Повернутись на головну сторінку

Реєстрація на курси НУШ 2021 за кошти державної субвенції

# ПІБ Район/ОТГ Навчальний заклад Дата реєстрації
1 Райчук Катерина Вікторівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей 1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 16:02:58
2 Муравська Руслана Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Кашперівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 16:03:02
3 Білошицька Альона Вікторівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей 2021-09-29 16:03:24
4 Кліменко Вікторія Василівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:06:25
5 Шкраб Наталія Леонтіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:06:30
6 Запольська Юлія Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 16:16:48
7 Комарчук Марія Петрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Народицька гімназія Житомирської області 2021-09-29 16:27:53
8 Мельничук Ірина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Покровська ЗОШ 2021-09-29 16:29:12
9 Ліска Валентина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-09-29 17:02:39
10 Мельниченко Олена Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №1 Коростишівської міської ради 2021-09-29 17:04:21
11 Мелешко Лілія Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-09-29 17:08:35
12 Гаврилюк Ліна Вікторівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Першотравенський ліцей 2021-09-29 17:11:26
13 Колодюк Галина Миколаївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Парипська філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-29 17:27:54
14 Гребінь Людмила Вікторівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 17:44:28
15 Манько Ольга Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 2021-09-29 17:47:57
16 Шибецька Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Жкржевицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 17:51:09
17 Заїка Наталія Петрівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Роставицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 17:52:15
18 Присяжнюк Наталія Юріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 2021-09-29 18:04:45
19 Коротун Людмила Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей № 1 2021-09-29 18:13:48
20 Ковтонюк Любов Антонівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-09-29 18:23:09
21 Жигадло Тетяна Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Іванківська гімназія 2021-09-29 18:32:01
22 Романчук Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №1 2021-09-29 18:36:02
23 степанчук Маргарита Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Перганська ЗОШ l-ll ступенів 2021-09-29 18:51:40
24 Згодзінська Тетяна Валентинівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Мартинівська ЗОШ l-lll ступенів 2021-09-29 18:51:57
25 Сичевська Марина Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомиоського району 2021-09-29 19:10:51
26 Залізницька Олена Володимирівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 19:16:28
27 Козловець Вікторія Павлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «ЗЗСО Ємільчинська гімназія» 2021-09-29 19:17:27
28 Козінська Світлана Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 19:23:53
29 Шевченко Надія Миколаївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Мирославський ЗЗСО І-ІІІст ім.О.І.Онишка 2021-09-29 19:25:11
30 Сидорчук Тамара Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей Коростенської міської ради 2021-09-29 19:43:37
31 Журавська Оксана Львівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ N12 ім. С.Ковальчука м.Житомира 2021-09-29 19:45:30
32 Грицюк Оксана Вікторівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-29 19:51:12
33 Білецька Людмила Дем'янівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Новограда-Волинського 2021-09-29 19:53:11
34 Кравчук Юлія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Василівська філія 2021-09-29 19:55:23
35 Старцева Ольга Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська приватна гімназія "Ор Авнер" 2021-09-29 19:55:57
36 Сорока Раїса Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Стовпинська ЗОШ І -ІІ ступенів 2021-09-29 20:00:12
37 Недашківська Анастасія Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-29 20:06:51
38 Бондарчук Тетяна Олександрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №1 2021-09-29 20:10:01
39 Чмут Лариса Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ 12 ім. С.Ковальчука м Житомира 2021-09-29 20:13:15
40 Циз Наталія Миколаївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:14:47
41 Романюк Інна Юріївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Варварівська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 20:19:47
42 Богинська Анжела Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Тупалецька загальноосвітня школа I-II ступенів 2021-09-29 20:21:35
43 Адамська Марія Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Поліянівська ЗОШ I-II cтупенів 2021-09-29 20:22:56
44 Розхрист Неля Едуардівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє - Городищенська ЗОШ I - II ступенів 2021-09-29 20:22:56
45 Фомішина Галина Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Кулішівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:28:10
46 Грицько Галина Олександрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-09-29 20:29:15
47 Кравченко Юлія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька загально-освітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:30:19
48 Чирчик Тетяна Володимирівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє-Городищенська ЗОШ 2021-09-29 20:33:16
49 Рафальська Олена Павлiвна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвiтня школа I - III ступенiв √1 з поглибленим вивченням iноземних мов 2021-09-29 20:41:46
50 Коваленко Світлана Казимирівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 20:42:46
51 Часовнік Ольга Миколаївна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:43:44
52 Рудніцька Світлана Євгенівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 20:46:15
53 Малінкіна Тетяна Вікторівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-29 20:57:15
54 Обухова Людмила Валеріївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ ОЗО "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-29 21:00:16
55 Столярчук Тетяна Петрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-29 21:15:24
56 Горобей Тетяна Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Миролюбівська філія І - ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-29 21:22:03
57 Оникійчук Оксана Йосипівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-29 21:25:34
58 Вознюк Тамара Сергіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ і -ііі ступенів №3 2021-09-29 21:32:26
59 Осіпчук Ніна Степанівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Мокляківська філія 2021-09-29 21:36:00
60 Остапчук Лариса Григорівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей№2 2021-09-29 21:36:44
61 Торгонська Світлана Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Красилівська філія l-ll cтупенів ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ l-lll ступенів" 2021-09-29 21:40:06
62 Киба Інна Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 5 м. Бердичева 2021-09-29 21:49:21
63 Гаряча Лариса Василівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-29 21:51:09
64 Кравчук Наталія Павлівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Полянківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 2021-09-29 21:51:18
65 Лісовська Марія Павлівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білошицівська гімназія 2021-09-29 21:58:22
66 Лапік Людмила Сергіївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 2 2021-09-29 22:00:14
67 Бенедюк Олена Сергіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ #5 2021-09-29 22:01:18
68 Палій Наталія Миколаївна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-29 22:04:44
69 Лещенко Оксана Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Строківський ліцей 2021-09-29 22:11:49
70 Денисюк Оксана Сергіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанска ЗССО 2021-09-29 22:20:00
71 Мовчан Ніна Василівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Киківська ЗОШ I-III ступенів 2021-09-29 22:23:33
72 Скуратівська Тетяна Іванівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
Комунальний заклад "ВЛАДІВСЬКА ГІМНАЗІЯ" 2021-09-29 22:27:07
73 Дученко Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
КЗ "Владівська гімназія" 2021-09-29 22:33:48
74 Бабич Валентина Борисівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Зарубинецький ліцей 2021-09-29 22:54:52
75 Юхимчук Олена Вікторівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-09-29 22:55:45
76 Данилюк Валентина Вікторівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:05:31
77 Савенець Микола Макарович Житомирський район
Корнинська ТГ
Мохнацька філія І-ІІ ступенів Корнинського опорного овітнього закладу І-ІІІ ступенів 2021-09-30 00:25:41
78 Кучерук Наталія Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Новаківська гімназія 2021-09-30 07:50:55
79 Костенкова Юлія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Слобідська загальноосвітня школа Малинської міської ради Житомирської області 2021-09-30 08:01:14
80 Власенко Ірина Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинівський НВК 2021-09-30 08:03:50
81 Остапчук Оксана Павлівна Коростенський район
Олевська ТГ
Калинівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:07:45
82 Максімова Олена Валентинівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 08:19:22
83 Пашківська Людмила Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерянківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:25:24
84 Рябенька Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 08:37:46
85 Кобилинська Олена Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4" 2021-09-30 08:42:35
86 Лесик Оксана Михайлівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради 2021-09-30 08:43:33
87 Рябенька Дар`я Борисівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Ходорківський ліцей 2021-09-30 08:45:43
88 Дорошенко Аліна Станіславівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 08:47:49
89 Балашкевич Аліна Анатоліївна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 08:53:04
90 Удовенко Оксана Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 08:54:42
91 Білявська Тетяна Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа ,,Сербівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-09-30 08:59:12
92 Дзядевич Наталія Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 09:06:22
93 Білоброва Людмила Василівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Вільнянський ліцей Коростишівської міської ради Житомирської області 2021-09-30 09:08:56
94 Савчук Валентина Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Глезненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:10:24
95 Хоменко Майя Іванівна Житомирський район
Волицька ТГ
Старокотельнянська гімназія 2021-09-30 09:12:59
96 Блиндюк Валентина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Дубрівська загальноосвітня школа I-III 2021-09-30 09:14:42
97 Гданська Тетяна Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Закусилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеннів 2021-09-30 09:16:25
98 Марченко Вікторія Геннадіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 09:18:09
99 Островська Тетяна Борисівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука 2021-09-30 09:22:16
100 Зайчук Аліна Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Павелківський ліцей 2021-09-30 09:22:51
101 Григорчук Надія Андріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 1 2021-09-30 09:22:51
102 Савицька Марія Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Городківський ліцей 2021-09-30 09:26:44
103 Струцінська Наталія Василівна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія 1-2 ступенів ОЗО " Андрушківський ліцей ім. А.Н. Вітрука" 2021-09-30 09:27:11
