Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Білошицька Альона Вікторівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 16:04:51
2 Ковпака Ірина Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 16:32:22
3 Ворончук Станіслав Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:33:01
4 Бичківська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-09-29 16:35:43
5 Войтович Богдан Васильович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ І-ІІІ студентів 2021-09-29 16:39:54
6 Сергійко Наталія Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія 2021-09-29 16:43:45
7 Халімовська Тамара Миколаївнна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 16:49:09
8 Москвич Валентина Михайлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 16:59:03
9 Войналович Людмила Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 17:08:03
10 Кравченко Оксана Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Латашівська ЗОШ I - II ступенів 2021-09-29 17:26:48
11 Петровська Алла Василівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-09-29 17:27:10
12 Березюк Маргарита Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей 2021-09-29 17:30:16
13 Гриб Людмила Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа I-III ст 2021-09-29 17:33:34
14 Лук'янчук Ірина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівська гімназія 2021-09-29 17:41:42
15 Гребінь Людмила Вікторівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 17:49:19
16 Дорошенко Інна Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 17:51:26
17 Шинкар Надія Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія Житомирської обдасті 2021-09-29 17:52:02
18 Пугач Альона Василівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 18:03:42
19 Мельниченко Володимир Антонович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ I-IIст. 2021-09-29 18:20:47
20 Самійлик Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-29 18:32:35
21 Гайдай Ольга Миколаївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:56:48
22 Василюк Наталія Леонідівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ 2021-09-29 19:29:17
23 Купрієнко Галина Михайлівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-29 19:29:33
24 Музиченко Тетяна Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 19:40:11
25 Дідківська Валентина Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-09-29 19:47:34
26 Малиновська Олеся Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-09-29 20:04:47
27 Степанчук Катерина Володимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Кулішівська ЗЗСО 1-3ст. 2021-09-29 20:11:42
28 Ковальчук Наталія Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:21:56
29 Хомутовська Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 20:26:07
30 Яцкевич Наталія Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Журжевицька школа 2021-09-29 20:35:23
31 Куликівська Лілія Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє -Городищенська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 20:43:24
32 Іскоростенська Майя Ігорівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-29 21:03:43
33 Черниш Юрій Володимирович Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинывська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 21:04:17
34 Порада Жанна Василівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" Краснопільської сільської ради Бердичівського району 2021-09-29 21:15:59
35 Іщенко Неля Віталіївна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ 2021-09-29 21:17:02
36 Хлань Ірина Ігорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:17:57
37 Лазаренко Людмила Петрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія Ушомирської сільської ради 2021-09-29 21:22:13
38 Климчук Олена Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:24:35
39 Асмолова Ольга Сергіївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:31:13
40 Шкідченко Ліна Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія опорного загальноосвітнього навчального закладу Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-29 21:31:14
41 Новицька Тамара Дмитрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО О Голяченка та Д Литвинчука 2021-09-29 21:36:41
42 Самченко Тетяна Омелянівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:37:20
43 Дзівалтовський Ігор Петрович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-29 21:48:48
44 Печерська Ірина Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-29 21:56:47
45 Заворотнюк Вікторія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 2 2021-09-29 21:57:48
46 Парфенюк Валентина Едуардівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-09-29 22:54:39
47 Вальорко Наталія Євгеніївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Владівська гімназія" 2021-09-29 23:53:16
48 Блощицька Ірина Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 06:36:00
49 Каменчук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 07:35:51
50 Палій Світлана Миколаївна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО 2021-09-30 07:37:27
51 Курильчук Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:05:40
52 Кобилінська Світлана Миколаївна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 08:28:27
53 Гомонюк Сергій Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:37:31
54 Барвіцька Вікторія Леонідівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:39:02
55 Павловська Лілія Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:53:53
56 Шаботинський Вадим Олегович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 09:01:13
57 Сорока Галина Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:09:46
