Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Костюченко Сергій Юрійович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 16:13:29
2 Фесай Світлана Станісоавівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей 2021-09-29 16:18:17
3 Прокопенко Сергій Миколайович Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Чоповицький ліцей" 2021-09-29 16:30:02
4 Бугай Любов Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-09-29 16:40:33
5 Лозко Валерій Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 16:53:11
6 Горбик Оксана Валеріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ«Середівський заклад загальної середньої освіти І—ІІІ ступенів» 2021-09-29 16:59:30
7 Степанюк Ольга Сергіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський Ліцей 2021-09-29 17:14:10
8 Пилипчук Олена Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-09-29 17:16:41
9 Шкурлатовська Світлана Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-09-29 17:17:22
10 Цехмейструк Володимир Васильович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 17:23:43
11 Сачковська Валентина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІступенів 2021-09-29 17:24:49
12 Витюк Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 17:25:21
13 Лисакович Олег Григорович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ #7 2021-09-29 17:33:12
14 Петровський Дмитро Аркадійович Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-09-29 17:39:44
15 Козловець Богдан Олексійович Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ 2021-09-29 18:28:15
16 Яворська Наталія Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія" 2021-09-29 18:44:45
17 Мельник Катерина Юріївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступеня імені О.І.Онишка Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-29 18:46:07
18 Кухарець Оксана Миколаївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-29 18:51:39
19 Захарчук Любов Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:53:01
20 Степанчук Олександр Васильович Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ l-ll ступенів 2021-09-29 18:55:32
21 Годованюк Валентин Григорович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 18:55:39
22 Нюкало Ірина Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст №9 М.Новограда-Волинського 2021-09-29 19:15:11
23 Наумчук Таїса Вікторівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія" Коднянського ліцею 2021-09-29 19:20:05
24 Кисленко Тетяна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 2021-09-29 19:22:59
25 Босс Тетяна Віталіївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ І -ІІ ступенів 2021-09-29 19:30:18
26 Федорчук Оксана Андріївна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ст 2021-09-29 19:31:39
27 Супрунчук Юлія Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:36:18
28 Конончук Валентина Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-09-29 19:37:02
29 Весельська Зоя Вікторівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:56:55
30 Брацюк Ірина Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. N9 2021-09-29 20:06:29
31 Менський Микола Іванович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради 2021-09-29 20:09:36
32 Ніцкевич Любов Борисівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівська філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 20:30:21
33 Білюк Ганна Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:31:38
34 Майдюк Ірина Сергіївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:46:28
35 Пономаренко Ольга Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ліцей 2 2021-09-29 20:51:04
36 Геращенко Ігор Миколайович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-29 20:52:53
37 Вознюк Любов Василівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:56:09
38 Гарбовська Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КЗ "Кулішівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-09-29 20:56:52
39 Рибаков Олег Володимирович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія Комунальної установи "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:00:18
40 Карманюк Аліна Олегівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #1 Житомирської обласної ради 2021-09-29 21:07:23
41 Зелінська Олена Петрівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 21:14:46
42 Шумська Ганна Олександрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 21:19:44
43 Омельченко Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:22:42
44 Яценко Юрій Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:25:05
45 Гнатюк Наталія Олексіївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 21:28:29
46 Климович Валентина Володимирівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" опорний навчальний заклад "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-09-29 21:33:13
47 Река Наталія Русланівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-09-29 21:36:47
48 Стефюк Світлана Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-29 21:38:50
49 Іванюха Тетяна Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 2 2021-09-29 21:39:22
50 Вовк Вікторія Станіславівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 2021-09-29 21:41:32
51 Антонюк Олександр Миколайович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ОЗНЗ гімназія 2021-09-29 22:03:15
52 Шпіталь Андрій Леонідович Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанський ЗЗСО 2021-09-29 22:04:31
53 Хільченко Крістіна Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-29 22:10:20
54 Романчук Олександр Васильович Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "Владівська гімназія" Чоповицької селищної ради 2021-09-29 22:16:44
55 Зубленко Раїса Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей №1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-29 22:28:31
56 Даніловська Леся Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-29 22:28:42
57 Дацюк Ярослав Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-09-29 22:30:46
58 Парфенюк Валентина Едуардівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-09-29 22:51:22
59 Черниш Ольга Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗЗСО 28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського 2021-09-29 22:52:36
60 Савенко Олеся Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-29 22:52:48
61 Парфенюк Віктор Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп'ятигірська гімназія 2021-09-29 22:53:19
62 Мельникова Валентина Степанівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія 2021-09-29 23:13:48
63 Дрибас Ірина Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
зош № 7 2021-09-29 23:47:05
64 Півнюк Андрій Леонідович Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:10:20
65 Палій Максим Вікторович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Краснопільський ЗЗСО 2021-09-30 07:31:54
66 Каменчук Вікторія Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська ЗОШ 1-3 ступенів 2021-09-30 07:46:00
67 Гусаківська Наталія Станіславівна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 07:49:21
68 Костенкова Юлія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-09-30 08:08:34
69 Пантус Тетяна Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:12:22
