Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Олексин Тарас Богданович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 16:09:39
2 Дмитренко Петро Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія Баранівської міської ради 2021-09-29 16:43:01
3 Огороднік Наталія Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:54:26
4 Бабійчук Марина Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-29 17:03:22
5 Баранівський Олександр Олексійович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 17:16:51
6 Максименко Галина Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 17:48:05
7 Бочаров Юрій Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 18:02:24
8 Калініченко Світлана Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 18:15:04
9 Мельниченко Володимир Антонович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ I-IIст. 2021-09-29 18:17:10
10 воробей Андрій Ананійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ 2021-09-29 18:27:00
11 Москвич Володимир Нестерович Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 18:29:15
12 Михайловська Світлана Трохимівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ l-lll ступенів 2021-09-29 18:32:54
13 Захарчук Віктор Миколайович Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:54:53
14 Ващенко Інесса Віталіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:10:26
15 Гаврилюк Олексій Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:18:37
16 Любенок Андрій Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:31:04
17 Кліменчук Денис Валентинович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 19:40:03
18 Мойсієнко Любов Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька ЗОШ 2021-09-29 20:00:21
19 Корзун Леся Віталіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІст 9 2021-09-29 20:02:41
20 Лотоцький Віктор Миколайович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський заклад загальної середньої освіти 2021-09-29 20:27:39
21 Білан Олександр Миколайович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський ЗЗСО ім. О.І.Онишка 2021-09-29 20:46:31
22 Козловець. Василь. Васильович. Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ I-III ступенів. 2021-09-29 20:52:14
23 Гарбовський Іван Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:06:26
24 Вдовенко Руслан Олегович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:12:56
25 Фурманенко Петро Іванович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ I-IIст 2021-09-29 21:15:21
26 Коваленко Микола Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:20:41
27 Боричевський Сергій Олександрович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:30:27
28 Зубрейчук Максим Степанович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:35:22
29 Рябушенко Яна Миколаївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ I-II ст. 2021-09-29 21:44:42
30 Вознюк Василь Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-29 21:50:12
31 Степаницький Володимир Юрійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ |-||| ст. 2021-09-29 21:52:23
32 Костюк Олександр Миколайович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:55:53
33 Євпак Василь Ярославович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:59:11
34 Свінціцька Інна Олексіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-09-29 22:00:39
35 Ширма Володимир Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 22:25:43
36 Савенко Віталій Васильович Коростенський район
Народицька ТГ
Латашівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 22:57:03
37 Скрипнюк Юрій Олексійович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 07:33:03
38 Савчук Сергій Анатолійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Кулішівській ЗЗСО 2021-09-30 07:38:06
39 Палій Віктор Володимирович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО 2021-09-30 07:38:33
40 Пантус Роман Григорович Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:20:59
41 Гомонюк Сергій Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:36:06
42 Верук Наталія Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:48:46
43 Передерій Віталія Олегівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-30 08:49:49
44 Шаботинський Вадим Олегович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 08:59:11
45 Рудой Дмитро Петрович Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст 2021-09-30 08:59:15
46 Юхимович Віктор Анатолійович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:02:49
47 Святюк Павло Васильович Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 09:10:44
48 Дзюбчук Валентин Олексійович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 09:18:37
49 Остапчук Василь Васильович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 09:22:21
50 Мінчук Галина Захарівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 09:26:06
51 Кожан Сергій Васильович Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:28:27
52 Коваленко Оксана Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ 2021-09-30 09:32:34
53 Бєлянцева Венера Рафаїлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-30 09:32:38
54 Сіроткіна Світлана Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 09:34:53
55 Іванчук Олександр Васильович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:36:26
56 Сологуб Галина Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:37:22
57 Федоренко Юлія Костянтинівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:38:48
58 Фомін Андрій Леонідович Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-09-30 09:42:27
59 Матіїв Юрій Миколайович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-09-30 09:42:33