58 Казмірчук Оксана Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:18:51
59 Нестеренко Марина Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №28 м.Житомира ім. гетьмана І. Виговського 2021-09-30 09:23:13
60 Коцюк Лариса Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:30:34
61 Кобильнік Наталія Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-09-30 09:31:56
62 Петровська Наталія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:33:48
63 Шадрина Аліна Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:35:54
64 Пех Оксана Борисівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:40:24
65 Ковшун Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:41:15
66 Терентюк Олена Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:43:25
67 Марчук Петро Степанович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-30 09:45:40
68 Омельченко Тетяна Олексіївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:46:28
69 Черниш Валентина Михайлівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:46:36
70 Ткаченко Анжела Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 09:46:49
71 Мудрий Петро Васильович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:49:17
72 Гайченя Єва Корніївна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-IIIст. 2021-09-30 09:53:31
73 Боярчук Людмила Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:03:23
74 Кравчук Тетяна Валентинівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" Андрушківської сільської ради 2021-09-30 10:05:13
75 Левченко Валентина Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-09-30 10:09:27
76 Григоришина Олена Станіславівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 10:11:27
77 Сергійко Наталія Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народницька гімназія 2021-09-30 10:15:39
78 Краєвська Катерина Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ 2021-09-30 10:16:39
79 Радчук Олекесандр Володимирович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія Баранівської міської ради 2021-09-30 10:19:20
80 Мельник Марина Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:14:16
81 Ковальчук Олеся Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:15:07
82 Бичковська Лідія Борисівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім. І. Самоплавського 2021-09-30 13:17:09
83 Кирилюк Ніна Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І - ІІ ступенів 2021-09-30 13:20:45
84 Мельник Наталія Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО I - III ступенів 2021-09-30 13:25:29
85 Гаркавенко Катерина Анатоліївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІст., Корнинського ООЗ, Корнинської селищної ради 2021-09-30 13:30:30
86 Чечет Ларіон Васильович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:40:50
87 Слівінська Ольга Лонгинівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:42:25
88 Барановська Тетяна Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська ЗОШ 1-3 ст. 2021-09-30 13:43:26
89 Курильчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-09-30 13:45:48
90 Умінська Ольга Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:58:34
91 Володарська Тетяна Миколаївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:59:04
92 Башинська Ганна Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 14:01:16
93 Ковбар Тетяна Леонідівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:06:14
94 Клименко Жанна Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:15:59
95 Мартинюк Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:17:57
96 Клименко Олена Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:21:56
97 Бондарчук Володимир Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Очеретянська філія опорного закладу ЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:23:39
98 Паланичка Олена Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:26:06
99 Овсійчук Марина Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:36:05
100 Свінціцька Валентина Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:48:10
101 Іщенко Ірина Вікторівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради 2021-09-30 14:50:39
102 Гарбузюк Василь Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-09-30 14:52:13
103 Повальчук Оксана Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району 2021-09-30 14:54:18
104 Кравчук Галина Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 14:58:08
105 Никитенко Олена Михайлівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:04:28
106 Вакулко Тетяна Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2ст 2021-09-30 15:09:50
107 Ковнацька Олена Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська загальноосвітня школа 2021-09-30 15:13:32
108 Фесик Інна Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Молочківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-30 15:14:42
109 Довгий Віктор Михайлович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:17:13
110 Литвин Алла Василівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія опорного закладу загальної середньої освіти Стрибізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:18:20
111 Залуцька Майя Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 15:20:20
112 Пампура Любов Анатоліївна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:28:50
113 Башкир Віта Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:47:56
114 Левківська Людмила Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:59:14
115 Стремякова Людмила Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:13:23
116 Сабітова Тетяна Олексіївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-09-30 16:15:43