104 Вознюк Оксана Іванівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Чорнорудська ЗОШ l-ll ст. 2021-09-30 09:27:53
105 Єрмак Марина Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей 2021-09-30 09:29:14
106 Глушаниця Валентина Григорівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Саверецька філія І-ІІ ступенів Попільнянського ліцею 2021-09-30 09:29:48
107 Онищенко Леся Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:31:31
108 Потаніна Інга Анатоліївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:33:09
109 Ліневич Анна Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:34:06
110 Ротарь Галина Павлівна Коростенський район
Малинська ТГ
Недашківський НВК 2021-09-30 09:34:47
111 Познякова Юлія Валеріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей № 2 ім.Л.Х.Дарбіняна Коростишівської міської ради 2021-09-30 09:35:10
112 Литвиненко Наталія Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська санаторна школа Житомирської обласної ради 2021-09-30 09:40:31
113 Бугайчук Ірина Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЖПГ "Ор Авнер" 2021-09-30 09:41:18
114 Калюк Любов Антонівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Бігунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 09:47:08
115 Боровська Оксана Анатоліївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 09:52:14
116 Кобилинська Надія Сергіївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-30 09:52:52
117 Деркс Тетяна Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 09:53:14
118 Бондарчук Леся Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 09:55:12
119 Скрипченко Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 09:57:20
120 Потопальська Леся Дмитрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський загальноосвітня школа номер 8 2021-09-30 09:58:37
121 Ковальчук Валентина Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Стрижівський ліцей Коростишівської міської рди 2021-09-30 09:59:24
122 Андрійчук Інна Михайлівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Староолександрівський ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 10:01:33
123 Павленко Леся Володимирівна Житомирський район
Вишевицька ТГ
Іршанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:01:44
124 Коваленко Оксана Петрівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей № 2 2021-09-30 10:04:57
125 Захарчук Олена Юріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:07:51
126 Біляга Валентина Леонідівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житомирської області 2021-09-30 10:11:25
127 Мироненко Олена Петрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Городський ліцей 2021-09-30 10:13:11
128 Неділько Ніна Андріївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради 2021-09-30 10:16:52
129 Фещенко Олена Володимирівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-09-30 10:21:14
130 Казмірчук Світлана Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №2 Андрушівської міської ради 2021-09-30 10:23:01
131 Худзік Світлана Петрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 10:25:56
132 Чорна Наталія Олексіївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Макарівська філія І-ІІ ступенів ОЗО " Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука"Андрушківської сільської ради 2021-09-30 10:26:27
133 Остапенко Лідія Михайлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей 2021-09-30 10:26:51
134 Сафонюк Лідія Терентіївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Бровківський ліцей 2021-09-30 10:27:29
135 Лозовська Любов Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кичкирівської філія ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 13:12:03
136 Примак Наталія Володимирівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей ✓2 2021-09-30 13:13:21
137 Кучерина Інна Всеволодівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія Житом.обл. 2021-09-30 13:15:01
138 Тушак Наталія Вікторівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеніа 2021-09-30 13:15:12
139 Мельник Олександр Іванович Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів І-ІІІ № 17 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 13:17:57
140 Майстренко Наталія Петрівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Осівецька гімназія Брусилівської селищної ради 2021-09-30 13:19:06
141 Ярошенко Олена Федорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія Житомирського району Житомирської області 2021-09-30 13:21:17
142 Тимошенко Любов Михайлівна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Немильнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 13:23:15
143 Шуляр Олена Іванівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-09-30 13:24:34
144 Сорока Тетяна Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ «Руднє-Іванівський ЗЗСО І-ІІІ ст» 2021-09-30 13:25:51
145 Василевич Олена Олексіївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Очеретянська філія опорного закладу ЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:27:38
146 Дичук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Сколобівська ЗОШ І - ІІ ст 2021-09-30 13:30:29
147 Кучерчук Світлана Іванівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:31:05
148 Тарасевич Ніна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 2021-09-30 13:31:38
149 Антоненко Людмила Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Малоглумчанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 13:32:31
150 Нестерчук Людмила Анатоліївна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа 2021-09-30 13:37:02
151 Кушуріна Людмила Степанівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 13:37:57
152 Троцька Лариса Сергіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Опорний навчальний заклад біотехнологічний ліцей "Радовель" 2021-09-30 13:41:31
153 Осадча Наталія Віталіївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Опорний заклад освіти "Андрушківський ліцей імені А.Н.Вітрука" 2021-09-30 13:42:12
154 Ігнат Олена Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Водотиївський ліцей 2021-09-30 13:43:58
155 Кириченко Світлана Іванівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ" 2021-09-30 13:49:45
156 Яковенко Оксана Олександрівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-09-30 13:53:55
157 Бондарук Володимир Васильович Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія 2 імені Володимира Сингаївського" 2021-09-30 13:56:24
158 Дем'янчук Ірина Миколаївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-09-30 14:04:55
159 Бондар Оксана Василівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Чернявська філія ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:05:57
160 Позняк Тетяна Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Міньковецька гімназіяАндрушівської міської ради 2021-09-30 14:06:46
161 Коваленко Лідія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Ворсівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів" Малинської міської ради 2021-09-30 14:07:07
162 Письменна Інна Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Ставищенська гімназія 2021-09-30 14:07:26
163 Кравчук Наталія Петрівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Станишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:07:27
164 Маліновська Ніна Павлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗО l-lllст.n3 2021-09-30 14:08:15
165 Бадах Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Суслівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-09-30 14:09:22
166 Классович Світлана Павлівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ I-III ст. #3 2021-09-30 14:10:32
167 Бардак Світлана Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-09-30 14:10:49
168 Горгота Наталія Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-09-30 14:14:18
169 Бобрик Інна Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Івановицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:19:07
170 Страхова-Павленко Світлана Сергіївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 14:21:02
171 Волошенко Віра Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 2021-09-30 14:25:03
172 Бенедюк Світлана Петрівна Житомирський район
Курненська ТГ
ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:29:43
173 Балинь Анна Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради 2021-09-30 14:32:33
174 Ніколайчук Тетяна Василівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-09-30 14:34:06
175 Луцюк Тетяна Григорівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей № 2 2021-09-30 14:41:06
176 Жиліна Олена Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа l-lll ступенів номер 1 з поглибленим вивченням іноземних мов 2021-09-30 14:42:01
177 Мосейчук Тетяна Степанівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 2021-09-30 14:44:05
178 М'янівська Світлана Аркадіївна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І - ІІІ ст. 2021-09-30 14:54:17
179 Колесник Наталія Іванівна Житомирський район
Пулинська ТГ
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 14:59:47
180 Угніч Руслана Миколаївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК "Школа-ліцей №1 ви.Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:00:30
181 Горобей Катерина Анатоліївна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-09-30 15:02:14
182 Шевчук Володимир Петрович Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Степанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 15:02:34
183 Корнійчук Марія Олександрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:04:28
184 Ципцюра Наталія Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-09-30 15:09:00
185 Добровінська Марія Францівна Житомирський район
Березівська ТГ
Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району 2021-09-30 15:13:54
186 Ковальчук Олеся Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:15:17
187 Аліксійчук Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:26:10
188 Ярошенко Тетяна Володимирівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Гулянецький ліцей Ушомирської сільської ради 2021-09-30 15:28:33
189 Коршун Лілія Никанорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради 2021-09-30 15:29:46
190 Майструк Людмила Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-09-30 15:39:26
191 Каллер Валентина Андріївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей №2 2021-09-30 15:42:28
192 Вакуленко Вікторія Сергіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Чайківська загальноосвітня школа І-ІІІ степенів Радомишльської міської ради 2021-09-30 15:42:29
193 Бродовська Наталія Миколаівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ОЗЗСО 2021-09-30 15:45:13
194 Лаврук Надія Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 15:50:18
195 Луцишина Жанна Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
НВК N 10 2021-09-30 15:51:07
196 Кобилинська Ліля Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:55:36
197 Колесник Віктор Михайлович Житомирський район
Курненська ТГ
Великолугівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 15:56:44
198 Пасюк Ірина Миколаївна Житомирський район
Андрушківська ТГ
Гальчинський ліцей 2021-09-30 16:00:56
199 Бугай Любов Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльська ЗОШ І-ІІІст. #3 2021-09-30 16:07:35
200 Герасимчук Олеся Олександрівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Радомишльський ліцей #1 ім.Т.Г.Шевченка 2021-09-30 16:32:58
201 Слободенюк Таїса Петрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Липківська гімназія імені М.І.Шпака 2021-09-30 16:39:39
202 Дзюбак Наталія Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей ім.І.М.Мороза Любарської селищної ради 2021-09-30 16:44:18
203 Гамерник Оксана Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-09-30 16:51:10
204 Тимощук Тетяна Володимирівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія "Хижівська гімназія" 2021-09-30 16:56:19