60 Митченок Олександр Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:43:02
61 Каснер Людмила Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей№2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:44:12
62 Радчук Світлана Дмитрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:46:27
63 Райс Сергій Юрійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:58:18
64 Савченко Аліна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:59:10
65 Ткачук Сергій Євгенович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 10:00:54
66 Маринчин Анатолій Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 10:03:57
67 Боярчук Ольга Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:07:11
68 Грибєнчиков Іван Іванович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 10:14:37
69 Жилін Валерій Олександрович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ І-ІІІ ст. номер 1 2021-09-30 13:13:50
70 Гопанчук Сергій Миколайович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ #7 2021-09-30 13:15:40
71 Самусєв Василь Михайлович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-30 13:19:45
72 Таценко Марина Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:24:18
73 Кривоус Юрій Григорович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 2021-09-30 13:24:51
74 Корніцька Ольга Миколаівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей 2 Андрушівськоі міської ради 2021-09-30 13:33:09
75 Наумов Роман В'ячеславович Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська ЗОШ 2021-09-30 13:38:37
76 Козиренко Андрій Володимирович Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК "школа-гімназія" номер 2 2021-09-30 13:40:36
77 Качанюк Юлія Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:41:00
78 Горбачук Валентина Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 2021-09-30 13:41:09
79 Нестеренко Володимир Васильович Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:46:09
80 Атаманська Оксана Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І- ІІ ст 2021-09-30 13:50:21
81 Власенко Анастасiя Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК школа гімназія 2 2021-09-30 13:56:19
82 Пилипчук Олександр В'ячеславович Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 13:59:34
83 Шилова Олена Ігорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 14:01:26
84 Андрушкевич Андрій Володимирович Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:03:13
85 Дичук Вадим Юрійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:08:46
86 Романчук Володимир Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-30 14:14:14
87 Даніловський Олександр Степанович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 14:15:20
88 Степанчук Сергій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 14:20:31
89 Мороз Віктор Михайлович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:21:25
90 Лівечко Олександр Ігорович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ3 2021-09-30 14:27:48
91 Белінський Віктор Вячеславович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І. І. Огієнка 2021-09-30 14:28:57
92 Корзун Петро Анатолійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 14:29:09
93 Петренко Віолета Віталіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:30:12
94 Савчук Олександр Анатолійович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:37:18
95 Козир Олександр Оксентьович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 3 2021-09-30 14:45:39
96 Гамерник Василь Миколайович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:48:29
97 Петренко Анатолій Оксентійович Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради 2021-09-30 14:56:44
98 Свінціцький Микола Едуардович Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:59:12
99 Михайленко Володимир Сергійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:13:00
100 Барановський Олександр Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:17:31
101 Бондарчук Віктор Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №I 2021-09-30 15:19:07
102 Северенчук Оксана Володимирівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:23:28
103 Максимчук Ганна Михайлівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія Хижівська гімназія 2021-09-30 15:39:44
104 Чорний Віктор Миколайович Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:43:33
105 Мельниченко Сергій Петрович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:49:45
106 Прохоренко Олександр Сергійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Житомирської області 2021-09-30 15:57:01
107 Кутерженко Олександр Володимирович Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 8 2021-09-30 17:06:09
108 Костін Дмитро Вікторович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 17:28:55
109 Кобилинський Ілля Вікторович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 17:32:07
110 Красюк Петро Петрович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 17:36:32
111 Мельник Михайло Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 2021-09-30 17:36:58
112 Кулик Анатолій Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей 1 2021-09-30 17:39:10
113 Чорний Віктор Миколайович Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія опорного закладу загальної середньої освіти Стрибізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Курненської сільської ради Пулинського району Житомирської області 2021-09-30 18:05:37
114 Шакор Наталія Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК"школа-гімназія-ліцей"№10 2021-09-30 18:14:47
115 Мотижена Ольга Костянтинівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:16:16