117 Лонська Руслана Станіславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:11:09
118 Ковтун Ігор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа ЖОР 2021-09-30 17:14:03
119 Сергієнко Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО 1-2 ст. імені О.Покальчука 2021-09-30 17:15:16
120 Весельська Таїсія Іванівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа 'Підлубівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 17:29:19
121 Швець Ірина Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:36:46
122 Єщенко Лариса Андріївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:52:10
123 Гринкевич Людмила Вікторівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-09-30 17:53:03
124 Сирку Наталія Василівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:02:13
125 Кравчук Тетяна Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 2021-09-30 18:11:11
126 Шакор Наталія Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК"школа-гімназія-ліцей"№10 2021-09-30 18:13:58
127 Ориховська Ольга Володимирівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:14:48
128 Огійчук Лариса Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-09-30 18:20:59
129 Микитюк Юлія Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 18:36:00
130 Лебедева Ольга Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-09-30 19:01:29
131 Москвич Володимир Нестерович Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-30 19:25:29
132 Ковальчук Оксана Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-09-30 19:34:10
133 Білоброва Наталія Іванівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей Новоборівської селищної ради 2021-09-30 19:57:09
134 Фатич Олена Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 19:59:05
135 Жилюк Валентина Валеріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Середівський ЗЗСО I-IIIст." 2021-09-30 20:18:13
136 Швець Михайло Андрійович Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:22:40
137 Трохимчук Сергій Анатолійович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО 2021-09-30 20:23:21
138 Лінько Ігор Анатолійович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 20:25:47
139 Запольська Галина Павлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам"янська гімназія 2021-09-30 20:49:45
140 Янчевська Любов Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 21:09:25
141 Клименко Оксана Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Хотинівський ліцей 2021-09-30 21:28:27
142 Качківська Олена Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:41:16
143 Христюк Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей номер 2 ім. Ольги Сябрук 2021-09-30 21:44:08
144 Андрощук Олена Валеріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК "Школа-гімназія" #12 2021-09-30 21:45:55
145 Колесницька Юлія Францівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малопятигірська гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 21:51:05
146 Коротченко Людмила Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:58:53
147 Камінська Вікторія Петрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-09-30 22:00:14
148 Баліцька Ольга Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:46:51
149 Гуменюк Оксана Борисівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 23:22:08
150 ЛІНЬОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-09-30 23:25:27
151 Ніколайчук Тетяна Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-09-30 23:30:54
152 Топольницька Людмила Єрмилівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-09-30 23:47:18
153 Серпутько Наталія Павлівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-01 00:05:53
154 Жабровець Олександр Михайлович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #2 2021-10-01 07:49:48
155 Максименко Тетяна Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:42:53
156 Цимбалюк Леся Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Мокренська гімназія" Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:46:47
157 Кулеша Ірина Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 09:00:51
158 Патрон Ольга Олександрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 09:07:23
159 Мосейчук Галина Іванівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицьув ЗОШ І-ІІІ ст. №3 2021-10-01 09:11:25
160 Барановська Оксана Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:13:02
161 Іваненко Валентина Олегівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:17:46
162 Талах Лідія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:20:27
163 Рубан Ольга Віталіївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-01 09:35:47
164 Ярандіна Тетяна Петрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 09:36:08
165 Чернищук Ніна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-10-01 09:44:29
166 Михалець Альона Янісівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:46:39
167 Левків Світлана Валеріївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 09:47:12
168 Колосович Любов Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:47:34
169 Левківська Світлана Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:51:04
170 Левчишина Світлана Дмитрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська Філія 2021-10-01 09:59:28
171 Ярова-Боровик Марія Яківна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинськагімназія 2021-10-01 10:08:16
172 Юхимович Віктор Анатолійович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:13:57
173 Стрелюк Олена Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:15:14
174 Куничик Світлана Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ I-IIIст." 2021-10-01 10:17:09