70 Коханська Олена Анатоліївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-09-30 08:28:23
71 Іщук Сергій Валентинович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-09-30 08:33:06
72 Пивовар Галина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:33:24
73 Супрунчук Валентина Сергіївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-09-30 08:34:00
74 Рябенька Дар`я Борисівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 08:44:37
75 Сахнюк Олена Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:47:31
76 Зелінська Алла Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олнксандра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 08:48:52
77 Кальчук Олександр Миколайович Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей ім. І.М.Мороза 2021-09-30 08:50:30
78 Вигівський Андрій Іванович Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:56:47
79 Чорна Людмила Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 08:57:35
80 Журавель Ірина Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 2021-09-30 09:09:48
81 Перегуда Оксана Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:23:47
82 Жуковський Микола Володимирович Житомирський район
Житомирська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:24:09
83 Сидорчук Наталия Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-09-30 09:27:31
84 Максименко Євгенія Миколаївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-09-30 09:27:41
85 Бідюк Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:33:09
86 Шадрина Аліна Михайлівна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:34:33
87 Долгоселець Олексій Юрійович Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ I-IIIст. 2021-09-30 09:36:16
88 Глібко Ліза Ігорівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:36:30
89 Роде Андрій Андрійович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 09:36:56
90 Жиляєва Наталія Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:37:11
91 Криворучко Лілія Іванівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО "Андрушківський ліцей ім. А.Н. Вітрука" 2021-09-30 09:45:23
92 Манахова Оксана Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград - Волинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області 2021-09-30 09:46:00
93 Ніколайчук Олена Володимирівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 09:53:39
94 Круглецький Іван Васильович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:54:33
95 Степурко Андрій Володимирович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:55:36
96 Отрощенко Ольга Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 8 2021-09-30 09:57:16
97 Мосійчук Наталія Леонідівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-30 10:00:51
98 Куровський Андрій Віталійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська приватна гімназія "Ор Авнер" Житомирської області 2021-09-30 10:03:19
99 Яроменко Людмила Григоріна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Руднє-Івнівський ЗЗСО І-ІІІ ст» 2021-09-30 10:04:24
100 Геращенко Альона Павлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 10:04:27
101 Кайданюк Катерина Русланівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:08:50
102 Хімічук Галина Миколаївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:10:19
103 Тимошенко Ганна Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:11:42
104 Захарчук Валерій Васильович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 10:15:05
105 Сєріков Павло Васильович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська ЗОШ І-ІІІст. 2021-09-30 10:18:15
106 Чечет Ларіон Васильович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 10:27:15
107 Дорогова Валентина Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп'ятигірська гімназія 2021-09-30 13:09:31
108 Гуменюк Тетяна Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-09-30 13:17:21
109 Тушак Сергій Петрович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 13:21:01
110 Ущапівський Олег Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей №11 2021-09-30 13:22:59
111 Мамроцька Оксана Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-30 13:23:28
112 Матвійчук Олена Михайлівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 13:25:47
113 Тіторчук Марина Сергіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ступенів" 2021-09-30 13:25:49
114 Акшенцева Алина Вадимівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-09-30 13:26:49
115 Тарасюк Олег Миколайович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 2021-09-30 13:27:38
116 Синянос Тетяна Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 13:30:02
117 Матвійчук Сергій Володимирович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 13:31:23
118 Остапенко Анастасія Миколаївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей імені М.Т.Рильського 2021-09-30 13:43:23
119 Башинський Руслан Валентинович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:47:39
120 Кравець Віталій Степанович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської ради 2021-09-30 13:47:51
121 Метліцька Олеся Петрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-09-30 13:50:08
122 Мороз Олена Леонідівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:50:43
123 Кравчук Олена Вікторівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:54:15
124 Заєць Ольга Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія 2021-09-30 14:02:59
125 Тичина Андрій Юрійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 14:03:28
126 Потапчук Маргарита Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 14:04:05
127 Будаєва Людмила Юзефівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 14:12:10
128 Семенцова Лідія Василівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:18:10
129 Онищук Олександр Васильович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:24:44
130 Кравченко Олексій Олександрович Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 14:27:24
131 Яценко Оксана Юріївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський НВК "ЗОШ I-III ст.№4-ЗДО" ім. І. Самоплавського 2021-09-30 14:29:50
132 Пархомчук Лілія Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-09-30 14:31:28
133 Репецький Олександр Павлович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 14:33:16
134 Саган Вадим Васильович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:34:59
135 Пінчук Костянтин Олександрович Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК 2021-09-30 14:37:21
136 Астрелін Юрій Леонідович Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:38:52
137 Мищик Лілія Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія 2021-09-30 14:39:28
138 Кравчук Галина Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-09-30 14:40:48
139 Карпінська Валентина Петрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:43:26
140 Бойко Богдан Вікторович Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 14:45:17
141 Лавренчук Віктор Миколайович Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ №5 2021-09-30 14:49:06
142 Антонюк Віктор Миколайович Житомирський район
Пулинська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Пулинська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Житомирської області 2021-09-30 14:55:59