116 Федоренко Вячеслав Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Велокочернігівська філія ОЗО“Овруцький ЗЗСО l-lll ступенів №4” 2021-09-30 18:30:05
117 Бондарчук Петро Іванович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК "Школа-гімназія-ліцей" !0 2021-09-30 18:31:13
118 Мурга Анна Юріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-09-30 19:21:19
119 Кузьменко Наталія Дмитрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей Старосілецької сільської ради 2021-09-30 20:13:25
120 Єрмоленко Олена Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 20:24:09
121 Веселовська Вікторія Віталіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирськоїобласті 2021-09-30 20:36:13
122 Капитула Віктор Якович Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія 2021-09-30 21:13:30
123 Бєлов Олександр Олександрович Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 21:35:25
124 Ліневич Микола Григорович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей № 1 2021-09-30 21:39:14
125 Камінська Вікторія Петрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-09-30 21:58:11
126 Федоренко Оксана Віталіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:02:15
127 Романчук Віктор Васильович Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 22:04:46
128 Федорівська Анна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:05:40
129 Макаренков Олександр Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 22:11:24
130 Гуз Олександр Олександрович Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО 2021-09-30 22:18:59
131 Бондар Микола Євгенович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 22:20:52
132 Бойко Василь Васильович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-09-30 22:43:41
133 Нижник Сергій Володимирович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:50:25
134 Бабійчук Ірина Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:53:09
135 Яценко Зоя Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО I-III ступенів 2021-09-30 22:53:26
136 Прохоренко Иван Григорович Коростенський район
Коростенська ТГ
Школа 3 2021-09-30 22:57:03
137 Яценко Василь Григорович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 23:07:19
138 Ніколайчук Іван Володимирович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-09-30 23:33:10
139 Дмитренко Микола Іванович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:56:29
140 Мосійчук Олександр Вікторович Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-10-01 08:54:46
141 Рудюк Наталія Броніславівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 09:18:46
142 Можаровська Тетяна Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 9 2021-10-01 09:23:51
143 Повторейко Тетяна Віталіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 9 2021-10-01 09:24:26
144 Гуцол Ігор Анатолійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:29:03
145 Ястремський Микола Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:31:58
146 Рибіцький Петро Францович Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:33:26
147 Кусковецький Андрій Всеволодович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
філія мокренська гімназія Дубрівської загально освітньою школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:34:42
148 Корнійчук Віктор Прокопович Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:41:47
149 Кузьмич Сергій Валерійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 9 2021-10-01 09:42:00
150 Бражевський Руслан Олександрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 09:42:49
151 Сидорчук Олександр Володимирович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:44:51
152 Бура Анастасія Павлівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 09:51:11
153 Цьопич Олександр Андрійович Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська ЗОШ 2021-10-01 10:00:30
154 Ковальчук Андрій Олегович Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-01 10:14:35
155 Юхимович Віктор Анатолійович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:19:56
156 Баліцька Алла Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:20:18
157 Романчук Володимир Дмитрович Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:22:16
158 Грищук Оксана Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 10:23:47
159 Кліменчук Федір Михайлович Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:25:44
160 Мельник Віра Романівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-10-01 10:26:10
161 Балан Світлана Павлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:26:48
162 Марценюк Володимир Анатолійович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:30:12
163 Короткий Віктор Миколайович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-10-01 10:41:57
164 Харченко Сергій Валерійович Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-01 10:45:27
165 Вальчук Валентина Леонідівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ"ЧЕРВОНЕНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ " 2021-10-01 10:48:55
166 Філіпець Віктор Іванович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 10:56:33
167 Молодецький Віталій Петрович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 10:57:00
168 Воронков Олександр Миколайович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 10:58:50
169 Левківська Ольга Віталіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО I-II ступенів ім.О.Покальчука 2021-10-01 11:05:34
170 Левківський Анатолій Петрович Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 11:06:59
171 Сорока Григорій Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківськівська філія КУ ОЗО"Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1 Ємільчинський селищної ради Житомирської області" 2021-10-01 11:07:29