175 Шевчук Юлія Геннадіївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 10:22:33
176 Яковчук Наталя В'ячеславівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО " Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 10:31:21
177 Плисак Людмила Олександрівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія"Хижівська гімназія" Дубрівської ЗОШ 1-3 студентів 2021-10-01 10:32:37
178 Горбатюк Зінаїда Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
БулдичівськийЗЗСО 2021-10-01 10:41:01
179 Чечет Микола Васильович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І - Ііі ст. 2021-10-01 11:01:13
180 Свинтак Марина Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім. О.Дубінчука 2021-10-01 11:12:26
181 Шульга Лідія Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:12:44
182 Мельник Жанна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:28:32
183 Мойсеєва Наталія Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ " Чуднівський ліцей" 2021-10-01 11:31:15
184 Артемчук Наталія Віталіївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:33:33
185 Романюк Наталія Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:38:42
186 Мойсієнко Марія Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей Коростенської міської ради 2021-10-01 11:43:07
187 Ночевчук Марія Володимирівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 11:49:32
188 Терещук Наталія Григорівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 11:49:34
189 Стоцька Людмила Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ " Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 11:58:08
190 Бонюк Ольга Миколаїівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-01 11:59:40
191 Ковальчук Тетяна Станіславівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-10-01 12:03:45
192 Фіканюк Людмила Іванівна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:04:03
193 Білоцька Алла Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 12:15:02
194 Клопотовська Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею 2 ім.О.Сябрук 2021-10-01 12:20:12
195 Клопотовська Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею 2 ім.О 2021-10-01 12:28:34
196 Сорочинська Наталія Миколаївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:32:31
197 Ковальчук Тетяна Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 12:32:49
198 Олійник Світлана Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:39:12
199 Репецький Олександр Павлович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 12:41:24
200 Прокудін Анатолій Володимрович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:50:54
201 Питель Юлія Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-01 12:54:49
202 Радушин Тетяна Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Зош#5 2021-10-01 12:59:57
203 Бугайчук Майя Федорівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:01:19
204 Левчук Валентина Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 13:03:03
205 Рудик Марія Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:12:59
206 Петришина Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 13:17:49
207 Руденко Ірина Тимофіївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ" Головківська гімназія " 2021-10-01 13:18:09
208 Сергійчук Микола Володимирович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія імені М.І.Шпака 2021-10-01 13:25:14
209 Столяр Людмила Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:27:48
210 Сьомко Ірина Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 13:38:22
211 Рудзей Світлана Сергіївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 13:39:08
212 Пантелеймонов Микола Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-01 13:39:31
213 Цалко Ірена В'ячеславівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:40:36
214 Багінська Сніжанна Францівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський 2021-10-01 13:50:09
215 Можар Валентина Миколаївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:56:06
216 Ліщук Інна Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Романівського гімназіч 2021-10-01 14:09:11
217 Ліщук Інна Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 14:09:25
218 Гаврилюк Олена Аркадіївна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ 2021-10-01 15:00:05
219 Цапок Олена Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:15:40
220 Менська Марина Олександрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-10-01 15:23:49
221 Ковальчук Ірина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-10-01 15:37:37
222 Клименко Світлана Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 6 2021-10-01 16:19:47
223 Чернецька Оксана Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 16:33:13
224 Хитрий Іван Іванович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 17:03:28
225 Голюк Наталія Анатолівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 17:03:30
226 Андрейчук Сергій Володимирович Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-01 18:18:18
227 Волківська Антоніна Павлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-01 20:02:17
228 Невмержицька Ольга Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ст" 2021-10-01 20:36:29
229 Гайченя Людмила Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-10-01 21:11:21
230 Синиця Світлана Павлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-01 21:11:46
231 Кундікова Зоя Валентинівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-01 21:17:21
232 Демчук Лідія Михайлівна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 21:30:55
233 Садова Світлана Юріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 21:38:52