143 Хоменко Олексій Григорович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Житомирської області 2021-09-30 14:56:11
144 Колотюк Інна Яківна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:57:15
145 Янкевич Марія Ігорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:01:22
146 Андрієнко Наталія Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:03:13
147 Руденко Леонід Петрович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 15:08:09
148 Цапун Сергій Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубвщинський ліцей 2021-09-30 15:15:06
149 Байда Юлія Михайлівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:19:34
150 Каплюк Анастасія Дмитрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-09-30 15:21:50
151 Трохліб Олександр Геннадійович Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:25:35
152 Цапун В'ячеслав Сергійович Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-09-30 15:26:33
153 Шлінчак Марина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:29:30
154 Васильчук Владіслав Юрійович Коростенський район
Олевська ТГ
Зольнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 15:32:51
155 Пахомова Діна Юріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-09-30 15:35:40
156 Шарло Олександр Вадимович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:46:17
157 Коваль Алла Валентинівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп'ятигірська гімназія 2021-09-30 15:59:09
158 Вереїмчук Світлана Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 15:59:49
159 Голуб Анна Сергіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 2021-09-30 16:04:48
160 Степанчук Олександра Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 16:18:12
161 Мельник Сніжана Валеріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 11 2021-09-30 16:39:27
162 Чічеркова Наталія Віталіївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-09-30 17:02:38
163 Ткачук Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 17:24:45
164 Ляшевська Жанна Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростеньська ЗОШ #1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 17:26:53
165 Єщенко Віталій Федорович Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:34:06
166 Паршакова Альона Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа №5 І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:43:21
167 Васьківський Юрій Михайлович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Підлубівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:45:53
168 Білорус Тетяна Володимирівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 18:13:30
169 Ярмоленко Людмила Вікторівна Коростенський район
Малинська ТГ
Горинська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 18:50:56
170 Боримський Віктор Іванович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Симонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 18:54:19
171 Хрульова Ольга Володимирівна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:25:44
172 Марушко Михайло Іванович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Житомирської області 2021-09-30 19:27:03
173 Дячук Ніна Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІступенів» Малинської міської ради 2021-09-30 19:32:45
174 Олійник Світлана Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа школа І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів 2021-09-30 19:38:47
175 Липко Людмила Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей №1 імені І. Огієнка 2021-09-30 19:55:45
176 Шевчик Тетяна Валентинівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:01:08
177 Гуменюк Валерій Васильович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинська ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:01:48
178 Сошнєва Наталія Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:40:23
179 Іллюк Наталія Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського 2021-09-30 20:44:55
180 Макаренко Валентина Альбінівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-09-30 20:57:59
181 Марчук Світлана Григорівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-09-30 20:58:39
182 Доманська Дар‘я Миколаївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-30 21:11:39
183 Паламарчук Микола костянтинович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-09-30 21:33:09
184 Криворучко Владислав Сергійович Житомирський район
Коростишівська ТГ
Більковецький ліцей 2021-09-30 21:42:29
185 Бузарова Людмила Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:52:19
186 Норинчак Володимир Вікторович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 21:55:29
187 Раєвська Віта Володимирівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 22:04:21
188 Цегельник Ірина Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Овруцької міської ради Житомирської області 2021-09-30 22:05:56
189 Кральковський Анатолій Володимирович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 22:20:12
190 Савченко Людмила Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа √2, Житомирської області 2021-09-30 22:29:29
191 Шевчук Петро Георгійович Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:29:44
192 Гиндич Інна Євгенівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:36:37
193 Ткаченко Катерина Андріївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ 2021-09-30 22:37:54
194 Голяка Ольга Володимирівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 22:40:17
195 Ренкас Наталія Михайлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький ЗЗСО І -ІІІ ступенів 2021-09-30 22:46:28
196 Бовкун Борис Васильович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Бабушківська філія К.З."Чуднівський ліцей" 2021-09-30 23:44:51
197 Яценко Микола Васильович Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 23:48:02
198 Янчевська Ілона Геннадіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 2021-10-01 00:51:22
199 Мандрика Марина Адамівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П'ятківська гімназія I-I Iст 2021-10-01 06:05:42
200 Чижевський Анатолій Миколайович Житомирський район
Станишівська ТГ
Луківська гімназія 2021-10-01 06:20:58
201 Цирубалко Людмила Станіславівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія Брусилівської селищної ради 2021-10-01 06:40:12
202 Бойко Анна Віталіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 2021-10-01 08:11:52
203 Кулеша Ірина Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:59:36
204 Шмаюн Оксана Григорівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 09:02:13
205 Іванченко Ольга Миколаївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Комунальна установа Потіївської сільської ради "Потіївський ліцей" 2021-10-01 09:05:03
206 Ковтун Василь Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:06:28
207 Донець Надія Сергіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 09:23:44
208 Мошківська Надія Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:24:51
209 Вох Олена Павлівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 09:25:18
210 Настенко Оксана Любомирівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:28:25
211 Тетерук Тетяна Василівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ ступенів номер 3 2021-10-01 09:29:20