172 Мельниченко Валентина Валентинівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:13:53
173 Бех Максим Олександрович Коростенський район
Коростенська ТГ
Кожухівський ліцей 2021-10-01 11:21:21
174 Стужук Валентин Володимирович Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І - ІІІ ст 2021-10-01 11:33:42
175 Микитюк Микола Семенович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-01 11:35:04
176 Лобащук Степан Борисович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:35:21
177 Камінчук Микола Петрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-01 11:38:06
178 Гапчук Володимир Іванович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:43:04
179 Шпак Галина Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:45:15
180 Дубенюк Василь Миколайович Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 11:47:11
181 Плотіцин Костянтин Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська приватна гімназія "Ор Авнер" Житомирської області 2021-10-01 11:57:10
182 Тимощук Валентин Іванович Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:06:32
183 Маламут Віталій Сергійович Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-10-01 12:06:40
184 Гайченя Олександр Адамович Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська зош 2021-10-01 12:09:59
185 Козловець Микола Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-10-01 12:15:49
186 Кравченко Зореслав Миколайович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 12:16:15
187 Кравченко Олександр Миколайович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька загальноосвітня школа №3 2021-10-01 12:16:47
188 Гладищук Любов Олексіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія Зеремлянська гімназія Баранівського ліцею 2 2021-10-01 12:21:52
189 Босик Дарина Михайлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-01 12:27:41
190 Онищук Вадим Іванович Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 12:30:03
191 Величко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ 2021-10-01 12:34:21
192 Литвинчук Володимир Миколайович Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-01 12:34:27
193 Лук'янчук Світлана Віталіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГN2 2021-10-01 12:41:07
194 Журахівська Наталія Володимирівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:43:59
195 Сологуб Тарас Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:46:45
196 Сабашний Володимир Андрійович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:15:08
197 Пантелеймонов Микола Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-01 13:18:21
198 Шейдецький Олександр Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім.О. Сябрук 2021-10-01 13:18:54
199 Шевчук Антон Вікторович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:30:05
200 Єкатеринчев Михайло Петрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-01 13:31:26
201 Вакулко Сергій Петрович Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 13:35:08
202 Білецький Олександр Володимирович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:45:28
203 Гороницький Артем Леонідович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ#10 2021-10-01 14:34:16
204 Кучер Сергій Миколайович Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-10-01 14:42:30
205 Серпутько Олександр Сергійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Середівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-01 15:00:17
206 Шеремета Микола Юрійович Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 15:07:54
207 Лівандовський Борис Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія 2021-10-01 15:33:17
208 Базильчук Руслан Владиславович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1» 2021-10-01 16:29:25
209 Волинець Валентин Володимирович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:52:39
210 Хабчик Аркадій Аркадійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 17:34:06
211 Церпіцька Людмила Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Спеціальна школа №1 2021-10-01 18:09:53
212 Данюк Віктор Петрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Миколаївський ЗЗСО I-III cтупенів 2021-10-01 19:51:58
213 Свенцицький Сергій Анатолійович Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІст. 2021-10-01 20:04:13
214 Степанюк Леонід Васильович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ 2021-10-01 20:09:13
215 Петришин Віктор Іванович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ 2021-10-01 20:11:37
216 Яндульська Алла Борисівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 2021-10-01 20:17:03
217 Стащук Айвар Анатолійович Коростенський район
Коростенська ТГ
КМГ #7 2021-10-01 20:32:16
218 Стрельченко Іванна Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖЕЛ24 2021-10-01 21:13:35
219 Тарасюк Валерій Віталійович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська ЗОШ 1-3ступенів №2 2021-10-01 22:07:26
220 Лебіга Василь Петрович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ 1-3ст. 2021-10-01 22:42:06
221 Першко Анатолій Сергійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницька Гімназія 2021-10-01 23:44:46
222 Гладищук Любов Олексіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Зеремлянська філія Баранівський ліцей 2 2021-10-02 07:14:23
223 Лесик Віталій Якович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спецшкола 2021-10-02 09:10:08
224 Кушимов Вадим Павлович Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія ОНЗ БТЛ "Радовель" 2021-10-02 09:13:39
225 Дятел Валерий борисович Валерий Борисович Житомирський район
Житомирська ТГ