234 Пашаєва Тетяна Миколаївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-01 21:52:40
235 Жураківська Ірина Георгіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 23:16:51
236 Якусевич Наталя Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 8 м. Житомира 2021-10-02 08:35:32
237 Коломієць Лариса Миколаївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 2021-10-02 09:12:02
238 Червінська Оксана Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-02 10:04:32
239 Шевчук Антон Леонідович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім. О. Сябрук 2021-10-02 10:23:14
240 Гайдучик Оксана Арсенівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею Квітневої сільської ради 2021-10-02 10:43:43
241 Кільніцька Наталія Василівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-02 12:03:31
242 Ткачук Оксана Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа N2 Житомирської обласної ради 2021-10-02 12:05:59
243 Дідух Катерина Анатоліївна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:24:33
244 Мосійчук Оксана Федорівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Великодивлинський 2021-10-02 12:28:03
245 Савицька Тетяна Болеславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів №26 2021-10-02 19:17:15
246 Білявська Галина Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська зош 2021-10-02 19:44:14
247 Пусташинська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський НВК "Школа-гімназія #2 імені Володимира Сингаївського" 2021-10-02 21:22:41
248 Федорова Марина Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗОШ 2 2021-10-02 22:02:53
249 Чіпак Марія Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО"Бондарівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-02 22:36:45
250 Сичевська Марина Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомиоського району 2021-10-03 11:59:44
251 Шакура Юлія Леонідівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ 2021-10-03 12:56:30
252 Крамчанин Майя Олегівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 " 2021-10-03 14:51:14
253 Цибулько Євгенія Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцька гімназія імені Андрія Малишка" 2021-10-03 19:26:46
254 Годун Володимир Ілліч Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-03 19:31:10
255 Коваль Андрій Миколайович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-03 19:33:49
256 Вигівська Алла Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-03 20:24:57
257 Барановська Окана Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія ОЗО "Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 21:39:08
258 Фокін Федір Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-03 21:45:20
259 Фокіна Наталія Климівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-03 21:50:05
260 Андрійчук Леся Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 2021-10-03 21:51:02
261 Шанюк Алла Михайлівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Денишівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.В.Г.Бондарчука 2021-10-03 22:18:12
262 Поліщук Руслана Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка 2021-10-03 22:20:46
263 Войтович Марія Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-10-03 23:21:47
264 Пінчук Людмила Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-04 08:47:12
265 Кирчун Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-04 09:12:57
266 Осінська Наташа Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 09:30:54
267 Нівінський Леонід Іванович Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н. Вітрука" 2021-10-04 09:58:01
268 Дідківська Галина Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" 2021-10-04 10:00:50
269 Баланчук Алла Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" Олевської міської ради 2021-10-04 10:04:27
270 Смоляр Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:05:58
271 Шуляренко Світлана Борисівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 ім.Івана Огієнка 2021-10-04 10:11:23
272 Дем'янюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:20:17
273 Антонюк Віра Олексіівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ 1-3 ступенів 2021-10-04 10:50:54
274 Момонт Тетяна Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:54:30
275 Бевзо Тетяна Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:06:26
276 Кравченко Леся Володимирівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:07:39
277 Клишевич Таїса Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:08:18
278 Фещук Олена Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-04 11:09:18
279 Малярчук Світлана Вікторівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 11:12:55
280 Четверик Ганна Олегівна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-04 11:16:06
281 Андрущенко Людмила Анатоліївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:19:44
282 Лятушинська Альона Костянтинівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ l-ll ступенів 2021-10-04 11:22:09
283 Циганчук Олена Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:23:42
284 Сафанюк Оксана Степанівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В.К.Олійника 2021-10-04 11:28:21
285 Овчаренко Інна Вікторівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:36:59
286 Чадюк Ірина Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:45:26
287 Грищук Юлія Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ I-IIIступенів 8 2021-10-04 11:53:07
288 Дем'янчук Андрій Анатолійович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 11:56:14
289 Євтушок Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:03:23
