІ ступенів Корнинської селищної ради 2021-10-05 17:04:42
560 Дубинчук Тетяна Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська середня загальноосвітня школа 1-2 ступенів 2021-10-05 18:02:36
561 Ковальчук Юлія Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #21 м. Житомир 2021-10-05 18:18:50
562 Козуб Ганна Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-05 18:46:08
563 Мелянчук Ніла Євгеніївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 19:31:31
564 Руденька Світлана Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 19:44:29
565 Головатюк Зінаїда Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГ 2 2021-10-05 20:22:02
566 Гренадьорова Іванна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ#1 2021-10-05 21:17:59
567 Комаровська Лариса Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська зош І-ІІІ ступенів 14 2021-10-05 21:35:56
568 Соботюк Ніна Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 21:57:08
569 Кукса Марина Леонідівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-05 22:15:45
570 Саборницька Ірина Олексіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського м. Житомира 2021-10-05 22:57:08
571 Десюк Юлія Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської області 2021-10-06 02:06:10
572 Вербіцька Оксана Ростиславівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-06 07:03:31
573 Подгузова Вікторія Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош 5 2021-10-06 08:07:02
574 Рижко Олена Сергіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО 1-3 ступенів 2021-10-06 08:23:07
575 Музиченко Ярослава Адамівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І - ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-10-06 09:26:54
576 Пашкевич Світлана Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів N15 2021-10-06 10:02:08
577 Павелко Сергій Васильович Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія" Коднянського ліцею 2021-10-06 10:02:50
578 Духновська Олеся Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 10:10:29
579 Косинська Оксана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський ліцей 11 2021-10-06 11:09:53
580 Кульчицька Олеся Анатоліївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-06 11:17:08
581 Ющенко Юлія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня шктла 1-3 ступенів #3 2021-10-06 11:22:24
582 Кальчук Наталія Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Рачківська початкова школа 2021-10-06 13:35:44
583 Красовська Олена Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів №33 2021-10-06 13:57:33
584 Ребець Тетяна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 14:03:55
585 Савчук Олена Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 14:11:52
586 Мухоїд Оксана Мирославівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-10-06 14:32:04
587 Милінська Ольга Євгенівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ ОЗО "Барашівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради" 2021-10-06 14:42:58
588 Хіміч Володимир Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 15:56:29
589 Старовойт Наталія Сергіївна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО I-III ст 2021-10-06 16:10:48
590 Омельянчук Людмила Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 16:31:25
591 Клименко Світлана Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа l-lll ступенів 36 ім.Я.Домбровського м.Житомира 2021-10-06 16:41:42
592 Бордюг Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-06 17:15:53
593 Михайловська Людмила Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Валерія Вікторовича Бражевського 2021-10-06 17:43:59
594 Ткачук Олена Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-06 18:38:24
595 Гаєвська Тетяна Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія №2 імені В. Сингаївського" 2021-10-06 19:50:43
596 Черниш Аліна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" 2021-10-06 21:38:46
597 Скворцова Інна Петрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-10-06 21:42:46
598 Грановская Олена Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ВСП " Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" 2021-10-06 21:49:45
599 Лапчевська Тетяна Антонівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Першотравневий ЗЗСО І-ІІІ ст 2021-10-06 22:27:50
600 Грановська Олена Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ВСП " Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" 2021-10-06 23:08:49
601 Клюковська Наталя Олексiiвна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШ I - III ст 2021-10-07 07:41:20
602 Толкач Наталія Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-10-07 07:45:29
603 Кучерявенко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 08:20:44
604 Семенюк Наталія Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 30 2021-10-07 08:46:46
605 Бачаєва Юлія Анатоліївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 09:09:27
606 Поліщук Альона Валентинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" 2021-10-07 09:19:07
607 Помінчук Валентина Вікторівна Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицький ЗЗСО 2021-10-07 09:26:54
608 Сердега Наталія Олексіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ВСП"Житомирський торгівельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ" 2021-10-07 10:26:27
609 Приймак Казиміра Болемлавівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей4 2021-10-07 10:30:10
610 Радченко Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 10:32:37
611 Боярська Ніна Миколаївнп Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-07 11:26:17