Зош N21 2021-10-02 09:21:31
226 Пужаєв Станіслав Ігорович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-02 09:54:28
227 Громок Валентина Сергіївна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:27:04
228 Волченко Ігор Віталійович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-02 13:04:54
229 Бойко Наталія Русланівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім. Ольги Сябрук 2021-10-02 14:31:41
230 Снігурець Олексій Юрійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія 2021-10-02 14:42:05
231 Шевчук Олександр Петрович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 19:36:49
232 Клюско Світлана Степанівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 2021-10-02 20:48:28
233 Янчевський Сергій Олександрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-10-03 00:12:17
234 Чиж Сергій Сергійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс школа гімназія 12 2021-10-03 08:48:46
235 Ченцова Валентина Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
В- Деревичівська ЗОСШ 1-3 ст. 2021-10-03 11:11:13
236 Смолюк Сергій Володимирович Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-03 14:28:58
237 Рубаносов Андрій Борисович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Семенівська гімназія І-ІІ ступенів 2021-10-03 15:43:31
238 Шимко Сергій Дмитрович Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-03 18:35:54
239 Купрейчук Віктор Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО"Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 19:03:28
240 Кузик Юрій Миколайович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський загальноосвітній НВК #4 2021-10-03 19:34:27
241 Гусар Віктор Адамович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 19:35:34
242 Коваль Андрій Миколайович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-03 19:42:17
243 Осипчук Ігор Іванович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 21:35:58
244 Дубницький Петро Миколайович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім. І. І. Огієнка 2021-10-03 22:33:48
245 Костриця Ірина Василівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-04 08:31:16
246 Іванов Сергій Валерійович Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошне 2021-10-04 08:31:52
247 Адаміцький Петро Петрович Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ 2021-10-04 08:58:47
248 Гребенюк Наталія Вікторівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-04 09:05:29
249 Куркодим Андрій Миколайович Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" 2021-10-04 09:26:53
250 Цимбалюк Ігор Миколайович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #3 Коростишівської міської ради 2021-10-04 09:32:05
251 Стемповський Олег Леонідович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 м. ЖИТОМИР 2021-10-04 09:38:07
252 Багінський Володимир Васильович Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ " Вишевицький ліцей " 2021-10-04 09:43:01
253 Ляшук Олександр Михайлович Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська гімназія 2021-10-04 09:45:01
254 Галінський Володимир Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:05:44
255 Храбан Ігор Сергійович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:07:49
256 Ляшук Віктор Іванович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:43:44
257 Подпольна Лілія Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:47:25
258 Бондарук Олена Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 2021-10-04 10:49:45
259 Слободянюк Людмила Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцькій ЗЗСО 2021-10-04 11:03:28
260 Затилюк Григорій Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-10-04 11:11:05
261 Пінчук Віталій Володимирович Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-04 11:12:38
262 Ващук Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:23:11
263 Шумейко Олександр Васильович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:24:30
264 Твердохліб Жанна Олексіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 2021-10-04 11:35:42
265 Антонюк Анатолій Андрійович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:02:59
266 Шевчук Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:04:41
267 Дзюбенко Петро Іванович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей Коростишівської міської ради 2021-10-04 12:08:50
268 Саприко Лариса Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 12:12:08
269 Соловей Олег Олександрович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:21:23
270 Нєлєпіна Зоя Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 12:33:46
271 Подкур Руслан Никонорович Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ «Нововелідницька ЗОШ І -ІІІ ст.» 2021-10-04 12:35:00
272 Гуща Олег Олександрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:13:48
273 Степурко Богдана Володимирівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-04 13:18:08
274 Некрашевич Микола Олександрович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 13:20:57
275 Горчинський Богдан Станіславович Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 13:26:23
276 Міньковець Ярослав Вікторович Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:29:28
277 Герус Олег Володимирович Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ І - ІІ ступенів 2021-10-04 13:30:37
278 Литвинчук Світлана Олегівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-04 13:30:38
279 Гаращук Сергій Олександрович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І - ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-10-04 13:33:44
280 Загоруйко Андрій Олександрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 13:44:47