290 Соловей Олег Олександрович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 12:22:34
291 Хоменко Ірина Станіславівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-10-04 12:24:52
292 Баранівська Галина Степанівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 12:36:19
293 Арцюх Катерина Василівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
"Крилівська гімназія" 2021-10-04 12:49:59
294 Потіха Оксана Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-04 12:57:33
295 Ткачук Ніна Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:10:13
296 Матвієнко Олена Анатоліївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:18:28
297 Мельничук Надія Адамівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:19:11
298 Хлань Ірина Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 13:23:03
299 Стецюк Надія Олександрівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Киянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-04 13:31:55
300 Гаращук Сергій Олександрович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І - ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-10-04 13:35:09
301 Зеленко Юлія Олексіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:36:55
302 Макаренко Наталія Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-10-04 13:37:01
303 Цимбалюк Святослав Миколайович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:53:04
304 Небеська Ірина Валеріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-04 13:57:15
305 Загрива Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-10-04 13:57:22
306 Криницька Маргарита Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 14:00:41
307 Шаповалова Лариса Леонідівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №2 2021-10-04 14:03:49
308 Бистрицька Наталія Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 14:13:45
309 Грибан Лариса Степанівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:21:04
310 Сівченко Юлія Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:22:04
311 Хоменко Іван Сергійович Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ «Нововелідницька ЗОШ І - ІІІ ст.» 2021-10-04 14:24:06
312 Гуляєва Лариса Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-04 14:35:56
313 Мухортов Іван Петрович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 14:51:04
314 Захарчук Галина Сергіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 15:13:11
315 Максимович Галина Юріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград - Волинська загальноосвітня школа l-lll cтупенів N10 художньо-естетичного профілю 2021-10-04 15:17:05
316 Миколайчук Аліна Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 15:19:15
317 Червінська Тетяна Михайлівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-04 16:00:25
318 Карпович Інна Сергіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Смолдирівська гімназія 2021-10-04 16:05:51
319 Рашко Світлана Михайлівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-10-04 16:11:44
320 Антоневська Людмила Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа 14 2021-10-04 16:23:04
321 Рожкова Тетяна Михайлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 16:48:02
322 Білошицька Катерина Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 16:54:17
323 Корольчук Юрій Іванович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО 1-111 ст. 2021-10-04 17:00:28
324 Айзель Любов Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:10:15
325 Столяр Вадим Анатолійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ 2021-10-04 17:51:17
326 Мартинюк Анатолій Дмитрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Пятківська гімназія 2021-10-04 18:23:49
327 Андреєва Ірина Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська Загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-04 18:23:49
328 Дубовська Світлана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №3 2021-10-04 18:29:37
329 Коструб Ірина Олександрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ I-III ступенів №5 2021-10-04 18:31:13
330 Гринчук Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-04 18:41:12
331 Левківська Валентина Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І - ІІ ступенів 2021-10-04 19:47:02
332 Мельник Любов Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ДІДОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ 2021-10-04 20:12:21
333 Лук'янчук Микола Адамович Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 2021-10-04 20:23:05
334 Ляшевич Марія Анатоліївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:27:01
335 Закревська Наталія Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів N 30 2021-10-04 20:33:40
336 Заєць Тетяна Олексіївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ l-lll ступенів √1 2021-10-04 20:38:51
337 Побережник Світлана Євгенівна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ззсо 2021-10-04 20:44:58
338 Андреєва Антоніна Францівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 20:46:57
339 Бондарчук Татьяна Олегівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 20:49:10
340 Степанчук Людмила Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-04 20:53:49
341 Беккер Оксана Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:59:54
342 Наумчук Таїса Вікторівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія" Коднянського ліцею 2021-10-04 21:05:15
343 Богатирчук Василь Миколайович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 21:31:14
344 Корнійчук Ольга Олександрівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 21:53:54
345 Ніколайчук Ніна Юріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівський ліцей №3 2021-10-04 22:00:41