205 Поліщук Любов Миколаївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей ім.Г.О.Готовчиця 2021-09-30 16:58:50
206 Фидра Світлана Борисівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Вертокиївська ЗОШ l-lll ст. 2021-09-30 17:00:30
207 Фесенко Людмила Ігорівна Житомирський район
Березівська ТГ
Барашівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:02:08
208 Козак Ірина Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошнянська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-09-30 17:08:24
209 Весельська Ганна Францівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-09-30 17:11:03
210 Забродська Наталія Євгенівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Пряжівська ЗОШ І-ІІ ст 2021-09-30 17:29:12
211 Павленко Наталя Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Ігнатпільський ЗЗСО I-III ступенів 2021-09-30 17:36:47
212 Семений Олена Валентинівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Холосненський ліцей Коростенської міської ради 2021-09-30 17:37:54
213 Вигнич Григорій Іванович Житомирський район
Любарська ТГ
Стрижівський ліцей Любарської селищної ради 2021-09-30 17:41:06
214 Кващук Олена Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #8 2021-09-30 17:54:33
215 Бех Лариса Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Бехівська філія Васьковицького ліцею Коростенськоі міської ради 2021-09-30 17:56:01
216 Журавська Людмила Миколаївна Житомирський район
Пулинська ТГ
Новозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 17:59:22
217 Недайборщ Тетяна Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
СЗОШ №17 м.Бердичева Житомирської обл. 2021-09-30 18:17:21
218 Дідківська Лариса Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-09-30 18:18:26
219 Кравець Оксана Олександрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей №2 2021-09-30 18:24:55
220 Мельниченко Тетяна Євгенівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" 2021-09-30 18:25:11
221 Мартинюк Наталія Святославівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 1 2021-09-30 18:28:27
222 Тищенко Ольга Ярославівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради. 2021-09-30 18:55:21
223 Боримська Галина Олександрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
КУ "Симонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-09-30 19:09:43
224 Ольшанська Алла Миколаївна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 19:15:17
225 Павлюк Наталія Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Видиборський ліцей Черняхівської селищної ради 2021-09-30 19:17:54
226 Кузьменко Ніла Володимирівна Житомирський район
Городоцька ТГ
Городоцький ліцей Городоцької селищної ради 2021-09-30 19:19:08
227 Талах Людмила Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:37:34
228 Крушинська Галина Петрівна Житомирський район
Волицька ТГ
Волицька ЗОШ 2021-09-30 19:38:00
229 Титюк Катерина Володимирівна Коростенський район
Народицька ТГ
Латашівська ЗОШ I-II ступенів 2021-09-30 19:41:05
230 Шроль Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 19:51:04
231 Заруцька Марія Феліксівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Варварівська ЗОШ І-ІІІ 2021-09-30 19:53:27
232 Кобернюк Лариса Євгеніївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 19:54:42
233 Балашкевич Алла Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Навчально- виховний комплекс " Школа- гімназія- ліцей" № 10 м. Бердичева Житомирської області 2021-09-30 19:54:42
234 Ваховська Людмила Адольфівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 2021-09-30 19:55:35
235 Костик Ріта Григорівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради 2021-09-30 19:57:04
236 Щербань Ольга Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 2 м. Житомира 2021-09-30 20:00:30
237 Новосельська Світлана Володимирівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-09-30 20:00:56
238 Сич Наталія Василівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Мостівська гімназія Андрушівської міської ради 2021-09-30 20:08:56
239 Паламарчук Олена В'ячеславівна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-09-30 20:16:32
240 Ковбан Вікторія Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-09-30 20:20:53
241 Леванчук Олена Федорівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Шоломківський ЗЗСО I-III ст. 2021-09-30 20:23:39
242 Баранівська Віта Валеріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 20:25:42
243 Сидорчук Ірина Степанівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Новоселицька гімназія 2021-09-30 20:28:38
244 Кабанова Оксана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 20:33:14
245 Ящук Галина Михайлівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ "Чуднівський ліцей" 2021-09-30 20:35:10
246 Потопальська Світлана Антонівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 20:35:59
247 Багінська Ольга Анатоліївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:36:40
248 Таргонська Наталія Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 м. Житомира 2021-09-30 20:38:32
249 Постна Наталія Станіславівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:42:43
250 Клаус Анастасія Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 2021-09-30 20:46:46
251 Митнік Людмила Олексіївна Житомирський район
Миропільська ТГ
Миропільський ліцей Житомирської області 2021-09-30 20:47:51
252 Янчевська Людмила Олексіівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Антопільська гімназвя 2021-09-30 21:00:46
253 Михайленко Мирослава Федорівна Коростенський район
Олевська ТГ
Майданська ЗОШ l-lll ступенів 2021-09-30 21:03:57
254 Горбатюк Ольга Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Руднє - Городищенська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів 2021-09-30 21:04:43
255 Лісовська Юлія Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Хотинівській ліцей 2021-09-30 21:12:51
256 Гаврилюк Галина Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей 2 2021-09-30 21:21:51
257 Дмитришина Інна Олександрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Вільнопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:34:22
258 Мороз Людмила Андріївна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-09-30 21:44:37
259 Гончаренко Яна Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
ОЗНЗ Радомишльська гімназія 2021-09-30 21:47:42
260 Кузьменко Тетяна Петрівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Кропивнянський ліцей 2021-09-30 21:54:55
261 Сугнач Олена Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Сущанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-09-30 21:55:17
262 Миронюк Марія Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Новочорторийський ліцей 2021-09-30 21:59:10
263 Короткий Руслан Володимирович Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. N4" 2021-09-30 22:16:39
264 Перепелиця Ольга Вікторівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей імені Г. О.Готовчиця 2021-09-30 22:31:46
265 Устимчук Владислава Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №1 м. Коростеня 2021-09-30 22:37:27
266 Левківська Світлана Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великочернігівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст.4" 2021-09-30 22:41:26
267 Ущапівська Валентина Дмитрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-09-30 22:43:08
268 Борець Валентина Яківна Коростенський район
Олевська ТГ
Кам'янська зош 2021-09-30 22:49:56
269 Крупницька Лідія Петрівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Неділищенський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-09-30 22:56:17
270 КЛИМЧУК ЛЮДМИЛА Миколаївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Середівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради 2021-10-01 00:01:50
271 Кулаківська Руслана Володимирівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Краснобірська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 01:06:22
272 Ковальчук Сергій Іванович Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст #1"" 2021-10-01 02:55:31
273 Супрун Олена Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Великокоровинецька ЗОШ 1-3 ступенів 2021-10-01 07:46:52
274 Степанова Інеса Анатоліївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 08:34:28
275 Кашперська Лідія Семенівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Котлярська гімназія 2021-10-01 08:35:27
276 Андросович Надія Дмитрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ст. Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 08:42:42
277 Давиденко Наталія Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Пиріжківський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-01 08:46:12
278 Максимів Наталія Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Ставецька загальноосвітня школа І-ІІст. 2021-10-01 08:53:15
279 Лакійчук Зоя Дмитрівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Тютюнниківська гімназія з початковою школою 2021-10-01 08:54:41
280 Грек Лариса Андріївна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Сербо-Слобідська ЗОШ І-ІІ ст 2021-10-01 08:55:01
281 Українець Валентина Миколаївна Бердичівський район
Краснопільська ТГ
Носівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-01 08:55:57
282 Богайчук Ігор Дмитрович Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-01 09:07:43
283 Прокопенко Вероніка Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК 12 2021-10-01 09:10:23
284 Сивко Оксана Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:16:19
285 Олексієнко Таїса Григорівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Романівський ліцей імені М.Т.Рильського 2021-10-01 09:17:06
286 Мартинюк Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Юрівська ЗОШ 2021-10-01 09:18:23
287 Левківська Наталія Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Левковицька гімназія Овруцької міської ради 2021-10-01 09:23:57
288 Ліщук Світлана Володимирівна Новоград-Волинський район
Дубрівська ТГ
Філія"Мокренська гімназія"Дубрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2021-10-01 09:32:01
289 Бабич Тетяна Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Майдан-Копищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 09:33:35
290 Рожок Ірина Леонідівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:36:43
291 Сукач Наталія Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 09:37:52
292 Невмержицька Людмила Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Гошівська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І - ІІІ ступенів №1" 2021-10-01 09:38:18
293 Вигівська Людмила Броніславівна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківький ліцей 2021-10-01 09:48:59
294 Маскаєва Ксенія Володимирівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Ліщинська гімназія 2021-10-01 09:49:21
295 Губатюк Людмила Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Стовпівська ЗОШ 1-2 ст. 2021-10-01 09:58:33
296 Бацюн Наталія Михайлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Середівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ сиупенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-01 10:00:08
297 Марчук Ірина Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 10:00:57
298 Маскевич Раїса Леонідівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:03:30
299 Іскрицька Неля Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-01 10:15:03
300 Гончаренко Наталія Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Горинська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 2021-10-01 10:18:41
301 Рошка Світлана Петрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:20:04
302 Цивінська Світлана Михайлівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Коднянський ліцей 2021-10-01 10:20:41
303 Молодецька Марія Олександрівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Несолонська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:29:20
304 Кротюк Вікторія Олексіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:31:09
305 Грищук Юлія Михайлівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 10:32:48
306 Гончаренко Валентина Іванівна Житомирський район