281 Чижук Олег Васильович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Киянський загальноосвітній заклад I-III ступенів" 2021-10-04 13:45:30
282 Цимбалюк Святослав Миколайович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:52:14
283 Кулевський Максим Іванович Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 13:54:06
284 Міськова Валентина Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-04 13:57:46
285 Ліпей Катерина Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
СУщанська ЗОШ 2021-10-04 14:14:03
286 Демченко Олександр Юрійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 14:16:51
287 Першко Анатолій Сергійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО l-ll ст. 2021-10-04 14:18:58
288 Рижук Володимир Аркадійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:23:20
289 Пархомчук Валерій Васильович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:29:44
290 Туровець Анатолій Антонович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-10-04 14:30:18
291 Грабчук Олена Василівка Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:45:05
292 Скобель Людмила Володимирівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
"Крилівська гімназія" 2021-10-04 14:45:12
293 Кравченко Ольга Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 2021-10-04 14:47:06
294 Дятел Валерий Борисович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ N21 2021-10-04 14:50:24
295 Лопатинська Олена Леонідівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-04 14:57:19
296 Духопело Сергій Володимирович Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 15:03:26
297 Литвинчук Сергій Петрович Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 15:04:57
298 Расенчук Микола Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-04 15:11:20
299 Корольчук Юрій Іванович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО 1-111 ст. 2021-10-04 15:26:49
300 Ващук Юрій Кирилович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-04 15:32:58
301 Власовець Микола Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 15:38:46
302 Кондратовець Світлана Сергіївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Кз головківська гімназія 2021-10-04 15:48:28
303 Кондратенко Альона Олександрівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-04 15:49:43
304 Омельчук Віктор Сергійович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №7 імені В.В.Бражевського 2021-10-04 15:50:04
305 Вітраченко Олександр Миколайович Житомирський район
Коростишівська ТГ
ліцей #3 2021-10-04 15:50:53
306 Грушак Володимир Валентинович Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 15:51:16
307 Фесько Олександр Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-04 16:18:23
308 Цімох Володимир Анатолійович Житомирський район
Чуднівська ТГ
ВЕЛИКОКОРОВИНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ Чуднівської міської ради Житомирської област 2021-10-04 16:25:41
309 Шлямар Тетяна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 2021-10-04 16:42:29
310 Омельченко Іван Васильович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖМГ 3 2021-10-04 16:47:47
311 Босик Андрій Володимирович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 16:51:36
312 Опарін Руслан Григорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська ЗОШ 2021-10-04 17:02:47
313 Грігорова Юліана Йосипівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ 2021-10-04 17:54:51
314 Трондюк Віктор Григорович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів 2021-10-04 17:58:25
315 Гундерук Світлана Анатоліївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліївська філія l-ll ступенів 2021-10-04 18:18:52
316 Матвеєв Андрій Ігорович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІст.6 2021-10-04 18:19:57
317 Левадний Роман Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-04 19:30:42
318 Шуляк Лілія Вікторівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки 2021-10-04 19:43:35
319 Номерчук Володимир Миколайович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-10-04 19:57:27
320 Бобрик Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-04 20:22:45
321 Прачук Сергій Петрович Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:33:59
322 Макарчук Роман Миколайович Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-04 20:41:32
323 Гановский Павло Сергійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 міста Житомира імені гетьмана Івана Виговського 2021-10-04 20:53:28
324 Федорина Ірина Жоржівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 21:01:13
325 Баранчук Анатолій Євгенович Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 21:08:13
326 Федоренко Тетяна Олексіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький ЗЗСО l - lll ступенів №3 2021-10-04 21:10:17
327 Iскоростенська Iрина Олегiвна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Вигiвська фiлiя Горщикiвського лiцею 2021-10-04 21:28:50
328 Атаманчук Ярослав Федорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО l-lllст. 2021-10-04 21:45:00
329 Горбачевський Валерій Павлович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" 2021-10-04 21:45:47
330 Атаманчук Ярослав Федорович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО l-lllст. 2021-10-04 21:54:21
331 Паламарчук Михайло Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 22:13:38
332 Янішевський Михайло Миколайович Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:23:40
333 Сірий Олександр Вікторович Житомирський район
Волицька ТГ
волицька ЗОШ 1-2 ступенів 2021-10-05 07:56:45
334 Заречний Микола Васильович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-10-05 08:14:22