212 Кузеванова Дарья Петрівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівська спеціальна школа 2021-10-01 09:32:38
213 Сівак Юлія Олегівна Коростенський район
Народицька ТГ
Заліський НВК 2021-10-01 09:35:38
214 Ковалевич Ірина Петрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:42:41
215 Федорович Семен Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:44:51
216 Звягінцева Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 09:47:03
217 Татуревич Людмила Миколаївна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:50:13
218 Коваль Алла Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-10-01 09:51:12
219 Макарчук Оксана Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:52:08
220 Лавренчук Ольга Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:58:44
221 Андросович Ірина Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ I-IIIст." 2021-10-01 10:05:03
222 Ярвисалова Надія Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:10:20
223 Микитюк Володимир Михайлович Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська зош 1-2ст. 2021-10-01 10:37:57
224 Максимович Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
філія "Мокренська гімназія" Дубрівської ЗОШ I-III ступенів 2021-10-01 10:43:22
225 Дячук Світлана Юріївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський ліцей ім. О.Дубінчука 2021-10-01 10:44:50
226 Поліщук Олександр Миколайович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 10:49:22
227 Кондратюк Лариса Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівська гімназія 2021-10-01 10:54:54
228 Концева Лариса Олексіївна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-01 10:57:14
229 Вільчинська Лариса Ігорівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ " Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-01 11:04:27
230 Казмірчук Марія Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 11:13:01
231 Яценко Вікторія Миколаївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 11:26:25
232 Журбенко Руслан Іванович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-01 11:26:52
233 Степанюк Тетяна Валеріївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:31:32
234 Ткаченко Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:37:27
235 Луценко Олена Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 11:41:41
236 Чморик Наталія Вячеславівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:47:17
237 Рабенко Сергій Васильович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г.О.Готовчиця 2021-10-01 11:48:19
238 Гапчук Ірина Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-01 11:49:48
239 Шевельова Наталія Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГ 2 2021-10-01 11:51:42
240 Русецький В'ячеслав Васильович Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 11:54:45
241 Бондарчук Наталія Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 11:58:06
242 Ночевчук Марія Володимирівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 11:59:16
243 Ящишин Богдан Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 12:11:03
244 Євтушик Світлана Мойсеївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 12:19:57
245 Лось Юлія Олексіївна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 12:20:56
246 Майструк Ольга Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
філія"Зеремлянська гімназія" 2021-10-01 12:22:32
247 Сергійко Михайло Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ 2021-10-01 12:28:06
248 Бондрачук Оксана Олександрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:29:52
249 Сергійко Михайло Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська ЗОШ І-ІІІ 2021-10-01 12:30:15
250 Стельникович Любов Михайлівнп Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:38:18
251 Мельник Геннадій Валерійович Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-01 12:42:39
252 Янко Василь Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:43:35
253 Андрущенко Людмила Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. 21 2021-10-01 12:48:05
254 Максимчук Світлана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:48:41
255 Очитко Олена Олександрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 12:50:02
256 Софійчук Наталія Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:51:04
257 Король Анатолій Петрович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-01 12:59:26
258 Король Анатолій Петрович Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-01 12:59:26
259 Пінчук Віталій Володимирович Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:09:08
260 Демчук Володимир Васильович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 13:11:03
261 Шевчук Віталій Петрович Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:11:28
262 Коваленко Володимир Костянтинович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:17:23
263 Шатківська Валентина Владиславівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 13:34:38
264 Морозюк Анатолій Олександрович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 2021-10-01 13:49:01
265 Сліпківська Альона Анатоліївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 14:02:02
266 Левків Сергій Петрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-10-01 14:11:18
267 Кеда Галина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-01 14:18:36
268 Пивовар Валентина Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 14:19:36
269 Борисевич Наталія Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 14:35:57
270 климчук олег Іванович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-01 15:26:29
271 Мошківська Надія Іванівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія 2021-10-01 16:55:36
272 Осадчук Наталія Вікторівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Половецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 16:56:54
273 Джум Богдан Михайлович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 17:00:30
274 Бобик Микола Сергійович Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 20:07:49
275 Ваколюк Анна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 20:54:56
276 Цапун Сергій Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-01 21:21:09
277 Купрієнко Алла Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 21 м. Житомир 2021-10-01 21:38:41
278 Капусняк Тетяна Петрівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія Квітневого ліцею, Квітневої сільської ради 2021-10-01 22:02:53
279 Вдовиченко Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 22:30:00
280 Руцька Жанна Леонтіївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
ОЗО "Анрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" 2021-10-01 22:37:17
281 Левків Роман Петрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія 2021-10-01 22:38:43
282 Фальковська Тетяна Петрівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області 2021-10-01 22:39:48
283 Білоус Тетяна Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 23:57:38
284 Мосійчук Дмитрій Олександрович Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" 2021-10-02 00:44:43
285 Врублевська Ірина Олексіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 ім. О. Сябрук 2021-10-02 08:32:13