612 Лугина Інна Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 12:07:10
613 Хіміч Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #1 Баранівської міської ради 2021-10-07 12:23:04
614 Хомич Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #1 Баранівської міської ради 2021-10-07 12:23:41
615 Падун Світлана Григорівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Ліцей 1 Баранівської міської ради 2021-10-07 12:24:53
616 Горбач Ольга Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-10-07 14:06:45
617 Федорук Олександр Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської області 2021-10-07 14:10:31
618 Максимчук Ірина Олексіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-10-07 14:13:22
619 Шерстюк Марія Володимирівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп’ятигірський ЗЗСО 2021-10-07 14:26:45
620 Балема Тетяна Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м.Коростеня 2021-10-07 14:52:53
621 Денисюк Тетяна Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 15:00:33
622 Чернюк Анастасія Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 15:05:54
623 Боярська Ніна Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-07 15:08:10
624 Тариба Дарія Павлівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ступенів 2021-10-07 15:25:25
625 Тайрова Надія Василівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-07 15:35:58
626 Огородник Любов Харитонівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія Корнинський ООЗ 2021-10-07 15:42:18
627 Баранівська Наталія Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей № 24 2021-10-07 15:49:00
628 Кравець Тетяна Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Коростенський міський колегіум 2021-10-07 15:53:27
629 Загурська Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 15:55:14
630 Михайленко Ірина Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-07 17:13:08
631 Согуйко Юлія Леонідівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинський НВК "Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-10-07 17:25:31
632 Огородник Любов Харитонівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія КорнинськийООЗ 2021-10-07 17:49:37
633 Пилипенко Анна Андріївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-07 18:22:44
634 Ігнатюк Леся Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ I-III ст.#3 2021-10-07 18:52:50
635 Ільчук Людмила Андріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #1 Баранівської міської ради 2021-10-07 18:58:25
636 Каленик Світлана Юріївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей #1 імені Н.Сосніної" І-ІІІ ст. 2021-10-07 20:49:20
637 Лукиша Леся Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Літківський НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів-ЗДО" 2021-10-07 21:03:03
638 Бурніс Аза Миколаївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 21:42:33
639 Бурніс Олександр Васильович Житомирський район
Потіївська ТГ
Комунальна установа Потіївської сільської ради " Потіївський ліцей" 2021-10-07 21:47:19
640 Радкевич Ірина Юріївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-07 23:17:38
641 Макаренко Марія Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська ЗОШ І-ІІІ СТ. 2021-10-08 08:39:38
642 Яриновська Тамара Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-10-08 10:00:58
643 Крот Ганна Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 15 2021-10-08 10:09:25
644 Міщенко Мирослава Василівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-08 11:31:54
645 Коркушко Галина Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І -ІІІ ступенів" 2021-10-08 12:30:22
646 Лапчик Юлія Миколаївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Карповецька ЗОШ І-III ст. 2021-10-08 13:00:12
647 Гаврилко Ольга Вікторівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-08 13:19:19
648 Лашевич Валентина Йосипівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 13:22:05
649 Літвінова Яна Валеріївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 13:24:00
650 Кулачок Майя Владиславівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:13:06
651 Петруняк Наталія Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 14:23:13
652 Басюк Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:29:45
653 Курінна Тетяна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія 1 2021-10-08 14:39:13
654 Вільдеман Лілія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖЕЛ 24 2021-10-08 17:11:11
655 Ліпінський Ігор Юрійович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-08 20:17:03
656 Лось Оксана Юріївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-08 21:27:13
657 Шлапак Оксана Валеріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 08:32:27
658 Максимчук Ірина Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-09 09:50:07
659 Яхимович Ольга Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Житомирської області 2021-10-09 22:13:41
660 Могілевська Лариса Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська міська гуманітарна гімназія 23 М. Очерета. 2021-10-10 08:01:01
661 Іванчик Ольга Анатоліївна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей 2021-10-28 14:59:01
662 Білецька Ольга Анатоліївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Остапівський НВК 2021-11-01 10:39:35
663 Бромірська Наталія Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарічанська ЗОШ І-ІІ 2021-11-02 09:33:45
664 Бондар Оксана Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Зарудинецька ЗОШ І-ІІІ 2021-11-02 09:35:30
Повернутись на головну сторінку