335 Іщенко Сергій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-05 08:25:24
336 Левченко Алла Костянтинівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-05 09:02:00
337 Кучерявенко Максим Віталійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти 2021-10-05 09:06:51
338 Цимбалюк Ольга Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишіівської міської ради 2021-10-05 09:20:37
339 Михальченко Сергій Олександрович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:36:44
340 Гребінь Сергій Васильович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:58:53
341 Янкевич Анатолій Валерійович Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІст. 2021-10-05 10:19:04
342 Чиж Тетяна Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-05 10:19:49
343 Потійчук Євген Васильович Коростенський район
Гладковицька ТГ
ГЛАДКОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 2021-10-05 10:35:30
344 Ліщенко Віктор Володимирович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-05 10:50:46
345 Юрківський Олексій Олександрович Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-10-05 11:04:36
346 Вакуленко Ніна Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:24:46
347 Лазука Святослав Віталійович Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І- ІІІ ступенів #3 2021-10-05 11:29:33
348 Ісаєва Лілія Іванівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
РИШАВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:30:57
349 Старунська Людмила Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:32:34
350 Філоненко Інна Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів #3 2021-10-05 11:35:49
351 Семенченко Юрій Петрович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенської гімназія 2021-10-05 11:42:44
352 Шуляренко Анастасія Олексіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 1-3 ступенів N26 м.Житомира 2021-10-05 11:53:16
353 Колесник Олександр Васильович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:21:48
354 Мельник Юрій Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 12:26:15
355 Клименко Віктор Петрович Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗІ-ІІІ ступенів -ДНЗ" 2021-10-05 12:55:31
356 Глєбова Марія Олексіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 2021-10-05 12:58:01
357 Ващенко Сергій Сергійович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:15:21
358 Грабілова Олена Маївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-05 13:23:48
359 Чижевський Юрій Петрович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:34:03
360 Бабій Віктор Олександрович Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-05 13:53:34
361 Дударчик Степан Васильович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 2021-10-05 13:54:41
362 Рева Олексій Анатолійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І- ІІ ступенів 2021-10-05 14:02:30
363 Острижнюк Станіслав Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-05 14:04:33
364 Степура Василь Іванович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія Білокоровицької сільської ради Житомирської області 2021-10-05 14:13:36
365 Гриневич Олена Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 14:31:32
366 Беззубець Максим Анатолійович Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:41:34
367 Терейковський Сергій Дмитрович Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 15:00:34
368 Лавренчук Сергій Георгійович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ 2021-10-05 16:02:20
369 Майковець Дмитро Валерійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 16:12:13
370 Сушицький Руслан Русланович Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:22:26
371 Чорний Юрій Сергійович Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ"Чуднівський ліцей" 2021-10-05 16:34:12
372 Вознюк Юрій Васильович Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів-заклад дошкільної освіти" Любарської селищної ради. 2021-10-05 16:57:02
373 Ковальчук Катерина Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загально освітня школа |-||| ступенів 6 2021-10-05 19:17:50
374 Руденький Анатолій Олексійович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-05 19:56:39
375 Франчук Микола Олександрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська ЗОШ l-lll cm. 2021-10-05 20:37:25
376 Васьковець Максим Вікторович Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія Корнинського ООЗ 2021-10-05 21:17:22
377 Ковальчук Юрій Володимирович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-10-05 22:44:47
378 Гарбар Олег Ігорович Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-05 23:08:00
379 Гой Петро Петрович Житомирський район
Романівська ТГ
СТАРОЧУДНІВСЬКОГУТЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РОМАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-06 08:47:35
380 Дорошенкова Наталія Аркадіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-06 09:03:02
381 Іщук Володимир Павлович Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб`ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ" І-ІІІ ступенів" 2021-10-06 09:52:25
382 Павелко Сергій Васильович Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія" Коднянського ліцею 2021-10-06 10:05:15
383 Артемчук Віктор Ростиславович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська СЗШІ-ІІІ ступенів 2021-10-06 10:43:12
384 Рожко Оксана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 11:09:01
385 Войтович Юрій Борисович Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-06 11:42:44
386 Хлопотнова Ніна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 11:50:55