286 Лещинська Оксана Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 2021-10-02 08:37:55
287 Одуд Оксана Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-02 08:49:22
288 Козак Олена Віталіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 08:49:57
289 Коломієць Лариса Миколаївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО 2021-10-02 09:07:28
290 Лисюк Валентина Володимирівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський загальноосвітній заклад І-ІІ ступенів 2021-10-02 09:21:32
291 Костюк Оксана Русланівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів " 2021-10-02 09:46:38
292 Пужаєва Наталія Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 11:01:38
293 Власюк Анатолій Васильович Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:06:29
294 Кравчинська Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-02 13:32:23
295 Твердохліб Інна Степанівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Семенівська гімназія 2021-10-02 13:46:16
296 Пишнюк Вячеслав Олександрович Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-02 15:43:54
297 Бородавка Ольга Володимирівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназія-філія 2021-10-02 15:51:26
298 Атаманчук Віталій Анатолійович Коростенський район
Лугинська ТГ
РАДОГОЩАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ-ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАС 2021-10-02 16:42:42
299 Пустовойт Мирослава Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 м. Житомира 2021-10-02 16:54:24
300 Милованова Софія Віталіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-10-02 17:10:17
301 Петрук Ольга Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-02 20:22:39
302 Волощук Людмила Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей #2 ім.О.Сябрук 2021-10-02 20:29:23
303 Майстренко Георгій Васильович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гордницької селищної рада Новоград-Волинського району Житомирської області" 2021-10-02 20:32:20
304 Майстренко Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гордницької селищної рада Новоград-Волинського району Житомирської області" 2021-10-02 20:39:00
305 Мшанецька Оксана Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селишної ради Печанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-02 21:36:49
306 Сульженко Леся Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 2021-10-02 22:10:45
307 Гуринович Раїса Вікторівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-02 22:39:16
308 Москальова Ольга Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 2021-10-03 08:41:31
309 Самолюк Віта Вікторівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська ЗОШ 2021-10-03 09:18:04
310 Білоцерківська Оксана Віталіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-03 09:42:52
311 Гривюк Олексій Петрович Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "РОМАНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" 2021-10-03 09:44:22
312 Курза Анастасія Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-03 10:35:10
313 Чехун Ігор Вікторович Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-03 10:39:32
314 Хробуст Олена Володимирівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 11:56:39
315 Заглада Олена Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей №24 2021-10-03 13:08:26
316 Романюк Альона Миколаївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-03 15:02:03
317 Мельничук Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ I-III ступінів 2021-10-03 15:29:30
318 Рисіч Євгеній Едуардович Бердичівський район
Червоненська ТГ
«Крилівська гімназії» Червоненської селищної ради 2021-10-03 15:47:59
319 Власова Наталія Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-10-03 16:28:08
320 Беркута Ангеліна Рамізовна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-03 17:24:01
321 Падлевська Ніна Яківна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I – III ступенів №6 ім. В.Г. Короленка 2021-10-03 19:39:42
322 Немеш Ольга Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:15:05
323 Кобилинський Володимир Іванович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 20:15:38
324 Федюніна Інна Сергіївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 20:17:54
325 Хмельовська Юлія Олександрівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-03 20:30:22
326 Фрусевич Олена Юріївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО "Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-03 20:55:01
327 Шостак Ігор Вікторович Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-03 21:10:26
328 Сафонюк Михайло Юрійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія I – II ступенів імені М. М. Глови ОЗО «Андрушівський ліцей іменіА. Н. Вітрука» Андрушківської сільської ради Житомирської області 2021-10-03 22:00:25
329 Орихівський Сергій Вікторович Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Хижівська гімназія" Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 08:26:01
330 Вигівська Світлана Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-10-04 08:32:34
331 Поліщук Людмила Олександрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідицька ЗОШ І - ІІІ ст." 2021-10-04 09:16:22
332 Дуб Олена Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСОІ-ІІ ступенів імені О.Покальчука 2021-10-04 09:26:50
333 Осінська Наташа Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-04 09:27:20
334 Лавренчук Олексій Олексійович Житомирський район
Вишевицька ТГ
КУ «Вишевицький ліцей» 2021-10-04 09:42:04
335 Мудревська Марія Іванівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
ГЛАДКОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 2021-10-04 09:47:32
336 Смик Олена Вікторівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 09:51:31
337 Гордієнко Ірина Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 09:59:28
338 Дідус Віктор Миколайович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей 2021-10-04 10:02:11
339 Марчук Олена Дмитрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ушомирський ліцей 2021-10-04 10:07:17
340 Тонкошкур Галина Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 2021-10-04 10:08:30
341 Кришталь Інна Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:15:20
342 Цапана Інна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія №1 2021-10-04 10:15:28
343 Мащенко Надія Іванівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:21:05
344 Карпенко Олександр Володимирович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Андрієвицький заклад загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 10:22:47
345 Сухан Людмила Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:23:30
346 Данилко Оксана Андріївна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:39:41
347 Гилюк Юрій Якович Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 10:43:38
348 Сусоколова Олена Василівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:45:09
349 Синьковська Олена Леонтіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 10:46:43
350 Паєнтко Світлана Юріївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська ЗОш І - ІІІ ступенів 2021-10-04 10:49:05
351 Капралюк Олена Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:07:11