346 Воробйова Зінаїда Миколаївна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:15:44
347 Гюнгьордю Марина Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-10-04 22:19:54
348 Данилюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-05 06:51:53
349 Ставінська Наталія Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В. Бражевського 2021-10-05 08:27:38
350 Кваша Тамара Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоволицька ЗОШ І - ІІ ступенів 2021-10-05 08:47:28
351 Добрянська Оксана Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-05 09:00:56
352 Кучерявенко Максим Віталійович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти 2021-10-05 09:05:38
353 Терещенко Наталія Ігорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 09:24:37
354 Зубрицька Тетяна Андріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КЗ "Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 09:57:32
355 Юхимець Олег Миколайович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 10:05:33
356 Романюк Ганна Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Косенівська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-05 10:07:30
357 Цалко Iрена Вячеславiвна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спецiальна загальноосвiтня школа-iнтернат" Житомирської облради 2021-10-05 10:16:17
358 Кутня Галина Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 10:20:07
359 Жовновський Юрій Олександрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Симонівський ЗЗСО І-ІІІ 2021-10-05 10:23:45
360 Томчук Людмила Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 10:29:59
361 Будім Сергій Степанович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 10:30:06
362 Наумчук Руслана Олексіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:15:52
363 Шевчук Галина Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-05 11:20:09
364 Ісаєва Лілія Іванівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
РИШАВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:29:01
365 Юрчук Євгеній Сергійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 11:38:00
366 Мошківська Людмила Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ І -ІІІ ступенів 2021-10-05 11:50:21
367 Квік Ірина Ярославівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-05 11:54:05
368 Недашківська Валентина Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанська ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-05 12:02:03
369 Забела Надія Дмитрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:22:39
370 Пелешок Микола Олександрович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:24:04
371 Пікуль Наталія Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:27:00
372 Поданєва Надія Вікторівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей Семенівської сільської ради Житомирської області 2021-10-05 14:02:44
373 Кочин Ольга Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-10-05 14:29:59
374 Іглінська Галина Антонівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-05 15:12:20
375 Романенко Руслана Андріївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-05 15:32:43
376 Сергійчук Іван Михайлович Коростенський район
Гладковицька ТГ
Гладковицький ЗЗСО 2021-10-05 15:41:03
377 Пастухова Ольга Михайлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 15:58:07
378 Король Антоніна Борисівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 16:55:53
379 Михнюк Алла Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський ЗЗСО I-III ступенів 2021-10-05 17:15:24
380 Василівська Наталія Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 17:42:37
381 Кірішун Людмила Нарцизівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-05 18:26:36
382 Колесник Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-05 18:33:22
383 Власюк Микола Анатолійович Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 18:46:51
384 Столяр Іванна Андріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. N 6 ім. Житниченка І.В. 2021-10-05 18:59:21
385 Каленюк Ірина Іванівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 19:06:11
386 Гвоздовська Наталія Миколаївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені василя Лунька 2021-10-05 20:08:21
387 Донецька Тетяна Миколаївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 20:12:46
388 Якубівська Зоя Станіславівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ «Вільшанський ліцей» Вільшанської сільської ради 2021-10-05 21:36:52
389 Гальченко Оксана Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗДО" ім. Самоплавського 2021-10-05 22:43:18
390 Сорока Тетяна Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 03:32:14
391 Скумін Вікторія Павлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 08:47:26
392 Верещак Олена В"ячеславівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 2021-10-06 09:58:56
393 Колесник Тамара Кузьмівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Степанівський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-06 10:35:57
394 Роговченко Тетяна Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-10-06 10:38:45
395 Волошенко Тетяна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-10-06 10:51:46
396 Хоменко Лідія Павлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9 2021-10-06 12:19:17
397 Сушко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:29:41
398 Краснов Петро Аркадійович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія ім. В. Н. Мартиненка Черняхівської селищної ради 2021-10-06 13:37:28
399 Бондарук Олена Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 36 2021-10-06 14:01:05