Волицька ТГ
Івницька ЗОШ І-ІІІ ст 2021-10-01 10:37:12
307 Беник Олена Павлівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 10:45:30
308 Щербанюк Галина Миколаівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа Житомирськоі обласноі радиі 2021-10-01 10:54:04
309 Колесник Ірина Анатоліївна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 10:54:09
310 Мосєйчук Тетяна Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Корощинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 10:58:31
311 Слобожан Ірина Олексіївна Коростенський район
Іршанська ТГ
Добринська гімназія 2021-10-01 11:00:07
312 Кучківська Надія Дмитрівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради 2021-10-01 11:07:20
313 Федоренко Тетяна Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Раківщинська філія опорного закладу освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти I - III ступенів №4" 2021-10-01 11:09:35
314 Смерецька Людмила Петрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Булдичівський ЗЗСО 2021-10-01 11:09:59
315 Лаетіна Олександра Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:11:28
316 Степанюк Тетяна Валеріївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
ЖОЛОБНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2021-10-01 11:12:21
317 Кухарчук Руслана Сергіївна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І - ІІІ ст 2021-10-01 11:15:23
318 Степанчук Марія Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Пединківський ЗЗСО 2021-10-01 11:18:16
319 Євпак Ірина Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія № 2 2021-10-01 11:19:17
320 Бідюк Анатолій Степанович Коростенський район
Олевська ТГ
Варварівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:19:25
321 Станкевич Марія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Українківська ЗОШ l -lll ст. 2021-10-01 11:19:46
322 Войтенко Ольга Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Копищенська ЗОШ І - l ступенів 2021-10-01 11:20:38
323 Мельниченко Оксана Володимирівна Житомирський район
Березівська ТГ
Садківська ЗОШ І-ІІІ ст. Березівської сільської ради 2021-10-01 11:21:34
324 Піньківська Анна Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
БМГГ 2 2021-10-01 11:26:09
325 Скрит Олена Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
КЗ " Чуднівський ліцей" 2021-10-01 11:28:07
326 Данильчук Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-10-01 11:29:23
327 Душинська Діна Тадеушівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:35:03
328 Міщук Віта Анатоліївна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Гришковецька гімназія 2021-10-01 11:35:22
329 Коваленко Людмила Анатоліївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 11:36:53
330 Ткаченко Наталя Борисівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" #12 2021-10-01 11:37:43
331 Семотюк Руслана Сергіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Глибочицький ліцей 2021-10-01 11:46:16
332 Гусар Ганна Русланівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Троянівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:49:16
333 Пеньковська Людмила Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький НВК 2021-10-01 11:51:13
334 Левчак Олена Андріївна Житомирський район
Курненська ТГ
Опорний заклад загальної середньої освіти Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:52:06
335 Чередниченко Любов Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа ЖОР 2021-10-01 11:52:29
336 Бусел Віра Павлівна Житомирський район
Курненська ТГ
філія с-ща Курне ОЗЗСО Курненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-01 11:53:06
337 Костецька Зоя Сергіївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Лісівщинський 2021-10-01 11:59:55
338 Павленко Ніна Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Кишинська ЗОШ 2021-10-01 12:01:15
339 Мазуркевич Ліна Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія " 2021-10-01 12:04:16
340 Кругліцька Оксана Миколаївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 ім. О. Сябрук 2021-10-01 12:06:46
341 Короченко Валентина Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Чуднівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-01 12:10:09
342 Єфремова Тетяна Василівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-01 12:17:05
343 Зубрицька Емілія Анатоліївна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:24:00
344 Бондарчук Любов Андріївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Філія "Зеремлянська гімназія" Баранівського ліцею номер 2 імені О.Сябрук 2021-10-01 12:25:22
345 Дешкова Інна Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 12:26:00
346 Прогожук Ілона Петрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Гадзинська гімназія Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-01 12:27:58
347 Виговська Валентина Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-01 12:30:40
348 Раданович Ірина Володимирівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
КНЗ "Довбиська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 12:32:34
349 Панасюк Таміла Вікторівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей Семенівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 12:33:13
350 Яковенко Олена Дмитрівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Кам'янобрідський ліцей 2021-10-01 12:36:06
351 Шапочнікова Лариса Віталіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей 2 2021-10-01 12:40:58
352 Миронюк Валентина Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:42:04
353 Шевчук Тетяна Володимирівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" 2021-10-01 12:45:19
354 Валінкевич Любов Михайлівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 12:49:42
355 Шершунова Таміла Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Мовчанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-01 12:51:03
356 Мшанецька Людмила Леонтіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Привітівський ліцей 2021-10-01 12:54:41
357 Мазур Тетяна Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів#5 2021-10-01 12:57:20
358 Мягкова Ольга Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ"Головківська гімназія" 2021-10-01 12:58:54
359 Михальчук Алла Борисівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коваленківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-01 13:00:02
360 Сербіновська Валентина Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівська гімназія 2021-10-01 13:02:26
361 Сатановська Валентина Антонівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 2021-10-01 13:03:31
362 Авраменко Олена Василівна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Головківська гімназія" 2021-10-01 13:12:11
363 Бернацька Ольга Леонідівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Козіївськоа гімназія Старосілецької сільської ради Житомирської області 2021-10-01 13:23:11
364 Щитник Ірина Володимирівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 13:35:01
365 Яценко Олександра Іванівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-01 13:42:24
366 Котлярчук Ніна Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Білилівська гімназія 2021-10-01 13:45:59
367 Тишкевич Микола Олександрович Житомирський район
Любарська ТГ
Вигнанський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-01 13:52:09
368 Орищенко Алла Йосипівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей 2021-10-01 13:52:13
369 Дзюбенко Тетяна Сергіївна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Харитонівська гімназія 2021-10-01 14:05:41
370 Вигнич Ганна Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-01 14:14:27
371 Тивоненко Надія Леонідівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 14:14:38
372 Хоменко Ірина Олексіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області 2021-10-01 14:26:17
373 Петренко Ольга Ігорівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Меленівська гімназія 2021-10-01 14:46:39
374 Якименко Світлана Василівна Житомирський район
Курненська ТГ
Андріївська ЗОШ І-ІІІ 2021-10-01 14:49:12
375 Яткевич Алла Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:09:40
376 Радкевич Тетяна Анатоліївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Малоп*ятигірська гімназія 2021-10-01 15:43:35
377 Янко Наталія Анатоліївна Житомирський район
Любарська ТГ
Гізівщинська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 15:46:30
378 Омельченко Ірина Михайлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-01 16:02:32
379 Халєєва Ганна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г.Короленка м. Житомира 2021-10-01 16:15:34
380 Кравець Світлана Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-01 16:29:05
381 Яскович Інна Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Голубівська загальноосвітня школа 2021-10-01 16:36:10
382 Щавінська Валентина Василівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Великогорбашівська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-01 17:09:39
383 Орєхова Оксана Станіславівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Бердичівський спеціальна школа 2021-10-01 17:17:00
384 Вакулюк Олена Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа N1 2021-10-01 17:53:50
385 Шелест Віталій Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-01 18:03:26
386 Тарасова Олена Євгеніївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ #21 2021-10-01 18:22:47
387 Карпишина Ірина Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Покалівський ЗЗСО І-ІІІ ст." 2021-10-01 19:56:34
388 Петришин Віктор Іванович Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Краківська ЗОШ 1-3ступенів 2021-10-01 20:09:38
389 Ковальчук Інна Степанівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинська філія І-ІІ ст. Корнинського ООЗ 2021-10-01 20:20:35
390 Баланчук Галина Олексіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Поясківська філія І-ІІ ступенів ОНЗ БТЛ "Радовель" 2021-10-01 20:25:55
391 Федорчук Тетяна Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа №1 2021-10-01 20:51:26
392 Крижановська Анна Борисівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Зарічанська гімназія 2021-10-01 21:00:01
393 Дубовик Тетяна Михайлівна Житомирський район
Високівська ТГ
Високівський ліцей Високівської сільської ради Житомирської області 2021-10-01 21:00:57
394 Шарварчук Тетяна Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 Любарської селищної ради 2021-10-01 21:13:06
395 Шарварчук Вячеслав Володимирович Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №1 Любарської селищної ради 2021-10-01 21:15:34
396 Шандренко Валентина Віталіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 ім. В.Г.Короленка м. Житомира 2021-10-01 21:37:00
397 Радченко Вікторія Іванівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Лазарівська гімназія 2021-10-01 21:49:58
398 Хомяк Людмила Леонідівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія 2 2021-10-01 22:01:31
399 Степаненко Світлана Петрівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ номер 5 2021-10-01 22:08:41
400 Вигівська Ольга Андріївна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК школа-гімназія #2 ім.В.Сингаївського 2021-10-01 22:33:05
401 Грищенко Олена Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинівський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І -ІІІ ступенів" 2021-10-01 22:46:28
402 Жураківська Ірина Георгіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бердянська ЗОШ І-ІІ ступеня 2021-10-01 23:11:17
403 Мушинська Ольга Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №30 2021-10-02 00:10:33
404 Бех Тетяна Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська ЗОШ 5 2021-10-02 07:18:36
405 Iщук Олена Петрiвна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО " Овруцький ЗЗСО I-lll cт. 1" 2021-10-02 07:27:56
406 Метельська Алла Василівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-02 07:31:59
407 Вознюк Людмила Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназія 2021-10-02 08:29:07