352 Чирва Євгеній Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-04 11:07:29
353 Жорник Сергій Олексійович Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:13:26
354 Абрамян Юлія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:14:57
355 Лавринович Ірина Ігорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО I-III ступенів №4" 2021-10-04 11:16:26
356 Сорочинська Надія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:25:10
357 Голянівський Юрій Олександрович Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-04 11:38:35
358 Остапчук Іванна Сергіївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:40:12
359 Ващук Ольга Олександрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:49:22
360 Грищенко Катерина Володимирівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей Житомирської області 2021-10-04 11:56:00
361 Кучеров Сергій Миколайович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:58:00
362 Лашевич В'ячеслав Леонідович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 12:04:15
363 Романова Ірина Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 12:06:40
364 Тарасюк Лада Миколаївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:06:59
365 Бурименко Вікторія Вікторівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 12:10:46
366 Білошицький Анатолій Васильович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Поліський ліцей 2021-10-04 12:12:54
367 Гераскін Олександр Сергійович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 12:14:43
368 Костюченко Тетяна Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-04 12:19:17
369 Дмитренко Михайло Григорович Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-10-04 12:23:23
370 Котик Анжела Андріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Житомирської області 2021-10-04 12:27:31
371 Коробчук Юлія Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Житомирської області 2021-10-04 12:35:36
372 Кучерявенко Денис Вікторович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Слободороманівський ліцей 2021-10-04 12:40:00
373 Залуцька Наталія Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спецшкола 2021-10-04 12:42:16
374 Сівоздрав Наталія Михайлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 12:44:55
375 Нищенко Наталія Сергіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 2021-10-04 12:55:14
376 Клюфінський Василь Миколайович Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназія 2021-10-04 12:56:30
377 Паламарчук Дмитро Сергійович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ ступенів №17 м. Бердичева Житомирської області 2021-10-04 13:05:23
378 Кириченко Ольга Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 13:05:31
379 Шаповал Наталія Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів №30 2021-10-04 13:05:57
380 Шатківський Віталій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 2021-10-04 13:17:59
381 Барановський Руслан Вячеславович Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО 2021-10-04 13:18:21
382 Островська Алла Валеріївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ опорний заклад Барашівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:21:12
383 Каменчук Євгеній Вікторович Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-04 13:21:54
384 Голяченко Світлана Вікторівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ"Киянський ЗЗСО І-ІІІ ст " 2021-10-04 13:26:41
385 Кобилинський Олександр Петрович Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 13:27:41
386 Макухівський Вадим Олександрович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-04 13:37:55
387 Смик Петро Іванович Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:39:01
388 Сурікова Ольга Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира 2021-10-04 13:43:00
389 Шевчук Людмила Степанівна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-04 13:52:31
390 Грищук Таїсія Григорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21 м. Житомира 2021-10-04 13:52:34
391 Сівченко Юлія Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:01:13
392 Захарчук Леонід Сергійович Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:03:07
393 Остапенко Віта Вікторівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного освітнього закладу 2021-10-04 14:08:48
394 Бойчук Сергій Петрович Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-04 14:15:03
395 Коротун Дарина Олександрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-04 14:17:01
396 Жарська Тетяна Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 м. Житомира 2021-10-04 14:20:20
397 Бондюк Ольга Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:24:46
398 Омельченко Тетяна Степанівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Миролюбівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів 2021-10-04 14:26:23
399 Балема Єгор Юрійович Коростенський район
Коростенська ТГ
навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" №12 м. Коростеня 2021-10-04 14:26:36
400 Пархомчук Валерій Васильович Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:27:49
401 Князюк Сніжана Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 2021-10-04 14:30:34
402 Устименко Маргарита Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 2021-10-04 14:30:53
403 Сусоколов Роман Валентинович Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 2021-10-04 14:31:43
404 Весельська Марія Антонівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського 2021-10-04 14:35:35
405 Яценко Олександр Федорович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "ЗЗСО Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради " 2021-10-04 14:36:03
406 Сорока Олександр Вікторович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей Ушомирської сільської ради Житомирської області 2021-10-04 14:36:05
407 Дмитерчук Алла Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №4 міста Новоград-Волинського Житомирської області 2021-10-04 14:38:51
408 Іщук Роман Валентинович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського 2021-10-04 14:39:31
409 Пархомчук Ольга Іванівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:42:00
410 Лейченко Марина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського 2021-10-04 14:43:27
411 Пеньківська Тетяна Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:49:49
412 Медведь Юлія Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-04 14:56:49
413 Лось Віталій Олександрович Коростенський район
Малинська ТГ
Малинський ЗНВК "Школа-ліцей #1 ім.Н.Сосніної" І-ІІІ ст. 2021-10-04 15:22:48
414 Юхимець Оксана Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-04 15:28:42
415 Родіна Леся Олександрівна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК "Школа-ліцей №1ім.Ніни Сосніної",I-III ступенів 2021-10-04 15:37:48
416 Кашук Олександр Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Валерія Вікторовича Бражевського 2021-10-04 15:43:21
417 Зіневич Віталій Володимир Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненская гімназія 2021-10-04 15:44:34
418 Макаренко Олег Анатолійович Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-04 15:56:30
419 Мацкевич Микола Опанасович Житомирський район
Брусилівська ТГ
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 16:08:02