400 Олішевська Оксана Анатоліївна Житомирський район
Потіївська ТГ
КУ Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" 2021-10-06 14:09:16
401 Мельник Ніла Михайлівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-06 14:46:41
402 Луцак Тетяна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ №5 2021-10-06 14:47:40
403 Шевченко Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-06 15:31:22
404 Власюк Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-06 15:58:55
405 Довгалюк Наталія Миколаївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. 2021-10-06 16:24:36
406 Нікітенко Людмила Олександрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Бабушківська філія КЗ «Чуднівський ліцей» 2021-10-06 17:06:54
407 Муравська Мар'яна Валеріївна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-10-06 17:26:31
408 Кожара Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-06 19:23:02
409 Микитюк Алла Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-06 21:33:37
410 Чайка Валентина Дмитрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Некрашівська гімназія 2021-10-06 22:39:23
411 Кашперська Ольга Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ 2021-10-07 09:40:36
412 Сторожук Ірина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-07 09:40:55
413 Ігнатюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-07 10:39:28
414 Радкевич Дмитро Анатолійович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 12:05:19
415 Никитенко Лариса Олександрівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-07 12:31:32
416 Регета Тетяна Григорівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 13:08:01
417 Панечко Григорій Захарович Коростенський район
Олевська ТГ
Сердюківська ЗОШ 2021-10-07 14:41:49
418 Невмержицька Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 15:04:09
419 Ковальчук Наталія Валентинівна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК " Школа - ліцей 1 імені Ніни Сосніної 2021-10-07 15:19:27
420 Матюшенко Олена Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 2021-10-07 15:43:01
421 Мельничук Олена Дмитріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7імені В.В.Бражевського м.Житомира 2021-10-07 16:04:27
422 Черкас Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО 2021-10-07 16:34:08
423 Дегтяр Ірина Леонідівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 16:55:04
424 Шатківська Ірина Георгіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-07 17:08:29
425 Кузнець Леся Володимирівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 18:23:47
426 Головач Віктор Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-10-07 18:45:50
427 Лагода Олександр Григорович Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-07 19:29:18
428 Герасимчук Оксана Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-07 20:30:31
429 Копошинський Петро Сергійович Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 21:58:13
430 Коваленко Алла Степанівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія КУ опорного закладу освіти "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради" 2021-10-07 22:56:24
431 Зубович Людмила Володимирівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-07 22:57:02
432 Войтюк Оксана Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Меленецька філія Липненського ліцею 2021-10-07 23:48:41
433 Федорчук Олена Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинський ЗНВК "Школа-ліцей #1 ім.Н.Сосніної" І-ІІІ ст. 2021-10-08 10:22:14
434 Пудайло Інна Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ст" 2021-10-08 10:37:32
435 Криштафович Олена Антонівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 10 2021-10-08 11:00:32
436 Карабанова Олена Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія Житомирської області 2021-10-08 12:10:28
437 Добровольська Катерина Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" 10 м.Бердичева 2021-10-08 13:33:01
438 Гулковський Владислав Вальденмарович Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський Ліцей 2021-10-08 13:33:38
439 Ляховецька Лариса Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей імені І.М.Мороза 2021-10-08 13:38:52
440 Богданець Оксана Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей"10 м. Бердичева 2021-10-08 13:42:04
441 Дячук Наталія Федорівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:10:32
442 Гулий Руслан Григорович Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей №2 м. Житомира 2021-10-08 15:55:53
443 Миколаєнко Олег Іванович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Яблунецька ЗОШ І-ІІІ стуренів 2021-10-08 18:08:05
444 Столяр Людмила Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївська гімназія 2021-10-08 18:16:32
445 Сафонюк Михайло Юрійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія I – II ступенів імені М. М. Глови ОЗО «Андрушівський ліцей іменіА. Н. Вітрука» Андрушківської сільської ради Житомирської області 2021-10-08 20:39:43
446 Бородавченко Ірина Григорівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 2021-10-08 21:48:42
447 Борта Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Варварівська зош 2021-10-09 09:50:16
448 Шкуропата Світлана Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 10:05:05
449 Невмержицька Віра Олександрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Лучанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-09 15:08:57
450 Бобчик Олеся Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Бежівська гімназія 2021-10-09 17:25:26
451 Уманець Інна Анатоліївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка 2021-10-10 08:50:45
Повернутись на головну сторінку