408 Проботюк Ольга Домініківна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 8 м. Житомира 2021-10-02 08:31:50
409 Ященко Ольга Іванівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитрівський ЗЗСО І-ІІ ст. 2021-10-02 09:00:08
410 ЗУБКО Лариса СЕМЕН1ВНА Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Дмитр1вський ззсо 1 -11 ст. 2021-10-02 09:29:00
411 Куліш Наталія Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Городецька філія "ЗОШ 1-2 ступенів" ОНЗ "Словечанська ЗОШ 1-3 ступенів" 2021-10-02 10:18:37
412 Новицька Олена Михайлівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Чижівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 10:50:37
413 Корнійчук Наталія Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-02 11:03:26
414 Крисюк Ольга Анатоліївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Терехівська філія Хажинського ліцею 2021-10-02 11:40:00
415 Денисевич Галина Олександрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Білківський ліцей "Ліцей Володимира Матвієнка" 2021-10-02 11:45:02
416 Ладошко Галина Василівна Коростенський район
Народицька ТГ
Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-02 12:11:36
417 Беспалько Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа №2 Житомирської обласної ради 2021-10-02 12:17:22
418 Бабій Тетяна Леонідівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
П`ятківська гімназія 2021-10-02 13:12:25
419 Степанчук Віталіна Валентинівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Сушківський ліцей 2021-10-02 13:17:23
420 Курбанбаєва Тамара Миколаївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Городецька філія "ЗОШ І-ІІ ступенів" ОНЗ Словечанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Словечанської сільської ради Житомирської області 2021-10-02 13:47:39
421 Маценко Любов Миколаївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Топорівська ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-02 14:07:12
422 Яворська Антоніна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ I-III ступеня ім. В.Г. Короленка 2021-10-02 14:11:10
423 Пришва Ольга Ігорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
СЗОШ №12 ім С.Ковальчука 2021-10-02 15:22:21
424 Слєсаренко Оксана Вікторівна Житомирський район
Тетерівська ТГ
Високопічська ЗОШ 2021-10-02 19:15:32
425 Білявська Галина Петрівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська зош 2021-10-02 19:39:03
426 Мойсюк Наталія Вікторівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Кленівська філія Городницької ЗОШ І ІІІ ст. 2021-10-02 20:13:52
427 Ткач Алла Євгеніївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Озадівський ЗЗСО I-lll ст. 2021-10-02 20:20:34
428 Галицька Валентина Володимирівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Биківська гімназія 2021-10-02 21:03:59
429 Копил Яна Юріївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Почуйківська гімназії-філія 2021-10-02 21:28:01
430 Горавська Галина Анатолівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романывский ЗЗСО 2021-10-02 22:06:06
431 Пінчук Ніна Павлівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великояблунецький ЗЗСО 2021-10-02 22:45:44
432 Собко Анна Володимирівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-02 22:59:18
433 Сагаш Людмила Ярославівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ"Городницька ЗОШ I-III ст." 2021-10-02 23:20:23
434 Міщанчук Галина Миколаївна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Андрушівський ліцей №1 2021-10-03 08:58:04
435 Кравчук Тетяна Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанський ЗЗСО I-II ст. 2021-10-03 10:19:01
436 Савлук Поліна Никанорівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Головенківська зош 1-2 ст. 2021-10-03 10:45:19
437 Будник Світлана Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-10-03 12:32:06
438 Власюк Віра Костянтинівна Житомирський район
Любарська ТГ
Кириївський ліцей 2021-10-03 14:05:50
439 Богайчук Тетяна Василівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Глинівецький ліцей 2021-10-03 14:57:33
440 Паламарчук Лариса Дмитрівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей №2 2021-10-03 17:56:07
441 Лисюк Юлія Володимирівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки 2021-10-03 18:07:47
442 Гришенчук Ірина Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Гранітнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 18:18:36
443 Закусило Людмила Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей номер 1 ім. І.І.Огієнка 2021-10-03 19:04:10
444 Приймак Олена Іванівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Орепівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 19:15:35
445 Ленко Наталія Валентинівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО"Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 19:24:58
446 Горна Оксана Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцька гімназія ім. Малишка" 2021-10-03 19:27:09
447 Ситницька Валентина Іванівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городництва ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-03 19:50:41
448 Яремчук Тетяна Олексіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія Чуднівської міської ради 2021-10-03 19:53:32
449 Бєлошицька Людмила Анатоліївна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-03 20:19:25
450 Мельничук Людмила Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Таращанська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-03 20:20:18
451 Осика Мирослава Олександрівна Житомирський район
Романівська ТГ
Костянтинівський ЗЗСО 2021-10-03 20:28:18
452 Пустовойт Неля Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І - ІІі ст. 21 м. Житомира 2021-10-03 20:34:23
453 Зінкевич Олена Петрівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-03 20:46:41
454 Устяник Наталія Миколаївна Коростенський район
Овруцька ТГ
Невгодівська філія ОЗО"Овруцька гімназія ім.Малишка" 2021-10-03 22:03:40
455 Левковська Тетяна Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 26 м. Житомира 2021-10-04 07:55:46
456 Якубовська Аліна Борисівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Красилівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів 2021-10-04 07:58:04
457 Горбалюк Любов Петрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Андріївський ліцей 2021-10-04 08:04:49
458 Матвійчук Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №3 Коростишівської міської ради 2021-10-04 08:26:35
459 Іванов Сергій Валерійович Житомирський район
Березівська ТГ
Черемошне 2021-10-04 08:26:38
460 Ярошинська Наталія Броніславівна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 08:33:18
461 Яковенко Валентина Сергіївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 9 2021-10-04 08:36:14
462 Майчук Валентина Борисівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дідковецька гімназія 2021-10-04 08:40:46
463 Запольська Тетяна Миколаївна Житомирський район
Курненська ТГ
Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 08:46:29
464 Лакійчук Тетяна ВІКТОРІВНА Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КРАСНОПІЛЬСЬКОГОЗЗСО 2021-10-04 08:50:31
465 Тарнопольська Олена Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-04 08:51:05
466 Клюківська Світлана Анатоліївна Коростенський район
Горщиківська ТГ
Горщиківський ліцей 2021-10-04 09:00:35
467 Некуш Людмила Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК "Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ст. 2021-10-04 09:05:52
468 Іванова Галина Ппвлівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Кам'янська гімназія 2021-10-04 09:09:17
469 Негерей Петро Миколайович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа 1 2021-10-04 09:28:28
470 Невмержицька Надія Петрівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Лучанківська ЗОШ 2021-10-04 09:31:17
471 Бєлякова Юлія Валентинівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-04 09:32:51
472 Порайко Тетяна Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 09:43:39
473 Захарова Тетяна Андріївна Житомирський район
Березівська ТГ
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-04 09:53:36
474 Бараш Наталія Вікторівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Великоцвілянський 2021-10-04 09:54:05
475 Гудзь Тетяна Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Івашківська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 09:57:35
476 Смоляр Оксана Володимирівна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Гірківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:03:55
477 Русінко Галина Степанівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Суховільська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:06:01
478 Петровська Алла Степанівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Наталівська зош І-ІІ ступенів 2021-10-04 10:11:08
479 Дем'янюк Тетяна Володимирівна Житомирський район
Любарська ТГ
Малобраталівська гімназія 2021-10-04 10:16:59
480 Ульянова Олена Владиславівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Зош #10 2021-10-04 10:23:01
481 Орищенко Алла Йосипівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Васьковицький ліцей Коростенськоі міської ради 2021-10-04 10:26:11
482 Палько Валентина Василівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Новобілокоровицька гімназія 2021-10-04 10:29:13
483 Пешко Світлана Анатоліївна Коростенський район
Овруцька ТГ
ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4" 2021-10-04 10:35:03
484 Осипчук Наталія Сергіївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:36:25
485 Черняєва Світлана Володимирівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія Житомирської області 2021-10-04 10:47:38
486 Бабич Тетяна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:54:43
487 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст. 2021-10-04 10:58:32
488 Козак Наталія Валеріївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО 2021-10-04 10:58:59
489 Дорошенко Руслана Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 10:59:00
490 Базилівська Людмила Анатоліївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Райгородоцький ЗЗСО 2021-10-04 11:11:15
491 Кручко Віра Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:11:36
492 Харчук Людмила Василівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія 2021-10-04 11:19:28
493 Лісогурська Людмила Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 11:19:54
494 Хом'як Ганна Іванівна Коростенський район
Словечанська ТГ
ОНЗ "Нововелідниуька ЗОШ І-ІІІ ступенів" 2021-10-04 11:23:54
495 Башинська Світлана Петрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Щигліївська загальноосвітня школа l-lll ступенів Коростишівської міської ради 2021-10-04 11:24:13
496 Липська Надія Василівна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський навчально- виховний комплекс 2021-10-04 11:27:29
497 Топінко Ірина Миколаївна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-04 11:30:33
498 Павленко Ганна Олександрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:38:40
499 Лугина Валентина Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Миколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-04 11:40:30
500 Войтюк Олена Вікторівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей 2021-10-04 11:41:35
501 Бортник Алла Володимирівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Норинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:47:18
502 Васильчук Тамара Адамівна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Червоновільської ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 11:47:30
503 Бойко Алла Анатоліївна Новоград-Волинський район
Ярунська ТГ
Токарівська ЗОШ 2021-10-04 11:50:09
504 Мирончук Людмила Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Лопатицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 11:51:43
505 Голуб Мирослава Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Новоозерянський НВК 2021-10-04 11:52:11
506 Грищенко Олена Іванівна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинівський НВК "ДНЗ - ЗНЗ І-ІІІ ст." 2021-10-04 11:54:38