387 Чудовський Максим Вікторович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-10-06 13:27:25
388 Цьопич Олександр Андрійович Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:31:21
389 Денисюк Микола Петрович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 14:04:51
390 Соколовська Анна Павлівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-06 16:02:54
391 Козаченко Світлана Василівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія 2021-10-06 17:21:00
392 Горбовський Василь Павлович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська І-ІІ ст 2021-10-06 18:10:26
393 Шаповал Валентин Васильович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ №12 2021-10-06 20:35:44
394 Булигін Олег Борисович Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-06 20:56:52
395 Повар Володимир Павлович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ 2 2021-10-06 21:18:51
396 Нікуліна Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:30:01
397 Шокур Ганна Іванівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 22:06:02
398 Шафаренко Галина Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-10-07 08:44:25
399 Васильчук Юрій Васильович Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 08:50:14
400 Чернецький Юліан Людвигович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-07 09:16:30
401 Складенюк Ірина Юріївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 09:25:01
402 Ройт Ярослав Олександрович Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ Малинської міської ради 2021-10-07 09:25:53
403 Новіцький Анатолій Михайлович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-07 10:09:59
404 Банчук Віктор Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ Великоцвілянський ЗЗСО 2021-10-07 10:48:25
405 Марков Юрій Федорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 11:27:04
406 Малашевич Микола Васильович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей 2021-10-07 11:34:19
407 Лукашов Михайло Миколайович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 12:07:20
408 Сорока Ярослав Валерійович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 12:23:36
409 Пащук Сергій Геннадійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська Зош 1-3 ступенів № 3 2021-10-07 13:13:50
410 Підлісецька Тетяна Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський загальноосвітній НВК №4 2021-10-07 13:19:23
411 Кузьменко Юлія Ігорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-07 13:26:46
412 Проценко Валерій Дмитрович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-10-07 13:46:21
413 Шевчук Василь Федорович Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп’ятигірський ЗЗСО 2021-10-07 13:47:54
414 Фещук Валерій Валерійович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-07 14:07:48
415 Авдєєва Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:58:47
416 Прачук Вячеслав Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-07 15:13:26
417 Васильчук Віра Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-07 15:34:29
418 Карпович Юрій Анатолійович Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-07 15:44:53
419 Моравський Леонід Броніславович Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-07 16:24:39
420 Вахоніна Таїсія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО 1-3 ст 2021-10-07 16:31:26
421 Попович Віталій Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 17:02:33
422 Косінський Віктор Миколайович Житомирський район
Новоборівська ТГ
НЕБІЗЬКА ФІЛІЯ НОВОБОРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ НОВОБОРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХОРОШІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-07 19:14:41
423 Малярик Ігор Васильович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-10-07 19:16:15
424 Терещук Сергій Сергійович Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 21:54:01
425 Свінціцький Володимир Володимирович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-07 23:17:18
426 Загоруйко Юлія Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ № 5 2021-10-08 07:20:12
427 Лук'янчук Олег Степанович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
З0Ш №5 2021-10-08 07:29:01
428 Філіпов Вячеслав Петрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 08:56:03
429 Цімох Віктор Анатолійович Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ "Миропільської селищної ради" Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 09:25:22
430 Тимощук Дмитро Васильович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 09:50:52
431 Ціпух Алла Леонтіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей№4 м.Новограда-Волинського Житомирської обл. 2021-10-08 10:05:31
432 Мурашевський Віктор Іванович Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 10:21:15
433 Рожко Андрій Миколайович Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-08 10:29:21
434 Жулінський Юрій Володимирович Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський лійей 2021-10-08 10:33:30
435 Волошин Микола Васильович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-08 10:41:14
436 Лапчик Олексій Вілійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 20 2021-10-08 10:56:32
437 Мельник Оксана Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-08 11:18:41
438 Борщик Віктор Петрович Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-08 11:46:00
439 Чечет Анатолій Васильович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ 2021-10-08 12:31:37
440 Гуменюк Раїса Дмитрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:11:47
441 Терещенко Іван Юрійович Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-10-08 22:05:45
Повернутись на головну сторінку