420 Бойко Богдан Олегович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ № 14 2021-10-04 16:11:38
421 Ткачук Ганна Ігорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №2 м.Житомира 2021-10-04 16:23:40
422 Солодовнікова Ірина Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №14 2021-10-04 16:26:34
423 Федорченко Анна Сергіївна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-04 16:34:41
424 Токарчук Олена Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 імені В. Г. Короленка 2021-10-04 17:36:55
425 Садикова Ірина Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ 10 2021-10-04 17:38:48
426 Зулінська Інна Георгіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський загальноосвітній НВК №4 2021-10-04 17:41:36
427 Давидова Тетяна Вікторівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів 2021-10-04 17:54:59
428 Сенюк Віктор Петрович Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-10-04 18:22:35
429 Гродецький Богдан Ігорович Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 18:28:12
430 Бабійчук Юрій Васильович Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 19:02:49
431 Радченко Олександр Васильович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Горбівська філія Комунальної установи опорного закладу освіти «Ємільчинського ЗЗСО I-III ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області» 2021-10-04 19:23:55
432 Трохимчук Сергій Анатолійович Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО 2021-10-04 19:26:42
433 Кириченко Віктор Васильович Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти" 2021-10-04 19:34:43
434 Муравський Руслан Степанович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 19:43:04
435 Азізова Катерина Валеріївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Головківська гімназія 2021-10-04 19:46:00
436 Матат Інна Олександрівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 19:49:50
437 Забродська Тетяна Валеріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Вільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Оліївської сільської ради ЖР ЖО 2021-10-04 20:06:58
438 Бонковська Ірина Валеріївна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Піщівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів 2021-10-04 20:40:35
439 Войцехівська Катерина Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:58:33
440 Литвинчук Юрій Володимирович Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 21:04:16
441 Каменчук Альона Вікторівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 21:28:19
442 Осипчук Катерина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ №5 2021-10-04 21:32:30
443 Макаренко Жанна Василівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІступенів Корнинської селищної ради 2021-10-04 21:45:40
444 Панухник Тетяна Юріївна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ"Словечанська ЗОШ I-III ступенів" 2021-10-04 22:29:07
445 Діхтярук Олександр Григорович Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський ОЗЗСО 2021-10-04 23:16:41
446 Смолінська Наталія Олександрівна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-10-04 23:36:29
447 Подік Інна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #13 2021-10-05 00:11:14
448 Зощак Надія Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житромирська загальноосвітня школа №5 2021-10-05 08:06:27
449 Мельниченко Алла Андріївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
ЗЗСО l-lllст.смт.Яблунця 2021-10-05 09:49:46
450 Скомарівський Олег Вячеславович Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-05 09:52:54
451 Беркута Зоя Романівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 09:54:21
452 Краснощокова Ганна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:57:50
453 Бутков Сергій Миколайович Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-05 10:11:15
454 Мельник Світлана Леонідівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 10:14:23
455 Стадченко Тетяна Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ I-III ступенів 2021-10-05 10:16:39
456 П'ятніцька Тетяна Леонідівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-05 11:00:47
457 Стоцький Анатолій Миколайович Коростенський район
Овруцька ТГ
Великофоснянський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-05 11:06:58
458 Чумак Ирина Станіславівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-05 11:11:34
459 Шпаківська Ольга Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 11:14:34
460 Кухарчук Ярослав Олександрович Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-05 11:21:55
461 Кобилинська Юлія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-05 11:24:58
462 Сафінов Віктор Борисович Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-05 11:48:30
463 Сич Олексій Миколайович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Малоглумчанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:48:41
464 Ковтонюк Анастасія Максимівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:52:45
465 Дубина Інна Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-05 11:57:49
466 Кобилинська Юлія Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 11:58:58
467 Недашківська Валентина Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанська ЗЗСО 2021-10-05 11:59:09
468 Дідківський Олександр Вікторович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 2021-10-05 12:28:43
469 Мирончук Анна Олександрівна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-10-05 12:58:09
470 Лісова Надія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія 2021-10-05 13:06:28
471 Сатунова-Найко Ганна Вікторівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп'ятигірський ЗЗСО 2021-10-05 13:28:57
472 Горбачевська Анна Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 13:33:58
473 Корнійчук Тетяна Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:38:57
474 Ковальчук Олена Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 13:40:52
475 Свінціцька Леся Володимирівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Смолдирівська гімназія 2021-10-05 13:55:23
476 Рева Олексій Анатолійович Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І- ІІ ступенів 2021-10-05 14:04:46
477 Краснолюдська Світлана Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 14:08:06
478 Берещенко Наталія Юріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т,Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-05 14:12:54
479 Шостак Сергій Григорович Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська ЗОШ I-III ступенiв 2021-10-05 14:47:20
480 Баніт Ірина Валентинівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:06:58
481 Шахрай Валентина Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 16:33:55
482 Зіновчук Антоніна Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 17:34:02
483 Свінцицький Володимир Йосипович Житомирський район
Романівська ТГ
ОНЗ "Биківський ЗЗСО" Романівської селищної ради 2021-10-05 18:46:38
484 Свінцицька Надія Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-10-05 18:50:33
485 Ковальчук Олександр Васильович Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-10-05 18:59:13
486 Лось Андрій Михайлович Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївсий НВК 2021-10-05 19:47:06