507 Сулима Наталія Іванівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 12:00:58
508 Андреєва Ольга Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія № 1 2021-10-04 12:19:04
509 Яремчук Олена Василівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 12:19:55
510 Колісніченко Валентина Вікторівна Житомирський район
Попільнянська ТГ
Сокільчанський ліцей 2021-10-04 12:37:15
511 Рескаленко Ірина Леонідівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІст. 2021-10-04 12:44:59
512 Верещак Оксана Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
КУ Миропільської селищної ради "Миропільська ЗОШ I-III ст." 2021-10-04 12:47:33
513 Кулікович Валентина Адамівна Коростенський район
Іршанська ТГ
Іршанський ліцей 2021-10-04 12:50:13
514 Довбня Алла Миколаївна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 12:50:45
515 Онопрієнко Надія Михайлівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Приворотська ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради 2021-10-04 12:54:58
516 Бовсуновська Тетяна Павлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Гімназія імені В.П.Фількова Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області 2021-10-04 12:55:22
517 Паламарчук Тетяна Володимирівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:01:23
518 Корнійчук Олена Василівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький ЗЗСО 2021-10-04 13:01:32
519 Кульчицька Катерина Олексіївна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Березянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-04 13:02:57
520 Ляхута Тетяна Григорівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради 2021-10-04 13:04:42
521 Кулак-Пилипчук Надія Анатоліївна Житомирський район
Романівська ТГ
ОЗЗСО "Романівська гімназія" 2021-10-04 13:09:55
522 Романчук Світлана Григорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 13:14:20
523 Щур Ольга Степанівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Опорний заклад освіти "Бондарівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Овруцької міської ради Житомирської області 2021-10-04 13:18:09
524 Журавська Оксана Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-10-04 13:31:46
525 Шульга-Пасічник Ольга Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-04 13:35:22
526 Гриневич Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:45:32
527 Шленчак Валентина Григорівна Житомирський район
Курненська ТГ
Соколівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:47:32
528 Яцевич Світлана Вікторівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Нехворощанський ліцей 2021-10-04 13:48:13
529 Дорофеєва Тетяна Анатоліївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Бистрицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 2021-10-04 13:50:28
530 Липська Лідія Францівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Комунальна установа"Сімаківаський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Барашівської сільської ради Житомирської області" 2021-10-04 13:53:11
531 Северин Олена Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-04 13:53:35
532 Ворошило Тетяна Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 5 2021-10-04 13:56:00
533 Шелюк Альона Юріївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів #3 2021-10-04 14:07:19
534 Лось Вікторія Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ I-III ст. #3 2021-10-04 14:07:33
535 Кузнєцова Олена Євгеніївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ст #3 2021-10-04 14:07:39
536 Демидчук Наталія Вікторівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів Овруцької міської ради 2021-10-04 14:07:40
537 Лейченко Катерина Сергіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 14:07:53
538 Мельник Валентина Іванівна Житомирський район
Пулинська ТГ
Вацлавпiльська гiмназiя 2021-10-04 14:10:26
539 Скоробагата Катерина Василівна Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 14:13:50
540 Пивоварський Віталій Миколайович Житомирський район
Квітнева ТГ
Квітневий ліцей 2021-10-04 14:14:58
541 Білан Ірина Степанівна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Швайківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Швайківської сільської ради Бердичівськ5ого району Житомирської області 2021-10-04 14:16:02
542 Чмут Тетяна Миколаївна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 14:20:28
543 Назарчук Людмила Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Березівської зош 1-3 ст 2021-10-04 14:24:36
544 Тищенко Наталія Анатоліївна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Красівський ліцей імені Ц.Л.Посудевського 2021-10-04 14:28:53
545 Шуляк Віта Вікторівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Дубищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чуднівської міської ради 2021-10-04 14:31:51
546 Дорошенко Світлана Степанівна Бердичівський район
Вчорайшенська ТГ
Бистріївська ЗОШ І-ІІст. 2021-10-04 14:35:51
547 Пантелеймончук Валентина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Вересівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 14:51:13
548 Трехлєбова Любов Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-04 15:06:38
549 Яблонська Юлія Анатоліївна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Новогуйвинська гімназія 2021-10-04 15:12:34
550 Поліщук Олена Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 м.Житомира 2021-10-04 15:17:31
551 Грабовська Наталія Йосипівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради 2021-10-04 15:20:40
552 Андрійчук Ірина Леонідівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-04 15:24:24
553 Щиголь Ольга Віталіївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівська міська гуманітарна гімназія номер 2 2021-10-04 15:28:23
554 Ремінець Світлана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 м.Житомира 2021-10-04 15:45:40
555 Щепер Людмила Томашівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-04 15:49:15
556 Климчук Раїса Іванівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
КЗ "Вільшанський ліцей" 2021-10-04 15:50:39
557 Токова Євгенія Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 2021-10-04 15:50:46
558 Мосійчук Тетяна Олександрівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Ліцей #3 2021-10-04 15:54:29
559 Данилко Зоя Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 15:58:21
560 Романчук Валентина Вячеславівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Піщівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-04 16:00:54
561 Курта Наталія Василівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Лисівська філія І-ІІ ступенів Корнинського ООЗ І -ІІІ ступенів 2021-10-04 16:02:17
562 Павленко Людмила Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 21 м. Житомира 2021-10-04 16:16:01
563 Шевчук Леся Антонівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенський міський ліцей №11 2021-10-04 16:24:37
564 Братунець Алла Миколаївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
ОНЗ "Городницька ЗОШ І - ІІІст." 2021-10-04 16:25:18
565 Михайловська Альона Василівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Кам’янська гімназія 2021-10-04 16:30:32
566 Антончик Лариса Олександрівна Коростенський район
Народицька ТГ
Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 17:30:09
567 Зінченко Наталія Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-10-04 17:36:09
568 Соломко Ірина Едуардівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп'ятигірський ЗЗСО І - ІІ ступенів 2021-10-04 17:39:26
569 Хімічук Тетяна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 2021-10-04 17:40:58
570 Миськова Ольга Ігорівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Ружинська гімназіч 2021-10-04 17:42:45
571 Верлюк Ірина Іванівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Липниківський ЗЗСО 2021-10-04 17:45:05
572 Вербицька Наталія Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК " школа-гімназія 2 ім.В.Сингаївського" 2021-10-04 17:47:06
573 Нефедова Тетяна Олександрівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-04 17:54:44
574 Гурська Лілія Валентинівна Житомирський район
Романівська ТГ
Старочуднівськогутянський опорний заклад загальної середньої освіти 2021-10-04 18:10:00
575 Федорчук Таїсія Леонідівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Бистрицька ЗОШ 2021-10-04 18:33:58
576 Думініке Алла Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 36 2021-10-04 18:36:23
577 Алимова Надія Георгіївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Купищенська СЗШ І - ІІ ступенів 2021-10-04 18:40:24
578 Лисюк Людмила Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Головинський ліцей 2021-10-04 18:40:37
579 Сімашко Леся Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I- III ст. 30 2021-10-04 18:42:47
580 Ящук Гелена Антонівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ "Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-04 18:46:41
581 Творчук Юлія Михайлівна Бердичівський район
Гришковецька ТГ
Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:06:18
582 Васько Галина Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I- III ступенів №30 2021-10-04 19:09:09
583 Воронецька Галина Костянтинівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Березівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-04 19:12:13
584 Кученко Галина Федорівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Ι-ΙΙ ступенів-заклад дошкільної освіти 2021-10-04 19:36:13
585 Михайленко Ірина Іванівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Кочерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-04 19:36:26
586 Міськова Тетяна Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа №30 2021-10-04 19:38:37
587 Круковська Тамара Анатоліївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#3 2021-10-04 19:39:09
588 Сангаєвська Наталія Леонтіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-04 19:39:38
589 Круковська Наталія Віталіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія #7 2021-10-04 19:40:26
590 КУЛИК Наталія Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 2021-10-04 19:44:28
591 Репецька Олена Сергіївна Житомирський район
Потіївська ТГ
Гуто-Потіївська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-04 19:50:17
592 Любич Тетяна Олександрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Хутір-Мокляківська філія комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти I-III ст. №1" 2021-10-04 19:53:07
593 Хомич Любов Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:34:31
594 Нетрибійчук Галина Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В. Бражевського 2021-10-04 20:37:22
595 Міненко Людмила Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:37:59
596 Ранець Людмила Павлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:40:08
597 Селюченко Наталія Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:41:34
598 Щенявська Ірина Олексіівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В. В. Бражевського 2021-10-04 20:42:02
599 Потапчук Мирослава Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-04 20:42:12
600 Воробйова Жанна Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 2021-10-04 20:42:57
601 Жолтікова Світлана Йосипівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Дідовицька ЗОШ I -II ступенів 2021-10-04 20:49:21
602 Таранець Лариса Федорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 20:58:46
603 Лисак Оксана Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Філія "Миролюбівська гімназія " Коднянського ліцею 2021-10-04 20:58:57
604 Липчук Наталія Петрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей №25 м.Житомира 2021-10-04 21:27:21
605 Бек Світлана Миколаївна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Першотравневий ЗЗСО І-ІІІ ст 2021-10-04 21:41:43
606 Баранова Лілія Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей #2 м. Житомира 2021-10-04 22:04:30
607 Галагуз Леся Василівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-04 22:05:45
608 Вознюк Олеся Валентинівна Житомирський район
Любарська ТГ
Борушківецький навчально-виховний комплекс " Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" 2021-10-04 22:18:07
609 Гордійчук Олена Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Корнинська філія І-ІІст. Корнинського ООЗ Корнинської селищної ради 2021-10-04 22:29:25
610 Букша Тетяна Дмитрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки 2021-10-04 22:40:40
611 Мухортова Юлія Олегівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-04 22:41:15
612 Шевчук Олена Вікторівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-04 22:57:08
613 Тищенко Катерина Іванівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Жеревецький НВК ''ЗНЗ 1-3 ступенів - ДНЗ'' 2021-10-04 23:07:39
614 Оксаніч Людмила Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-04 23:25:57
615 Мошковська Тетяна Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступкнів №26 м. Житомира 2021-10-05 06:49:26
616 Єгорова Ольга Михайлівна Житомирський район
Хорошівська ТГ
Рижанський ліцей 2021-10-05 07:13:51
617 Гаврутенко Галина Василівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Великорацька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 07:28:34
618 Зведенюк Світлана Григорівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 м. Житомира 2021-10-05 08:09:58
619 Мельник Жанна Федорівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Курчицька ЗОШ 2021-10-05 09:01:05
620 Криничко Надія Дмитрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Юрівський НВК 2021-10-05 09:10:34
621 Вітківська Інна Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 09:13:56
622 Качан Наталія Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіуи 2021-10-05 09:17:00
623 Мельничук Ольга Володимирівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Оліївська гімназія 2021-10-05 09:21:18
624 Кучук Олена Михайлівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Студеницький ліцей 2021-10-05 09:21:23
625 Зав'язун Олександра Вікторівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-05 09:25:21
626 Бухлицька Людмила Миколаївна Коростенський район
Гладковицька ТГ
ГЛАДКОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 2021-10-05 09:32:55
627 Гарбовська Лариса Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька звгальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ружинської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 09:38:27
628 Попова Неля Віталіївна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-05 09:41:09
629 Токовчук Валентина Сергіївна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ"Киянський ЗЗСО І-ІІІступенів" 2021-10-05 09:42:48
630 Несенюк Ольга Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:46:33
631 Солотвінська Світлана Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:46:48
632 Павліченко Віра Юріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 09:56:12
633 Кириченко Ніна Віталіївна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти" 2021-10-05 10:12:38
634 Потійчук Наталія Володимирівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
ГЛАДКОВИЦЬКИЙ ЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 2021-10-05 10:33:33
635 Краснонос Валентина Петрівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Корнинський ООЗ 2021-10-05 10:33:39
636 Левчун Віра Олексіївна Житомирський район
Романівська ТГ
Романівський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області 2021-10-05 10:48:33
637 Міненко Світлана Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 10:52:50
638 Гончарук Ірина Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський екологічний ліцей 24 2021-10-05 10:54:33
639 Аврамчук Надія Іванівна Коростенський район
Народицька ТГ
Базарський НВК "ЗНЗ 1-3 ступенів" 2021-10-05 10:56:29
640 Савіцька Любов Михайлівна Бердичівський район
Андрушівська ТГ
Гальчинський ліцей Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області 2021-10-05 11:13:22
641 Поленок Тетяна Миколаївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 11:16:34
642 Кос Лариса Михайлівна Житомирський район
Високівська ТГ
Забрідський ліцей 2021-10-05 11:19:48
643 Осадча Надія Олександрівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
РИШАВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:22:09
644 Ярош Наталія Олександрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Старочорторийська гімназія Любарської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 11:23:43
645 Павленко Світлана Олександрівна Новоград-Волинський район
Чижівська ТГ
Рихальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 11:27:58
646 Галагуз Наталія Василівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Березниківський ЗЗСО 2021-10-05 11:28:29
647 Мороз Ольга Леонідівна Коростенський район
Олевська ТГ
ХочинськаЗОШ 2021-10-05 11:29:17
648 Верещинська Лідія Олексіївна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Комунальна установа "Заклад загальної середньої освіти Ємільчинська гімназія Ємільчинської селищної ради Житомирської області" 2021-10-05 11:30:45
649 Вдовенко Олена Адамівна Житомирський район
Новоборівська ТГ
Новоборівський ліцей імені Василя Лунька 2021-10-05 11:40:55
650 Феленюк Тетяна Олександрівна Житомирський район
Оліївська ТГ
Зороківський ліцей 2021-10-05 11:55:01
651 Сторожук Галина Всилівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Радогощанський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 2021-10-05 11:55:57
652 Діхтярук Наталія Іванівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський заклад загальної середньої освіти Романівської селищної ради Житомирської області 2021-10-05 12:14:55
653 Симон Ольга Дмитрівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
Крилівська гімназії 2021-10-05 12:29:41
654 Рудніцька Тетяна Францівна Житомирський район
Романівська ТГ
Биківський ЗЗСО 2021-10-05 12:30:59
655 Поліщук Ангеліна Миколаївна Коростенський район
Народицька ТГ
Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-05 12:37:25
656 Польова Віталіна Борисівна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Веселівська гімназія 2021-10-05 12:43:37
657 Мельниченко Світлана Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
Нововороб'ївський НВК 2021-10-05 12:43:45
658 Павлюченко Ніна Юріївна Новоград-Волинський район
Городницька ТГ
Броницькогутянський ЗЗСО 2021-10-05 12:43:51
659 Мамровська Оксана Віталіївна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-05 13:10:58
660 Сатунова-Найко Ганна Вікторівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Великоп'ятигірський ЗЗСО 2021-10-05 13:21:53
661 Рижук Ірина Володимирівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Будичанська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області 2021-10-05 13:26:34
662 Попатенко Неля Станіславівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 2021-10-05 13:28:26
663 Буланова Оксана Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Загальноосвітня школа 6 м.Житомира 2021-10-05 13:28:42
664 Стоцький Максим Валерійович Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 13:38:51
665 Фещук Ольга Ієрофіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 2021-10-05 13:44:10
666 Макаревич Марина Леонідівна Коростенський район
Гладковицька ТГ
Першотравневий заклад загальної середньої освіти 2021-10-05 13:44:19
667 Козачук Людмила Степанівнав Бердичівський район
Ружинська ТГ
Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 13:57:06
668 Гудзь Людмила Францівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 2021-10-05 14:06:12
669 Демченко Оксана Станіславівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ ОЗО "Барашівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" 2021-10-05 14:09:01
670 Бондарчук Надія Миколаївна Бердичівський район
Швайківська ТГ
Райківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів 2021-10-05 14:23:46
671 Няніна Світлана Михайлівна Житомирський район
Харитонівська ТГ
Шахворостівський ліцей 2021-10-05 14:40:24
672 Присяжнюк Світлана Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Липненський ліцей 2021-10-05 14:51:53
673 Білошицька Юлія Миколаївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Троковицький екологічний ліцей 2021-10-05 15:03:39
674 Лукиша Ольга Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Червоноволоцький ЗЗСО 2021-10-05 15:20:25
675 Шуст Олена Степанівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська гуманітарна гімназія № 1 2021-10-05 15:24:28
676 Савчук Ольга Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:06:27
677 Зав'язун Валентина Миколаївна Житомирський район
Любарська ТГ
Веселківська філія Липненського ліцею 2021-10-05 16:15:03
678 Білик Наталія Олександрівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей 25 міста Житомира 2021-10-05 16:29:56
679 Близнюк Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-05 16:43:22
680 Іщук Людмила Петрівна Житомирський район
Любарська ТГ
Коростківський НВК 2021-10-05 16:56:51
681 Маніта Марія Мартинівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Озерненська гімназія 2021-10-05 17:08:37
682 Невмержицька Світлана Петрівна Коростенський район
Коростенська ТГ
ЗОШ№9 2021-10-05 17:24:05
683 Розмаїта Тетяна Степанівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Сінгурівська ЗОШl-lllст. 2021-10-05 17:30:34
684 Поліковська Тетяна Станіславівна Житомирський район
Романівська ТГ
Ольшанська ЗЗСО 2021-10-05 17:44:24
685 Білоус Людмила Валеріївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Бердичівський міський ліцей №15 2021-10-05 17:51:24
686 Станкевич Валентина Сергіївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ 5 2021-10-05 18:04:15
687 Федотюк Олена Петрівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Лугинська ЗОШ 1-3 ступенів №2 2021-10-05 19:48:58
688 Орловський Микола Володимирович Бердичівський район
Краснопільська ТГ
КЗ "Іванопільський ліцей" 2021-10-05 20:16:56
689 Гайченя Олена Адамівна Коростенський район
Олевська ТГ
Зубковицька ЗОШ I-IIIст 2021-10-05 20:58:47
690 Собченко Тетяна Дмитрівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей № 1 2021-10-05 21:04:56
691 Прус Лариса Миколаївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-05 21:05:34
692 Сахненко Тетяна Іванівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Черняхівський ліцей № 1 2021-10-05 21:07:09
693 Бондар Леся Леонідівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Грозинський ліцей 2021-10-05 21:08:27
694 Подік Людмила Миколаївна Коростенський район
Ушомирська ТГ
Ришавська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-05 21:22:38
695 Гуменюк Світлана Віталіївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-05 21:50:39
696 Кравченко Лілія Іванівна Бердичівський район
Ружинська ТГ
Городоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-05 22:38:07
697 Степанюк Наталія Іванівна Бердичівський район
Райгородоцька ТГ
Романівський ЗЗСО 2021-10-06 07:06:02
698 Яремчук Андрій Дмитрович Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красносільська гімназія 2021-10-06 07:45:26
699 Нестеровська Любов Іванівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 09:42:06
700 Змієвська Олена Миколаївна Новоград-Волинський район
Стриївська ТГ
Гульська ЗОШ 1-3 ст 2021-10-06 09:56:53
701 Мазко Ірина Святославівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ №14 2021-10-06 10:13:57
702 Васяніна Тетяна Іванівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Кошарищенська гімназія 2021-10-06 10:14:59
703 Захарченко Інна Іванівна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК "Школа-гімназія #2 ім.В.Сингаївського" 2021-10-06 10:21:11
704 Радчук Олена Володимирівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирський міський колегіум 2021-10-06 10:58:19
705 Пасічник Аделя Станіславівна Житомирський район
Корнинська ТГ
Турбівська філія 2021-10-06 12:07:19
706 Лосюк Олена Володимирівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Можарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 12:42:07
707 Огійчук Лариса Миколаївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Жадьківський ліцей 2021-10-06 12:55:38