487 Кіндрась Тетяна Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Любарської селищної ради 2021-10-05 22:06:23
488 Шибецький Євгеній Вікторович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка І. В. 2021-10-05 22:34:15
489 Макарчук Марина Сергіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.Героя Радянського Союзу В.К.Олійника 2021-10-05 23:48:52
490 Ващук Ольга Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 23:50:50
491 Багінський Олег Мечиславович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей №24 2021-10-06 09:18:20
492 Мойсієнко Володимир Олександрович Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб`ївський НВК "ДНЗ-ЗНЗ" І-ІІІ ступенів" 2021-10-06 09:35:56
493 Іванова Ілона Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-06 10:31:25
494 Панчук Ірина Степанівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-06 10:35:45
495 Стеценко Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Харліївська філія І-ІІст. ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука" Андрушківської сільської ради 2021-10-06 11:21:59
496 Фунікова Маріанна Олексіївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-06 13:12:47
497 Кириченко Ольга Вікторівна Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:28:07
498 Краснов Петро Аркадійович Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія ім. В. Н. Мартиненка Черняхівської селищної ради 2021-10-06 13:39:23
499 Романчук Любов Анатоліївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 15:54:00
500 Ковальківський Андрій Володимирович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Торчинська гімназія 2021-10-06 16:59:39
501 Ференець Віталій Вікторович Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-06 18:43:05
502 Нікуліна Наталія Василівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-06 21:34:02
503 Шапоренко Наталія Борисівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Глибочанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 22:45:36
504 Шут Ганна Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 09:47:22
505 Микитюк Наталія Віталіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-10-07 10:08:28
506 Войтович Світлана Сергіївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 10:17:29
507 Радкевич Анатолій Петрович Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 12:02:47
508 Редчиць Наталія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 3 Овруцькоі міської ради Житомирської області 2021-10-07 12:22:21
509 Савін Олександр Львович Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студентцький ліцей 2021-10-07 13:14:42
510 Коноплій Єлизавета Сергіївна Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-07 13:21:40
511 Номерчук Олександр Іванович Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський навчально-виховний комплекс 2021-10-07 13:22:19
512 Кузьменко Юлія Ігорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-07 13:25:37
513 Павленко Юлія Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:52:35
514 Козлова Катерина Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:54:24
515 Лесик Світлана Григорівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-07 14:57:29
516 Скуратовська Леся Іванівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей #1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського 2021-10-07 15:37:31
517 Залізко Оксана Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"№12 м. Коростеня 2021-10-07 15:40:48
518 Весельська Тетяна Францівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ " Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст." 2021-10-07 15:52:57
519 Оржановський Віталій Володимирович Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-07 16:27:02
520 Джаман Світлана Василівна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський опорний заклад загальної середньої освіти 2021-10-07 16:49:17
521 Бучинська Надія Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-07 17:15:14
522 Лузіна Людмила Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 2021-10-07 18:11:30
523 Горпинич Іван Володимирович Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ №3 2021-10-07 19:45:16
524 Білошицька Оксана Олександрівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 м. Бердичева 2021-10-07 20:08:49
525 Парандій Леся Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 20:22:28
526 Зущик Ігор Святославович Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-07 20:57:30
527 Гопкало Ігор Іванович Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ"Вільшанський ліцей" Вільшанської сільської ради 2021-10-07 21:47:33
528 Гаврутенко Олена Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 21:49:25
529 Шевчук Світлана Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-07 22:03:31
530 Харченко Олександр Володимирович Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:08:25
531 Зарудна Наталія Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ 1 2021-10-08 06:43:48
532 Видиш Наталія Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-08 07:53:33
533 Опанасюк Сергій Романович Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Колодянська ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-08 09:59:05
534 Котик Олег Петрович Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-08 12:32:47
535 Орел Наталя Сергіївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 13:32:51
536 Богданець Оксана Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей"10 м. Бердичева 2021-10-08 13:40:27
537 Мороз Ольга Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:08:39
538 Ярмольчук Людмила Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 15:30:49
539 Долежал Катерина Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-08 15:31:39
540 Лебедєва Юлія Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ 2 І-ІІІ ст. 2021-10-08 16:04:31
541 Пишнюк Ольга Валеріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ № 6 2021-10-08 16:39:41
542 Корбут Наталія Григорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ № 6 2021-10-08 16:53:08
543 Міщенко Юлія Вікторівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Пилиповицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської міської територіальної громади 2021-10-08 19:00:47
544 Антонюк Ольга Іванівна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-08 19:09:49
545 Сербин Василь Михайлович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-10-08 19:24:06
546 Івчук Людмила Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-08 20:28:36
547 Костюк Зоя Володимирівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія 2021-10-08 22:36:27
548 Черняховська Катерина Ярославівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-08 22:41:24
549 Фещук Олена Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 08:47:24
550 Тичинський Олександр Валерійович Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей" 2021-10-09 12:22:11
551 Савицька Альона Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ I-III ст. №28 м.Житомира ім.гетьмана Івана Виговського 2021-10-09 14:00:45
552 Бильська Наталя Стефанівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська ЗОШ 2021-11-22 09:37:36
Повернутись на головну сторінку