708 Неук Тетяна Адамівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Повчанський ЗЗСО І-ІІ ступенів 2021-10-06 12:58:23
709 Грибан Віктор Миколайович Житомирський район
Березівська ТГ
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:08:20
710 Климчук Лариса Степанівна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Карповецька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:24:01
711 Іщук Наталія Миколаївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей N4 2021-10-06 13:24:58
712 Сідорова Альона Василівна Житомирський район
Новогуйвинська ТГ
Глибочанська ЗОШ І-ІІ ст. 2021-10-06 13:25:38
713 Кальчук Наталія Миколаївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Вакуленчуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-06 13:27:43
714 Краснова Лідія Михайлівна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Горбулівська гімназія ім. В. Н. Мартиненка Черняхівської селищної ради 2021-10-06 13:31:58
715 Ольшевська Галина Антонівна Новоград-Волинський район
Брониківська ТГ
Федорівська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-06 13:45:33
716 Кулакевич Віта Євгенівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Малозубівщинський ліцей 2021-10-06 13:47:40
717 Єроніна Світлана Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ст. №27 2021-10-06 14:36:18
718 Шроль Раїса Петрівна Новоград-Волинський район
Ємільчинська ТГ
Андрієвицький ЗЗСО І-ІІІ супенів 2021-10-06 14:59:57
719 Ілінська Юлія Сергіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ 2021-10-06 16:15:19
720 Євтушенко Світлана Вікторівна Житомирський район
Радомишльська ТГ
Осичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 17:00:43
721 Романчук Людмила Іванівна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Явненська ЗОШ 2021-10-06 17:07:31
722 Астапюк Ірина Михайлівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
загальноосвітня школа I-III ступенів № 11 2021-10-06 17:35:24
723 Коваль Тамара Григорівна Житомирський район
Брусилівська ТГ
Брусилівський ліцей 1 ім. І.І. Огієнка 2021-10-06 17:41:37
724 Зарицька Галина Кузьмівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська загальноосвітня школа I- III ступенів №30 2021-10-06 18:12:42
725 Кімлик Валентина Йосипівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В.В.Бражевського 2021-10-06 18:59:51
726 Ференець Тетяна Іванівна Коростенський район
Олевська ТГ
Замисловицька ЗОШ І - ІІІ ступенів 2021-10-06 19:52:31
727 Курило Алла Аркадіївна Коростенський район
Олевська ТГ
Дружбівський НВК 2021-10-06 20:04:50
728 Козінська Інна Володимирівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 12 2021-10-06 21:35:27
729 Курільчук Галина Анатоліївна Коростенський район
Олевська ТГ
Хочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 2021-10-06 21:52:41
730 Виговська Ганна Віталіївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Бовсунівський НВК " ЗЗСО l - lll ст. - ЗДО" 2021-10-06 22:09:16
731 Сидорчук Катерина Володимирівна Житомирський район
Романівська ТГ
Гордіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 2021-10-06 22:16:28
732 Куліковська Ірина Василівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Загальноосвітня школа l -lll ступенів N 5 2021-10-06 22:57:30
733 Гонишнюк Лідія Андріївна Житомирський район
Вільшанська ТГ
Галіївська загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради 2021-10-07 08:25:05
734 Приходько Віта Андріївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7імені В.В.Бражевськогої 2021-10-07 08:27:35
735 Зайнчківська Світлана Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені Бражевського 2021-10-07 08:38:38
736 Драєва Світлана Анатоліївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ 7 імені В. В. Бражевського 2021-10-07 08:41:10
737 Васильчук Любов Савівна Коростенський район
Олевська ТГ
Жубровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 2021-10-07 08:53:20
738 Каленська Оксана Степанівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 7 2021-10-07 08:55:20
739 Стельмах Людмила Іванівна Житомирський район
Любарська ТГ
Гринівецький НВК 2021-10-07 09:47:01
740 Бойко Жанна Леонідівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ № 36 2021-10-07 10:21:31
741 Мамчич Катерина Олексіївна Житомирський район
Любарська ТГ
Любарський ліцей №2 2021-10-07 10:36:30
742 Лагода Аліна Володимирівна Коростенський район
Словечанська ТГ
Листвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Словечанської сільської ради 2021-10-07 11:34:38
743 Гордаш Олена Миколаївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 11:45:54
744 Шадура Ірина Володимирівна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Білокоровицька ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 2021-10-07 11:47:48
745 Гордаш Олександр Васильович Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-07 11:51:38
746 Войтко Алла Іванівна Бердичівський район
Семенівська ТГ
Хажинський ліцей 2021-10-07 11:58:02
747 Мельник Наталка Миколаївна Коростенський район
Білокоровицька ТГ
Бучманівська гімназія 2021-10-07 12:21:14
748 Білошицька Лариса Миколаївна Коростенський район
Чоповицька ТГ
КЗ "Йосипівська гімназія" 2021-10-07 12:22:32
749 Козак Тетяна Броніславівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 12:34:33
750 Пінчук Оксана Анатоліївна Коростенський район
Малинська ТГ
Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 2021-10-07 12:53:21
751 Сардарян Леся Миколаївна Коростенський район
Лугинська ТГ
Путиловецький навчально-виховний комплекс"Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів" 2021-10-07 13:06:52
752 Гордійчук Ірина Миколаївна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська гімназія 2021-10-07 13:21:28
753 Тимощук Жанна Аркадіївна Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Баранівський ліцей √2 імені Ольги Сябрук Баранівської 2021-10-07 13:28:35
754 Старовойт Тетяна Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
Житомирська ЗОШ І - ІІІ ступенів №35 2021-10-07 14:30:07
755 Засимович Лариса Миколаївна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №21 м. Житомира 2021-10-07 14:40:41
756 Ткачук Валентина Петрівна Бердичівський район
Червоненська ТГ
ОНЗ "Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст." 2021-10-07 14:41:08
757 Чадюк Галина Василівна Коростенський район
Овруцька ТГ
Великохайчанська філія ОЗО " Бондарівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" 2021-10-07 14:57:13
758 Цекіль Любов Антонівна Новоград-Волинський район
Довбиська ТГ
Мар'янівський ліцей 2021-10-07 15:00:39
759 Кукулевська Юлія Петрівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
ЗОШ # 9 м.Новограда- Волинського 2021-10-07 15:14:18
760 Нестерук Мирослава Олександрівна Житомирський район
Миропільська ТГ
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" 2021-10-07 15:32:15
761 Гордієнко Ірина Леонідівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
КУ "Рясненський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів" 2021-10-07 15:58:39
762 Кротюк Мирослава Василівна Житомирський район
Станишівська ТГ
Пісківська ЗОШ І-ІІІ ст. 2021-10-07 17:26:46
763 Білошицька Алла Олексіївна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК "Школа-ліцей 1 ім.Ніни Сосніної" І-ІІІст. 2021-10-07 17:29:28
764 Маньковська Ольга Василівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ЗОШ №6 ім .В.Г .Короленка 2021-10-07 17:51:48
765 Хасіна Олена Едуардівна Житомирський район
Житомирська ТГ
Ліцей №25 м. Житомира 2021-10-07 19:32:50
766 Чумак Олена В'ячеславівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей №1 імені Лесі Українки 2021-10-07 20:31:37
767 Титюк Анна Володимирівна Коростенський район
Малинська ТГ
МЗНВК "Школа-ліцей номер 1 імені Ніни Сосніної" I-III ст. 2021-10-07 20:48:31
768 Довга Таїса Петрівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр 2021-10-07 20:55:21
769 Климчук Раїса Степанівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ступенів 2021-10-07 21:59:12
770 Гавран Лариса Володимирівна Коростенський район
Олевська ТГ
Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 2021-10-07 22:05:25
771 Лоскутова Тетяна Володимирівна Житомирський район
Волицька ТГ
Новоівницька загальноосвітня школа I-III ступенів 2021-10-07 22:41:53
772 Несиненко Людмилв Леонідівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:44:41
773 Денисенко Наталія Павлівна Житомирський район
Потіївська ТГ
Потіївський навчально-реабілітаційний центр Житомирської обласної ради 2021-10-07 22:53:10
774 Самонова Олена Ігорівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 м. Бердичева 2021-10-07 23:12:45
775 Конодюк Тетяна Олександрівна Житомирський район
Глибочицька ТГ
Левківський ліцей 2021-10-08 09:29:21
776 Зеленко Юлія Анатоліївна Коростенський район
Словечанська ТГ
Нововелідницька ОНЗ"ЗОШ I -III cт"Красилівська філія"ЗОШ I - II cт" 2021-10-08 09:37:26
777 Рожко Дарина Валеріївна Житомирський район
Оліївська ТГ
Новопільський ліцей 2021-10-08 10:28:02
778 Козаренко Світлана Василівна Коростенський район
Коростенська ТГ
Коростенська міська гімназія 2021-10-08 10:44:56
779 Кравчук Сергій Миколайович Новоград-Волинський район
Баранівська ТГ
Рогачівська гімназія Баранівської міської ради 2021-10-08 10:49:19
780 Кукулевська Юлія Леонідівна Житомирський район
Коростишівська ТГ
Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради 2021-10-08 11:06:49
781 Осадчук Лариса Володимирівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська ЗОШ I-II ступенів 2021-10-08 11:41:30
782 Шибистюк Тамара Денисівна Житомирський район
Романівська ТГ
Камінський ЗЗСО 2021-10-08 12:20:06
783 Тушинська Марина Василівна Коростенський район
Малинська ТГ
ЗНВК"Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної"І-ІІІ стуренів 2021-10-08 12:23:58
784 Калюжникова Алла Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Ліцей 4 2021-10-08 13:29:20
785 Паламарчук Раїса Степанівна Житомирський район
Любарська ТГ
Мотовилівський ліцей імені І.М.Мороза 2021-10-08 13:31:50
786 Захарченко Зоя Іванівна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Красногірська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 13:56:08
787 Остаповець Тетяна Василівна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеів №8 2021-10-08 13:59:22
788 Гуменюк Уляна Миколаївна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей Житомирська область 2021-10-08 14:15:24
789 Козловець Катерина Йосипівна Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 14:22:26
790 Басюк Дариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:25:44
791 Басюк Лариса Олександрівна Новоград-Волинський район
Піщівська ТГ
Середньодеражнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів 2021-10-08 14:26:05
792 Козловець Володимир Семенович Житомирський район
Старосілецька ТГ
Старосілецький ліцей 2021-10-08 14:30:05
793 Демченко Оксана Станіславівна Новоград-Волинський район
Барашівська ТГ
Барашівський ЗЗСО 2021-10-08 16:35:39
794 Лавренова Світлана Костянтинівна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
ЗОШ № 6 2021-10-08 16:49:57
795 Мельник Юлія Михайлівна Коростенський район
Коростенська ТГ
НВК « школа-гімназія 2 їм. В.Сингаївського» 2021-10-08 16:53:29
796 Сербин Світлана Феодосіївна Житомирський район
Чуднівська ТГ
Карвинівська гімназія 2021-10-08 19:19:40
797 Колобюк Любов Михайлівна Житомирський район
Житомирська ТГ
ліцей №2 2021-10-08 19:20:40
798 Черняк Наталія Анатоліївна Житомирський район
Черняхівська ТГ
Дівочківська гімназія 2021-10-09 08:41:57
799 Шафранська Леся Миколаївна Бердичівський район
Бердичівська ТГ
Скраглівська гімназія 2021-10-09 11:48:12
800 Ущапівська Ольга Сергіївна Коростенський район
Коростенська ТГ
Михайлівська гімназія 2021-10-09 11:52:17
801 Примаченко Оксана Михайлівна Коростенський район
Лугинська ТГ
Літаківський НВК "ЗЗСО 1-11ступенів-ЗДО" 2021-10-09 12:45:31
802 Качуровська Таїса Валеріївна Новоград-Волинський район
Новоград-Волинська ТГ
Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської міської територіальної громади 2021-10-10 00:39:54
Повернутись на головну сторінку